Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 05. 03. 20:53

Virtualis kavehaz  

Arp ötlete nyomán beindítjuk az új csevegőhelyet....itt lehet pletyizni, infokat csöpögtetni és mulatni....


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
spade 2006. 10. 12. 10:46
Előzmény: #1872  Törölt felhasználó
#1880
Kedves Labbancz,

Sztem elég nagy butaságokat irkálsz itt az MDF-el kapcsolatban, de ha pénzt dobtál rájuk a Te dolgod, Te bukod ..Sztem alapvetően nem érted a folyamatokat, persze a távoli jövöben valamikor ha az ET-k megjelennek az MDF aoldalán akkor persze...de addig...és hát lehet tényleg egy nagy flush is amikor aki gyorsan markol sokat fog, de addig....

Én Kanyiszszál értek egyet a következő dobás az Szdsz-től várható, vagy halott. Mellesleg éppen az szdsz lehet az egyik aki kinyirhatja az MDF-t hiszen az ö szavazóit fogja elvenni
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 08:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#1879
menj el a Heller szakmai hétre....annak keretében jönnek... .

Ricsi izgi lesz....
kissherceg 2006. 10. 11. 22:43
Törölt hozzászólás
#1878
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 20:36
Előzmény: #1876  Törölt felhasználó
#1877
Greenspam!

Az MDF miatt hívtál ide? Lehet-4 év múlva, de az SzdSz-nek ki kell törnie most, vagy halott.

És nyitva előtte a kapú, csak ki kell lépni.
Amúgy is amiről beszéltek MDF kapcsán az egyedül nem megy.
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 10:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#1876
Bemegy egy kocsmába Móricka, Pistike, a skót, a székely, a zsidó, a cigány, az angol, a francia, az aranyhal, a kisegér, a nyuszika, a medve, a farkas, a róka, az agresszív kismalac, két rendőr, és egy szőke nő. Méregeti őket a csapos egy ideig, majd megszólal:



- Na elmentek a picsába!





Két szőke nő beszélget Szent István király szobra előtt:
- Milyen jó pasi! És oda is van írva, hogy 975-1038.
- Ja, csak azt nem írták ki, hogy Pannon vagy T-mobil!
kissherceg 2006. 10. 08. 18:34
Törölt hozzászólás
#1875
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 15:28
Előzmény: #1873  Törölt felhasználó
#1874
Köszi Jecub!!!

Majd igyexem kicsit többet meglátogatni benneteket...

Sok pénzt Nektek!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 14:27
Előzmény: #1872  Törölt felhasználó
#1873
Jo volt elolvasni amiket irtatok, latom akad meg nehany tiszta gondolkodasu ember. Kar hogy keveset irtok a forumra labbancz, de meg tudom erteni. Ocean mely tisztelelttel.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 13:20
Előzmény: #1871  Törölt felhasználó
#1872
Gentle,
öreg barátom...

engedd meg, hogy kifejtsem a gondolataimat és burkoltan mindazt, amit TUDOK... tényleg csak burkoltan...

először is hadd zárjam le a Csányi-kérdést:
Dr. Csányi Sándor hónapokig egyeztetett, tárgyalt, vizsgálódott, készült, tervezett - foglalkozott az MDF és a politikai szerepvállalás kérdésével. Időt szánt rá, energiát ölt bele egy olyan ember, akinek elég drága az ideje és aki természetesen minden üzletet alaposan megvizsgál, mielőtt döntene. Majd úgy döntött: MOST nem!!! ez azt jelenti, hogy MOST nem, de nem kizárt... és jelenleg jól döntött... másrészről hadd hívjam fel a figyelmedet egy apróságra: egy tálból esznek, egy folyóba hugyoznak... megférnek egymás mellett, ha mindenki elfogadja a szerepét, ami rá van osztva...

jelenleg 2 erő fog egymásnak feszülni évekre és magatehetetlenné teszik az irányítást, a fejlődést...
az emberek, és először az előrelátók és az okosak oda fognak állni, ahol lehetőség van... megújulás, NYUGALOM - nagyon fontos!!! - és aki fel tud mutatni egy olyan KÉSZ gárdát, amelyik képes átvenni a teljes szerepet... ez nem MOST van, de ki fog alakulni, ha így folytatják...

2 rossz közül a 3. semlegest fogják választani, mert benne van a körben... és lehet választani!!!

a Pénz dönti el a választási lehetőséget és a nép érvényesíti... és a Pénz kezd átszivárogni... diverzifikálódni az MDF irányába... és nem ok nélkül... a múltat nem lehet elfelejteni, ez igaz... de érdekes módon májusban mégis az MSZP nyert, holott nekik aztán van múltjuk gazdagon...

Ismersz annyira, hogy tudd, mindig a nyertes mögött állok... jelenleg a partszélről nézem a bunyót, és látom ki marad talpon - és ez a 3. lesz ...
szerinted kikkel egyeztettem az elmúlt hónapokban a jövőről és kötöttem megállapodást???

megvan rá az okom... és másoknak is...
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 13:02
Előzmény: #1864  Törölt felhasználó
#1871
Lab!
Nekem megint más a véleményem az mdf sztoriról!
Jobboldalról senki sem fog rájuk szavazni, ez világos, pontosan tudod, te is hogy miért. Tehát ahogy eddig sem tudott elvenni szavazatot, ezután sem fog tudni.
Tudod, egyszer vágsz át valakit, utána még egyszer nem lehet.
Szavazókat csak a ballib oldalról tud elvenni, de akkor úgy jártok, mint a jobboldal. Bizonyos mértékben ugyan sikerült a megosztás, de ez hajszálra lett csak elegendő. Most ugyanaz fog lezajlani a baloldalon. Mindenki látni fogja, hogy a hajó átfestésre kerül piros-kékről, zöldre.
Csak ismételni tudom, hogy az emberek nem hülyék, és nem felejtenek.
Igaz, a maszop alól ki tudja venni a talajt az mdf. Főleg ha kap hozzá egy kis libsi háttértámogatást. Vagy lehet, hogy ő maga a kezdeményező?
Hm... ezen még gondolkodok egy kicsit..
Csányinak esélye egy kizárólag független, csak a saját nevéhez köthető új mozgalom élén lenne esélye, mindenkitől függetlenül. Ha becsatlakozik mégis az mdf-hez, akkor ez halott ügy. Nem is érdemes róla beszélni.
A pártok feletti szakértői kormány fejeként is szívesen látnám.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:58
Előzmény: #1869  Törölt felhasználó
#1870
Greeny,

nincs széthajtva :))

átnézettem alaposan, pontról pontra :))

ezt kifogtam nagyon :))

nagyon harap a vas :))

Imádom :)) meg is látogatlak, ahogy ígértem :))
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:56
Előzmény: #1865  Törölt felhasználó
#1869
labbi, ez nem lett már széjjelhajtva? :) (az ilyen külsős és tuningolt járművekről ez az érzésem, bár nagyon harapós verádnak néz ki :)))

csak óvatosan :) 50km%h lak területen belül :)
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:56
Előzmény: #1866  Törölt felhasználó
#1868
A sas meg felszállt...

Én is tudok ilyen okosságokat írkálni...

Koi, szerintem kiváló publicista lehetnél, ha ilyen gyönyörűségeket tudsz megfogalmazni :))

Hajrá, még támogatnálak is...
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:55
Előzmény: #1864  Törölt felhasználó
#1867
na mára lépek, jó volt umálni emberek, gentle értelek téged is...bár nem tudom hogy zajlottak ezek az ítéletek (ettől függetlenül nem tiszta hogy kirakják a honlapra a neveket), de az tudom, hogy a magy. igazszolg az nem mindig ugy ketyeg ahogy kell, föleg nem, ha a rendörök a nagy ügyekben és az elítélésben érdekletem mert akkor kapnak pontokat... . na de ez más tészta, menjetek kirándulni, szép az idő :)
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:54
Előzmény: #1863  Törölt felhasználó
#1866
én berúgni csak a motort szoktam!!

amiben vagyunk az meg most "szar"!

bár az oceán kristálytiszta de az országot partja nem mossa!
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:53
Előzmény: #1858  Törölt felhasználó
#1865
link

Greeny,

az új autóm :))
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:50
#1864
na waze lejárt az idő!!:)))

megszolalt a vekker óra!!:))

Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:50
Előzmény: #1861  Törölt felhasználó
#1863
rutinos tengerész tudja:

ha hullámzik légy rugalmas és kövesd a hullámokat, mert ha nekikfeszülsz, akkor tengeribeteg leszel, elszédülsz és hánysz egy gyönyörűt, hogy évekig nem akarsz hajóra szállni...

ha erre alkalmatlan vagy, akkor ne szállj hajóra soha... és ha van egy kis pénzed inkább menj el berúgni... jobban fog esni és könyebb kiheverni...
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:48
Előzmény: #1856  Törölt felhasználó
#1862
Az igazságszolgáltatást meg nem érdemes előttem fényezni Greeny! Majd ha példát statuál, és elítéli lopcsányt, akkor majd fejet hajtok előtte. Merthogy köztudomású, hogy a büntető törvénykönyv több paragrafusát is kimerítette a megadancer meg baráti körének ténykedése. Addig nekem ne beszélj igazságszolgáltatásról.
Igazságszolgáltatás?
Hahhahahahahaha. Ne viccelj.
Erőszakkal kicsikart, és aláírt nyilatkozatok alapján? Úgy, hogy semmiféle kontaktra sem volt lehetőségük az embereknek. Alapfokon jár mindenkinek az ügyvédi védelem is. Vagy csak a főbűnösöknek?
Nem akarom én ezt ragozni Greeny!
Pontosan, kristálytisztán látom, hogy mi folyik itt.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:48
#1861
rendör kérdezi a mamátol???

mama hová megy???

megyek a temetöbe!!!és ki hozza vissza a biciglit???

de most a jelszó:Ne mozogj mert hullámzik!!:))

Topik gazda

Greenspam
4 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek