Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 11. 05. 01:28
#2620
Katától egy idézet:

\"Elhiszem, hogy te - amilyen lüke vagy - csak tájékoztatni, informálni akarod a többieket, de ez a menedzsment dolga lenne.
És nem neked kéne beírni a folytatásos regényeket, amit a cég honlapján megtalálni, esetleg elég ha felhívod rá a figyelmet.\"

2 baj van ezzel:
1. Személyeskedés: \"amilyen lüke vagy\"
2. A cég honlapján a friss infók, hírek \"News\" címszó alatt németül vannak írva, az új közgyûlésrõl is német nyelvû tájékoztatás van csak.
A \"Download\" címszó alatt pedig angol nyelvûk a fájlok!
Nem biztos, hogy mindeki érti a német vagy angol nyelvet (Itt másokra gondolok, nem magamra, én beszélem szerencsére mindkettõt)
Úgyhogy nincs igazad ebben sem, ezt meg kell mondani!

Bárki láthatja, hogy milyen nyelven írnak a Novo honlapján!
Emiatt feleslegessé vált az az érvelésed, hogy minek tájékoztatnom az embereket az új hírekrõl, hisz úgy is meg lehet nézni a honlapon is!
Csak, hogy a legtöbb ember magyar nyelven szeret olvasni, beszélni és írni is..

Bocsi, de Te olyan igénytelen, és kötekedõ stílusú beírásokat teszel, hogy nincs értelme Veled szóba állni, ha csak ilyen érveid vannak, amik hamisak is!
Már bebizonyosodott!

Jó éjt!
Törölt felhasználó 2006. 11. 05. 01:17
#2619
idézetek
perce
ellenőrizheti
Törölt felhasználó 2006. 11. 05. 01:16
#2618
Csak mindenki kedvéért leírom, hogy az idéezetek, amiket pár pece beírtam ide, a Konzum-topicban találhatók!

Mindenki nyugodtan ellenőrizhati, hogy ki a hazug és ki mond igazat!
Kata és autofan is lebukott, mivel olyanokat adtak az én számba, amiket nem is írtam soha!!
Ezzel lezárom a témát..nincs értelme tovább foglalkozni vele...

Jó éjt!
Törölt felhasználó 2006. 11. 05. 01:06
#2617
ki kell mondani, valaki hazudik.....
Törölt felhasználó 2006. 11. 05. 00:59
#2616
Hajrá Novotrade!! Hajrá Novoka!! Irány a 2000 Ft év végéig legkésőbb!
válasz erre 11.03
Hajrá Novoka! November 28-án rendkívüli közgyűlés!!
BigBroker24

Re: SzuperNovo!
Elözmény válasz erre 11.03
SzuperNOVA nőnőnőnőnnő aztán felrobban :DDDD
gy

Igen jgy!
válasz erre 11.03
Igazad van, felmegy az árfolyam 2000 Ft-ig lazán, majd irány a 3000 Ft is! Utána pukk, és ismét irány a 3000 Ft, majd 4000 Ft! BigBroker24

Megérkeztek a vevők! Alaptőke-emelés, akár 2800 Ftrészvény!!
válasz erre 11.03
Figyelem!! Rendkívüli hírek!! Akár 2800 Ft-ot is adhatnak egy részvényért az új alaptőke-emelők!! Döntés erről november 28-án, a rendkívüli közgyűlésen születhet!
BigBroker24

Kata! Lécci ne kötekedj már, felesleges!
Láthatod, hogy én azt írtam, hogy november 28-án lesz a közgyűlés és az igazi növekedések, az igazi rally csak ezután, decemberben, januárban, vagy fél, 1 év múlva lesznek!
Sajnállak, hogy nem tudsz szöveget értelmezni..

Jgy meg azt mondta, hogy nőnő (fent idéztem) és utána meg pukk!
Err írtam, hogy igen, felmegy az árfolyam 2000 Ft-ig, majd 3000 Ft-ig is, majd egy kiszorás, lemegy, és utána ismét lendülettel irány a 3000, 4000 Ft!!!
Jgy általánosan írta a pukkot, mivel az ő hozzászólására válaszoltam, emiatt logikus, hogy a válaszom nem konkrét időpontra vonatkozott!

Az meg egyértelmű, hogy akár 2800 Ft-ot is adhatnak az alaptőke-emelők egy részvényért,
mivel ez megjelent hivatalos fórumokon is!
bet.hu

Komolyan mondom az egész amit Te is csinálsz itt, már csak kötekedés, semmi újat nem tudtok mondani!
Csak engem szivatni, és folyamtosan belekötni minden szavamba!
De legalább igazatok lenne!!!!!!!!!!!!!
Mivel mindenki ellenőrizheti, hogy SOHA nem írtam én olyat, hogy nov. 28-án 2000, vagy 2800 Ft lesz az árfolyam!!!!!!!!!!!!
Ezt Te sem gondolod komolyan, hogy ennyire alacsony színvonalra viszed le a beszélgetést!
Ez olyan, mintha azon vitatkoznánk, hogy mennyi 2+2. Tudjuk ez 4, ha én azt mondanám, hogy tényleg 4, akkor Te és talán néhány haverod, egyből azt mondaná, hogy nincs igazam, márpedig 2+2 az 5!!
Kb. ilyenekről vitázunk most!
Nem értem miért jó ez egyeseknek, bár, ha ilyen alaocsony színvonalra viszed le a beszélgetés, SOHA többet nem kívánok válaszolni neked!!
Nincs értelme egyszerűen, úgy látszik más szellemi színvonalon vagyunk.
Te naív kérdéseket, felvetéseket teszel, mint egy óvodás...! Csupán kötekedésből és azért, hogy az értelmetlen beszélgetés folytatódjon veletek!

Ezentól nem kívánok a buta felvetésekre reagálni!
Slussz, lezártam!

Hajrá Novoka!!

Most kiderült, hogy ki a hiteles itt a topicban, és ki nem!
Nem azért mondom, hogy verjem most itt a mellem, de kikell mondani, vaaki hazudig, és valaki igazat mond!
Ezt meg majd a kedves olvasók, érdeklődők eldöntik, hogy ki a hiteles és ki nem!
hozzáteszem a hitelesség kérdése az árfolyamokban fog megjelenni pontosan!
Attól mert értelmetlen, színvonaltalan beírásokat tesztek közzé, nem lesz rosszabb a Novonak!
Legfeljebb magatokat járatjátok le!

Minden jót!
Törölt felhasználó 2006. 11. 05. 00:10
Előzmény: #2614  Törölt felhasználó
#2615
Na akkor idézlek:
"Legfeljebb kimarad a nagy növekedésekből, az igaz rallyból, ami még csak a közgyűlés után jön!
Az időpontja természetesen ismeretlen!
Lehet, hogy decemberben, az is lehet, hogy csak januárban lesz, de az sincs kizárva, hogy fél, vagy egy év múlva lesz.. "

Mintha nem oly rég a komzumban meg azt írtad volna hogy nov.28-án lesz. /bár lehet csak jövőre?/
Köszönd meg szépen, hogy odafigyelek rád, hátha még jól fog jönni valamikor.
Szívesen máskor is.
Törölt felhasználó 2006. 11. 04. 23:51
#2614
Kedves autofan!

Először is én személeskedtem Veled!
Míg Te igen, a stílusod alpári! Na de mindegy, ilyen vagy. Nem tehetsz róla..
Egy szóval sem mondtam, hogy komoly befektető volt, aki megvette a pénteki 69 db-ot 1048 Ft-ró, utáan pedig 1050 Ft-ról még 176 db-ot hozzávett.
Legalább megtanulhatnál olvasni, már bocsi!
Beírtam újból az idézetet, aki nem vak, az láthatja mit írtam!
Úgyhogy nem is tudom, hogy ki a hülye, és ki nem..Csak lejáratod itt magadat!!!
Egyébként meg ti kedves kritikusok, Kata is, akik annyira aggódtok a kisbefektetők érdekeiért, nem udjátok elviselni, ha a kisbefektetők saját döntésük alapján pár 100 db-os pakkot vesznek?
Épp az, hogy nektek fáj, hogy a kisbefektetők egy része, nem az Econetet, Humetet veszi, mivel a legnagybb story most a Novoban van!
Miért kéne mindenkinek milliókkal beszállni Novoba???????
Te nem tudod becsülni azt az emberkét, aki "csak" 69 db-ot vesz pl.?
Minden tiszteletem az ilyen értelmes kisbefektetőké!!!
Baj az, ha tud gondolkozni értelmesen és átlátja a helyztet??
a Te írásod kicsit olyan kisbefektetőket lenéző stílusú, mintha Neked csak a nagyok számítanának!!

Egyébként meg folyamatos az érdeklődés a Novo iránt! nem mindenki egyből most fog venni!!!
De már pénteken is lehetet látni, hogy gyűlekeznek egyre jobban a vevők! Ez tény!
aki figyeli a Novot!!
A következő hetekben még jobban fog erősödni a vételi oldal!
Természetesen napra pontosan én sem tudom megmondani, de a tendenciát érdemes figyeln imindig!
A tények mindent eldöntenek!
...és a PIAC!

nem Te, nem is Kata, nem gazdagodó, és nem én fogom eldönteni, hogy merre mozdul a Novo, hanem az érdeklődés iránta, a piac, és a nagyok is!!

Erről ennyit!

Hajrá Novoka!! :-))

Jövő héttől én is az érdemi dolgokra koncentrálok, nem érek rá vitába szállni olyaokkal, akik olyat adnak a számba, amit nem is mondtam, tovább engem illetnek csúnya szavakkal,stb.
Jövő héten leírom a novo történetét egészen a 80-as évektől!!
..és egy Teréz -anyás idézetet is beírok ide!!
Ezt fogom üzenni minden személyeskedőnek, és mocskolónak! :-)

ezzel el lesznek intézve..és magukba szállhatnak...-:-))

Aki meg nem akarja tartani a Novot, és fél tartani, adja el!! Vagy ne vegyen, aki nem akar! Az ő döntése!! Senki sem tart pisztolyt a fejéhez, hoyg vegye meg!

Legfeljebb kimarad a nagy növekedésekből, az igaz rallyból, ami még csak a közgyűlés után jön!
Az időpontja természetesen ismeretlen!
Lehet, hogy decemberben, az is lehet, hogy csak januárban lesz, de az sincs kizárva, hogy fél, vagy egy év múlva lesz..

Mindenesetre én nyugodt vagyok, várok jó pár hónapot...de inkább 2 évet...és mrgvárom míg 4000-5000 Ft-ra is felmegy az árfolyam!

autofan 2006. 11. 04. 21:43
Előzmény: #2612  Törölt felhasználó
#2613
Kedves Big broki!

Elolvasgattam miket írsz újra.te tényleg debil vagy.A befektetőidet azzal kell traktálni meg vették e 120 ezer forintért az a pár novot stb.

amikor a magyar tőzsde forgalma kb napi 20 milliárd!!!
Szerinted komoly befektető az aki 120 ezres tételt megvesz, Hülyének nézel mindenkit?
Végtelenül sajnálom azokat ,ha vannak egyáltalán ilyenek akik neked bedőlnek.szánalmas.
Törölt felhasználó 2006. 11. 04. 21:15
#2612
Pénteki, tegnapi gondolataim:

"1048 Ft-ról el is tűnt a 100 db!
válasz erre 11.03
Kedves érdeklődők! Meg is vették 1048 Ft-ról a 100 db-ot, már csak 69 db van ott! Hamarosan azt is kiveszik! :-)
Nem fog beesni 1000 Ft alá! Megérkeztek a vevők, irány a 2000 Ft pár hét múlva, majd 2800 Ft!
BigBroker24"

"manfer, akik bent állnak a vételi könyvben!válasz erre 11.03
Nem látod??? Nézd meg figyelmesen! 1-2 parázó leönti néha, de egyre többen jönnek és jövő héten még többen! Úgy is felmegy nap végére az árfolyam!:-) minden jót!BigBroker24"

A tények, azaz a pénteki kötéslista, záróárfolyam:

16:29:04 NOVOTRAD 176 db 1,050 Ft
16:29:04 NOVOTRAD 69 db 1,048 Ft
13:30:37 NOVOTRAD 300 db 981 Ft
12:37:27 NOVOTRAD 100 db 1,048 Ft

Záróár: 1050 Ft

Ezt csak a tények kedvéért írtam le, a hozzászólásomat összehasonlítva a tényekkel, eldönthető, hogy ki mond igazat és ki nem.

Kellemes hétévégét mindenkinek!

Törölt felhasználó 2006. 11. 04. 17:55
#2611
5-6 éve volt

nyereséges
Törölt felhasználó 2006. 11. 04. 17:53
#2610
Sziasztok!

Daninyunyonak üzenem:
Teljesen egyetértek Veled, NEM csak kezdők vesznek Novot, épp ellenkezőleg, sok emberrel beszéltem már, akik több éves tőzsdei tapasztalattal rendelkeznek és elég nagy üzleti lehetőséget látnak a Novotrade napenergia-projektjében!
Sokan közép- és hosszabb távú befektetésként kezelik, hisz a részvény árfolyama 2-3 éven belül a mostani árfolyam többszörösén forog majd!
45-6 éve volt a Novotrade 4500 Ft körül is, ezt az árfolyamot lazán elérheti 2-3 év alatt, ha beindul a gyártás is!
Má pedig 2008-ban átadják a gyárat, és a termelés is megindul...Már az első üzleti évben (2008) nyeresgées termelés várható!
Daninyunyo nyugodtan írhatsz privát:
címem: brokerjoker@freemail.hu
Várom leveled!
Szerintem Kata111 azért írogat rendszeresen a Novotrade-topicban, mert neki is Novo-részvénye van! :-)
Csak nem meri bevallani, mivel előtte Ecos volt és az olyan hülyén jönne ki. :-)

Jgy-nek üzenem: Akkor is rendes csávó vagy, hisz nem a Novot mocskolod!

Ja és a gyengébb felfogású, értelmezési zavarokkal küzdő személyek kedvéért:
mocskolódás, lejáratás, személyeskedés=amikor valaki "szarnak" nevezi a Novot, a Novosokat lenézi önálló döntésük miatt, és alpári kifejezésekkel illeti a Novot, engem hülyének, elmebetegnek állít be,stb.
Jogos kritika=Amikor normális eszmecsere folyik kritikus tárgyú kérdések, felvetések kapcsán, és nem a részvényt és annak tulajdonosait, részvényeseit minősítgetik, hanem normális kritikát tudnak megfogalmazni, nem lenéző hangnemben!

Egyébként meg nem én vagyok az Atya Úristen, ezért nem is kötelességem egyedül nekem reagálni a kritikákra..
Idő hiányában is!

Hajrá Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 11. 04. 16:05
#2609
BB24! írnék neked privát, mi is az e-mail címed?

kata11: hidd el, és ezt nagyon komolyan mondom: NEM CSAK kezdők vesznek Novot!! egyébként te miért írsz rendszeresen ebbe a topicba?

Törölt felhasználó 2006. 11. 04. 12:23
Előzmény: #2601  Törölt felhasználó
#2608
BB csak a helyzet abszurdságát próbáltam érzékeltetni, de ezekszerint félreérthető voltam :)

Mindegy én is szeretlek :D
Törölt felhasználó 2006. 11. 04. 10:20
Előzmény: #2605  Törölt felhasználó
#2607
Nem bántásból de tényleg szánalom amit művelsz és ha ez nem lenne elég a kb 10db nickeddel magaddal lefolytatott párbeszédeid adnak egyfajta bizarr töltetet az egésznek amin végülis elég jókat röhögök!csak így tovább?!?!?
Törölt felhasználó 2006. 11. 04. 10:11
Előzmény: #2605  Törölt felhasználó
#2606
Egyébként ha figyelnél láthatnád hogy sose a novokádat fikáztam, hanem az eszement beírásaidat. Tudod mennyi bukót megspórolhattam volna, ha annak idején hallgatok a tapasztaltabb "vén rókákra"? Hogy az ember ne üljön fel mindenféle hitegetésnek,öngerjesztő buzdításoknak, nézzen utána ő maga, hogy mibe fektet be. Nagyon könnyű egy illikvid papírt párszáz db-os tételekkel felhúzni, ott aztán kiszórják a bennfentesek, aztán nézhet a kisbűfi hogy merre hány méter.
Elhiszem, hogy te - amilyen lüke vagy - csak tájékoztatni, informálni akarod a többieket, de ez a menedzsment dolga lenne.
És nem neked kéne beírni a folytatásos regényeket, amit a cég honlapján megtalálni, esetleg elég ha felhívod rá a figyelmet.
Képzeld milyen baromi unalmas lenne, ha a mol, otp, gyogyó tulajdonosok húszoldalas esszéket irogatnának, dicsérnék egyfolytában a papirjukat. A részvények árát nem te meg én, meg a többi kicsi mozgatja, mi ehhez kevesek vagyunk. De csak tök kezdőket tudsz belerángatni a novo vételbe, - amivel aztán nem mégy semmire - -ez meg igazán nem fer.
Mondhatnám erre azt is, mi közöm az egészhez, leszarom, aztán mindenki úgy kereskedik ahogy akar, fizessék meg ők is a tanulópénzt.
De tudod mit, nem ez utóbbit mondom, mert engem is a jószándék vezérel, akárcsak téged. (legalábbis ezt hiszed magadról)
Törölt felhasználó 2006. 11. 04. 09:50
#2605
Egek!!
Mondd BB őszintén, nem veszed észre, hogy mindenki rajtad röhög?
Törölt felhasználó 2006. 11. 04. 05:15
#2604
Amúgy a címet lefelejtettem:
Novo Himnusz! :-))
Törölt felhasználó 2006. 11. 04. 05:01
#2603
Köszi ez nagyon jó lesett!!!
Megtisztelő tőled!
Igaz nem ismerlek, de szerintem egy normális ember lehetsz!
Figyeld a Novo-topicot mindig, és az árfolyam alakulását is! :-)
Jövő héten emelkedés várható, a vevők megérkeztek, és egyre türelmetlenebbek, inkább az eladóit tételeket kezdik el kikapkodni szerintem.. Bár lehet, hogy csak 2 hét múlva lesz így... Majd meglátjuk..

Hajrá Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 11. 04. 04:56
#2602
fogalmazni
Törölt felhasználó 2006. 11. 04. 04:55
#2601
Le a kalappal előtted, jó kis prédikátor lesz belőled!
Na majd leszek én a Mestered! :-)
Jó volt nagyon a hozzászólásod!
Látod Te is értelmes vagy, és legalább nem a Novot mocskolod, hanem valami vicceset írsz!! :-))
Ez a magatartás út lehet a konszenzushoz és egymás tiszteletben tartásához!

Jó éjt Neked!

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek