Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 05. 03. 20:53

Virtualis kavehaz  

Arp ötlete nyomán beindítjuk az új csevegőhelyet....itt lehet pletyizni, infokat csöpögtetni és mulatni....


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:47
Előzmény: #1859  Törölt felhasználó
#1860
Ahogy érzed Koi... :))

Én nem akartalak és nem is akarlak meggyőzni :))

Az idő majd igazol valamelyikőnket...

megjegyzem: az MDF-nek van alternatívája... ezt rosszul látod...
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:45
Előzmény: #1857  Törölt felhasználó
#1859
semmi baj nem történt!!!:))

én meg mint (mert én is az vagyok)ülezember
szvsz szerintem nincs az mdf nek alternativája
az üzleti életben és a politikában sem.
én is a barátaimnak jeleztem hogy nincs alternativája.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:39
Előzmény: #1856  Törölt felhasználó
#1858
nem értelek koi, nekem jó GYF?

Gentle,
nekem az olyanokkal van bajom, akikről írta (homepage) maga a mozgalom mint olyan nemes dolog, de hogy a végén ki mire használja ki (fel) az más tészta. Ne érts félre, én is becsülöm, aki kintt van békésen tüntet a hazugságok ellen. De az ilyen: itt vannak a nevek akik elítélték a garázdálkodókat a homepagen, szerintem személyiségi jogokat is sért, meg lehet tudni milyen irányzat fegyvere ez.... . Nekem CSAK ezzel az iránnyal van bajom. Bocs, ha félrérthető volt.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:36
Előzmény: #1850  Törölt felhasználó
#1857
Nna tegyünk tisztába valamit... Koi...

ha ismernél, úgy és annyira mint Greeny és Gentle, akkor tudnád, hogy nekem nem az MDF a favorit... nekem SZEMÉLYEK a favoritaim... én elég aktívan benne voltam és vagyok az eseményekben magánszemélyek mögött... de minden választás után már a következőre rendezkedek be... ezt hívják előrelátásnak és túlélésnek... nem vagyok sem hős, sem mártír... a temető tele van hősökkel és mártírokkal...
én üzletember vagyok... és mint olyan, csak a sikeres üzletre és folyamatokra szavazok és állok MÖGÉ - nem bele...

szerényen, udvariasan és csendesen jeleztem a barátoknak ITT is, hogy a következő sikeres üzlet és folyamat az MDF lesz... szvsz és jelenleg... de a világ változik... és aki nem hajlik, az törik...

ennyi történt...
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:31
#1856
oldalra a jot ami neked jó!

bocsi!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:30
#1855
ha mondjuk elöveszel egy papirt és elkezded két oldalra irni a dolgokat
egyik oldalra a rosszat ami neked rossz amásik oldalra a jot ami neked rossz,
akkor ne felejsd el a tetejére odairni hogy
GYURCSÁNY FERENC!!!:)))
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:30
Előzmény: #1852  Törölt felhasználó
#1854
Greeny!

Pontosan mi is a bajod a Kossuth tériekkel?
Mert itt jó lenne talán kettéválasztani az igazi Kossuth téri tüntetőket a fidesz által odahívott szimpatizánsoktól. Akik, miután leosztották a fidesz főnökök az észt, hazahúznak. Merthogy nyilván láttad, két külön színpada van a két rendezvénynek. A fidesz arra sem vette a fáradtságot, hogy egyeztessék céljaikat a civil mozgalommal, akik hátán kapaszkodtak fel.

Talán több tisztelet kellene azok iránt tanúsítani, akik ma 21. napja kint vannak a téren, pártszimpátiától függetlenül, civil kezdeményezésként, hogy kiálljanak amellett, hogy bizonyos emberi, erkölcsi értékeket meg lehessen még ebben az országban menteni.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:27
Előzmény: #1852  Törölt felhasználó
#1853
én álláspontokat ütköztetek!!:))

ez amiröl most beszélsz az olyan adok- kapok
mindenkit érnek sérelmek vannak akik jol és vannak akik rosszul viselik!
ettöl vagyunk emberek!
sőt tudunk gyülölni és szeretni is !
én a szeretni oldalhoz tartozom!
a többit meg majd az élet megbünteti!:)))
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:23
Előzmény: #1850  Törölt felhasználó
#1852
koi. lehet mártírnak lenni egy szép célért. lehet értelmes emberekkel együtt küzdeni vmiért. Vagy szerinted értelmes dolog az hogy feltették a bírák etc neveit, akik GYÚJTOGATÓ ÉS RONGÁLÓ NEM BÉKÉSEN TÜNTETŐ embereket ítéltek el? ekiknek ez fáj, lehet sejteni MELYIK tábor hívei... . Na hát ehhez nem aszisztálok, de te csinálhatod.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:21
Előzmény: #1848  Törölt felhasználó
#1851
igen, mert a választáson lehet gyújtogatás, anyázás, verekedés és egyéb hasonló kísérő nélkül megcsinálni. tudjuk, ez max 4 év türelmi idő. de most nézz fel a kossuth tér homepagere ill a linkre amit betettem....ezekkel az emberekkel SOHA nem mennék ki tüntetni. Velük nem. Ilyen gondolkodás jóra nem visz. És ez a baj a tüntetéssel, hogy sokan kihasználják, indulatlevezetésre...az van, sajnos elég az elmúlt évek adtak rá okot.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:20
Előzmény: #1847  Törölt felhasználó
#1850
igen akkor neked az _MDF a favorit!
milyért nem ezzel kezdted????

mert akik kint vannak a kossuth téren azzok hülyék akik meg kimentek azzok is ,
akik meg szép csendben várakoznak azzok a fasza gyerekek.:))))

a 2 pontban azt látom hogy te a harmadik táborba tartozzol azzaz te kivársz és pimasz modon kihasználva a lehetöséget kapaszkodol majd fel.:))
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:17
Előzmény: #1837  Törölt felhasználó
#1849
Hát nagyon kíváncsi lennék én arra, hogy Csányi mennyire adná a nevét ezek után az mdf-hez. Több dudás egy csárdában?
Hm.. Csányi doktor szeret fődudás lenni.
Nem tudom mennyire lehetne az érdekeket egyeztetni.

Azt meg látná világosan mindenki, hogy a piros át lett festve zöldre, csak ennyi történt.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:16
Előzmény: #1843  Törölt felhasználó
#1848
akkor engedjétek meg hogy greenspam külön külön hozzászolásaira külön külön válaszoljak.

de ugye még mindig nem haragudtok hogy ilyen csunyákat kérdezzek????

na azt hogy csak a választáson tudunk érvényt szerezzni a jogainknak az elég nagy baj!
mert az alkotmány nagyon meg lett szerkesztve hogy a hatalmat tudja védeni!
érdekes más törvényi jogoknál annyi a kiskapu hogy a képviselök ezzel töltik egész évben a munkaidejéket!
na akkor kérdézem én miért nem lehet polgári jogabn is ilyen profi munkát végezzni??
a többivel eggyet értek!
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:14
Előzmény: #1842  Törölt felhasználó
#1847
Greeny jól látja a helyzetet és már szinte előre írja, amit én szeretnék :))

Koi, a Kossuth téren kint van pár ezer ember és hisztizik egy bukott diktátor szavától vezérelve... ostobaság...

de hányan is élünk ebben az országban???
hányan is mennek el szavazni???

Nem győzöm elégszer hangsúlyozni:

1. erről az Ibolykázásról kattanj le, mert csak magadat minősíted vele, hogy nem tudsz előre gondolkozni... Dávid Ibolya -> kuka... ezt zárjuk le...
2. az, hogy az MDF nem vesz részt a sárdobálásban, a hisztiben, a harcban, hanem kritizálja mind2 oldal hülyeségeit és hagyja őket kifáradni... a lehető legjobb és legszimpatikusabb cselekdet!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:13
Előzmény: #1845  Törölt felhasználó
#1846
link

megy majd a pogrom a megtorlás???? azért mert börtönbe ment aki gyújtogatott?? ez lett a kossuth téri eszméből???? "birka a nép"
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:11
Előzmény: #1842  Törölt felhasználó
#1845
és akkor bokros lajos benne lesz a szakértöi kormányba.
akkor az már ibolyka néninek a kampány idöszaka lesz???
és utána csak hátradöl és megnyeri a szavazást???
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:11
Előzmény: #1842  Törölt felhasználó
#1844
koi ne fókuszálj már az MDF-re mint vkire aki volt lassan 20 évig. Ha a bábosok más marionettfigurákat kezdenek el mozgatni, akkor más lesz a mese.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:10
Előzmény: #1841  Törölt felhasználó
#1843
koi...a nép sajnos birka nagy tömegben. egyenként okos, de nagy tömegben hajlamos a birkaságra. ez van ez tény amit a történelem már bebizonyított soxor. sokak vannak akik a jól csngő szólamokra kivonulnak. de nem ők határozzák meg ki hogy választ, hanem mindenki maga az urnánál...és az egyén az okos.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:09
Előzmény: #1841  Törölt felhasználó
#1842
ibolyka néni mit ad az embereknek ???
vitt oda ki a kossuth tére már valamit???

mondjuk egy colát vagy kenyeret???

mit fog adni az mdf az embereknek ????
bokros lajost????
na de odáig el is kéne jutni!!!:)))))
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:07
Előzmény: #1839  Törölt felhasználó
#1841
"van rá 4 évük, hogy ezt kidolgozzák... és KI FOGJÁK DOLGOZNI!!! már most konzekvensen viselkednek és szimpatikusabb az embereknek, mint a 2 fő gárda..."

én ezt értem de most is ki van kint a kossuth téren hogy az emberek mellet kiálljon???????

a hátérben megbujni nem szép dolog!!:)))

Topik gazda

Greenspam
4 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek