Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 23:02
Előzmény: #277791  Törölt felhasználó
#277800
"te nem a tozsdebe fasultal bele hanem inkabb az eletbe "

gondolkodj mielőtt írsz
a tapasztalással kevered a fásultságot
én fásult?

vicc :) de kösz az elemzést
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 23:01
Előzmény: #277789  Törölt felhasználó
#277799
Én csak arra gondolok, hogy kint négyszeres termelékenységgel dolgoztunk,legalább négyszeres fizetésért.
Amikor egy népet minősítenek , nemcsak a híres emberek számítanak, hanem a munka intenzitás, morál, az utca tisztatasága, a házak leomlott vakolata, a viselkedés stb..
Melldöngetésből nem lehet megélni.
Sajnos megmosolyognak minket.
Ha sokat töltesz nemzetközi csapatban a végén rájössz, hogy nem is a nemzetiség fontos, hanem a kollégád embersége, tudása.
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 23:00
Előzmény: #277784  Törölt felhasználó
#277798
"Identitászavarom nincs, csak nem vagyok elfogult.
Látom , hogy milyen szerencsétlen nép a magyar(történelmet lehet tanulmányozni)
Egy-két híres embertől eltekintve nem az okosság jut eszébe egy külföldinek, ha a magyarról hall.
Az életszínvonalunk aránya más nyugati népekhez ékes példája a fentieknek.
Az elmult 20év se éppen sikertöténet gazdasági oldalról. möbius"

Ez így egészen hülyeség. De nagyon, Én elhiszem, hogy éltél máshol is, de hogy nem voltál eleget máshol az biztos. Sok nemzetnek a magyarról azonnal az ész jut eszébe. Valaha az oktatásunk világszínvonalon állt. A 20. század fordulóján pld. És persze azt se nagyon tudod, sok nemzet mennyire küzd saját beidegződéseivel...az önállótlansággal, a kezdeményezőkészség hiányával...sokan a világban az olaszokhoz hasonlítanak bennünket, és nem csak a zászlónk miatt...ők is temérdek zsenit adtak a világnak, akárcsak mi.Te meg itt szégyelled, hogy magyar vagy. Ez az indentitászavar. erre utaltam. És nem sértésnek szántam. Büszke lehetnél arra, hogy ehhez a néphez tartozol. Kuriózum. Igaz, Mátyás óta semmi sincs rendben. Sokat tűrűnk Feleslegesen. És sok a megtűrt kártékony elem is.
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 23:00
Előzmény: #277793  Hathor
#277797
szia :)

bezzeg a stocklandon meg irogatsz ezerrel ugye? :)
mondjuk megertelek ide mar nem nagyon erdemes hacsak nem a poen kedveert jossz

szoval ugy erzem felesleges leirnom amit gondolok mert ugyis mindenki mast var
en termeszetesen esest varok de mindenki mas orul hogy menni fog tovabb
ha ugy is lesz annak nem tozsdei alapja lesz hanem manipulacio amit en nagyon veszelyesnek tartok
ugy venni lehet hogy megveszed megy egy kiscit aztan dobod nap vegen
de ugy hogy most megveszed aztan varod hoyg majd 4000 lesz na azt most nem tennem
de mondom tolem nem erdemes kerdezni max napiban gondolkoztam mindig is... tolem eleve tavol allt az hogy hosszutavra barmit is megtartsak

szerintem junius mar le :)

bar most hogy a hataridosbe belekostoltam (eddig nem ertem miert nem tettem) na az tetszik
ott ki fogom probalni a shortot kicsit hoszabb tavra
vegulis mindegy mikor adok bele ebben a magassagban ugy erzem rovid idon belul barmi jo lesz
3000 korul mar visszavennem
annyira nem bizok abban hogy 2000-ig visszamegy de ezt majd akkor kell megbeszelni ha megis ott korul lesz...
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 22:59
Előzmény: #277773  Törölt felhasználó
#277796
kicsit bövebben, ne halat adj nekünk, halászni taníts.:) szóval milyen csártokat figyeljek pl.?
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 22:56
Előzmény: #277785  Törölt felhasználó
#277795
ohhh... Fotelos emlékek! :)
Még az orosz válság előtti idők...nosztalgikus élmények.
Talán Mol volt az első papírom...de valahol itt a szekrényben vannak még papirosok.. rögvest megkeresem. Zalakerámiás, Rábás, Molos dossziém tuti van ...:)
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 22:56
Előzmény: #277788  Capablanka
#277794
borsodchem? nabi? :)

richter 24 ezerrol 8 ezerre :) hihi
Hathor
Hathor 2009. 05. 31. 22:55
Előzmény: #277785  Törölt felhasználó
#277793
Szia Mike!

Ritkán nézek be ide, mondhatni hetente 2percre és elszaladunk mindig egymás mellett.

Szeretném megkérdezni, hogy véleményed szerint lesz-e új mélypont, ha lesz szerinted mikor indul és meddig mehet az OTP.

Gondolom úgy logikus, hogy cseébe vázoljam a tőlem megszokottat :)

Juli elejétől esés szinte jövő év elejéig (lassú csorgás) az utolsó mélypontig, vagy egy újabb OTP-ben talán 150Ft-tal kissebb mélypont, onnan 2010-ben fordulat fel.

Hülyézést hagyjuk :)
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 22:54
Előzmény: #277782  Törölt felhasználó
#277792
Gondolj amit akarsz, niuncs bizonyítási kényszerem, de a magyar tőzsde után kb. 1998-tól vannak a bécsi bankomon keresztül osztrák, német és amerikai részvényeim.
Nem innen vittem ki a pénzt, ott keresdtem.
De semmit ne higyjél el.
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 22:54
Előzmény: #277782  Törölt felhasználó
#277791
te nem a tozsdebe fasultal bele hanem inkabb az eletbe
nemikepp en is igy vagyok vele
nem a siker vagy sikertelenseg az oka, ugy ertem nem a szemelyes dolgok
hanem az a szanalmas vilag amit latok magam korul es azt hogy emberek millioi milyen jol erzik magukat ebben a vilagban es meg aszisztalnak is a tovabbi epitkezeshez a nagy semmire...

viszont azt megtanultam hogy megmenteni nem nagyon lehet senkit, pedig sokszor probaltam
rajottem jobb modszer ha magadat mented
van benned egy ertek egy tudashalmaz, mentsd meg azt a jovonek
hatha eljon egy olyan kor amikor ertekelik es szukseg lesz ra
most csak varni lehet, egy alkamas idore...
en inkabb harcos tipus vagyok
egy barrikadon fogok elesni arpadsavos zaszloval a kezemben... (ha matyas hollojat tiltanak akkora fekete-sereg zaszlajat vinnem)

tudod gyurcsany sokszor mondta hogy ha a ciganyokat bantjak cigany vagyok ha a zsidokat akkor zsido vagyok...
de azt egyszer sem hogy ha a magyarokat bantjak akkor magyar vagyok..!
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 22:54
Előzmény: #277785  Törölt felhasználó
#277790
nahát, ez pont olyan volt, mint a mcdonalds, csak tözsde helyett ott mtv-t adtak.
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 22:52
Előzmény: #277784  Törölt felhasználó
#277789
Nekem valahogy "kinyílik a bicska a zsebemben" ha ilyet olvasok. Látom, hogy soxor német szavakat használsz gondolom tudsz és voltál is kint. pl én az osztrákokat ismerem jobban, és sokat lehetne ilyen téren tanulni tőlük, hogy nem fikázzák egymást ha van ok rá ha nincs. Nagyon sok híres magyar van és magyar találmány de nem akarok közhelyeket puffogtatni. Csak annyit nézz meg, hogy egy hazánk fia(most nem kifejezetten Sorosra gondoltam, pl Simonyi, vagy NY polgija, vagy Sárkozy stb stb) milyen jól boldogul a Világban! az elmúlt 20 év nagy sokkal több, nem Mo-döntése volt hanem egy sokkal szűkebb köré.
Capablanka 2009. 05. 31. 22:52
Előzmény: #277785  Törölt felhasználó
#277788
én se Pesten....ott ültünk...az orosz válság után...valaki megsúgta a TVK jó lesz...mentem venni...letámadtak, hogy miért ..osszam meg az infót....nem lehetett...persze kivárni sem bírtam a felvásárlási bullt...
a graboplastomat a kivezetés elött (haszonnal) adtam el egy nappal....csak 500 ft /db dobtam ki...meséljek még??
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 22:50
Előzmény: #277784  Törölt felhasználó
#277787
sajnos ez is igaz, azt hiszem a magyar nep azert volt kepes atveszelni torok tatar szovjet meg mindenfele dulast mert alapjaban veve igen leegyszerusitett a kulturank es a hagyomayaink
nincs igazan mit elvenni tolunk mert akarmi is tortenik akarki szallja meg az orszagot itt nincs mit lerombolni
erted a pasztor kimegy a hortbagyra, megfozi a slambucot vagy a birkaporkoltet es kesz ettol mar elegge magyar
es ezen mit lehet barmilyen idegen hatalomnak is elvenni? semmit
ebbol a szempontbol marmint a tuleles szempontjabol szerencses hogy igy van
viszont abbol meg nem hogy amikor lepni kellene hogy amikor fel kellene emelnunk a hangunkat es szervezkedni alakitani elorehaladi
na akkor is a magyar kimegy a hortobagyra megfozi a slambucot es neki mar jo... csak kozben szetloptak az orszagot
az elmult husz evben ez ment, slambucot foztunk es kozben a fejunk folul elvittek ami meg maradt a legutobbi haboru ota....

itt egy nyugati tarsdalom mar ... hadd nem mondjam mit csinalt volna az ilyen politikusokkal...
Capablanka 2009. 05. 31. 22:47
Előzmény: #277782  Törölt felhasználó
#277786
hát a motorom 2-szer tért le az útról..először( már leírtam itt), amikor a London bróker becsődőlt, míg nyaralni voltam....az én részvényemből a cég nél a 98% hiányzott...na az lecke volt...
2003-ban me újabb lakást vettünk....a játékpénz is belement...most januárban szoktam vissza...
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 22:46
Előzmény: #277780  Capablanka
#277785
nos en nem voltam pesten
de en akkor kezdtem tozsdezni mikor meg bementunk a brokerceghez
ott egy tv kepernyon ment a teletext mert akkor meg csak ugy volt realtime es akkor egy fotelben ucsorogtunk paran beszelgettunk iylesmi es amikor valaki ugy gondolta akkor fogta felallt odasetalt a pulthoz es bemondta hogy mibol mennyit szeretne venni
es akkor a broker meg szepen beirat a megbizast
na akkor meg lehetett olyan speci kartyat kapni pc-be amihez egy vastag vezetek meg egy antenna csatlakozott ateton
na es akinek ilyenre volt penze az nezhette a sajat pc-jen a teltexten keresztul sugarzott realtimeot
namost ez nem ugy ertem hogy teletext kepernyo volt
hanem annak a savjaba volt belekodolva erted tehat sima teletext az ott is vagy 5 perces kesleltetest adott..

erdekes idok voltak :) bar abban hasonlitott hogy hasonloan zuruavaros volt
na az akkori idokbol is kineztem hogy barmi megtortenhet... :)
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 22:45
Előzmény: #277772  Törölt felhasználó
#277784
Identitászavarom nincs, csak nem vagyok elfogult.
Látom , hogy milyen szerencsétlen nép a magyar(történelmet lehet tanulmányozni)
Egy-két híres embertől eltekintve nem az okosság jut eszébe egy külföldinek, ha a magyarról hall.
Az életszínvonalunk aránya más nyugati népekhez ékes példája a fentieknek.
Az elmult 20év se éppen sikertöténet gazdasági oldalról.

Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 22:43
Előzmény: #277779  Törölt felhasználó
#277783
ez igaz...

marmint az ido resze, van akinek gyorsan sikerul tanulnia es van akinek semmi sem lenne eleg...
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 22:42
Előzmény: #277776  Törölt felhasználó
#277782
Hát ez igaz...Nem bántom, nem ez a szándékom.Újak vagytok zömmel, unalmamban próbálgatom nézni ki milyen régi ....Capablanka pld szerintem igen régi motoros. Möbius biztos nem. Ennyit azért látok már.Lejön az a szövegből, ha eleget vagy ezen a fos tőzsdén, megérted.
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 22:42
Előzmény: #277775  Capablanka
#277781
miert szamit az hogy van vagy nincs?
teljesen mindegy a kommunikacio a lenyeg
a tozsde pszichologia ( a ta ezt probalja rendszerezni...) es a pszichologia resze a befektetoi varakozasok kialakulasa

namost hogy ezeket hogyan mi modon lehet kialakitani vagy befolyasolni arra mindenfele modszer van
pl az is az lehet hogy mindenfelet beszelnek mert kortelefonok mennek tippek mennek, suttogasok mennek a hatterben nagybeektetorol, egy darabig veszik is aztan bumm
hat most gondold csak el ha te shortos lennel akkor nyilvan minel magsabbrol szeretned boritani nem?
2000-ig csanyi huzta fel az nem kerult a shortosoknak penzebe
ami igazan nagy akcio volt az az a nap amikor a 3170-en athuztak
na az sokba kerult de gondolom most ha 3600 korul megall akkor belekerult nekik 500 pontba leele viszont ha 1600-at megy meg akkor is csak 2000-nel van ... tehat nagyon is megeri egy kis penzbol felhuzni aztan mindent es meg tobbet visszaboritani...

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek