Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 12:46
Előzmény: #2579  Törölt felhasználó
#2580
Ja ez nem ak onzum topic?

Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 12:46
Előzmény: #2578  Törölt felhasználó
#2579
Hajrá konzumkaaa!!!!

Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 12:41
#2578
Kata: Akkor úgy látszik saját magadon, saját beírásaidon röhögtél jókat, hisz előtte is Te írtál! Így tovább, látni azért, hogy elég IQ-s vagy! :-)

gazdagodó: Novotrade-nek!
Így kell helyesen leírni! Amíg írni sem tudsz normálisan, addig ne írogasd itt a hülyeségeidet!
Most néztem, a Phylaxia topicba is beírtad már a Menekülés-szövegedet!
Elég szánalmas vagy!

Katának igaza van, nem az a 3-4 alacsony szellemi színvonalú ember beírásain múlik a Novo árfolyama!
Ezért csak röhögni kell a hozzászólásaikon, nem lehet komolyan venni őket! :-))

Én ezentúl nem is kívánok minden nap beírni ide, mivel minden topic - sajnos - egy idő után alacsony színvonalat üt meg.
..egyszerűen traccsparti alakul ki a atopicocban, lásd Econet, Humet topic..
ahol sokszor nem is az adott részvényről beszélnek, csak a hülyeségeikről, értelmetlen dolgokról.
Ez a baj aaz itteni topicoc nagy részével, hogy sok idióta szállja meg őket, akik elég ritkán tudnak szakmai szempontok alapján beszélgetni, eszmét cserélni egymással.
Persze tisztelet a kivételnek, mert soha nem szabad általánosítani! Ezt ne felejtsük el!

Emiatt is, jómagam heti 2-3 alkalommal írok be ide, és csak a szakmai szempontok alapján beszélgetni tudókkal kommunikálok.
A többi beírására nem reagálok, akik csak fröcsögnek..a gyűlölettől,stb..

Kellemes hétvégét mindenkinek!
Hajrá Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 12:20
#2577
Sziasztok!

Lamann: Szerinem is beszélhetnénk szakmai szempontok alapján a Novotrade-ről, jó ötlet nagyon!
Lenne 1-2 kérdésem Hozzád:

1. Mire alapozod azt a kijelentésed, hogy a 2. Nemzeti Fejlesztési tervet el lehet felejteni, és a Novo nem kap Uniós támogatást?
Kóka János kb. 1 hete a Parlementben kijelentette, hogy 3 fő területre osztják szét a 2007-2013 közötti időszak Uniós forrásait, ezek között ott szerepelt az enegiatakarékosság is. + Légy szíves nézd vissza a topicba Adra hozzászólását Kókával kapcsolatban.. Majd idemásolom mindjárt Neked.
Ki fogják zárni diszkriminatív módon a Novotrade-et a pályázók közül???
Nem értem az egészet, úgy volt, hogy Uniós forrásból is finanszírozva lesz a projekt.
A június 27-i közgyűlési meghívóban is ez szerepel!
Ha még nem olvastad volna, akkor kis segítség: novotr@freemail.hu
jelszó: novoka
Ez egy közös Novo e-mail cím az érdeklődőknek. Itt megtalálható minden a Novoról.

2. Te hogyan látod a vékony film napelem technológia világpiacát? Szerinted van benne lehetőség, mikor indul növekedésnek az új piac?
Nekem erről megvan a saját, határozott véleményem, csak kiváncsi vagyok egy szakmabeli véleményére is.

3. A Novotrade 14 %-os piaci részesedéssel rendelkezik majd piaci szegmensén belül.
Szerinted kiemelkedő napkollektor gyár lesz a Novotrade-é? Jelentős lesz világpiaci szinten?

Várom megtisztelő válaszaidat!
Köszi szépen előre is!
Jó így szakmai szinten is beszélgetni!

Minden jót!

Üdvözlettel:
BigBroker24
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 10:48
#2576
MENEKÜLÉS!
bár most ez is elég lehetetlen, mindenesetre 477 alá talán nem megy:-)
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 10:13
#2575
Üdv!
Új vagyok a fórumon, de látom elszakadtatok a novotrade-től egy kicsit. :-)
Engem viszont érdekelne, sőt majd kommentálgatom a híreket szakmai oldalról. Mármint megújuló energia, környezetvédelem, stb. szakmákra gondolok (én ebben dolgozom), nem pénzpiacira.

Korábban szó volt róla, hogy a 7000 mrd-os 2. Nemzeti Fejlesztési Tervből majd jól meg lesz támogatva a Novo, vagy a Novo potenciális hazai piaca. Nos, ezt felejtsétek el, ha érdekel vkit elmondom miért.
A lényeg, hogy a napelem gyártásban csak a külföldi piacokra számíthat majd, hazai nem lesz számottevő.
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 08:20
Előzmény: #2573  Törölt felhasználó
#2574
hat nem gondoltam hogy polgarhaborut robbantok ki.....naaa, de gyerekek....:)

Kata111, igazad van , jol irtad, "Az egy db-os felhúzásokra meg nem szabad akkora csinnadrattákat levágni, mert te is tudod, csak hamis, megtévesztő, záróár beállító dolog",
-ez kell egy topicba az informalas, tajekoztatas, kerdesekre valaszolni tudas, kezdok segitese, nem pedig atvagasa...
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 00:04
Előzmény: #2572  Törölt felhasználó
#2573
van humorod... bírom!!
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 00:02
Előzmény: #2571  Törölt felhasználó
#2572
Ha már úgy röhögsz, akkor minek?:) Lejönni?
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 23:39
#2571
Pénznyelő, egy kis tudattágító- tudatmódosító szert neken is küldhetnél, úgy röhögök, hogy írni se bírok
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 23:31
#2570
jajj BB van még egy pár szar papírom, úgyhogy szinte minden topicba beírhatsz, ne unatkozzunk
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 23:28
#2569
Hát gratulálok pénznyelő, kivívtad BB elismerését, nekem nem igazán sikerült, bár értelmesnek tűnő vagyok, de nagyon elavult és begyepesedett a gondolkodásom. :)) ez van, majd beletörődöm :))
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 23:21
Előzmény: #2565  Törölt felhasználó
#2568
Na már megint nem tudom, mégis ki a mocskolódó, aki a más véleményen lévőt mindenféle alpári jelzőkkel minősíti. (kicsit szálljál már magadba)
Miért gondolod, hogy egy részvényről kizárólag csak jót szabad írni, áradozni kell orrba-szájba, akkor is ha csapnivalóan viselkedik a piacon? Megmondom, azért, hogy minél több szerencsétlent belevigyél a vételbe, hogy valahogy ki tudjál menekülni belőle!!!
És nehogy már azt higgyed, a novo azért esett mert mi ezt - meg azt irogattunk, hát röhögnöm kell, ha ettől esik, akkor az olyan is.
Úgyhogy más ha egy papírt minősítünk, és megint más ha embereket minősítünk minősíthetetlen hangnemben, ahogy teszed BB-ke!
Felőlem meg annyit szidod az ecot, amennyit akarod, mert én is szidom amikor nem tetszik a szereplése, úgyhogy tőled aztán se le- se fel nem fog menni (legnagyobb sajnálatodra)

Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 23:08
#2567
Na látjátok penznyelo csak viccelődik és jó a humora is!
Nem is haragszom az ilyenek miatt, csak nevetek egy jót!
Jópofa vagy penznyelo! :-)
Ő már pozitív irányba változott, és legalább van annyi tisztelettudat a Novo iránt, hogy nem a novotrade-et mocsolja, hanem rajtam viccelődik. :-)
...és nem sértő módon! :-)

Minden jót penznyelo!

A múlt heti kérdésedre adott válaszodat nem felejtem el, és válaszolok is pár napon belül!
Jó éjt!
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 23:04
Előzmény: #2565  Törölt felhasználó
#2566
Ez nem jó így, hagyjuk BB-t kibontakozni. Még tartozol a mai Novo hit órával, én bekészítem a tudattágító segédeszközöket, és várom a nap végi szenánszot.
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 23:01
#2565
Kata: Te nagyon félreértesz engem!
Szó sincs kitiltásról ebből a topicból!
Bárki szabadon írhat, aki nem haragból, gyűlöletből vagy dühből ír!
Nekem watson stílusávan van a bajom, és hidd el jó néhány Novotrade-rsézvényesnek az ilyen típusú megnyilvánulások nem tetszenek, mint amiket watson is hangoztat itt!
Idézek párat tőle: "ebből a szarból", meg a mondandója vége felé a szemétdombos szava.
Stílusbeli kérdés!!!!
Igen, szerintem is lehet más vélemény, ez a természetes, én is örülök neki!
De NE indulatból és haragból beszéljen a Novoról!!
Neked tetszene, ha bemennék az Econet topicba és ilyeneket mondanék az Ecocskádra, mint watson a Novora????
Szerinted örülnének az Esosok, ha egyre több Eco-mocskoló menne be az Econet-topicba??????
Szerintem nem! én soha nem is mocskoltam az Econetet, az más kérdés, hogy a Novoról írtam az Eco-topicban!
De má több hete be sem tettem oda a lábam!
Sőt már van az 1 hónapja is szerintem, vagy több.
Na mindegy..

Ezért írtam Neked, gazdagodónak, lennoxnak, amit írtam pár napja az összefogásról! Nézd vissza!

Ezt tisztázzuk már le egyszer kérlek!
Te értelmesnek tűnsz!

1. Vagy bárki mocskolhatja bármelyik topicban az általa nem birtokolt részvényt!

2. Vagy bárki szabadon írogathat bármelyik topicban, ha színvonalas megszólalásai vannak, és nem az adott részvény mocskolására fecséreli drága idejét!

3. Vagy minden részvényes csak a saját topicjában írogat!

Jó pár Novo-befektető a gazdagodó, lennox és watson-hozzászólások stílusa miatt nem ír már ide!
Nem hiszem, hogy én miattam!
Bár biztos 1-2 ilyen is van, nem is tagadom!

Miért jó nektek a Novot csesztetni és ezen keresztül megsérteni jó pár Novo-részvényest???
Hisz Neked sem esne jól, gondolom, ha mondjuk jó néhányan az Eco-topicba írogatnánk rendszeresen, és csúnyákat írogatnánk az Ecoról, és elvennénk a kommunikációs- és médiafelületet a normális párbeszéd elől!
Lehet, hogy nem hiszed ezt el, de ti most ezt teszitek itt a Novo-topicban!

Én már milliószor leírtam, hogy NE azért vegyen vki Novot, vagy bármilyen más részvényt, mert én vagy más rábeszéli, hanem saját maga döntsön!

Nektek amúgy elég elavult, begyepesedett gondolkozásotok van, már bocsi, de miért kell ennyire hülyének nézni az embreket, hogy ők nem tudnak felelősségűk teljes tudatában dönteni egy részvény melett??????
Ha én elmondom az infokat a Novoról egy érdeklődőnek, kiemelem a puszta tényeket, cikkeket a napenergiáról, egy csomó dokumentumot, és ezek alapján az illető a részvény mellett dönt, akkor most őt manipulálta valaki a döntésében???
Szerintem nem.
Az embereknek van annyi eszük, hogy tudjanak maguktól egy döntést meghozni!!

Szerinted az infokat a novoról a kisujjukból szívják ki??
Ha még azt sem tudják, hogy milyen nagy üzletbe fogott a Novotrade, akkor miért vegyenek részvényt???
Ti egyszerűen a normális tájékoztatástól szeretnétel elzárni az embereket, és tematizállni a Novo-topic közbeszédét negatív irányba!
Nem tudom milyen szándékból, de biztos, hogy nem tisztességes a szándékotok!
Lehet, hogy ezzel a magatartással úk Eco, estleg Humet-tulajdonoskat akartok szerezni??
Lehet, nem tudom.
Mindenesetre, amíg nem jött be a topicba a Novot lejárató kampány ti általatok, nem volt itt semmi baj!
Néha volt 1-2 stílusbeli különbség, pl. egyes Novosok nem voltak, olyan optimisták, mint én, vagy más Novosok, de el tudtuk fogadni egymást, mivel volt egy közös cél, hogy a Novo minél magasabb árfolyamot érjen el, és mindenki a legjobban jöjjön ki belőle!
Azért meg nem vállalhatok felelősséget, hogy 1-2 részvényes elsiette vételét, és rosszkor száltt be..

Erről ennyit!

Ultimátum nektek, Katáéknak:

Ha továbbra is mocskoljátok a haverjaiddal a Novot, (tudom most Te nem mocskoltad, de általános megszólítás ez mindem mocskolónak), akkor többen is megfogjuk szállni az Econet, Humet topicicat és mi is lemegyünk a ti szintetekre! :-))
Ugye ezt nem akarjátok??
Nem szeretnéd naponta látni az Ecot mocskoló beírásaimat az Econet-topicban??

Minden jót, gondoljátok át!!

Jó éjt
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 22:38
Előzmény: #2563  Törölt felhasználó
#2564
En a par hettel ezelotti kicsit erosebb beirasom ota visszafogom magam,csak annyit hogy Kata teljesen korrekt voltal abban amit irtal.
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 22:21
Előzmény: #2560  Törölt felhasználó
#2563
BB!! Ez egy nyilvános topic, úgyhogy mégsincs jogod elzavarni innen senkit. Watson leírta a véleményét - szerintem elég reálisan látja - úgyhogy a kisbefektetők többféle vélemény alapján tudjanak dönteni. Örülj neki, hogy más is belátogat ide, más szemszögből világítja meg a témát, nem csak hamis ömlengéseket ad elő. Nem mondta hogy vegyétek, nem mondta hogy ne vegyétek, rábízza a kérdezőre.
Elhiszem, hogy ez neked nem tetszik, de hiába fényezed nap-mint nap a novokádat, attól nem fog felmenni az ára. Lehet hogy majd valamikor fel fog menni - hidd el drukkolok a beragadtaknak - de ez még nem az az idő. Az egy db-os felhúzásokra meg nem szabad akkora csinnadrattákat levágni, mert te is tudod, csak hamis, megtévesztő, záróár beállító dolog, nem akarlak megvádolni vele hogy épp te csinálod.
Mégegyszer nyilvános a topic, hadd ütközzenek a vélemények. Egyébként már két címet is megadtál, ott lehet zátkörben levelezni, ömlengeni, de kitiltani innen bárkit is nincs jogod.
Visszafogtam magam, ettől sokkal keményebb a véleményem, úgyhogy lécci te is hasonló stílusban válaszoljál, ha kérhetem.
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 22:04
#2562
Több szót nem érdemelnek!
IQ=0=watson
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 22:03
#2561
:-))

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek