Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 29. 22:54
#2500
Sziasztok!

autofan:
Általánosan beszéltem, "egyes emberek"-et írtam, nem pedig magamról beszéltem.
Bár ez különösen jól esik nekem, hogy egyből én jutottam eszedbe a téma kapcsán!
Jó érzés, hogy Te is szeretsz engem. és..látom egyre többen vagytok, akik jószándékkal fordultok felém!
Köszönöm! Jól esik, így friss és új erőre kaptam! :-)))))

kata:
No comment!!!
Elég uncsi vagy már!

Törölt felhasználó 2006. 10. 29. 13:25
Előzmény: #2498  Törölt felhasználó
#2499
BB!! Na jó, én sem bírom ki, hogy ne válaszoljak, ha már így "leállatoztál", meg ovodai meg kocsmai stílusoztál.
Szóval nem mi kezdtünk el házalni a részvényeinkkel az összes lézező topicban, megkérdezem, mégis ki kezdte?
És finoman szólva nevetséges - sőt ... - a mániákus hittérítésed, és asszem csak ezen szórakoztunk kicsinykét, meg a kezdőket próbáltuk meg óvni a fellengzős zagyvaságaidtól. Belátom reménytelen próbálkozás, de tudod mit, engem meggyőztél, beálltam novo vételre 375-re, remélem megkapom./kár hogy nincs több szabad tőkém e célra/
Szia és köszi a tippet. Kata
Törölt felhasználó 2006. 10. 29. 10:38
Előzmény: #2497  autofan
#2498
Sziasztok!
Lassan politika topichoz hasonlít ez a fórum.
Maradjunk a tényeknél.A Genesis pénzügyi befektető.Tőkét emelt(neki zsebpénz)és még fog.Nem érdeke a 6 napos átlag feltornázása.Illikvid a papír.Jönnek az uniós forrássok.Ez befektetés és nem spekuláció.
A sztori eladható,és lesz is rá érdeklődés.
Kit érdekel a sajáttőke és kivezetési ajánlat.
A piac a jövőt árazza.
autofan 2006. 10. 29. 01:36
Előzmény: #2496  Törölt felhasználó
#2497
Te jó ég:

"Na mindegy, a színvonaltalan emberek úgy is mindig irigyelni fogják az okosabb, értelmsebb, intelligens embereket!"

Big Broki Te magadra gondoltál?Aki irigyel másokat?Mert fordítva biztos nem igaz.

Ha RÉNYI úRNAK LENNE EGY KIS FIGYELME,MÁR RÉG ELKÜLDÖTT VOLNA EZZEL A PORSZÍVÓ SZÖVEGGEL MESSZE A CÉGÉTŐL!!!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 29. 00:37
#2496
No comment!
Csak egy idézet Neked és a mocskolódóknak:
"Csak az édes szőlőt csipkedi a madár"

Jó éjt!
Törölt felhasználó 2006. 10. 29. 00:29
Előzmény: #2487  Törölt felhasználó
#2495
Mostmár le lehet koccolni rólam BmintBaromarcú. Napok óta hozzád se szólok mégis a nevemet emlegeted.

Egyébként meg lóf*szt írtál új infót bárhová is a fórumon, minden topicban csak a Novodat hirdetted és még a saját topicodban sem voltál képes új információval szolgálni, csak ami már megjelent a BÉT honlapján.

Továbbá lóf*szt bíztál Te mindig a Novoban, hiszen Te voltál az első aki 700-800 körül eladtad amikor hirtelen megfordult, még be is írtál valamit hogy "fáradt már a mi kis novokánk" (vagy hasonló nyálasat), és fedezékbe vonultál (nem a fene nagy bizalmadnak volt a jele)!

Aztán amikor újra belekaptak a spekik (mert ezek nem tőkeerős befektetők tévedés ne essék, ezek spekik) akkor Te is vettél 1200 körül és most sír a fejed hogy alatta vagy, ezért próbálsz beugrasztani mindenkit.

Hát hajrá, de Gazdagodóról, meg rólam le lehet szállni, mi nem verjük át a fórum olvasóit nap mint nap, mint Te, kedves BB.

Jó éjszakát!
Törölt felhasználó 2006. 10. 28. 23:37
#2494
ha meg csak kicsúfolásnak szántátok, akkor meg olyanok vagytok, mint a kisded óvodások! :-)
..és még kicsit fejlődnötök kéne szellemileg!
nem ártana, az tuti!
az oviban csinálják azt, amit ti!
A ti stílusotok nem tőzsdei fórumokba való, hanem mondjuk a kocsmába!
Na mindegy, a színvonaltalan emberek úgy is mindig irigyelni fogják az okosabb, értelmsebb, intelligens embereket!

ezért nincs is értelme a vitának!
csak időhúzás veletek foglalkozni!

Hétfőtől egy betűt sem írok a felvetéseitekre, csak most egyszerűen nem bírtam ki, mivel nehéz a nagy butaságokra nem reagálni!
De meg kell tanulni, hogy az egy szellemi színvonalon lévő emberkék a velük hasonlóakkal folytassanak eszmecserét, a színvonaltalan, alpári stílusban írogatók meg saját maguk között beszélgessenek!
Ez a rend és természet törvénye, enélkül folyamatos vita, széthúzás lenne mindenhol a világon!
Hasonló a hasonlóval..barátkozik, beszélget, ismerkedik, stb.!
Ezér felesleges nektek írni!
nem kívánok lesüllyedni a ti szintetekre!

Törölt felhasználó 2006. 10. 28. 23:31
Előzmény: #2492  Törölt felhasználó
#2493
nyugodjál meg BB, én egyáltalán nem gyűlöllek, csak végtelenül sajnállak, ennyi, konyec filma
Törölt felhasználó 2006. 10. 28. 23:27
#2492
ennyit kapnak mostantól a mocskolódók!
kicsúfolás vicces!
szerited az kicsúfolás, ha azt mondják a novotrade-re, hogy egy bűnbanda, meg ilyesmik. A Novosokat lenézik!
Én meg ehhez hasonló jelzőket kapok, párat a teljesség igény enélkül: elmebeteg, menjek pszichiáterhez, stb.!
voltam már s...fej is...
na mindegy, ha az összeset felsorolnám, oldalak telnének meg, de bizonyíték rá a mocskolódó hozzászólások!

Te is félsz a tényektől, és félted a kis Econetet, nehogy véletlen jó páran Novotrade-et vegyenek Ecosok közül is!
ennyi a lényege!
Az elhivatottság, tájékoztatás meg nem bűn, és én legalább normális stílusban, tényeket, infókat adok át az embereknek!
nem úgy, mint ti!
olyanok vagytok, mint az állatok, pontosabban a majmok!
csak fröcsögtök és mocskolódtok! ehhez nem kell nagy szakértelem kata!
inkább menjetek politikusnak, ha csak gyűlölködni tudok!

többé no comment nektek! egy betűt sem érdemeltek mostantól!
Törölt felhasználó 2006. 10. 28. 23:11
Előzmény: #2490  Törölt felhasználó
#2491
na utoljára: azért ha jól érzékelem, nagy különbség van a mocskolódás és a kicsúfolás között
/ és a kicsúfolás csak a túlzott elhivatottságod, vakbuzgóságod miatt van, vigyázz, mert ez egy qrv@ kemény tőzsde, és nem megszállottak gyülekezete, lehet hogy nagyot kaszáltok - őszintén nem irigylem ha így lesz - de elviheti a fejed fölül a tetőt is, nem veszed észre, hogy minden kétesélyes
Törölt felhasználó 2006. 10. 28. 22:59
#2490
Bocsi Kata! Összekevertem a neved Szilviével! Véletlen volt. Szilvi bocsáss megkérlek! Senki sem tökéletes. :-)
Biztos a fáradtság miatt volt. :-) Nyugodtan írj e-mailt! várom!!

Kata: egyébként én tényeket írtam mindig a novoról, más topicban is...míg ti csak mocskolódni tudtok, ez a nagy különbsgé köztetek és köztem!
De ezt már leírtam a mai hosszú hozzászólásomban is, olvass vissza!
Egyébként lezárva részemről az egész!
Nem mindegy, hogy valaki tényeket, infókat mond, vagy valaki csak személyeskedni, mocskolódni tud!
2 értékrend közötti különbség!

astala vista forever ! :-)
pami2 2006. 10. 28. 22:56
Előzmény: #2488  Törölt felhasználó
#2489
ejnye BB! megint figyelmetlen voltál,ha már a hodoloid nevét is összekevered... nehogy a Manager Magazint is összekeverd a Ludas matyival
Törölt felhasználó 2006. 10. 28. 22:49
Előzmény: #2487  Törölt felhasználó
#2488
Ajjaj BB, keversz engem a szilvivel, én nem ajánlkoztam, sőt - észre vehetted volna - még ráadásul el is húztam, nehogy szilvi megtépjen, úgyhogy barátkozzatok csak ti egymással!
Egyébként meg te kezdted, hogy minden topicban a novot istenítetted, szétoffoltad a topicokat, ne csodálkozz, hogy idecsődültünk, megnézni mégis mi van itt, hát aztán mondtunk amit mondtunk, ki tiltja meg?
Páá /a puszit a szilvikének tartgassad
Törölt felhasználó 2006. 10. 28. 22:22
#2487
Sziasztok!

Először is örülök a hírnek Adra!
Elég szuper! Úgy néz ki, hogy a finanszírozás pár hónapon belül teljes egészében meg lesz oldva!
Kóka János azt is mondta pár napja a Parlamentben, hogy a 2007-2013 közötti időszak Uniós forrásait, pénzeit 3 fő területre kívánják fordítani:

1.) Hazai vállalkozások támogatása, feltőkésítése
2.) Enegiatakarékosság
3.) Közlekedés fejlesztése

Szerintem nagy üzlet lesz ez közép- és hosszabb távon!

Adra szerinted milyen áron lesz az alaptőke-emelés? Kiváncsi lennék a Te véleményedre is, mert látom Te is régi Novos vagy!

Kata28-nak üzenem:
Éppen nincs barátnőm, pár hete lett vége a kapcsolatomnak, mert jobban szerettem a Novotrade-et, mazochista módon a mocskolódó hozzászólásokra reagálni, mint a volt barátnőmet! :-)))))
Csak vicc!
Címem: bigbroker@freemail.hu
Nyugodtan írj, és ismerkedhetnénk!
Várom e-mailed!
Puszi!

Havinak és a többi alpári hozzászólónak üzenem:
1. Ha nem lenne Novo-részvényem, én lennék a legnagyobb marha, ha a színvonalon aluli hozzászólásokra reagálnék folyamatosan! Ha nem lenne Novotrade-pakkom, akkor nem írogatnék ide, mivel nem lenne értelme..
Ha nem lenne Novom, nem írnék egy betűt sem ebbe a topicba már 5. hónapja!!!
A személyemen keresztül szeretnétek lejáratni a Novotrade-et, és egy kalap alá húzva minden Novo-részvényest egyszerűen butának néztek! Ez itt a nagy baj!!
Ezért nem is érdemes veletek foglalkozni többször, veletek leállni beszélgetni!
Csak, akkor, ha tudtok normálisak is lenni!
Nehogy már a nyúl vigye a puskát!

2. Nincs időm egész nap a gép előtt ülni (kivétel most 1-2 órát, mivel hétvége van) és mások nevében is írogatni!!
Munkám is van, plusz más egyebek!

MINDENKINEK!

A NOVOTRADE-BEFEKTETŐK, RÉSZVÉNYESEK A LEGTUDATOSABB VEVŐK, TAPASZTALATBÓL MONDOM ÉS NOVOTRADE-ÉRDEKLŐDŐKKEL, MÁR JELENLEGI RÉSZVÉNYESEKKEL TÖRTÉNŐ BESZÉLGETÉSEK ALAPJÁN BÁTRAN ÁLLÍTHATOM, HOGY LEGTÖBBJÜK KÖZÉP- ÉS HOSSZABB TÁVRA TERVEZ ÉS NEM KAPKOD ÖSSZE-VISSZA EGYIK RÉSZVÉNYBŐL A MÁSIKBA!
PERSZE VANNAK OLYANOK IS, AKIK CSAK KERESKEDNEK NOVOVAL, ILYEN PL. FERI (NEM BÁNTÁSKÉNT MONDOM) IS, ÉS UTÁNA ÁTMENNEK MÁS RÉSZVÉNYBE IS, DE A LEGTÖBBEN AZÉRT BEFEKTETÉSKÉNT KEZELIK A NOVOTRADE-ET, JÓMAGAM IS PERSZE!
HA AZ ECONET FELMEGY AKÁR 100 FT-IG IS, AKKOR SEM FOGJÁK SOKAN ELADNI A NOVOTRADE-RÉSZVÉNYÜKET, SZEMÉLY SZERINT ÉN SEM!
EZ ENNEK A LÉNYEGE!
A BEFEKTETŐK A HITÜKET, AZ ALTERNATÍV ENERGIAFORRÁSOKKAL KAPCSOLATOS TUDÁSUKAT, SZAKMAI KOMPETENCIÁJUKAT, POZITÍV JÖVŐKÉPÜKET, STRATÉGIAI MENTALITÁSUKAT, STB. TETTÉK EBBE A RÉSZVÉNYBE!
AZ ECONETESEK KÖZÖTT IS JÓ SOKAN ILYEN GONDOLKOZÁSÚ SZEMÉLYEK VANNAK, EZ ÍGY A TERMÉSZETES!
HAMAROSAN A MI IDŐNK IS ELJÖN, EMIATT NEM IS KELL AGGÓDNI!
AZ ECONETESEK JELENTŐS RÉSZE MÁR HOSSZÚ IDEJE, TÖBB HÓNAPJA, JÓ NÉHÁNYAN KÖZÖLÜK 1 ÉVE ÜL MÁR AZ ECONETBEN, MÉG SEM ADJÁK EL ECONET-RÉSZVÉNYÜKET MÁS RÉSZVÉNYEK EMELKEDÉSÉT LÁTVA!
ÁLTALÁNOSAN BESZÉLTEM PERSZE! PÁRAN BIZTOS VANNAK, AKIKI IDE-ODA UGRÁLNAK RÉSZVÉNYRŐL RÉSZVÉNYRE!
EZ SEM BAJ PERSZE!
DE, AKKOR SENKI SEN VONJA KÉTSÉGBE, HOGY A NOVOTRADE-RÉSZVÉNYESEK, BEFEKTETŐK NEM TUDATOSAN DÖNTENEK, ÉS CSAK MANIPULÁLJÁK EGYESEK ŐKET!
AKI EZT HISZI, AZ BUTUSKA! ÉS MÉG FINOMAN FOGALMAZTAM.
AZ ÉN TANÁCSOMRA NE VEGYEN SENKI NOVOTRADE-ET, HANEM A TÉNYEK, INFÓK, DOKUMENTUMOK, A CÉG MEGISMERÉSE, ÚJ HÍREK, STB. ALAPJÁN DÖNTESENEK A RÉSZVÉNY MELLETT, VAGY ELLENE.
EZT MÁR TÖBBSZÖR NEM KÍVÁNOM LEÍRNI!
SZERINTEM MINDEN RÉSZVÉNY VÉTELE MELLETT A LEGTÖBB EMBER TUDATOSAN DÖNT, HA MEG VALAKI CSAK MÁSRA HALLGATVA VESZ RÉSZVÉNYT, AZ NEM JÓ DOLOG!
1. TÉNYEK, INFÓK, STB. MEGISMERÉSE A CÉGRŐL
2. MÁS BEFEKTETŐK VÉLEMÉNYÉNEK A MEGHALLGATÁSA
3. ÖNÁLLÓ, HATÁROZOTT VÉLEMÉNY KIALAKÍTÁSA

EZT A 3 DOLGOT ÉRDEMES FIGYELEMBE VENNI, MIELŐTT VALAKI EGY RÉSZVÉNY MELLETT DÖNT!
AZÉRT LEHETNEK JÓ MEGLÁTÁSAI IS EGYES MEBEREKNEK, EZT MIÉRT KÉNE TAGADNI??
AZT MEG, HOGY KI A HITELES, ÉS KI NEM, ELDÖNTI AZ IDŐ MÚLÁSA, FŐLEG A TÉNYEK, ÉS A KORÁBBI HOZZÁSZÓLÁSOK ISMERETE!
ENNYI A LÉNYEG!

Gazdagodó, Lennox (Humetesek), és más egyéb topicocból jövő egyéneknek üzenem:
Ha csak mocskolni tudjátok a Novot, és folyamatosan csesztetni, lesajnálni a Novosokat, akkor most kijelentem, hogy megyek én is a Humet, és más topicocba, ahonnan ti jöttök és folyamatosan fogom teleszórni a topicokat Novotrade-infókkal, hírekkel!!!!!!
...és akkor majd csodákozhattok eléggé!! :-))

Amúgy meg az a különbség Gazdagodó, Lennox, stb. és én közöttem, hogy míg én amikor más topicba beírtam, akkor a Novotrade-del kapcsolatos friss híreket, új infókat, stb. írtam be hozzászólásaimban (más részvényekről nem mondtam negatívumokat), még amikor ők mennek más topicba -jelen esetekben a Novotrade-topicba - akkor ahelyetT, hogy a részvényeiket (pl. Humet, stb.) reklámoznák, a Novotrade-et mocskolják alpári stílusban!!!
Azért a 2 mentalitás között nagy különbség van!
Én csak tájékoztatás jelleggel írok, és majd az emberek eldöntik, hogy vesznek-e Novot vagy sem.
Míg ők (gazdagodóék) csak mocskolni és gyűlölködni tudnak!
A jogos kiritikáknak mindig helye van minden topicban természetesen!!!!!!!
De nem a kötekedéseknek , provokációknak!

Úgy látszik egyes emberek félnek a tényektől, attól rettegnek, ha megtudják egyre többen a Novotrade nagy üzletét, akkor lehet, hogy Novoba szállnak be, és nem pl. Humetbe!
VALAMIT MÁR JELENT EGY RÉSZVÉNYNÉL, HA NAGY ELLENÁLLÁSOKBA ÜTKÖZNEK AZ ÉRDEKLŐDŐK ÉS EGYESEK CSAK MOCSKOLNI TUDNAK, ÉSZÉRVEK NÉLKÜL TÖBBNYIRE!

Úgyhogy óvatosan fiúk a mocskolódásokkal, személyeskedésekkel, mert akkor én is megyek más topicocba és viszem mindenhová a Novotrade-infókat! :-)))
VISSZÁJÁRA ÜTHET A SOK MOCSKOLÓDÁS SRÁCOK!

Ezennel én lezártam az egész ügyet!
Ezentúl egyetlegy reakcióm sem lesz az igénytelen, alpári, stb. hozzászólásokra!!!

Hétfőn és kedden idézem a Rényi Gábor elnök Úrral készített interjú részletei a Manager Magazinból!

Ferenc86: Bocsáss meg, de nem fogok Ecot venni! Semmiképpen nem veszek!
A Novotrade-esek egy jelentős része, szerintem nagy többsége hű marad a Novohoz!
Szóljatok Novosok, ha tévednék!!

Még egy fontos dolgot: Sok olyan Novos van, aki nem is írogat ide a topicba, és még többen akik egyre jobban érdeklődnek!

Hajrá Novoka! :-)
Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!

Hétfőtől megújul a Novo-topic!
Mivel a mocskolódók jelzései, írásai reakciók nélkül maradnak!
CSAKIS A NOVOTRADE-RŐL SZÓL A TOPIC!

Törölt felhasználó 2006. 10. 28. 16:39
Előzmény: #2485  Törölt felhasználó
#2486
"A II. Nemzeti Fejlesztési Terv mintegy 600 milliárd forintot irányoz elő a megújuló energia-beruházásokra uniós, költségvetési és befektetői forrásokból.Ennek eredményeként az összes energiatermelés 14 százaléka 2013-ban zöldenergia lesz - mondta a gazdasági miniszter egy budapesti konferencián." MR
"Befektethető tőke 100 Mio €
20 Mio € a Genesistől és egyéb első befektetőktől.
40 Mio € részvénykibocsátás és banki hitel.
Max 40 Mio € állami , európai uniós és magyar kormány támogatás.(kgy.06.27.)
Üdv.
Poziból beszélek.

Törölt felhasználó 2006. 10. 28. 12:33
Előzmény: #2484  Törölt felhasználó
#2485
Tényleg szép pár lennétek!:) Szerintem gyertek most Ecoba, aztán majd nyomjátok tovább a novot!:)
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 21:10
Előzmény: #2483  Törölt felhasználó
#2484
és lehet, hogy alpári a stílusom, de én nem tömöm tele senkinek a fejét olyanokkal, hogy nyugi, még ha most árverezik a házad, akkor is, mert a holnapi emelkedésből összejön az a luxusjaht...ez az igazság!
utáljuk, sőt rühelljük azokat, akik pozi nélkül magyaráznak és ha megkéri valaki, hogy ugyanmár, bizonyítsd be, hogy úgy is cselekedsz, ahogy itt előadod, akkor kihátrál...
sok debil.
Tehát kedves szószólók és Nagybefektetők!Llegyetek szívesek bemutatni nekünk a portfóliótokat, hogy megbízzunk bennetek!
Az értelmesebbek nevében kérem ez Tőletek!
Köszönjük!
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 21:05
Előzmény: #2481  Törölt felhasználó
#2483
szilvi28!
Igazán összejöhetnél bigbrokival és akkor nem kellene az utópisztikus illetve "nem baj, ha szakad az ár, mert az azt jelenti, hogy veszik" gondolataitól megszabadítanál minket, valamint megszűnne egy olyan szerep itt a fórumban, mintha egy isteni hang szólna le a felhők közül a stréber tanulók stílusában...
szóval ez itt a gond! Mindig ugyanazok a beírások, hogy ilyen jó, meg olyan jó...baromi jó, csak ezt mindenki le tudja írni és igazából senki sem kiváncsi rá, csak maga BB és a képzelt baráti köre, akiknek a nevében ő maga írogat.
Kész röhej a srác, én mondom és nem azért, mert piszkálódni akarok!
Ez lehet, hogy alsótagozatban meg a 28 éves könyvmoly szűzeknél bejön, de itt, ahol fontosabb dolgok vannak igen kevés.
autofan 2006. 10. 27. 15:10
Előzmény: #2481  Törölt felhasználó
#2482
Kedves BigBroki!

Hol vannak a nagy vevők?:-)
igérted szárnyal az ár tovább!
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 14:32
#2481
BB! kicsit tudálékos a stílusod.elég preciz is vagy ugy látom.de nem akarok személyeskedni veled.nem szereted nagyon látom.végülis be kell valanom hogy igazad van.nem jó dolog ha a topic színvonalát eggyesek leviszik a pincébe..lesüllyesztik!!
többet én sem fogok válaszolni a provokálók hozászólásaira!!!!!!!!!!!
az előttem szóló is naggyon alpári!
jó a stílusod BB látom intelligens gálláns férfi vagy..van barátnőd??
írj!! pussz!!!

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek