Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 07. 18. 09:06
Törölt hozzászólás
#823400
Törölt felhasználó 2012. 07. 18. 09:01
Előzmény: #823398  Törölt felhasználó
#823399
Ma én vagyok a hetes?
Tanárnéninek jelentem, bikavadász kivételével az egész osztáj hiányzik, a nyitóár 3461.
Törölt felhasználó 2012. 07. 18. 08:57
Előzmény: #823397  Törölt felhasználó
#823398
Ez jó ötlet volt! Köszi!
Törölt felhasználó 2012. 07. 18. 08:56
Előzmény: #823396  Törölt felhasználó
#823397
Beírom magamnak az indikatív árat: 3453
Törölt felhasználó 2012. 07. 18. 08:18
Előzmény: #823387  HALIS
#823396
"Egyre csak több és több pénz van a rendszerben, de csak nem akar emelkedni."

Itt van egy logikai bukferenc. Azért nem emelkedik, mert _nincs_ "egyre több pénz" benne. Csak egyre több balek várja a pénzét a kasszánál, mert él a fejében a fogyatékos "beragadás"-mítosz. Mivel a gyorstalpaló tőzsdetanfolyamon neki azt mondták, hogy nem akkor veszít, amikor a lóvéjával mások éppen elsétálnak, hanem csak akkor, amikor ezt hajlandó tudomásul is venni.
:-D
Törölt felhasználó 2012. 07. 18. 08:08
Előzmény: #823387  HALIS
#823395
Tegnap korán zártam délelőtt a shortomat de kis hal is hal, aztán délután az eséskor óráson vételi jel volt és megléptem, a naposat nézve trendfordító gyertya ami még magában nem lenne gáz de az összes mozgó alatt zártunk és esetleg visszatesztben bízhatok, bár délelőtt nem is tudok gépelőtt lenni.
Külföld szépen visszakorrigált este remélem mi is.
Szép napot mindenkinek!
Törölt felhasználó 2012. 07. 18. 07:39
Előzmény: #823390  istvansogor
#823394
Egy mexikói bankot rabol Texasban és elvisz félmillió dollárt, de másnap elfogják. Mivel nem tud angolul, a seriff tolmács segítségével hallgatja ki. Részlet a jegyzôkönyvbôl.
Seriff: Hol van a pénz?
Tolmács: Hová rejtette el a pénzt?
Rabló: Majd bolond leszek megmondani.
Tolmács: Nem akarja elárulni.
Seriff: (revolvert vesz elô) Ha nem mondja meg azonnal, keresztüllövöm.
Tolmács: A seriff lelövi magát, ha nem mondja meg.
Rabló: Az más. A templomkertben ástam el, a nagy platánfa alatt.
Tolmács: Azt mondja, lôjjön csak nyugodtan, ô nem fél a haláltól.
Törölt felhasználó 2012. 07. 18. 07:29
Előzmény: #823390  istvansogor
#823393
A prosti mellett megáll egy luxusautó. Kiszáll belőle Bajnai.
Odamegy a lányhoz, megvillantja a pénztárcáját és így szól:
- Mennyiért jönnél el velem?
A lány megvetően végigméri, majd így szól:
- Ha a gatyádat olyan alacsonyra tolod, mint a béreket, de a szoknyámat olyan magasra húzod, mint ahogy az ÁFÁ-t akarod, ha a farkad olyan
kemény lesz, mint amilyen időket élünk és úgy szétbaszol ahogyan az országot szeretnéd, akkor ingyen veled megyek.
Erre Bajnai zsebre vágja a pénztárcáját, beszáll a kocsijába, lehúzza
az ablakot, majd indulás után még odaszól:
- Úgy látom, Viktor már járt nálad...
Törölt felhasználó 2012. 07. 18. 07:29
Előzmény: #823390  istvansogor
#823392
"Azért szeretnénk elővigyázatossági megállapodást, hogy az IMF és az EU ne tudjon beleszólni semmibe. A készenléti megállapodáshoz ugyanis szigorú feltételek és szakaszos, rendszeres IMF-kontroll társul – fedte fel a kormány lapjait nyilatkozónk. (Az IMF eddigi megnyilatkozásai szerint készenléti megállapodást kínál.) Nyilatkozónk kizárta, hogy őszre ne lenne aláírt megállapodás.

Pedig az esély nőtt. A kormányfő új ötletekkel állt elő: a bankrendszer tulajdonosai közt felerészben magyarokat akar látni, illetve a közszolgáltatást nonprofit alapokra akarja helyezni. Az elképzelések hideg zuhanyként érték a szektorokat."
Törölt felhasználó 2012. 07. 18. 07:27
Előzmény: #823387  HALIS
#823391
És még mondják, hogy az igazság fájdalmas...Ez éhgyomorra egy kis tesco expresszes kakaós csigára kemény volt...
De azért kellenek az ilyen egyenes beszédek!!!
istvansogor 2012. 07. 18. 07:16
Előzmény: #823389  Törölt felhasználó
#823390
Jó reggelt, sziasztok!

Valaki nagyon korán kelt ma, valaki meg szereti a Pokolgépet:)
Én mindkettő.
Nem Oti miatt nem tudtam aludni, pedig lehetett volna.
Sajnálom a beragadtakat,biztosan csapkodták az asztalt tegnap.

Véleményem szerint a pénz csak akkor fog megérkezni a Bét-re, ha a bóvliból feljebb löknek minket, ahhoz meg kell az IMF pénze.

Én is úgy érzem lesz megállapodás.
( Egyenlőre )
Orbán csak a választók felé arcoskodik.

Nincs valakinek egy jó vicce?
Törölt felhasználó 2012. 07. 18. 06:16
Előzmény: #823388  Törölt felhasználó
#823389
érdemes
Törölt felhasználó 2012. 07. 18. 06:14
Előzmény: #823386  Törölt felhasználó
#823388
Jó reggelt!
A mai HAlis esszé korrekt! érdemeds elolvasni.....
HALIS
HALIS 2012. 07. 18. 06:12
#823387
Jó reggelt!

"Mikor az ördög templomba ment,
Síri csönd lett odabent.
A pap szájából kihullt a beszéd,
Mindenki tördelte a kezét...
És leült az ördög az orgonához, a sánta kántor menekült...
A zsoltár metálba váltott,
Nem a vég volt ez, csak a kezdet..."

link

"Készülj az útra Ember!
Magammal viszem a lelked.
Ha nem jössz viszlek erővel,
...vagy elfújlak, mint egy porszemeeet!"

Mindenkinek jó kereskedést! :-D

Törölt felhasználó 2012. 07. 18. 05:15
Előzmény: #823385  Törölt felhasználó
#823386
"A klímaváltozást akár el is felejthetjük, mert mire az igazán élessé válna, addigra zömmel éhen halunk."
/Váncsa István/

"Levesek - részlet a fejezet vidám történelmi bevezetőjéből

A hadsereg, ezt be kell látnunk, csakugyan levesbarát, már az első pun háború idején is az volt, éspedig azért, mert a katonák élelmiszer ellátmányát a hadtáp már az első pun háborúban is ellopta.

Képzeljük el, hogy vacsorát kell adni a zászlóaljnak, ami mondjuk ötszáz fő, vagyis ki kéne osztani hetvenöt kiló szalonnát. Na jó, hatvanat, viszont nincsen, csak öt, minthogy a többi hetven kiló hetekkel korábban el lett lopva. Öt kiló szalonnát nem lehet ötszáz felé osztani, viszont - és ez a lényeg - főzhetünk belőle levest. Ez a leves úgy készül, hogy a maradék öt kiló szalonnát is ellopjuk, de most kivételesen lebőrözzük előbb, s az így nyert szalonnabőrből meg némi krumpliból vagy tarlórépából százhetven liter víz hozzáadásával ízletes és igen tápláló levest állítunk elő."

Nekem úgy tűnik, hogy miközben a kormány a húsos fazékban kotorászik, nekünk a levest tálalja.
Aztán második fogásként kitörölgethetjük a húsos fazékból a szaftot.
Amúgy az sem rossz ...
Törölt felhasználó 2012. 07. 18. 04:56
Előzmény: #823384  Törölt felhasználó
#823385
"A magyar Alkotmánybíróság haláltusája ...
A bírák kényszernyugdíjazása tehát megvalósulhat, az Ab valójában nem akadályozta meg a bírói függetlenség csorbítását. Mégis: a határozat azt a téves látszatot kelti, mintha működnének az alkotmányvédelem intézményei. Miközben pedig ezzel hamis látszattal áltatjuk magunkat, nem vesszük észre, hogy az alkotmánybíráskodás lassan elenyészik."
link

No comment ...
Törölt felhasználó 2012. 07. 18. 04:46
Előzmény: #823383  Törölt felhasználó
#823384
"Egy óra után távozott az IMF-delegáció Vargáéktól ...
A szakértők ősz vége előtt semmiképp sem várnak megállapodást. Ebben az is benne van, hogy a tárgyalások akár több alkalommal is félbeszakadhatnak, mielőtt létrejön az egyezség."

link

Törölt felhasználó 2012. 07. 18. 04:33
#823383
"OTP elemzés
2012.07.18.
Nem hiába hívtuk fel a figyelmet az előző napi elemzésünkben a gyenge forgalmú emelkedésre, egy kicsit megbillent a nemzetközi hangulat, azonnal visszaesett a mozgóátlagok jelentette ellenállás alá az árfolyam. Továbbra is maradt az emelkedő trendvonal, illetve a 3400 forintnál húzódó támasz közelében, azaz maradt a letörés veszély. Amíg nem tud határozottan a mozgóátlagok jelentette ellenállás 3500-3530 forint fölé menni, addig a letörés veszélye fennáll. Támasz 3400 forintnál."

"MOL elemzés
2012.07.18.
Hétfőn még az emelkedő háromszög alsó száránál, az 50 napos mozgóátlagnál egyensúlyozott, addig a tegnapi napon már ismét a 16.750 forintos ellenállás szintet, az emelkedő háromszög nyakvonalát tesztelte. Miután a tegnapi napon bebizonyosodott, hogy meg tud maradni az alakzaton belül, joggal remélhetjük, hogy megpróbálkozik a kitöréssel is ma vagy legkésőbb holnap. Ha ez sikerül - amihez forgalom is kellene - akkor 18.000 forintig emelkedhet, igaz közben ellenállással találkozhat a 200 napos mozgóátlagnál. Támasz a háromszög alsó szára."

"A hivatalos egyeztetések megkezdésével egyidőben jött ki friss elemzésével a bank, melyben az elemzők kizártnak tartják, hogy gyors megállapodás szülessen, sőt szerintük valószínűbb, hogy egyáltalán nem lesz hitelszerződés. Ugyanis szerintük csak akkor lesz érdekében a kormánynak megállapodni, ha anélkül csődbe mennénk."
link
Törölt felhasználó 2012. 07. 17. 22:54
Előzmény: #823381  Törölt felhasználó
#823382
Mondtam, hogy beszállót csináltak maguknak Berni bácsi beszéd alatt/után.
Vettem is otit az mtel mellé.
Holnap 9:30-10-30 között megy elfele... Ð
Törölt felhasználó 2012. 07. 17. 20:28
Előzmény: #823380  Törölt felhasználó
#823381
Szépen vissza korrigáltak a piacok BB beszéd mégis oké,jó lenne ha Oti is követné holnap...

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek