Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
foldvarig 2006. 10. 17. 16:28
#2300
Legfeljebb majd 2 db lesz 1500
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 15:14
Előzmény: #2298  Törölt felhasználó
#2299
Sziasztok!
Csak ne lenne a likviditás "bajnoka".:-((
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 14:53
#2298
játék megy,de nyugi érdemes belevenni.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 14:46
Előzmény: #2296  Törölt felhasználó
#2297
Úgy nézem hogy nagyon nem 1500 az árfolyam, pedig erre a hétre megígértétek.
Törölt felhasználó 2006. 10. 16. 08:23
Előzmény: #2295  Törölt felhasználó
#2296
Min.30 nap múlva.Törv.kötelezettség a bejeletés előtte 30 nappal.
S.k.
Törölt felhasználó 2006. 10. 16. 08:19
Előzmény: #2294  Törölt felhasználó
#2295
Mikor lesz a rendkívüli közgyűlés?
Törölt felhasználó 2006. 10. 16. 07:42
Előzmény: #2293  Törölt felhasználó
#2294
Sziasztok!
Párhuzamot vonni eco és novo közöt nem egészséges.
A tőkeemelésről van híretek?
S.k.
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 15:47
Előzmény: #2291  Törölt felhasználó
#2293
Na csak azt ne hidd hogy bármi koze van az ecohoz, az nem azért fog föl- vagy lemenni, mert a novo bármely irányban is száguldozik. Én is láttam már egy- két baromira mutatós oldalt, mégsem az viszi föl az árat, de tisztára úgy viselkedsz mint az MLM-esek az őskorból.
És nem hiszem hogy a rossz szándék vezérel, hanem valami egészen más, de hagyjuk, mert nem akarlak kioktatni. És azt hiszem jópár topicot szétoffoltál már a novoddal, úgyhogy engedd meg hogy idejöjjünk szórakozni.
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 15:45
Előzmény: #2291  Törölt felhasználó
#2292
Nincs ma forgalma a novonak?
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 15:36
#2291
Kata:
Válaszolok Neked! De utána lépek..

Nem tukmálok én rá semmit senkire, figyi, csak az infókat kell elmondani mindenkinek, a nagy projektet, megnézni a közös Novo cím tartalmát, és tájékoztatni őket!! ennyi!

Amúgy meg szerintem vessen megára, aki egy hozzászólás alapján egyből belevesz bármilyen papírba!
azért gondolkozni is kell, és üzenem mindenkinek, főleg a kezdőknek:

Saját, önálló véleményetek legyen minden papírrok, és ezt az élet bármely területére is mondom, hisz az ember így boldogulhat!

Eléggé félreértesz Kata, ha azt hiszed, hogy rossz szándék vezérel engem!
Te Econetes vagy, úgyhogy a Novo-topicban ne feltételezd senkiről, hogy a másikat csak szivatni akarja!
már bocsi, de ilyenkor megfordul az ember fejében, hogy ellenérdekelt vagy a Novoban, mivel Ecos vagy!!

Ne vegyen senki Novot akkor, ennyi!

Mi majd bevásárlunk sokat, mi jól járunk ,és akik velünk tartanak! :-)))

aki biztonytalan, az vegyen inkább Ecot! :-)

Nem szerzek ellenséget, mivel üzenem a kisbefektetőknek, ne vegyetek Novot, nehogy pénzt keressetek már ezzel a papírral!
Inkább üljetek Ecoban és várjatok évekig, hogy felmenjen 1 Ft-ot! :-))

Szerintem jókor kell venni jó áron, és eladni is ugyanígy!
Érdekes én és sokan mások tudtak keresni a novoval, jó néhány dupláztak is, aki gondolkozik kicsit, az meg tudja venni jó áron, és időben eladni!!
Sokan meg persze közép és hosszab távra terveznek, ezért nem adjék el a "Nagymenők", akik milliókat raktak be!

Hajré Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 15:25
#2290
Most ennyire volt idő, mennem kell már..

Hamarosan jönnek az új infók, és irány az 1500 Ft, és pár héten belül pedig a 2000 Ft is!

Hajrá Novoka! :-)

Ja, s jövő héttől megbokrosodott teendőim lesznek, úgyhogy ritkábban tudok írni, csak szólok előre!

Én cselekszem is, nem csak írogatok itt! :-)

Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 15:24
Előzmény: #2287  Törölt felhasználó
#2289
Heló BB, tegnap este fetrengtem a röhögéstől, én nagyon jót szórakoztam, csak az a nagy baj, amit Kbeap is megirt, hogy sok kezdő, naiv tőzsdés esetleg komolyan veszi az általad beírtakat, belevesz, aztán majd nézhet ha zuhan a papir. vagy beleragad évekre. Azért sok topicban nagyon sok segitőkész ember van, azok biztos nem akarnak senkire semmit rátukmálni, elmondják a véleményüket, de csak óvatosan ajánlanak bármit is. Persze vannak hebrencsek is meg lököttek is, meg megkeseredettek is, mindenfélék, mintahogy az életben is. Úgyhogy csak óvatosan, mert sok ellenséget szerezhetsz Magadnak ha nem jön be a novo.
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 15:21
#2288
Kijelentem, hogy nem vagyok a Novotrade alkalmazottja, semmilyen tisztséget nem vállalok ott!
Nem ismerem személyesen Rényi Gábor elnök Urat!, csak a gyengébbek kedvéért írtam le ezt még egyszer!!!!!

Nem fontos Novot venni a kételkedőknek, és akik nem bíznak bennem!
Majd nagyokat nyernek azok, akik vettek már!!
Én csak a tényeket, infókat adom tovább az embereknek, és nem befolyásolom őket döntésükben, ez így korrekt!!

A tudás birtokában, új infók ismeretében mindenki reálisan tud dönteni!!
Ennyi a lényeg!
Elküldtem már jó pár emberkének a közgyűlési PP-anyagot is, és sokan már ez alapján is nagy üzletnek tartják a Novot!!
Látjátok, ennyi az egész, aki ért is a napenergiához, és megnézi a közgyűlési anyagot és a mostani infókat, az a Novo mellett dönt!
Mindenki saját szerencséjének a kovácsa!

Ne vegyetek kételkedők, majd úgy is lesz, akik elhalásszák előbb-utóbb, pár héten belül előletek!! :-)

Reális elemzésekre térek át mostanában én is, és a többieknek is reális képet festve adtam tájékoztatást a Novoról!
Itt a topicban meg néha lehet azért viccelődni, de maradjunk a szakmai stílusnál!!

Hajrá Novoka!! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 15:12
#2287
Sziasztok!

A tegnapi pittás beírást, és az ezzel kapcsolatos szeleburdiságokat csak viccnek szántam!!! :-)))
Humor-herold bújt belém, és Gyurcsány handabandázása volt ilyen hatással rám! :-))

Bevallottam őszintén is, és most is kijelentem pitta nem létezik, csak hülye poén volt az egész pittás téma!

Bocsánatot kérek azoktól, akik komolyan vették volna az éjszakai parádét, nem manipulatív, rossz szándék vezérelt!!

Szóval akit a poén bánt, azoktól elnézést kérek!!

Kata és gazdagodó és a többiek:
Persze regisztráltam vagy 20 néven, és csak magamban beszélgetek itt a topicban!! :-)))))
Azért ennyire ne legyetek naívak, hogy azt hiszitek, hogy a melóm, feladataim mellett egész nap a gép előtt ülök, és sok regisztrált néven egyfolytában beírogatok!
Rosszindulat lenne ezt hinni!

Bevallottam őszintén, hogy csak poénnak szántam, hisz Feri is ír néha olya vicces dolgokat, lásd a tegnapi 1 db-os felhúzását Novoban, gondoltam legyen már kicsit vicces is ez a topic! Ennyi az egész!!

Amúgy meg a sítlusból ki lehet deríteni, hogy egy ember hány regisztrált néven írogat ide!
Úgyhogy könnyen le lehet bukni, ez nem kérdés!

Na jó, akkor mostantól a viccelődések után térjünk vissza komoly beszélgetésekre!
Amúgy szerintem gazdagodó, penznyelo néha idióta beszólásaihoz képest az én poénkodásom semmi!
Az a különbség, hogy én el is ismerem, hogy viccnek szántam az éjszakait, ők meg amikor komolyakat próbálnak írni, már azokon is sokat lehet nevetni! :-)

Gazdagodó: Nem mondtál meg Te semmit előre! Miben is van igazad? Azért mert 30-40 %-os emelkedés után esett tegnap és tegnap előtt 4-5 %-ot a Novo, akkor már baj van??
nevetséges vagy!

Az árfolyam alakulását nem a kisbefektetők döntik el, egy ember nem befolyásolhatja az árfolyamot, én sem természetesen!

Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 14:59
Előzmény: #2285  Törölt felhasználó
#2286
Tényleg nagyon durva hogy 2 aztán 5-6!:)) Miért nem öt és fél ember van ott?:D Röhögök , egy kis vicc is kell. Ip címet címeket kéne megnézni vagy a computer id-t megmutatná mennyi van belőle azaz hányan a szobában!:D
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 14:49
Előzmény: #2284  Törölt felhasználó
#2285
Remélem Szilvi igazi, mert egy világ omlik össze bennem!:)
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 12:05
Előzmény: #2283  Törölt felhasználó
#2284
lehet még ő szilvi is, a változatosság kedvéért
/bocs szilvi, ha "igazi" vagy!
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 10:48
Előzmény: #2282  Törölt felhasználó
#2283
sőt, szerintem daninyunyo is ő mert nagyon dicsőíti a novot az a nick is.
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 10:47
#2282
A pitta is tuti ő, de azt csak azért csinálta hogy legyen még egy nick ami a hülyeségeket szajkózza.
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 10:03
Előzmény: #2280  Törölt felhasználó
#2281
Rényi úr!

ez már túl megy a komolytalanság határán :DD

Nem akajrák felvenni b24-et az igazgatósági tagok sorába, és akkor ő lehetne a novotrade Steve Ballmer-e? :DDDDDDDDDDD

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek