Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 08:11

El lehet menni az országból!  

Hirtelen megváltozott a szlogen!

Húzzunk bele helyett - húzzunk el!

Ha valami nem tetszik?

Mennyi ember is húzzon el, úgy 3 millió?

Akkor megindul a második magyar honfoglalás?

Szard össze magad te köcsög állat!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kissherceg 2006. 06. 16. 11:24
Törölt hozzászólás
#20
tokos. 2006. 06. 16. 11:18
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#19
Végül is van benne valami igazság, a legjobb tényleg elmenni innen.

Aztán majd visszajönni - SZAVAZNI...
kissherceg 2006. 06. 16. 11:13
Törölt hozzászólás
#18
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 11:09
Előzmény: #16  csuloktata
#17
Nekik - úgy tűnik - ez a küldetésük...
csuloktata 2006. 06. 16. 11:05
#16
Kimutatta a foga fehérjét!

A sajtó- szadesz meg hallgat, és mosolyog magában!
Ezt megcsináltuk.
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 10:55
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#15
Gentlemanus, ha már feltetted a kérdést. "Mennyi ember is húzzon el, úgy 3 millió?".

Valahol egy távoli irodaházban, annak egy irodájában, egy szekrénynek egy fiókjában lapul egy jelentés dosszié. Az abban lévő táblázatok egyikének egy sorában az áll, hogy Magyarország - 7,5.

Attól tartok nem a II. Honfoglalás indul meg, hanem a II. Trianon...
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 10:38
Előzmény: #13  matgab
#14
:) épp most olvasom: link
matgab 2006. 06. 16. 10:18
Előzmény: #11  allergia
#13
Már régebben is írtam, hogy a tudatos rossz döntések sorozata, az állam teljes eladósítása, a buzik, cigányok, kurvák és mindenféle kisebbségek fetisizálása és az átlag ember megnyomorítása és létkörülményeinek ellehetetlenítése, az oktatás tudatos tönkretétele -nívótlanítása- nem véletlen egybeesések sorozata...

Itt kérem élet-halál harc folyik. Az itt élő embereket ki akarják űzni ebből az országból és helyükre idegeneket fognak betelepíteni, aki meg marad, az meg rabszolgaként nyomoroghat saját hazájában...
Erre a birkalelkű magyar nép -aki ha néha fellázad valami ellen, akkor sem tud egyszer sem tud sikeres lenni- kinek hazája ideális földrajzi fekvésű tökéletesen alkalmas. Ez már Trianon óta folyik, csak egyre pofátlanabb módon, ahogy azt a nemzetközi politika lehetővé teszi!

Ha most ez az égbekiálltó hazugságkampány -Lendületben az ország - nem megy ki a magyar nép az utcára és nem űzi el ezt a hazaáruló bagázst, akkor megérdemli a sorsát!
Sajnos én is ide tartozom, bár én egyre inkább kimennék külföldre, csak bizonyos tényezők ezt akadályozzák. de ott tartok, hogy inkább leszek Szaud Arábiában sofőr, mint itthon egy középvállalati vezetők egyike!

Az meg hogy a FIDESZ mennyire nem ellenzék, csak a politikai színjáték másik bábúja a nemzetközi karvalytőke markában, mutatja, hogy most is csak azt mondogatják, hogy jééé, hát ezek hazudtak... Ez NEM ellenzék...Ukrajnában ilyenkor az ellenzék kivezette az utcára az emebereket, hetekig ott tartotta és új választásokat követelt!
Nálunk meg simán megszavazzák a 2/3-os törvényeket, ahol olyan szervezeteket hoznak létre amit közvelenül a miniszterelnöknek tartozik elszámolással, nem a parlamentnek...

Én olyan ideges lettem a kormánypogrom bejelentése után, hogy legalább 2 napig nem is bírtam aludni...
Fel is ajánlanék 100 rugót annak aki megismerteti gyurcsánnyal a következő fogalmakat:
-rettegés,
-halálfélelem,
- szenvedés
és lehetőleg vegye kamerára, mert látni szeretném!
Igen ilyen véresszájú vagyok. De a történelmet úgyis mindig a győztesek írják, majd felmentem magam...
csuloktata 2006. 06. 16. 10:05
#12
Egy országot annak kell elhagyni, aki hazudik, aki millókat megtévest, aki másokat rágalmaz.
Annak kell elmenni, aki 2 évet közpénzen úgy dolgozik, hogy nem hoz hasznot a hazájának.
Annak kell elmennie, aki bukott elődjét (nem O. Viktort, hanem M. Ferencet) 2 milliós havi fizetéssel jutalmazza UTAZÓ NAGYÍKÖVETKÉNT.
Annak kell elmennie, aki 100- at lépet a következő, melyből ma már ki tudja mi maradt.
Annak a gazembernek kell elmennie, aki a 80- as években KISZ funkciként másokat nézetei miatt zaklatot.
Annak kell elmennie, aki mások véleményét ma miniszeterelnökként semmiba veszi.
Szerncsére hazánkban kevés ilyen ember van, de sajnos ő nem a megérdemelt helyen van.
Remélem egyszer neki ő fogja elhagyni hazánka, s nem másokat próbál elküldeni.

Meddig még???

Ja, és hol vannak a reformok? Látta valaki őket, biztos őket is elküldték Szlovákiába...
allergia 2006. 06. 16. 09:37
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#11
Gentlemanus, én tényleg arra gondoltam, hogy szó szerint MEGÉRI átjelentkezi Szlovákiába, adózni. 19%, semmi kecmec, egy darab A4-es lap az adóbevallás.

Én kiszámoltam, hogy jövőre mennyivel kevesebbet fogok hazavinni (sajnos vagyok annyira hülye, hogy teljesen legálisan kapom a fizumat): több, mint egy havi nettóm ki fog esni.

Poénkodhatok majd a munkaadónak, döntse el melyik hónapban nem számít rám, de felesleges.

Hú, inkább abbahagyom, mielőtt jobban felkúrom az agyam...
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 09:30
Előzmény: #9  tokos.
#10
Ez a GYurcsany egy primitiv bunko. Semmibol lett milliardos tipikus esete, ami nem baj, csak az, hogy amjultjat hozta magaval.Senki ne ertsen felre, nem a kiss-esre gondolok, bar ami ezt a reszet illeti oda se kellett sok orokolt intelligencia. Nem. Arra gondolok, hogy ilyenekt csak egy neveletlen bunko kolyok szol be, raadasul o meg nyilvanosan is, hogy ; a Szaudi focistak terroristak; a Roman kormanyban mar nem ket magyar van hanem harom - mert az egyiket ugy hivjak , hogy Ungureanu - ; most meg ezzel az elhuzhattok.

Azt megertem, hogy egy magmhoz hasonlo ilyet megenged maganak, de egy miniszterelnok ?! Szerintem egy bunko kolyok meg mindig
tokos. 2006. 06. 16. 09:21
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
Ugyan, eddig sem volt semmivel sem jobb, csak ugye az "elfogulatlan" média nem okádta tele az országot azzal, hogy milyen pökhendi, arrogáns, árokásó, stb...

Most sem ő a hibás, hanem azok a gonosz munkaadók, akik arra mertek utalni Pinokkió öfelségének, hogy voltak ígéretek amiket ráadásul még TÖRVÉNYBE IS FOGLALTAK...
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 08:54
Előzmény: #6  allergia
#8
allergia!

Ennye pajtás! Inkább mérhetetlen elkeseredés! A hányinger kerülgeti az embert.

Miért is ódzkodott mindenki Orbántól? Sokaknak nem jött be a stílusa! Most pedig a másik oldalról kapod ugyanazt az arcodba!
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 08:52
Előzmény: #6  allergia
#7
nagyon nagy zűr van itthon a politikusok fejében
ezek a dolgozni nem akaró, vagy dolgozni képtelen idioták azt gondolják hogy mi vagyunk értük, és nem vették még észre, hogy ez fordítva van, azért zavarjuk őket a parlamentbe, mert mi szeretnénk szépen csendben normálisan élni, és nem foglalkozni az ő baromságaikkal, ezért kapnak pénzt tőlünk, meg lophatnak is hozzá legálisan...cserében annyit várunk összesen hogy ne kellejen hallani róluk és renben legyen az ország és ez nem megy nekik - értsd összes eddigi kormány, képviselő stb. rendszervált. óta
allergia 2006. 06. 16. 08:45
Előzmény: #5  tokos.
#6
Nem tudom mit hisztiztek!

Fecó csak arra gondolt, hogy Szlovákiában alacsonyabbak az adókulcsok. Ott is lehet adózni:-)))

tokos. 2006. 06. 16. 08:40
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Tegnap mutatták a TV-ben.
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 08:32
#4
Sziasztok!

Ez az info honnét származik?
tokos. 2006. 06. 16. 08:21
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#3
Hát télleg marha primitív volt Pinokkió. Azét érdemes lett volna megkérdezni a barmát, ha minden épkézláb elmegy, akkor ugyan miből fizetnék a nyugdíjakat???
A multik adómentességéből? A "rászorulók" adójából?
Marha...
Törölt felhasználó 2006. 06. 16. 08:21
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Én is hallottam, miként az ország regnáló miniszterelnöke felszólította az állampolgárokat, hogy húzzanak el az országból.

Ez egy tisztességtelen, aljas gazember!

Ezt nem lehet szépíteni!

Ő és a hozzá hasonló "hálózatos" szemétládák takarodjanak az országból!!!

Topik gazda

gentlemanus
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek