Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 08:11

El lehet menni az országból!  

Hirtelen megváltozott a szlogen!

Húzzunk bele helyett - húzzunk el!

Ha valami nem tetszik?

Mennyi ember is húzzon el, úgy 3 millió?

Akkor megindul a második magyar honfoglalás?

Szard össze magad te köcsög állat!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 12:38
Előzmény: #23  saru
#40
kérdezd meg gelber80-at, hogy ő miért költözött vissza ...
bpmcwap
bpmcwap 2006. 06. 16. 12:37
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#39
és mi történik általában az ilyen területekkel földdarabocskákkal??? Illegális szemétlerakovávállnak....
csuloktata 2006. 06. 16. 12:37
#38
Kedves Vito!
Vito!

Akinek nem tetszik amit csinálok, az elmehet. Ezt szerintem felesleges szépíteni. Egy ország vezetõje ilyent nem mondhat. Ezen felesleges vitetkoznod.

Munkáltatóknak mondta: Hol fognak dolgozni az emberek? Szerinted? Várom véleményed.

köszi.
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 12:35
Előzmény: #36  bpmcwap
#37
hát hallod a lárvák is ki lettek pusztítva, meg nincs is elég mert elfogy a magyar....elfogy az ország.
bpmcwap
bpmcwap 2006. 06. 16. 12:25
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#36
talán mert a felszolalok nagyrésze még ha kényszerből is de saját válalkozásábol él vagy kisválalkozás beosztotja, mely ha kitelepül akkor nem lesz munkahelye???? viiiitttoooooo ne máááá... gondolj már bele a dolgok osszefuggésébe!!! Természet egyensulya.... van egy to benne sok szunyoglárva, ezért sok a béka, a to körül évről évre egyre több golya, ember jön, mert imádja a golyákat és szeretne gyonyorkodni bennuk ezért épitkezik, de sok a szunyog és kiirtja őket, a békáknak nincs annyi táplálék, egy részuk éhen hal egy részuk nem szaporodik tovább, a golyák meg elkoltoznek mert nincs megfelelő élelemutánpotlás... pedig csak azokat a rohat kis dogoket irtottzuk ki akik a vérunket szitták... holott elég lett volna monyuk a lárváknak csak egy részét elpusztitani, vagy több békát telepiteni, vagy jobban kidolgozni a stratégiát....
A kiráj nem reformot csinál, hanem a rosszul felépitett rendszernek pobál uj lábakat állitani ahelyett hogy épitene egy uj mukodoképes stabil JÓ rendszert!!!!
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 12:20
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#35
Brunhold !

Semmi gond. Nem bántásból írtam.
De ha mindenki hosszú időt eltöltene külföldön, azonnal látná, hogy egyáltalán nem olyan rossz a helyzet több országban mint azt mi itt hisszük vagy elhitetik velünk.

Üdv
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 12:18
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#34
Nem védem Gyurcsányt mert nekem sem szimpatikus, de...

Látta egyáltalán valaki hogy kiknek, hogyan és mire mondta amit mondott?
Pedig a Hír TV is mutatta hosszabban.

1, azt mondta "...el lehet menni Magyarországról , itt lehet bennünket hagyni. Tessék , lehet menni , majd mi elleszünk a nyugdíjjasokkal... "
Nem éppen felszólító mód ...
2, cégeknek mondta akik azzal fenyegetőznek, hogy áttelepülnek Szlovákiába. ( milyen nemzeti gondolat néhány % adó különbözet miatt a szlovák költségvetést támogatni a felvidéki magyarok ellen )
Sehol egy magánszemély, nemhogy 3.000.000

De gondolom ilyen apróságok a " felszólalók " jó részét nem nagyon érdekli.
Knight Tyris 2006. 06. 16. 12:12
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#33
Még jó, hogy egy másik Miniszterelnököt állítottak be diktátornak...

Szerintem sokan örülnénk, ha csak annyira lenne "diktatórikus" a helyzet mint 7-8 évvel ezelőtt, amit még mindig felemlegetnek annak ellenére, hogy azért jelentősen változott azóta az a keménynek mondott mentalitás.

Mondjuk végül is kaptunk "választási lehetőséget":
Vagy vagy az lesz amit ő mond vagy fel is út le is út. Hát menjen a fenébe, ez a beképzelt, pökhendi alak.

Érdekes eddig úgy tudtam az emberek választják a politikusokat...
Ezt talán törvénybe kéne már foglalni, és minden nap kötelezően elmondatni a parlamentben utatkozókkal reggel.
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 12:11
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#32
bocsi akkor nem ertem, a rosszaloan nezni es csak a rosszat meglatni, szerintem nem ugyan az.
De tevedhetek, beismerem.
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 12:08
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#31
Brunhold !
Ezt te írtad. Nem?
"egyebkent nem tudom miert sir a szank? van rosszabb helyzet is ennel. talan ha egyszer kitekintenenk a vilagba, felnyilna a szemunk es halat adhatnank hogy itt elunk"
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 12:07
#30
\"A költségvetés problámája az, hogy az egyszeri intézkedések soha nem vezetnek stabil, gyors növekedési pályához. Reformon nem az adómértékek változtatása, hanem a kedvezmények eltörlése, a jövedelemalap mint bázis szélesítése értendõ - minden más csupán a feketegazdaságot erõsíti.\"
na valahogy igy van ez lajoska kivülröl látja az egészet!
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 12:05
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#29
mibol gondolod hogy en rosszat?
ne allits olyat amiben meg biztos sem lehetsz
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 12:03
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#28
Brunhold !

Kitekintettem és nagyon sok jót látok a világban !
Te meg rosszat.
Most ki nézi rosszallóan?
Üdv
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 12:02
#27
ez az ember tiszta hülye!ha mindenki elmegy akkor ki fog adot fizetnni??????
a nyugdijasokat nagyon beválalja hiszen ők nyerték meg neki a választást!de akkor a gyogyszertámogatással mi lesz ferikém????
jo nagy szarságot csináltál itt az embereknek!!!
most ülsz a szarban,
és arra vársz hogy mindenki beüljön meléd!
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 11:59
#26
kedves baratom
nem ertelek, azzal hogy idegeskedsz es masokat is idegesitesz nem lesz jobb, vagy tevedek?

egyebkent nem tudom miert sir a szank? van rosszabb helyzet is ennel. talan ha egyszer kitekintenenk a vilagba, felnyilna a szemunk es halat adhatnank hogy itt elunk.
Ezzel nem azt akarom mondani hhogy ami most van az jo, de nem kellene mindent megtamadni meg csak rosszaloan nezni.
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 11:56
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#25
BRUNHOLD!
Az a lényeg, hogy te jó magyar vagy pajtás!
Gratulálok neked!
Bevállalom, hogy egy szar alak magyar vagyok!
Cseszd meg!
csuloktata 2006. 06. 16. 11:51
#24
Szia Brunhold!

Süt a nap a Köztársaság téren?
Te tényleg nem érted mit műveltek?
Reform tartalma 100%- ban adóaemelés (többi titok).
Indoka: titok (dübörög a gazdaság)
elérni kívánt cél: a bevételekkel fedezni az elszállt államháztartást.
Mi lesz a Nyugdíjrendszerrel, egészségüggyel: valamit csinálni kéne, de nem történik semmi.
Ja, és csökkentették az ogy bizottságok számát, a tagok számát, s csodák csodája 7 %- al nőni fog a tagok összesített javadalmazása!!!

Miért ne káromkodnánk?

Erre tegyél gombot.
saru 2006. 06. 16. 11:44
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#23
és vajon kinek kellene idejönni helyettünk?, azt hiszem ugyanazokra gondolunk . . .
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 11:43
#22
azert meg mindig latszik, hogy milyen a magyar ember.
mashoz tényleg nem ert csak a karomkodashoz, a lenezeshez, az elegedettlenseghez.
Gratulalok minden magyarnak...nem valtoztak semmit sem 40, sem 120 év alatt.

fő a pesszimizmus
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 11:36
Előzmény: törölt hozzászólás
#21
Üdv. Kissherceg!
Hol található ez a 2 db 8 soros? A Próféciákban?

Topik gazda

gentlemanus
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek