Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 08:48

linda topicja  

Ezt a topicot azért indítom,mert szeretnék egy olyat,amiben kötetlenül lehetne a tőzsdéről beszélgetni,de ha vki offol,se hurrogják le.Tehát a tartalmát,olyan 80-20 % arányban gondolom.

Várom a ti ötleteiteket,kéréseteket vele kapcsolatban,én is mindjárt leírom,h tervezem részletesebben.

ui: nem azért ez a topic neve,h magam sztároljam,hanem ,h aki gondolja,ki tudja kerülni:)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 11. 23. 07:43
Előzmény: #8659  Bobojsza
#8660
:-)))
Bobojsza 2006. 11. 23. 07:39
Előzmény: #8657  Törölt felhasználó
#8659
Hogy jól induljon a napotok:

Telhetetlen
A hegymászó majdnem leesik a csúcsról, de a szikla peremén megkapaszkodik.
Amikor fogytán van az ereje, kétségbeesve fölnéz az égre, és így kiált:
- Van ott fenn valaki?
- Igen - hangzik a válasz.
- Mit tehetnék?
- Bánd meg bûnödet, imádkozz és engedd el a sziklát!
- A hegymászó kicsit vár, azután újra az ég felé kiált:
- Nincs ott valaki más?
Törölt felhasználó 2006. 11. 23. 07:39
Előzmény: #8657  Törölt felhasználó
#8658
Jó reggelt kívánok a Nostredamus képző intézet minden kedves hallgatójának, külön kiemelve a rajzszakos hallgatókat.
Törölt felhasználó 2006. 11. 23. 07:34
#8657
Szép jó reggelt mindenkinek!!!!!!!!!!
Bobojsza 2006. 11. 23. 07:13
Előzmény: #8652  Törölt felhasználó
#8656
Dokitomi!

Ez egy szép munka Gratula!
Ha átküldenéd mailban azt megköszönném

b.bobojszakukacgmail.com

Nállam az Egis 21.-én vételre ált.

A Fotexbe ahogy nézegetem máshol is a régi Fotisok szerint altatás megy. Mindig lezuzzák az árfolyamot mikor elindulna. (Hüm-Hüm)
Nekem mondjuk van és várok vele. Megvárom mi lesz.
Törölt felhasználó 2006. 11. 23. 00:05
Előzmény: #8654  Törölt felhasználó
#8655
nem szeretem duplázni magam, de az agyam már nem az igazi. szóval abban a képek is benne vannak.
Törölt felhasználó 2006. 11. 23. 00:04
Előzmény: #8653  Törölt felhasználó
#8654
igazán nincs mit.
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 23:43
Előzmény: #8652  Törölt felhasználó
#8653
köszönjük doki!
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 23:33
Előzmény: #8651  Törölt felhasználó
#8652
Akit érdekel, annak átküldöm .doc formátumban.
Bízom abban, hogy más meglátja a hibáimat, és felhívja rá a figyelmemet.

BUX:

Napi bontásban:

Első ránézésre semmi különös. Átvittük a 23K-t, onnan up, majd szépen betöltöttük a rést, 23 k visszateszt, és ismét up. Viszont a mai elég furcsa jelenet volt. a forgalom 23 milliárdos, ami egy hajszállal marad a 3 hónapos átlag, és 2 szállal a 12 hónapos átlag alatt, vagyis szerintem szokásos forgalmúnak nevezhetjük a mai napot.
A hosszú felső árnyék, valamint ha jól emlékszem ez egy gravestone, szóval ennek alapján, inkább visszafele várom az indexet.
Az ellenállást kb 23.600ra teszem. Azt illene átvinni a további emelkedéshez. Egyelőre erre nem látok esélyt, főleg ahogy a mai szinten elgyengült az index.

BUX0612:

15 perces bontásban:

23439 és 23441 között van egy „két egész pontos” rés. Elhanyagolható szerintem. A 23625 körüli szintet nem tudta átvinni ma a hati. Szépen ellenállt neki. Emelkedéshez szükséges ennek a szintnek az átvitele. Véleményem szerint 23.400-ról illene fordulni, hogy ne zúgjunk megint egyet. Megfigyelhető azonban, hogy a forgalom java része a kereskedés végére, az esésre jutott.

EGIS:

Napi bontású :

grafikonon, mintha a fordulás jeleit mutatná. Jó jel, hogy az utóbbi két emelkedő naphoz kiemelkedő forgalom párosult. Hacsak nem az amibrokim viccel velem.ez a 27K-s szintet illendő lenne átvinni, és azt is nagy forgalommal. Addig maximum kicsit késleltetve van ez a szép félkörív alakú esés.
Íme itt a kép:

A 15 perces bontású grafikon alapján is szépen emelkedett, megfigyelhető a fentebb említett utóbbi két naphoz tartozó (a korábbiakhoz képest) kiemelkedő forgalom. A 27k-t át kell vinni.

FOTEX:

Napi bontású:

Véleményem szerint a szokásoshoz mérten nagyobb forgalommal esett ki az emelkedő trendből. Ha nem fordul hamar, akkor az 586 körüli szint megfoghatja. Lejjebb az 560.

15 perces:

Mint a fentiekben említettem. Kiesett az emelkedőből viszont egyelőre még nem számottevően. Meg még nem ijednék, viszont elkezdeném biztosítani magam. Szintek ugyanazok

MOL:

Napi bontásban:

22200-at illik átvinni a további emelkedéshez. Alatta a 21489es szint nyújthat támaszt.

15 perces bontás:

Amint az látszik a 22200as szint helyesebben inkább 22050 környékén húzódik meg.

MTELEKOM:

Napi bontás:

Alapvetően a trend nem tört. Korrekció. Viszont elég nagy forgalommal esik.
968 és 1015(1017) ellenállás. Támasz 935-ön.

15 perces bontásban:

A napihoz eltérés, hogy találhatunk egy 953-952es támaszt, valamint nagyon érdekes, hogy a mai nap nagy forgalma, ami a napiból nem derül ki, az épp egy felhúzásban öltött testet. Tehát a nagy forgalom jelentős részét egy zöld, alsó árnyékos gyertya jeleníti meg.

OTP:

Napi bontás:

Gyönyörűen bent van az emelkedő csatornában. Nagy forgalom, zöld gyertya, sajna hosszú felső árnyék. Ez is egy gravestone. Nem jó jel.

15 perces bontás:

Itt már felmerül pár kérdés. A mai nap két csúcsot is kialakított. A második alacsonyabban van, és a záróval illetve az azt megelőző gyertyával, ha hajszállal is, de alacsonyabb aljat alakított ki. Ellenállás 7763, támasz ~7640, majd 7579.

RICHTER:

Napi bontás:

Elég kiábrándító képet fest a papír, viszont hamarosan valaminek történnie kell benne. Szeptember elejétől folyamatosan alacsonyabb csúcs és aljakat alakít ki magának. A 41730 környéke eddig támaszként szolgál. Egy szép háromszöget rajzol ereszkedő felső szárral. Látható hogy az eladók agresszívebbek. Az utolsó két napban jelentősen megnőtt a forgalma, azonban folyamatosan hosszú felső árnyékokat hagy a papír. Szűkül a sáv. Aki nincs benne, maradjon türelmes.

15 perces bontás:

A 42k-42800as sávban játszik a papír. Érdemi elmozdulás valószínűleg valamelyik szint törése esetén képzelhető el. Az elmúlt két napban szinte ugyanazt a fordított „U” alakot megjátszotta a papír. Érdekes azonban, hogy a forgalom jelentős része mindkét nap a fordított „U” emelkedő szárára, vagyis az árfolyam növekedés részére esett.
A fentiek figyelembevételével elmondható, hogy ugyan szűkül a kereskedési sáv, viszont a vételi erők erősek. Felfele kitörést várok a papírtól.
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 23:29
Előzmény: #8650  Törölt felhasználó
#8651
Digo!

Amikor hasonlatosan jártam mint Te, én áttértem a hosszab időintervallumos kereskedésre. (rövidebbeket jobban kedvelem) Lassabban megy, de elég hozzá a napit a nap végén megnézni.
esetleg.
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 23:27
Előzmény: #8647  Törölt felhasználó
#8650
Pedrohsi!

Ugyan nem ismerjük egymást, de sok sikert kívánok Neked.

Ha tanultál a hibádból, akkor az nem pénz a tandíjért. Nyitott szem, nyitott fül, nyitott szív,

minden jót kívánok.
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 22:27
Előzmény: #8648  Törölt felhasználó
#8649
Találtam egy tartalmi tanácsadó törést, remélem mükszik, de lehet még kell egy Nt2000 rndszergazda jelszó törés, de azt is láttam már valahol! Talán meglesz, és nem is rugnak ki! :)
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 22:25
Előzmény: #8647  Törölt felhasználó
#8648
Az Usaban, ha jól tudom fix díj mellett anyit tradelsz, amennyit csak akarsz! Én is már kifizettem vagy 100e Ft tranzakciós díjat, és nem tudom miért, mert semmivel sem kapok több szolgáltatást! Mondjuk én azért nem buktam ekkorát, mert a 100e a nyereségből ment el, de akkor is!
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 22:12
#8647
mindössze 3,5 hónap után elhagyom a BÉT-et, megyek át amcsiba, ebből az alkalomból csináltam egy kis számlavetést. előrebocsájtom, hogy veszteségeim 2/3-át butaságok miatt hoztam össze, amit el kellett volna kerülnöm:

veszteség: 466 ezer forint
nyereség: 471 ezer forint
brókerdíj: 190 ezer forint (!)

az összegzés alapján még a rengeteg butasággal (TDT, türelmetlen kiszállás, szükségtelen tradek) együtt is pluszban kéne lennem, viszont 200 ezerrel kevesebb tőkém maradt. mire ment el? a brókerdíjra!

örülök, hogy hozzájárultam xy brókercég megélhetéséhez, de ebből elég volt, pláne annak tudatában, hogy az USA-ban ezt a harmadából-negyedéből megúsztam volna, ha nem kevesebből.

köszönet mindenkinek, aki tanácsokat adott, vagy egyszerűen okos dolgokat írt a fórumra, ezek aranyat érnek:)
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 22:11
Előzmény: #8645  Törölt felhasználó
#8646
Hát én is remélem, hogy sikerül kitalálni valamit, de lehet hogy úgy sem lesz már minden a régi!

A jó hír azoknak szólt akik nem szerették a kis szösszeneteimet! :)
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 22:09
Előzmény: #8644  Törölt felhasználó
#8645
Digo, hiányozni fogsz napközben, remélem, azért ki tudsz majd valamit találni!
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 21:55
Előzmény: #8643  Törölt felhasználó
#8644
Digo, mi volt a jó hír?
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 21:45
Előzmény: #8642  Törölt felhasználó
#8643
Van egy jó hírem, vagy egy rossz hírem!
A munkahelyemen lelőtték a netemet! Tehát most már lőttek a napi kereskedésnek, és ezért a topicba sem fogok sokat írogatni, mert csak este jutok majd nethez itthon! Persze nem lennék spekuláns, ha nem a helyzet változását várnám! Majd még megpróbálok kiokoskodni valamit, mert ez így nem jó! Nem tud valaki valami jó tartalmi tanácsadó törést!

Megint volt ebrokis euró alap vétel kisérletem. Kb ez volt a 3., mire megértettem, hogyha euró alapú marhaságot akar venni az ember, akkor fel kell őket hívni, hogy konvertáljanak! Ezt a marhaságot! Ezt miért nem tudja a rendszer alapból!? Peddig ma jó lett volna 257, talán!
Bár megint van egy összeesküvés elméletem, mégpeddig: a külföldi befektetőknek/bankoknak jobban megéri ha devizahitelt erős forintnál adnak, tehát erősítik a forintot, aztán karácsony után gyengítik, hogy szegény ember minnél többet fizessen vissza! Na de ez csak fantazmagória! :)
Holnap gyakorlaton leszek megint, ott is van net, de ott nem merek, mert leharapják a ...!

Azért majd még...............
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 18:13
#8642
Hát érdekes nap volt :)
Hati shorttom kidobtam nullán egyszer napközben, aztán még szerencse hogy ujranyitottam lejjebb :)
Holnap szép napunk lesz :)

akpo 2006. 11. 22. 16:48
Előzmény: #8640  Cefa
#8641
Na, en 7710-en kiszalltam, mert budos volt egy kisse, hogy nem bir feljebb menni, majd meglassuk, jo lesz e a dontes. (Reggel meg biztam a tovabbi emelkedesben, de sztem a pulykaunnep alatt igy nem lesz jelentos.)

Topik gazda

susalinda
3 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek