Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 22:02
#2560
Watson: Szerintem nem kéne ide írogatnod, ha még Novod sincsen!
Ezt birom ebben az egészben, ez a Novotrade-topic, és ahelyett, hogy értelmesen beszélgetnénk a Novoról, jönnek az ilyen watson-félék és elkezdik mocskolni a Novot! Ezt hívják gazdagodó-lennox-effektusnak! :-) Nem tudnak semmit a cégről, csak lehordani tudják! Ehhez nem kell sok IQ!
Mivel ez a Novotrade-topic, nekem is jogom van, és az összes többi Novosnak messzire elzavarni az ilyen watson-féléket innen a topicból, akik nem azért írogatnak ide, hogy a Novo-tulajdonosnak jó legyen!!
Húzás innen, azoknak akik nem normális eszmecserére jönnek ide!!

Egyzserűen nagy bunkóság és rosszindulat, ha bemegyek egy más topicba és mocskolom azt a részvényt, ami nincs is nekem! Ezt természetesen nem magamra értem, elmondom, mielőtt valaki kiforgatná a szavaimat.

Hajrá Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 19:52
Előzmény: #2558  watson
#2559
koszi az aggodast, valoban nekem is amibe beleragadtam az likvid papir...
egyetlen illikvidem van, a linamar, mar regrol, de az szepen csenget, nem is bantom.

csak azert szoltam hozza, mert nem birtam megallni......
watson
watson 2006. 11. 02. 18:45
Előzmény: #2555  Törölt felhasználó
#2558
Kedves Lilla!

Ez nem egy likvid papír. Ne foglalkozz azzal, hogy néhányszáz darabos tételek hol és mennyien vannak bent, mert ezek nem tételek. Ha forgalom van ebből a "szarból" akkor azt nem egyben teszik be, hanem több ezer darabot veszegetnek, vagy adnak el.
Persze ha néhány darabot alarsz csak adni meg venni (pl 30dbok) akkor figyelgesd!

Gondolom elég konzervativan szoktál dönteni, ahogy én is ezért néhány tanács (amit persze nem kötelező megfogadni).
Én figyelembe szoktam venni a döntéseimnél, hogy úgy ne vegyek egy papírt, hogyha beleragadnék, akkor ne tudnám biztosan, hogy az a papír megérte az árát. Értsd alatta, hogy vagy legyen mögötte annyi eszköz érték, esetleg még annak csökkenése esetén is, vagy osztalék alapon megérje megvenni, vagy van benne olyan érték, pl ingatlan, tudás, ötlet... ami előbb utóbb felérttékelődik és azért éri meg... vagy olyan kis részét képezi a portfóliómnak, amit roulett jelleggel fel merek tenni a novohoz hasonló szemétbányákra.
Vigyázz ezzel a papírral, mert távolról figyelik a vevők és eladók egymást. Sokan nem hajlandóak sokkal többet adni mint az 500 forintos tőkeemelők vagy a 6xx forintos eszközérték (lásd ajánlat 477ft), a sok beragadt vevő meg a csillagokból figyeli, hogy 1200 meg felette hol adhatja majd el.
Okos döntést kívánok neked!
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 17:33
Előzmény: #2555  Törölt felhasználó
#2557
Lilia:
"hat ez a honap vicce...."
Másodika van, van még 28 nap, hidd el, lesz még ennél is sokkal viccesebb:)
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 17:28
#2556
Kedves Lilla!

Sajnálom, ha Téged egy ilyen beírás elriaszt!
Te a topicba beírogatók véleményei alapján döntesz?? Ez nem a legjobb dolog..
Ne azért vegyél Novotrade-et, mert mondjuk valaki itt azt mondja Neked, hogy vegyél, és csak amiatt ne hagyd ki a Novo vételedet, mert 1-2 hülye beírás is olvasható néha itt!
Az elég durva, ha valaki "csak" egy topic tartalma alapján dönt egy részvény mellett vagy ellene.

A saját racionális döntésed és kellőmértékű tudásod alapján döntsél egy részvény mellett!
Ne azért, mert a Kispista, vagy a BB azt mondja, hogy ez jó részvény!

Amúgy nem értem, hogy a beírásom miatt miért riadtál el a vételtől.
Aki 1065 Ft-on vette az - gondolom - nem egy nagybefektető lehetett!
Inkább egy kisbefektető.
Ha meg figyelted napközben az 5 legjobb vételi és eladási ajánlatot, akkor láthattad az erősödő vételi oldalt!
Csak úgy emlékezetből, valaki 400 db-bal állt bent vételen, volt aki 750 db-bal, 500 db-bal is bent áll valaki, de ha összeadtad volna, akkor a vételi oldal erősebb volt, mint az eladói!
eladói tételek között: 1149 Ft-on 110 db, meg ilyen kisebb tételek álltak bent.. (Az utóbbit bent is hagyták)

Most nap végén, már tényleg gyengébb a vételi oldal! A nap végi állapotokat nézve nem lehet nagy következtetéseket levonni, mivel jó pár vételi, vagy eladási tételt visszavonnak a könyvből nap végére. Ez tény!
Aki egy kicsit is ért a tőzsdéhez, az tudhatja ezt! sebaj, biztos elkerülte figyelmed.
A napközben lévő vételi és eladási ajánlatok alapján igazat mondtam, amikor erősödő vételi oldalról beszéltem!
Nap végére rakták csak be a 3800 db-os eladói tételt!
Erről ennyit!
Aki figyelemmel kíséri az eseményeket, a kötéseket, az meg tudja állapítani, kinek is van igaza..

Hajrá novoka!:-))

Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 16:45
Előzmény: #2553  Törölt felhasználó
#2555
en akartam venni, komolyan..es a topicot is regota olvasom..
de ez a mai beiras...ez elrisztja a kisbefektetoket!...

"Legutóbbi üzletkötés 1065 Ft-on történt, az egyik kisbefektető vett meg 30 db-ot. "

vagyis: valaki majd 32ezer forintot nem sajnalt...de, hogy ez "Erősődő vételi oldal!!!" legyen..

hat ez a honap vicce....
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 15:41
#2554
freemail.hu

Szívesen fogadnak titeket itt a Novotrade-topicban!
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 15:37
#2553
Sziasztok!

Jó hír, hogy a vételi oldal egyre jobban erősödik, még nem a legjobb, jöhetne több vevő is, de kezdetnek ez sem rossz!
Így tovább!
Legutóbbi üzletkötés 1065 Ft-on történt, az egyik kisbefektető vett meg 30 db-ot.
Már kezdenek rájönni az emberek, hogy 1000 Ft alatt csak elvétve kaphat, 1-2 szerencsés részvényes Novokát. (lásd délelőtti leöntés)
Az árfolyam vissza is ugrott 1065 Ft-re! :-)

Az új érdeklődőknek, magnumnak és johnny boynak üzenem:
Légy szíves olvassátok vissza korábbi hozzászólásaimat, más Novosok (pl. adra, puleo) hozzászólásait is, és többet fogtok tudni a Novoról.
Nem kívánom mindig ismételni magam, sok fontos info megtalálható itt a topicban is.
Plusz segítségül nézzétek meg kérlek a novotr@freemail.hu közös Novo e-mail címet.
Ezt az érdeklődők, részvényesek pontos tájékoztatása és napra kész infókkal rendelkező tudásvágyuk kielégítése céljából hoztuk létre!!
Szóval cím: novotr@freemail.hu
Jelszó: novoka
Tanulmányozzátok át a dokumentumokat, hivatalos közleményeket!
Ha még több infó, újságcikk a napenergiáról, stb. érdekel titeket, szívesen elküldök pár e-mailt nektek!
Személyes megkeresésre is reagálok!
Címem: brokerjoker@freeail.hu

Sok sikert kívánok nektek a Novotrade-hez!

katának és a bizalmatlankodóknak üzenem:
Elég nagy naivitás, ha azt hiszitek, hogy én regisztáltam ismét 1-2 új néven. Tévedtek, és a rágalmakat visszautasítom!
Jönnek az érdeklődők, ezt be kell látni!
A tájékoztatás személyes úton is, úgy látszik megteszi a hatását!
...és egyre többen látják be, hogy miben van a jövő, szerencsére! :-))
Az embereket nem kéne ennyire lenéznetek, okosak ők, és pontos tények, infók alapján tudják, hogy miként kell dönteniük!
Erről ennyit!

Kedves érdeklődők!

Szívesen fogadnk titeket, és minden más érdeklődőt is!
Nyugodtan adjátok továbbmásoknak is, hogy milyen nagy üzletet tervez a Novotrade!
Forduljatok nyugodtan hozzám, a többi Novoshoz, akik tájékoztatni tudnak titeket!

Üdvözletem:
BigBroker24

Hajrá Novoka! :-))
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 14:32
#2552
Szerintem is jó vétel a novo, majd aszem zsákolok is nem sokára, úgy 600ft környékén...
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 07:52
#2551
Neha en is benezek ide mert ez tenyleg vicces topik hala BB-nek es legujabban krealt 2-3 nicknevenek
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 23:57
Előzmény: #2548  Törölt felhasználó
#2550
Dehogy ketten!:) Én is itt vagyok!:) Fél szemem minden részvényen!:)
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 23:56
Előzmény: #2547  Törölt felhasználó
#2549
Én is, csak német a billentyűkiosztás, és sokszor későn jut eszembe HU -ra rakni.
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 23:56
Előzmény: #2547  Törölt felhasználó
#2548
Szia Ferkó, azt hittem, már csak ketten nyomjuk BB-vel!
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 23:53
Előzmény: #2546  Törölt felhasználó
#2547
Ön is beadtam a vételem.
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 23:50
#2546
aha, kössz Kata! BB? a pezsgő?? :-)
olvasgattam pár hozzászólását,meggyőzö és érdekes! még mindenen nem rágtam át magam,majd holnap a többi témát.
kössz azért! lehet beszállok..
jóccakát!
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 23:45
Előzmény: #2544  Törölt felhasználó
#2545
Eccerre hogy' megszaporodtatok!
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 23:44
#2544
hi!!
érdekes ez a topik!
Elég meggyőző érvek vannak a Novotrede mellett! ki ez a Big bráner? :))
marketinges ürge vagy mi?? jól nyomja nagyon! olvastam az írásait! és a story is jó!
tschüss!
P. S. :elgondolkodom a vételen.
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 23:40
#2543
Hahó BB, van itt egy érdeklõdõ, tudásvágyó, úgy hívják johnny-boy2000!!!
Lécci tájékoztatni!
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 23:36
Előzmény: #2541  Törölt felhasználó
#2542
:)))
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 23:32
Előzmény: #2540  Törölt felhasználó
#2541
Ezt nem hiszem el!
Hát nem olvasod BB-t?
Olvass vissza, egész regény van róla!

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek