Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 08:11

El lehet menni az országból!  

Hirtelen megváltozott a szlogen!

Húzzunk bele helyett - húzzunk el!

Ha valami nem tetszik?

Mennyi ember is húzzon el, úgy 3 millió?

Akkor megindul a második magyar honfoglalás?

Szard össze magad te köcsög állat!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 06. 19. 14:05
Előzmény: #99  Törölt felhasználó
#100
dávid néninek életjáradéki szerződése van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 06. 19. 14:00
Előzmény: #98  Törölt felhasználó
#99
hülye gál zsír

nem írja le részletesen, milyen részvényei vannak százezer forintért
Törölt felhasználó 2006. 06. 19. 13:44
#98
No, azért ne olyan forrón!!!
Inkább azt kellene megvizsgálni, hogy hogyan lehet élni a gyurcsányi javaslattal, azaz hogyan lehetne magyarországon keresni de a Szlovák Köztársaságben adózni.

Van valakinek vonatkozó ismerete?

Mert ez egy jó ajánlat Gyurcsánytól!!!
Törölt felhasználó 2006. 06. 19. 13:43
Előzmény: #96  tokos.
#97
befekt. tan:
ádernek otp tőkgar pénzp alapja
ing ingatlanalapja van!:)
tokos. 2006. 06. 19. 13:39
Előzmény: #95  saru
#96
Persze, ferkó gondolta, na most egyenletsen elosztom a terheket - közöttük.
Olyan szoci módon, fogjuk meg, és vigyétek...
saru 2006. 06. 19. 13:10
Előzmény: #94  Törölt felhasználó
#95
igaszságos és egyenletes teherelosztás?, vizet prédikálnak . . .
Törölt felhasználó 2006. 06. 19. 13:00
#94
a feleségének a 360 ezres vagyona otp számlán van!:)
link
Törölt felhasználó 2006. 06. 19. 11:32
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#93
Attól függ mibe invesztált . . . ha OTP-be akkor tuti elbukta az 1/3 -át.

Tudom mi lehetne az orvosság az OTP számára :) LoooL Egy 38-as Smith&Wesson -al, Feri mögé kellene állni és kényszeríteni, hogy csináljon OTP részvényvásárlásokat a saját pénzéből. Utána már biztos emelkednének az OTP részvények ;)
tokos. 2006. 06. 19. 10:03
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#92
Odatettem, nem tudom, igaz-e, nekem is vannak kételyeim, de azért az előéletét figyelembevéve nem lepődnék meg rajta.
Egyébként, ha ez igaz, nem mindegy ki mondta???
Törölt felhasználó 2006. 06. 19. 09:47
Előzmény: #90  Törölt felhasználó
#91
Bocs, hogy közbeszólok, de ezen a topicon mindenkiből az "elfogulatlan és korrekt" Bayer-Lovas duó szól hozzánk?
Törölt felhasználó 2006. 06. 19. 08:43
Előzmény: #89  tokos.
#90
ja, itt elférne egy kis vizsgálat a fejesek (és családjaik, esetleg cégeik) befektetéseinek devizakitettségéről...
tokos. 2006. 06. 19. 08:30
Előzmény: #88  Törölt felhasználó
#89
"a folytatásban még olyasmi is elhangzott, hogy majd az állami alkalmazottak által "fizetett" adóból fogják finanszírozni a nyugdíjakat. Hehe."
Vagy másképp fogalmazva, majd a hajunknál fogva kihúzzuk magunkat a sz.rból...

Ami érdekes volt, tegnap este volt egy műsor a Varga Mihállyal a hírTV-n, abban arról volt szó, hogy tulajdonképpen nem hüle gyerek ez a Ferkó, ő már rég kivitte a pénzét az országból, csak osztja itt az észt nekünk nyugdíjasokról, szociáldemokráciáról, meg mindenről...
Nem tudom, hogy igaz-e ,de ha igen akkor elég nagy féreg ez az ürge...
Törölt felhasználó 2006. 06. 18. 23:18
#88
A HírTV picit elkapkodta a vágást. Hagyni kellett volna még egy kicsit beszélni. A hazudós TV2 mai, Napló című adásában (biztos hamarosan online-ban is nézhető lesz, mindet felrakják) a folytatásban még olyasmi is elhangzott, hogy majd az állami alkalmazottak által "fizetett" adóból fogják finanszírozni a nyugdíjakat. Hehe. A vállalkozásoktól elvont adó 0 lesz, mert mindenki el van küldve Szlovákiába, tehát az állami alkalmazottak nem fognak bért kapni (nem lesz miből fizetni) tehát ezáltal adófizetési kötelezettségük sem lesz, a nyugdíjasok meg osszák be még négy évig azt a tizenkilencezer forintot, amit a zorbán ellopott ugyan tőlük, de négy évvel ezelőtt az MSzP visszaadott nekik.
Törölt felhasználó 2006. 06. 17. 09:18
#87
matekból mindenki gyenge,.....a ferkó el is szólta magát , mert azt mondta szlovákiában fele annyi a nyugdíj....helyesen és magyarul:....nálunk kétszer annyi, mint ott....tehát mibõl gondoljuk, hogy mi kétszer annyit képesek vagyunk fizetni...
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 23:11
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#86
mármint az állampapír ha jólolvastam nemlesz megadóztatva....
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 23:10
Előzmény: #80  bpmcwap
#85
bpmcwap te is tudod, hogy most vmit lépnie kell az államnak különben világvége lesz és 500fts euro.

fletó így kezdte, ha ehez értelmes reformok is társulnak ahogy igéri mert amiket idáig bejelentett az nem reform hanem adónövelés akkor ez szvsz a helyes út amire most rá KELL lépnünk.
Egyébként az értelmes reformok előszelét is látom már pl az állami köztisztviselők farokverő részének egy részétől már idén megszabadulnak(20%) aztán jövőre még kivágnak 30%ot. És uezt megakarják játszani megye szinten is: Nagyon helyes: Ha ausztriába elég 350.000közhivatalnok akkor MOon se kell több mint 400.000. Ehelyett meg van 1.000.000 azaz 600.000 csak a farkát veri. (Tudom mert ismerek sokat.)
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 23:04
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#84
ha elfogadsz egy tőzsgyökeres longos tanácsát akkor most ne tözsdézz ha kezdő vagy.

Pár héten belűl teljesen biztosan kamatotemel az mnb... rakd a pénzed állampapírba. "Magas" hozam ha jólsejtettem/olvastam nemlesz megadóztatva,

Evvel szembe nézdmeg mivan a tőzsdén aki 1hónapja berakta a pénzét már elbukta az 1/3át......
link
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 20:03
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#83
Bocs az elírásért. Természetesen Csaba Lászlóról van szó.
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 20:01
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#82
Az az igazság, hogy teljesen tanácstalan vagyok. Az számomra is teljesen egyértelmű, hogy most egy ideig nem tőzsdézek, mert kevés a tapsztalatom, inkább a cash.

De tényleg ennyire gáz a helyzet, hogy már Torgyán Doktort sírjuk vissza, vagy ez csak egy magyar sajátosság, hogy az esetleges sikereket és kudarcokat is túlreagáljuk. Tisztára Mohács és Trianon hangulat van.

Olvastam a hvg honlapján egy riportot László Csabával:
"Attól tartok, hogy a lakósságra aggatott terhek révén csak átmenetileg sikerül az egyensúlyt javítani, és nehéz lesz rácáfolni a Standard and Poor jóslatára, miszerint Magyarország államadóssága a GDP 60 százalékáról 2009-ben 74 százalékára szökik."

Ez félelmetes. Érdemes most egyáltalán részvényeket venni 6-12 hónapos távra?

Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 19:35
Előzmény: #80  bpmcwap
#81
A Torgyán OKOS ember, én ismerem. Sose szégyeld, hogyha az idő múlásával tudsz csak értékelni valakit, BP!

Topik gazda

gentlemanus
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek