Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 14:17
Előzmény: #2519  Törölt felhasználó
#2520
BB24: "Komolyra fordítva a szót, honnan veszed, hogy nincs adómentesség a 3 éven túli befektetésekre?"

Komolyra fordítva a szót, honnan veszed, hogy VAN adómentesség a 3 éven túli befektetésekre? :)))

Bizonyíték gyanánt:
www.magyarkozlony.hu
Megmutatnád, hol van ott leírva, hogy 3 éven túli részvénybefektetések után nem kell adót fizetni?
Törölt felhasználó 2006. 11. 01. 11:35
Előzmény: #2518  Törölt felhasználó
#2519
Nem tudom bizonyítani, hogy nem létezik a 3 éven túli részvénybefektetésre az árfolyamnyereségadómentesség, de azt sem tudom bizonyítani, hogy nem létezik a hétfejű sárkány. Ami nincs annak a létezését nem tudom bizonyítani. Egyszerűbb lenne ha te bizonyítanád be mindkettőnek a létezését.
Ha csak a BigBroker mesekönyvben léteznek az kevés, kapcsolj ide egy linket.

Mindenkinek minden jót.
Törölt felhasználó 2006. 10. 31. 22:30
#2518
dr-bubo!
Először is jó a neved, hisz a kedvenc rajzfilmsorozatom egyik nagy hőse, dr-bubo!
Kérem a következőt! :-)
Jaj, Istenem milyen szép emlékek!
Meg a Sebaj Tóbiás, az a másik nagy kedvencem! :-)) Frakk is szuper jó!
Bocsika, kicsit elkalandoztam.. Nosztalgiáztam... :-)
Komolyra fordítva a szót, honnan veszed, hogy nincs adómentesség a 3 éven túli befektetésekre?
Tudsz bizonyítékot is bemutatni? :-)))

Egyébként ma is 1095 Ft-on zárt.

Adra: Szerinted kb. milyen áron lesz az alaptőke-emelés? Vagy titok? :-)
Úgy tűnik, mintha nem nagyon akarnák, hogy 1000 Ft alá beessen.
Persze nem akarom elkiabálni!!
Adra légy szíves írj egy e-mailt nekem, eszmecsere gyanánt mondom ezt!
Te értelmesnek és tájékozottnak tűnsz!
Örülnék neki, ha írnál.

brokerjoker@freemail.hu

Előre is köszi, várom leveled!

Üdvözlettel:
BigBroker24
Törölt felhasználó 2006. 10. 31. 15:14
Előzmény: #2513  Törölt felhasználó
#2517
"3 évnél hosszabb befektetésre vonatkozik az adómentesség.
Javíts ki nyugodtan, ha tévednék!

Minden jót mindenkinek! "

Igen, ebben is tévedsz.
Törölt felhasználó 2006. 10. 31. 15:14
#2516
1095 Ft-re ismét 1 db-bal felhúzva az árfolyam! :-))

Valakik nagyon nem akarják, hogy leessen az árfolyam. :-)

Hajrá Novoka!!! :-))
Törölt felhasználó 2006. 10. 31. 15:05
#2515
„Semmi sem nehezebb, veszélyesebb és kétesebb kimenetelű, mint egy rend bevezetéséért síkra szállni. Mert az újító ellen fordulnak mindazok, akiknek a régi viszonyok kedveznek, és puszta lagymatag védelmezőkre talál azokban, akiknek pedig az új rend hasznára volna.”
Machiavelli

(Idézet Rényi Gábor irodájának faláról)
Törölt felhasználó 2006. 10. 31. 15:01
#2514
Rényi Gáborral készített interjú fontosabb részletei
(Manager Magazin, 2006. október)

Rövidítések:
MM = Manager Magazin
R.G. = Rényi Gábor

MM: Hogyan határozná meg most ezt a céget? Mi a Novotrade stratégiája?

R.G.: Ez egy teljesen új cég már.
Egy napelemgyár. Azok a vállalatok, amelyek ezerféle dologgal foglalkoznak,
a szocializmusban jól tudtak prosperálni,
de utána már nem.

MM: A napelem megint egy olyan dolog, amiben annyira hisz, mint a könyvben?
Vagy ismét csak egy jó ötlet, amiben egy ideig részt vesz, azután elengedi?

R.G.: Természetesen igen, ez is egy innováció. Én nem vagyok a könyvdisztribútor vállalat stratégiai befektetője, inkább inkubátor.
A Novotrade annak idején ezért jött létre, hogy új dolgokat hozzon.
Most a napelemek gyártását fogom „inkubálni”.

MM: Tehát lehet, hogy tíz hónap múlva megint felbukkan egy hír, hogy valami újba fog?
Vagy már a visszavonuláson gondolkozik, annak ellenére, hogy mindenki munkamániásnak írta le?

R.G.: Jól érzem magam itt.
Az üzletember nem úgy gondolkodik, hogy amikor elérte a korhatárt, akkor nyugdíjba megy. Nem akarok kertészkedni.
Lehet, hogy lassabban, lehet, hogy más stílusban, de dolgozni szeretnék.

Törölt felhasználó 2006. 10. 31. 14:56
#2513
Sziasztok!

Úgy látom ma én leszek az első hozzászóló itt a topicban. :-)
Elég kicsi a forgalma a mai nap, igaz esett a részvény ára, de akik mondjuk milliókkal szálltak be, azok még most is benne ülnek.
Azért az árfolyam-karbantartás működik, lásd tegnapi napot! 1 db-bal felhúzás 1095 Ft-ra a nap végére.

Lesz ez még jobb is, csak várni kell türelmesen! 28 nap és közgyűlés!

foldvarig és adra:
Ha jól tudom a 3 éven túli részvénybefektetéseknél nem kell árfolyamnyereség-adót fizetni. Még a BÉT elnöke tette le az "asztalra" ezt a javaslatot, melyet törvénybe is foglaltak.
Igen adra, a NYESZ-re is gondoltam, de nem kötelező ehhez nyugdíj-előtakarékossági számlát nyitni, tudomásom szerint minden
3 évnél hosszabb befektetésre vonatkozik az adómentesség.
Javíts ki nyugodtan, ha tévednék!

Minden jót mindenkinek!
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 18:52
Előzmény: #2511  foldvarig
#2512
Szia!
Gondolom a NYESZ-re gondolt.
Üdv.
foldvarig 2006. 10. 30. 17:07
#2511
BB 3 év után miért nem kell adót fizetni?
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 14:15
#2510
Rényi Gáborral készített interjú fontosabb részletei
(Manager Magazin, 2006. október)

Rövidítések:
MM = Manager Magazin
R.G. = Rényi Gábor

MM: Hogyan határozná meg most ezt a céget? Mi a Novotrade stratégiája?
R.G.: Ez egy teljesen új cég már.
Egy napelemgyár. Azok a vállalatok, amelyek ezerféle dologgal foglalkoznak,
a szocializmusban jól tudtak prosperálni, de utána már nem.

MM: A napelem megint egy olyan dolog, amiben annyira hisz, mint a könyvben? Vagy ismét csak egy jó ötlet, amiben egy ideig részt vesz, azután elengedi?
R.G.: Természetesen igen, ez is egy innováció. Én nem vagyok a könyvdisztribútor vállalat stratégiai befektetője, inkább inkubátor.
A Novotrade annak idején ezért jött létre, hogy új dolgokat hozzon. Most a napelemek gyártását fogom „inkubálni”.

MM: Tehát lehet, hogy tíz hónap múlva megint felbukkan egy hír, hogy valami újba fog? Vagy már a visszavonuláson gondolkozik, annak ellenére, hogy mindenki munkamániásnak írta le?
R.G.: Jól érzem magam itt. Az üzletember nem úgy gondolkodik, hogy amikor elérte a korhatárt, akkor nyugdíjba megy.
Nem akarok kertészkedni. Lehet, hogy lassabban, lehet, hogy más stílusban, de dolgozni szeretnék.

Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 14:10
#2509
5 legjobb vételi ajánlat:

1007 Ft 320 db
1006 Ft 100 db
1005 Ft 400 db
1002 Ft 370 db
985 Ft 100 db

5 legjobb eladási ajánlat:

1150 Ft 3800 db
1149 Ft 110 db
1120 Ft 28 db
1100 Ft 371 db
1095 Ft 233 db

Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 14:04
#2508
Sziasztok!

Először is a Novotrade nem áll rosszul, mint ahogy ezt néhányan el akarják hitetni az emberekkel!

Puleonak üzenem:
Ne aggódj, eljön a mi időnk is!
Nem is olyan sokára!
Néháhy hét, max. év végéig!
Közgyűlésig 1 hónap van, szerintem megéri várni min. a közgyűlés időpontjáig!
Biztos emllkszel még, a nyári közgyűlés előtti helyzetre!!

A júius 27-ih közgyűlés előtt 1-2,5 hónappal kezdték el jobban gyűjtögetni a Novotrade-részvényeket!
Nem kell siettetzntni a nagyobb emelkedést, eljön az magától is!
Mindent a maga idejében!
Majd a nyári alaptőke-emeléshez visszatérve:
A közgyűlés június 27-én volt és az igazi rally, emelkedés augusztus eleje felé indult meg!
Látod, még a közgyűlés után is kellett várni 1 hónapot is, míg igazán megindult az emelkedés!
Ezek tények, nyugodtan nézd vissza a kötéslistákat!
Amúgy is ez egy elég jó befektetés közép- és hosszabb távon is!
Egyre többen gondolják úgy - személyes tapasztalatok, beszélgetések alapján mondom -, hogy a jövőbe fektetnek és nem csak a pillanatnyi növekedések kedvéért vesznek részvényt.
Persze, aki akarja hamarabb is eladhatja részvényét!
Itt van a 20 %-os tőzsdei árfolyamnyereségadó is, akik nem akarnak adót fizetni, azoknak kézen fekvő egy közép- vagy hosszaú távú befektetés, mivel a 3 éven túli befektetéseknél nem kell adózni az árfolyamnyereség után!
Ez csak egyetlen ok a sok közül, hogy miért választanak egyre többen közép- és hosszabb távú befektetéseket!

Szerintem a min. 2000 Ft meglesz 3 hónapon belül! Max. januárra!
Persze nem fontos rám hallgatni!
Ahogy Te gondolod, és jónak tartod!
Nem befolyásol senki Téged sem!

Ferenc86-nak üzenem:
Köszönöm Ferikém! Jól esett a gratulációd!
Legalább Te felfogod, hogy nekem a megbékélés a célom!
Szerintem mindenki utálja a békétlenséget!
Becsüllek érte, amiért Te kompromisszum kész vagy, és Neked sem célod egymás gyalázása.
Ismerkedek Szilvivel, e-mailen egyelőre, majd tali is lesz.. :-)
Ok, szólok Neked az esküvő előtt! :-)
Bár nem szeretném elsietni, türelmes ember vagyok én, már biztos tapasztaltad, hisz megismerhettél vmennyire a Novo miatt is..:-)
Remélem bejött az Econet és ügyesen vettél! Ne siess el semmit sem!! Óvatosan azért!
Sok sikert amúgy mindenhez!

Havinak üzenem:
No comment az írásod nagy részéhez!
Én menjek el más topicba??
Vicces vagy! :-)
Semmi köze a Fideszhez a tegnapi hozzászólásomnak!
Elég durva, ha valaki a megbékélési szándékot pártpolitikai szinten fogja fel..
Ez osztja meg az országot is!
Őszintén beszéltem!
Szerintem a szeretet, megbékélés, összefogás pártfüggetlen!
Ezt kéne felfogni néhány embernek!
Úgy jutunk előbbre, ha valaki azt mondja elég a háborúskodásból és most eljött a béke ideje!
Ha ezt Te pártpolitikaként értelmezed, akkor sajnálni tudlak csak. ..és akkor azt kívánom, hogy tedd félre a régebbi sérelmeidet, én is ezt teszem!!

Minde jót Neked!

Hajrá Novoka! :-)

Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 10:22
Előzmény: #2502  Törölt felhasználó
#2507
"SZERINTEM LEGJOBB LENNE, HA MINDENKI BÉKÉBEN CSAK A SAJÁT TOPICJÁBAN ÍROGATNA!
"

Rendben BB!
Akkor a szeretet és a megbékélés jegyében bonts vitorlát és írj az általad létrehozott másik Novotrade-es topicba. Így rend lesz és nyugalom, valamint a bibliai stílusú "jöjjön el a Messiás" beszédedet, amit valami könnyes Fidesz-naggyűlésről rekviráltál, sem fogja senki szidalmazni, pocskoniázni...

MIVEL MI MOSTANTÓL BARÁTKÉNT TEKINTÜNK RÁD SZERETETTEL!

SOK REMÉNNYEL, BÉKÉVEL ÉS SZÍVÉLYES ÜDVÖZLETTEL:

NOVOTRADE-ESEK ÉS NEM MÁNIÁKUS NOVOSZERELMESEK, AKIK TÖNKRETESZIK A NOVOTRADE IMÁZSÁT.

ISTEN VELED!
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 09:47
#2506
eco kilőve,jön a phyl,de novokám is mehetnél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 08:52
#2505
sajnos vége mindenki ecot vesz.
novo meghalt nem bigbroki?
hol vannak a vevők mert sajnos nincsen,ezt elb....tuk de nagyon
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 00:20
Előzmény: #2503  Törölt felhasználó
#2504
BB! Wazzeg, van egy jó ideggondozós barátom, ha kell a címe szólj nyugodtan, és megkapod mint az üveggolyót:)) Valami szerintem nem OKÉ. nálad, de nem vagy reménytelen eset, mert gyógyszerekkel és sok-sok pihenéssel minden kezelhető. Van aki az istenben hisz, Te a Novokádban. Teljesen rendben van a dolog, csak ne akarj Istent játszani, mert ahogy látom, Te 10percen belül képes vagy elhinni, hogy Te vagy maga az isten!
Törölt felhasználó 2006. 10. 29. 23:55
#2503
Elolvastam az utolsó 2 oldalt, hempergek a röhögéstől!:)) Még be is jöttek a szobámba megkérdezni, mi törtpént!:) Még csak annyit, hogy BB24! Hihetertlen, milyen jó fogalmazási képességed van, én a helyedben a tizedét sem tudnám irni. Gratula. Ja és ha Szilvi28 -al ha összejössz azért az esküvőre ne felejts el meghivni! Tényleg, hogy álltok?
Törölt felhasználó 2006. 10. 29. 23:33
#2502
KEDVES BEFEKTETŐK, KEDVES ÉRDEKLŐDŐK, KEDVES KRITIKUSOK!
MINDENKINEK!!

A BÉKE ÉS AZ ÖSSZEFOGÁS JEGYÉBEN SZIMBOLIKUS BÉKEJOBBOT NYÚJTOK AUTOFANNAK, GAZDAGODÓNAK, KATÁNAK, LENNOX_22-NEK ÉS VALAMENNYI VITÁZÓNAK, PROVOKÁTORNAK!!
NINCS ÉRTELME MOCSKOLÓDN ÉS ÁLLANDÓAN EGYMÁSSAL FOGLALKOZNI! MOST TELJESEN LÉNYEGTELEN, HOGY KI KI ÉS MIKOR KEZDTE AZ EGÉSZ VITÁT, A LÉNYEG, HOGY VALAKINEK MEGÁLLJ!-T KELL MONDANIA A BÉKE ÉS AZ EGYMÁS KÖZTI SZERETET MEGTEREMTÉSE ÉRDEKÉBEN!

EZENNEL FELÜLEMELKEDEM MINDEN VÉLT VAGY VALÓS SÉRELMEMEN, "SEBEIMEN" ÉS A NORMÁLIS PÁRBESZÉD, ÉRTELMES ESZMECSERE KIALAKÍTÁSÁRA TÖREKSZEM MINDENKI KÖZÖTT!

LEHET, HOGY AZ ŐSZINTESÉGEMET, MEGBÁNÁSOMAT, BÉKÜLÉKENYSÉGEMET, ÖSSZEFOGÁSI SZÁNDÉKOMAT EGYESEK A GYENGESÉG JELEIKÉNT FOGJÁK ÉRTÉKELNI, DE VALAKINEK EL KELL KEZDENI A MEGÚJULÁST, AZ EMBEREK, RÉSZVÉNYESEK KÖZÖTTI BÉKE KIALAKÍTÁSÁNAK FOLYAMATÁT!

EZ ITT NEM EGY POLITIKAI FÓRUM!
ITT MÉG LEHET BÉKE ÉS SZERETET, HA MINDENKI ÍGY AKARJA!

A SZÁNDÉKAIM TISZTESSÉGESEK ÉS ÉN NEM AKADÁLYOZOM A VITA LEZÁRÁSÁT!

KEDVES KRITIKUSOK, MÁS TOPICBÓL JÖVŐK!

ELFOGADJÁTOK AZ ÁLTALAM NYÚJTOTT BÉKEJOBBOT??
HA IGEN, AKKOR NAGYON ÖRÜLNÉK NEKI, ÉS SZERINTEM MINDENKI BOLDOG LENNE!

EZENTÚL 2 LEHETŐSÉG KÖZÜL VÁLASSZUNK:

1. VAGY MINDENKI CSAKIS A SAJÁT TOPICJÁBA ÍROGAT HOZZÁSZÓLÁSOKAT

2. VAGY CSAK AKKOR ÍR BE MÁS TOPICBA, HA NEM SZEMÉLYESKEDIK, NEM MOCSKOLÓDIK, NEM ALPÁRI STÍLUSBAN ÍROGAT, HANEM NORMÁLIS HOZZÁSZÓLÁSAIVAL ELŐSEGÍTI AZ ÉRTELMES ESZMECSERÉT!

SZERINTEM AZ 1. MEGOLDÁS LENNE A LEGJOBB, HISZ LEHETNEK OLYAN EMBEREK AZÉRT, AKIK NEM TUDJÁK BETARTANI A 2. PONTBAN FOGLALTAKAT!
AZÉRT BÍZOM BENNE, HOGY MINDENKI BE TUDNÁ TARTANI!

HA PEDIG VALAKI CSAK SZEMÉLYESKEDNI TUD, AKKOR AKIT MOCSKOLNAK, RÁGALMAZNAK, AZ BÁTRAN ÍRÓGATHAT MÁS TOPICOCBA IS AZ ÁLTALA BIRTOKOLT RÉSZVÉNYRŐL!!!

NE LEGYEN KETTŐS MÉRCE!!

SZERINTEM LEGJOBB LENNE, HA MINDENKI BÉKÉBEN CSAK A SAJÁT TOPICJÁBAN ÍROGATNA!

KIEMELEM, HOGY MOSTANTÓL MINDENT ÚJ ALAPOKRA HELYEZÜNK! FELEJTSE EL MINDENKI A SÉRELMÉT, ÉN IS AZT TESZEM!

TEKINTSÜK ÚGY A MOSTANI ÁLLAPOTOT, MINTHA NEM IS LETT VOLNA SENKI KÖZÖTT SEMMILYEN VITA, CSAK ÚGY ERKÖLCSI NORMÁKAT, SZABÁLYOKAT BESZÉLNÉNK MEG A REND ÉS BÉKE ÉRDEKÉBEN!

A RENDRE SZÜKSÉG VAN MINDENHOL!!
MERT, HA NINCS REND, AKKOR KÁOSZ, ANARCHIA URALKODIK EL!

MI, NOVOTRADE-ESEK HISZÜNK A SZERETET ÉS AZ ÖSSZEFOGÁS EREJÉBEN!
UGYE TI IS DRÁGA KRITIKUSOK??

E GESZTUSSAL MAGAM RÉSZÉRŐL LEZÁRTAM A TÖBB HETES VITÁT, ÉS EZENTÚL EGYETLEN EGY ROSSZ SZÓRA, MEGJEGYZÉSRE SEM KÍVÁNOK REAGÁLNI, HA LENNE ILYEN!!

MIVEL ÉN MOSTANTÓL BARÁTKÉNT TEKINTEK RÁTOK SZERETETTEL!

SOK REMÉNNYEL, BÉKÉVEL ÉS SZÍVÉLYES ÜDVÖZLETTEL:

BIGBROKER24

ISTEN VELETEK!
Törölt felhasználó 2006. 10. 29. 23:30
#2501
KEDVES BEFEKTETŐK, KEDVES ÉRDEKLŐDŐK, KEDVES KRITIKUSOK!
MINDENKINEK!!

A BÉKE ÉS AZ ÖSSZEFOGÁS JEGYÉBEN SZIMBOLIKUS BÉKEJOBBOT NYÚJTOK
AUTOFANNAK, GAZDAGODÓNAK, KATÁNAK, LENNOX_22-NEK ÉS VALAMENNYI VITÁZÓNAK, PROVOKÁTORNAK!!
NINCS ÉRTELME MOCSKOLÓDN ÉS ÁLLANDÓAN EGYMÁSSAL FOGLALKOZNI!
MOST TELJESEN LÉNYEGTELEN, HOGY KI KI ÉS MIKOR KEZDTE AZ EGÉSZ VITÁT, A LÉNYEG, HOGY VALAKINEK MEGÁLLJ!-T KELL MONDANIA A BÉKE ÉS AZ EGYMÁS KÖZTI SZERETET MEGTEREMTÉSE ÉRDEKÉBEN!

EZENNEL FELÜLEMELKEDEM MINDEN VÉLT VAGY VALÓS SÉRELMEMEN, "SEBEIMEN" ÉS A NORMÁLIS PÁRBESZÉD, ÉRTELMES ESZMECSERE KIALAKÍTÁSÁRA TÖREKSZEM MINDENKI KÖZÖTT!

LEHET, HOGY AZ ŐSZINTESÉGEMET, MEGBÁNÁSOMAT, BÉKÜLÉKENYSÉGEMET, ÖSSZEFOGÁSI SZÁNDÉKOMAT EGYESEK A GYENGESÉG JELEIKÉNT FOGJÁK ÉRTÉKELNI, DE VALAKINEK EL KELL KEZDENI A MEGÚJULÁST, AZ EMBEREK, RÉSZVÉNYESEK KÖZÖTTI BÉKE KIALAKÍTÁSÁNAK FOLYAMATÁT!

EZ ITT NEM EGY POLITIKAI FÓRUM!
ITT MÉG LEHET BÉKE ÉS SZERETET, HA MINDENKI ÍGY AKARJA!

A SZÁNDÉKAIM TISZTESSÉGESEK ÉS ÉN NEM AKADÁLYOZOM A VITA LEZÁRÁSÁT!

KEDVES KRITIKUSOK, MÁS TOPICBÓL JÖVŐK!

ELFOGADJÁTOK AZ ÁLTALAM NYÚJTOTT BÉKEJOBBOT??
HA IGEN, AKKOR NAGYON ÖRÜLNÉK NEKI, ÉS SZERINTEM MINDENKI BOLDOG LENNE!

EZENTÚL 2 LEHETŐSÉG KÖZÜL VÁLASSZUNK:

1. VAGY MINDENKI CSAKIS A SAJÁT TOPICJÁBA ÍROGAT HOZZÁSZÓLÁSOKAT

2. VAGY CSAK AKKOR ÍR BE MÁS TOPICBA, HA NEM SZEMÉLYESKEDIK, NEM MOCSKOLÓDIK, NEM ALPÁRI STÍLUSBAN ÍROGAT, HANEM NORMÁLIS HOZZÁSZÓLÁSAIVAL ELŐSEGÍTI AZ ÉRTELMES ESZMECSERÉT!

SZERINTEM AZ 1. MEGOLDÁS LENNE A LEGJOBB, HISZ LEHETNEK OLYAN EMBEREK AZÉRT, AKIK NEM TUDJÁK BETARTANI A 2. PONTBAN FOGLALTAKAT!
AZÉRT BÍZOM BENNE, HOGY MINDENKI BE TUDNÁ TARTANI!

HA PEDIG VALAKI CSAK SZEMÉLYESKEDNI TUD, AKKOR AKIT MOCSKOLNAK, RÁGALMAZNAK, AZ BÁTRAN ÍRÓGATHAT MÁS TOPICOCBA IS AZ ÁLTALA BIRTOKOLT RÉSZVÉNYRŐL!!!

NE LEGYEN KETTŐS MÉRCE!!

SZERINTEM LEGJOBB LENNE, HA MINDENKI BÉKÉBEN CSAK A SAJÁT TOPICJÁBAN ÍROGATNA!

KIEMELEM, HOGY MOSTANTÓL MINDENT ÚJ ALAPOKRA HELYEZÜNK!
FELEJTSE EL MINDENKI A SÉRELMÉT, ÉN IS AZT TESZEM!

TEKINTSÜK ÚGY A MOSTANI ÁLLAPOTOT, MINTHA NEM IS LETT VOLNA SENKI KÖZÖTT SEMMILYEN VITA, CSAK ÚGY ERKÖLCSI NORMÁKAT, SZABÁLYOKAT BESZÉLNÉNK MEG A REND ÉS BÉKE ÉRDEKÉBEN!

A RENDRE SZÜKSÉG VAN MINDENHOL!!
MERT, HA NINCS REND, AKKOR KÁOSZ, ANARCHIA URALKODIK EL!

MI, NOVOTRADE-ESEK HISZÜNK A SZERETET ÉS AZ ÖSSZEFOGÁS EREJÉBEN!
UGYE TI IS DRÁGA KRITUIKUSOK??

E GESZTUSSAL MAGAM RÉSZÉRŐL LEZÁRTAM A TÖBB HETES VITÁT, ÉS EZENTÚL EGYETLEN EGY ROSSZ SZÓRA, MEGJEGYZÉSRE SEM KÍVÁNOK REAGÁLNI, HA LENNE ILYEN!!

MIVEL ÉN MOSTANTÓL BARÁTKÉNT TEKINTEK RÁTOK SZERETETTEL!

SOK REMÉNNYEL, BÉKÉVEL ÉS SZÍVÉLYES ÜDVÖZLETTEL:

BIGBROKER24

ISTEN VELETEK!

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek