Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 08:11

El lehet menni az országból!  

Hirtelen megváltozott a szlogen!

Húzzunk bele helyett - húzzunk el!

Ha valami nem tetszik?

Mennyi ember is húzzon el, úgy 3 millió?

Akkor megindul a második magyar honfoglalás?

Szard össze magad te köcsög állat!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bpmcwap
bpmcwap 2006. 06. 16. 19:30
#80
Most biztos a nyakamnak fogtok esni, meg valszeg nem fogtok egyetérteni velem, mert én se 100%ig vagyok biztos abban hogy jó lenne, de mivel Ovi meg a fidesz behuzta fulit farkát, az mdf meg mintha szándékosan sakkozta volna a kiráj kezére az országot senki nincs aki azt harsogja hogy ez igy nem jo, nem ezt mondták, ez hazugság, a kiráj monyon le!!!És akkor má szerintem tudjátok is kire gondolok!!!Igen!Torgyán dokira.... Talán, az ő hangja elég hangos lenne hogy ott is vizhangozzék ahol már a harang se kong.... Ez ám a végső elkeseredettség.... soha nem gondoltam volna hogy ilyet leirok...
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 17:25
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#79
Nem Ferike maradjon bent, oszt fizesse egyedül a számlákat. Közben meg járja a fletli táncot.
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 17:17
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#78
Szerintem ez humoros volt. Kemény, de humoros. (Kicsit bénán magyarázták félre, de teljesen igaza volt. Kis magyar lúzer, töppedt agyú, médiafüggő, balfarek nemzetünkre tényleg ráférne egy kis éberedés, ráeszmélés.)
matgab 2006. 06. 16. 16:46
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#77
ha még lesz villany...
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 16:18
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#76
Az utolsó kapcsolja le a villanyt!
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 15:00
Előzmény: #72  tokos.
#75
Kövér szó szerint a következőket mondta 2002 március 14-én, Szombathelyen: "Szóval egy pillanatra fogadjuk el azt, hogy csak ennyire vagyunk képesek. Hogy egy képesség nélküli, alkalmatlan, tehetségtelen néppé lettünk az elmúlt néhány évtizedben. Csak én erre azt mondom, hölgyeim és uraim, hogy így viszont nem érdemes élni. Tehát, hogyha így gondoljuk, akkor menjünk le a pincébe, keressünk egy jó erős kötelet, meg egy viszonyleg erős gerendát és szöget, és kössük fel magunkat (enyhe kuncogás a teremben). Csak én azt szeretném kérni azoktól, akik ezt próbálják önökkel elhitetni, évek óta ezt próbálják sulykolni az önök fejébe, hogy legalább járjanak elöl jó példával. És ha ők már mind végeztek, akkor mi meg mégiscsak gondolkodjunk el azon, hátha nélkülük többre mennének."

link
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 14:57
Előzmény: #72  tokos.
#74
" Inkább azt mondanám, hogy azt mondta, és úgy mondta, csak egy kicsit többen vették magukra, mint amennyi emberre ő akkor ott gondolt. "

Nem azt mondta szvsz amiről itt a vita ment , lsd. idézetek

" Na mindegy, egyébként én tényleg egyre jobban kezdek ráhangolódni, hogy keresek valami jobb helyet a világban, és ezt nem kellett, hogy Pinokkió mondja, magamtól is rájöttem.
De ne izgujl, ha sikerül is elmennem, szavazni biztosan hazajövök :-).. "

Én már a telekre alkudozom ,bár egyenlőre csak kétlakiságra gondolok . Nálam a fő ok az hogy nem tud ez a nép felülemelkedni a múltján, és úgy tűnik sosem tanulunk a hibáinkból. Egymást öljük miközben a környező népek azt lesik hol árthatnak nekünk. A végén lesz egy győztes, csak közben szétrohad az ország.
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 14:55
Előzmény: #72  tokos.
#73
Magyarnak lenni jó! Jártam Pakisztánban, itt jobb. Nekem itt van Amerika.
tokos. 2006. 06. 16. 14:30
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#72
Mármint a Kövér-féle köteles kijelentés, meg ez?

Olyan szempontból ugyanaz, hogy mindegyik egy szűkebb csoportra értette, és mindegyiket valamivel többen vették magukra.

Emlékszem, egyik másik kolléganőm szinte visítozott, hogy így, meg úgy, meg amúgy.
Természetesen, mikor megkérdeztem, hogy pontosan mit is mondott Kövér, egyik sem tudta, hadovált összevissza az Istenadta, de még a közelébe sem volt a valóságnak.

Na mindegy, egyébként én tényleg egyre jobban kezdek ráhangolódni, hogy keresek valami jobb helyet a világban, és ezt nem kellett, hogy Pinokkió mondja, magamtól is rájöttem.
De ne izgujl, ha sikerül is elmennem, szavazni biztosan hazajövök :-).
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 14:16
Előzmény: #58  tokos.
#71
tokos,

" Hirtelen megváltozott a szlogen!
Húzzunk bele helyett - húzzunk el! "

" Én is hallottam, miként az ország regnáló miniszterelnöke felszólította az állampolgárokat, hogy húzzanak el az országból. "

Ez csak az első két hozzászólás , a többit nincs türelmem ide másolni. Ha szerinted ez ugyanaz legyen neked.
Na én megyek is mert folytatódik a kultúr vita .
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 14:12
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#70
igazad van nagyon... . ez 2002 ota van igy sajnos.
adam 2006. 06. 16. 14:09
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#69
A harmincegy éves, vanyarci szatír Gödöllõ vasútállomásának közelében, a Palotakert bokros részén mutogatta nemi szervét az arra járó nõknek. A bejelentésre helyszínre érkezõ rendõrök elfogták a magamutogatót, akit kihallgattak, majd szeméremsértés miatt eljárást indítottak ellene.
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 14:07
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#68
mert te profi vagy, én meg nem
de hogy van egy ilyen ország ahol minden bal meg jobb és mindent és mindenkit ez alapján próbálnak kategorizálni ez mindig megdöbbent
milyen messze is van tőlünk EURÓPA...
opposition2002 2006. 06. 16. 14:06
Előzmény: #62  csuloktata
#67
Kedves csuloktata,

Pontosan annyi ideig fog zengeni a média ettől a kijelentéstől, mint a kóbortkutyáktól vagy a szaudi arab terroristáktól: Nem zengeni fog, hanem a balliberális talpnyaló médiacsahosok kimagyarázni fogják.

Egyébként ne csüggedj, pár nap múlva jön Bush, és akkor ugyanezek a médiacsahosok meg azt fogják lihegni, hogy lám-lám milyen jó a viszonyunk az amcsikkal, eljött hozzánk Bush, bezzeg Orbánt még fogadni sem volt hajlandó. ez úgyis el fog nyomni minden mást.
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 14:05
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#66
lezle :)) en mindig csak becsomagolva tudom megirni :)
adam 2006. 06. 16. 14:05
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#65
MNO
Tényleg el lehet menni, itt lehet hagyni Magyarországot, de van egy közbülső megoldás is. Menjen el Gyurcsány Ferenc, s így mi - 10 074 000 ember , mínusz Gyurcsány Ferenc boldogan élhetnénk végre itt, a hazánkban – áll a MIÉP által kiadott közleményben.

Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 14:04
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#64
na látom mindig akad vki aki emeli a színvonalat... .
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 14:04
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#63
te beteg vagy, jobb az nekünk ha te pl elhúzol, ezzel a stílussal mindenhol szeretni fognak tutira
csuloktata 2006. 06. 16. 14:02
#62
Kövér kijelentésétől 2 hónapig zengett a média!
Kiváncsi vagyok most mitől fog zengeni, mert Gy. F. ezen mondatától biztos nem!

Ennyit a média szereplés egyensúlyáról!

Most jut eszembe emlékszik valaki, hogy ki volt az a Miniszter, aki áttette az uszó EB-t a szigetre. Esetleg ez nem lehet oka az átadás csúszásának? Médiában hallottál erről valamit?
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 13:59
#61
Ilyenkor kussoltok ahelyett, hogy bocsánatot kérnétek egymás utáni két hibátokért a szavazásokon.

Ennyire hülyék nem lehettetek, hogy miután a választások előtt nem hozta szabályszerűen a kedves kormányotok nyilvánosságra az ország helyzetét, ti mint a birka, mintha mise történt volna ismét rájuk szavaztok.

Nem a megszorításokkal van a baj, hisz hasonlókat kellett volna meglépnie a másik oldalnak is, hanem az a nyilvánvaló tény a baj, hogy a hazudozó az országot a szakadék szélére toló kormányt választottátok meg...

Tudom a média vezetett meg titeket blabla. Erre csak annyit mondok, hogy okos ember az ellensége szavát is figyeli, és ők erre az információközlési csalásra felhívták a figyelmet...

Mindegy én nem csak beszélek arról, hogy el kell húzni ebből az országból, mert már van is hova. Ti rohadt balibek meg fulladjatok meg a saját szarotokban!

Topik gazda

gentlemanus
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek