Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 11. 23. 10:02
Előzmény: #2919  Törölt felhasználó
#2920
Sziasztok!
Keddig kibirni!.-)))
Törölt felhasználó 2006. 11. 23. 09:37
#2919
Ez egy fontos hír:
link

Teljesen egyetértek a cikkel, bármennyire is a megújuló energia híve vagyok.
Törölt felhasználó 2006. 11. 23. 08:28
Előzmény: #2917  Monster
#2918
Monster!
Annyiban egészítenélek ki ,hogy éppen a jövőbeni várakozás emelheti nem látott magasságokba.A Genesis nem "kispályás",tudja mit akar és a sztori is eladható.Természetesen ebbe a gépezetbe is csúszhat hiba.
Üdv.
Monster 2006. 11. 23. 08:08
Előzmény: #2916  Törölt felhasználó
#2917
Én nem szoktam fikázni, tudjátok, de azért azt szóvá kell tennem, hogy eredmény az, ami még nincs mögötte.
Legalábbis a cég mögött.
A story épp arról szól, hogy akarnak eredményt "csinálni" mögé.
Én vásárlás előtt inkább megvárom, hogy sikerülhet-e, nagy rally úgyis csak akkor lesz belőle, ha már sikerült.
Mert lehet, hogy felmegy 500-ról 1500-ig csak erre a storyra, de ha komoly nyereséget fog termelni a cég (tehát lesz mögötte eredmény), akkor az 1500-at is bőven többszörözheti majd, eredménytől függően.
Törölt felhasználó 2006. 11. 23. 07:26
Előzmény: #2911  Törölt felhasználó
#2916
Akkor kéne BB-t bántani, meg hülyének nézni, ha nagy mellénnyel akkor jött volna ide, amikor már mindenki számára nyilvánvaló volt, hogy ez egy jó papír.
Pont azért kéne komolyabban venni, amit ír, mert van mögötte bizonyíték.

És most nem akarom BB-t az égbe emelni, neki is megvannak a "túlkapásai", néha egy kicsit szentimentális, de nem érzelmi alapon vett részvényt. Lássa már végre mindenki , hogy eredmény van mögötte!
Törölt felhasználó 2006. 11. 23. 07:23
Előzmény: #2914  Törölt felhasználó
#2915
Igen, most jól megfogalmaztad: keresik a konfliktust!
A beszólogatók egyébként minden topicban feltünnek. Némelyek, mint a madár, szállnak ágról ágra, topicról topicra keresve, hol mibe vagy kibe lehet belekötni.
Nade, mindegy.

Hogy BB miatt ilyen a hangulat? Hmmmm....szerintem BB egyszerűen lelkes és hisz valamiben, de nagyon és nem ok nélkül. És mivel már van mögötte egy duplázás és/vagy triplázás a Novo-val, azt hiszem, minden spekis egy kicsit magába szállhat. Mert mikor is kezdtünk mi, mások érdeklődni a papír iránt? Mikor is??? Jaaa, igeeen, hát miután felment. De ki volt az, aki már 400-on vett, mert jó üzletnek tartotta??? Jaaa, igeeen, a BB.
Szóval erről ennyit.
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 22:44
Előzmény: #2910  Törölt felhasználó
#2914
dehogy, Isten ments...de, aki nem érdekelt ebben a részvényben, annak tényleg nem kellene "beszólni" mindig és keresni a konfliktust (őszintén szólva én is írtam ide 2x más okból, de nem láttam értelmét tovább feszíteni a húrt)
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 20:46
Előzmény: #2911  Törölt felhasználó
#2913
"Sajna már ott tartunk, hogy Novotraderészvényesként a Novotrade-topicban nem adhat hangot az ember az örömének, mert egyből megkapja a lecseszést! "

Jo lenne ha realizalnad ,hogy te harcoltad ki a viselkedeseddel es stilusoddal hogy jelenleg ilyen hangulat uralkodik ebben a topicban!
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 20:38
#2912
elemzéseket
Novotrade-részvényesként
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 20:35
#2911
Sziasztok!

daninyunyo: Ok, értelek én téged. Úgy néz ki Kata lesz az új marketingarc??
Végülis én már abbahagytam, majd Kata felvált engem. :-)))
Én reális eezéseket adok közre, ha még egyesek nem vették volna észre...
Azt meg miért ne lehetne leírni, hogy "így tovább!" vagy "Hajrá Novoka!"?

Ez a szomorú ebben az egészben, ha az ember Novotrade-esként örül a sikernek, akkor már egyből kikezdik az illetőt és a hozzászólásaikkal szinte "hülyének" nézik a Novosokat!

Sajna már ott tartunk, hogy Novotraderészvényesként a Novotrade-topicban nem adhat hangot az ember az örömének, mert egyből megkapja a lecseszést!

Azt még soha nem értettem meg, hogy attól, hogy valaki örül a Novo emelkedésének, miért lenne Novo-reklám?
Attól, mert azt mondom, "Hajrá Novoka", miért lenne Novo-részvény vételre történő rábeszélés??

Ha meg valaki olyan hülye, hogy azért vesz Novot, mert 1-2 ember jókat ír róla a Novo-topicban, az menjen inkább pszichológushoz!!
Ne tőzsdézzen!!!!!!
Fordítva is igaz persze!

Szerintem sólyos önértékelés zavarokkal küzdenek a Novokat lesajnálók..
Már rájöttem, hogy igazából ők azok, akik nem tudnak önállóan dönteni, csak 1-2 hozzászólás alapján, és ők azok, akik SOHA nem nyertek még nagyot a tőzsdén, emiat irigylik a Novosokat, akik nyáron duplázták és triplázták alaptőkéjüket!

Annyi a titkuk az óvodai szinten beszólogatóknak, hogy a projekció módszerét alkalmazzák!!
Azaz saját hibáikat, problémáikat, gyengeségeiket rávetítik, kivetítik az olyan emberre, akinek önálló és határozott véleménye van!
Egyes pártok is alkalmazzák ezt a módszert Magyarországon is ellenfeleik földbe döngölésére, mely egy idő után visszaüt saját magukra!!

Minden jót mindenkinek!
Üdv.!
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 20:15
Előzmény: #2909  Törölt felhasználó
#2910
sacis: mi ez a lesajnáló hangvétel. te is a "minden Novo-s hülye" tábort erősíted?

Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 20:08
Előzmény: #2908  Törölt felhasználó
#2909
jaj ne, hagyd már Őket a ...
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 20:03
Előzmény: #2907  Törölt felhasználó
#2908
Daninyunyó, az analízisből köszönöm nem kérek, az anyagiakról meg majd tárgyalhatunk, ha nem kell az ingyenreklám.
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 19:54
Előzmény: #2906  Törölt felhasználó
#2907
BB, végülis van abban valamit, amit Kata mond:-) Lehet, hogy vannak Kata-nak rendszeres olvasói, akik aztán kedvet kapnak a Novo vételre, mert a sorok között meglátják a dolog értelmes oldalát is...:-))) ő ami direkt marketingesünk:-)

Kata: bírom a terhelést :-) ha már úgyis belejöttem, elemezlek téged is egy kicsit..

dőlj hátra, és mesélj magadról! :-))
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 19:41
Előzmény: #2905  Törölt felhasználó
#2906
Figyi BB, ha ide átszellemült arccal, remegő szájszéllel, csak a NOVO-t dicsőíteni szabad bejönni, akkor elveszti a topicod minden vonzerejét, belegondoltál?

Csináltuk itt nektek a reklámot, hátha felfigyel valaki a novora is

Másrészt meg adós vagy valami Terézanyus idézettel is,
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 19:19
#2905
Szia Kata!

Értem már, szóval ti csak rajtam nevettek és a hozzászólásaimon! :-)
Szerintem egy mási vicces topicot kéne nyitni, ahol lehet poénkodni és akik hülyülni akarnak nem zavarják meg a Novotrade-topic befektetőit, részvényeseit!
Ezt nagyon is komolyan mondom!
Hisz így külön válik a szakmai eszmecsere az értelmetlen cinkeléstől, kifigurázástól és viccelődéstől!
Ne érts félre, és ne értsen félre senki, szeretem a humortjómagam is, csak nem egy komoly, szakmai párbeszéden alapuló topic legyen a vicc-topic!!
Poénkodni lehet máshol is...
Sok emberkét biztos zavar, hogy ebben a topicban jó néhányszor csak egymást szívatják az emberkék....és már a topicba sincs kedvük felnézni!!

Becsüllek is Téged érte, hogy végre Te nem a másikkal foglalkozol állandóan!
Hanem a Novoról írtál!! :-)
Csak nincs időm minden hozzászólásra reagálni, de Veled kivételt teszek kedves Kata!
Azért, mert szép a neved!! :-)

Javaslatom: Hozzunk létre egy poén-topicot, ahová bárki szabadon beírhatja hülyeségeit, szivathatja a másikat és mocskolódhat is akár!
Legyen egyfajta kitombolós-brokeres-idióta-viccmesélő topic is! :-))
Létre is hozom a topicot még ma, és ott bárki ökörködhet! :-))

és..ott lehet röhögni rajtam is...és véleményt is mondani, csak ne a Novosoktól vegyük már el a médiafelületet a hülyeségekkel!

Minden jót!
Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 17:36
Előzmény: #2903  Törölt felhasználó
#2904
BB-ke a vicces fiúk azért tűntek el, mert te is eltűntél, így nem volt kivel poénkodni.

Nem lesz sok a teher daninyunyókának?
Ő a Fő-Fő Pcihológus, a Nagy Technikai Elemző, mit nem raknál még a vállára?

Én meg nem tűntem el, elsőnek vertem meg a harangot, hogy nicsak-nicsak!

Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 17:27
#2903
Sziasztok!

Szép kereskedési napot tudhatunk magunk mögött. Kezd alakulni! Így van ez rendjén.
Várom nagyon a közgyűlést, hamarosan egy teljesen új Cégről lesz szó!
Átkeresztelik a Novotrade-et! :-)
A fútulajdonosnak elég nagy tervei vannak ezzel a napenergia-beruházással!
A régió egyik legjelentősebb napkollektor gyárát hozzák létre! Nagy beruházással!

Aki egy kicsit átgondolja a dolgokat, már beláthatja, hogy ez egy teljesen megújult, színvonalas cég, mely nagyon is komolyan veszi ezt a beruházást...
Nem viccből tesznek milliárdokat a Novoba!
A legjobb dolog az egészben, hogy az új technológiával dolgozik, melynek piaca most indul növekedésnek a Szilícium hiány miatt is!

Big Business Komolyabb Befektetőknek! :-)

daninyunyo:
Igazad van! A technikai elemzésed tényleg valós! Te leszel a Novo-topicban a Technikai elemzésekkel foglalkozó szakember! :-)
Bárki ellenőrizheti daninyunyo elemzését, mindenkinek ugyaaz fog kijönni, ha ért egy kicsit is az elemezésekhez!

A "Vicces srácok" nagyon eltűntek!
Őnekik üzenem:
Ti ne vegyetek Novot!!!
Igazatok van! Nehogy már nyerjetek is egy részvényen! :-))
Nem jó ez!!!
Nektek tilos venni!!!

Minden jót nektek!

Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 16:42
Előzmény: #2901  Törölt felhasználó
#2902
BB24:

nagyon biztató a mai nap, még a Tamáskódók is elcsendesedtek egy kicsit..:-))

én mondtam, hogy 1000 alatt és 900 fölött kell beszállni, mert annál csak fentebb lehet :-)

penznyelo: jol esett egy kis elemzes a novoról. eddig csak nagyokról készítettem. igazából csak a poén kedvéért csináltam meg ezzel a papírral, mert illikvid. de úgy tűnik az a néhány szám utal valamire:-)

Törölt felhasználó 2006. 11. 22. 15:07
Előzmény: #2898  Törölt felhasználó
#2901
Lau, látom nagyon felidegelt a topic. Egy időben én is így voltam ezzel és sok kispapírtopicban lettem nagy ellenség, aki pedig semmi mást nem tett, csak a kezdőket óvatosságra intettem és felhívtam a figyelmüket a kockázatokra, a kevésbé kezdőket pedig szembesíteni próbáltam saját döntésükkel, a szándékos félrevezetőket meg lebuktatni korábbi kamujaikkal. Aztán belefáradtam, most már inkább csak szórakozom ezeken:) Csak ha valami ordító nagy hülyeséget látok, akkor írok.
Kérdésedre ne várj választ, szerintem ők sem tudják:)

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek