Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 15:42
Előzmény: #2199  Törölt felhasználó
#2200
Ez már olyan nemzetközi lett hogy nem is beszél magyar?
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 15:37
Előzmény: #2153  Törölt felhasználó
#2199
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 14:12
Előzmény: #2197  Törölt felhasználó
#2198
Jól van főnök, mi értjjük egymást.
De azért ha nem haragszol nem án kezdtem a témától teljesen független magánéleti boncolgatást.Szóval,ne én legyen már a főbűnös!
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 14:08
Előzmény: #2193  Törölt felhasználó
#2197
Nem a Novoban, tudod te miről beszélek, ne tedd a hülyét:)
Nem akarok piszkálódni, mert igazad van abban, amit és amilyen célból írsz, de tényleg ne nyomd már ilyen vehemenciával, amikor max csak egy leckével jársz előttük.
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 14:06
Előzmény: #2191  Törölt felhasználó
#2196
"A pénzügyin van a hangsúly!!!"
És te mit akarsz a Novotól, venni magadnak egy napelem gyárat, vagy nyerni a papírjain? Na, mert akkor nálad is a pénzügyin van a hagsúly...

Én is sokszor írtam ebbe a topicba, leszoktam róla, most is csak annyit teszek, hogy drukkolok annak, aki benne van, de én a kezdők helyében messziről elkerülném. Ez ugyanis nem az ő játékterük. Ki tudja, mi megy a háttérben. Mindenesetre az általunk is ismert infók alapján a reális ára nem több 500-600Ft-nál. Sokszor leírtuk, hogy miért. És sokszor leírtuk a furcsaságokat is az ügyben. Ehhez képest ennek több, mint a dupláján forog. Ez tény. És biztos ennek is van oka. De pont ez jelzi azt, hogy itt olyan ügyről, infókról, célokról és bizniszről van szó, amibe mi nem láthatunk bele, ezért én ehhez egy fillért sem kockáztatnék. Ilyen árszinten ráadásul még kaszinó kategóriájú papírnak is rossz, mert lehet benne kb. 700-800Ft lefelé és max párszáz Ft felfelé (ez döbbenetesen rossz risk/reward arány, ennél a Humet is sokkal igéretesebb).
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 14:01
Előzmény: #2191  Törölt felhasználó
#2195
Ugyan.
Persze az is érdekes amugy hogy miért mondogatnák ezt a célárat amikor máskor 2800-at írnak a tulajok, a papir meg 1200 felett van...
na erre mondom én, hogy a gyengébbek is értsék, hogy ITT EGY NAGY DISZNÓSÁG KÉSZÜL!
És ez nem a szegény kisbüfik ijesztegetése, meg lenézése, meg mert magányos vagyok, meg engem senki sem szeret, meg amugy is tulképpen a lipótmezőn netezek a prof gépéről....stb.:-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 14:01
Előzmény: #2191  Törölt felhasználó
#2194
Ugyan.
Persze az is érdekes amugy hogy miért mondogatnák ezt a célárat amikor máskor 2800-at írnak a tulajok, a papir meg 1200 felett van...
na erre mondom én, hogy a gyengébbek is értsék, hogy ITT EGY NAGY DISZNÓSÁG KÉSZÜL!
És ez nem a szegény kisbüfik ijesztegetése, meg lenézése, meg mert magányos vagyok, meg engem senki sem szeret, meg amugy is tulképpen a lipótmezőn netezek a prof gépéről....stb.:-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 13:58
Előzmény: #2192  Törölt felhasználó
#2193
Én voltam olyan?
Mikor hol?
Mert hogy a novoban soha az tuti.
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 13:57
Előzmény: #2185  Törölt felhasználó
#2192
"Általánosságban én csak azt nem értem hogy (és nemcsak a novonál) vannak olyan álomba zsongott túloptimista szerencsétlenek akik aztán egyből anyázzák ha valaki ellentmond rózsaszín téveszméiknek."
Ebben sok igazság van. De azért emlékeztetlek rá (ezért nem értem, miért vagy meglepődve a fentieken), hogy pár hónappal ezelőtt te pont olyan voltál, mint akiket most szídsz. Tök jó, hogy te tanultál ebből. De azért mert sikerült átmenned az első leckén, nem kéne ilyen vehemenciával és stílusban kioktatni másokat (te nem ilyen stílusban részesültél ebből). Majd ők is megtanulják. Neked is ment valahogy...:)
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 13:45
Előzmény: #2190  Törölt felhasználó
#2191
A pénzügyin van a hangsúly!!!
Ma szvsz.1400 felett zár.
S.k.
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 13:43
#2190
Irány a bányászbéka hátsója novosok.:-))

Méltányos a Genesis által a Novotrade-re tett ajánlat

2006.10.09 13:27
A SENEX Consulting a mai napon átadta független szakértői véleményét a Genesis Capital Management Ltd által a Novotrade Nyt.-re szeptember 20-án tett ajánlatával kapcsolatban. A független szakértő megállapította, hogy a részvényekért felajánlott ellenérték (477 forint/részvény) az értékelés napján pénzügyi szempontból méltányos, feltételezve, hogy a Novotrade Nyrt működésében nem következik be számottevő változás a nyilvános ajánlat megtételekor meglévő állapothoz képest.
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 12:28
Előzmény: #2187  Törölt felhasználó
#2189
Ebben viszont biztos vagyok, tipikusan a te fajtád azmszp-szdsz szavazó nyomorult.
:-)))
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 12:27
Előzmény: #2187  Törölt felhasználó
#2188
Öregem, te annyira ostoba vagy hogy ez már fáj (akarattal nem használtam durvább kifejezést).
Csak azt nem értem hogy teremtesz összefüggéseket egy részvényről alkotott akármilyen vélemény és az ember magánélete között....de ezzel zárjuk is, mert aztán kiderül hogy te vagy magányos, sőt klinikai eset, pszichopata sorozatgyilkos miegymás.
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 12:23
Előzmény: #2186  Törölt felhasználó
#2187

Egyrészt spekulatív részvényekbe elég kevesen tesznek annyi pénzt, hogy ha esetleg buknak 60%-ot, akkor tönkremenjenek. Ez rám is igaz. Ezért nem értem, hogy te miért sírsz egy speki papírnál, hogy jaaajj, megégetitek magatok, meg annyira féltelek titeket és hülyék vagytok...szerintem itt józanul gondolkodó emberek is vannak, akiket eléggé zavar, hogy őrangyalt játszva szidalmazol mindenkit.
Azt, hogy te azért írogatsz ilyeneket, mert ki***szottul egyedül vagy és azt szeretnéd, ha végre foglalkozna veled valaki onnan vettem, hogy más topikokban is láttam, hogy hasonló dolgokat írsz folyamatosan, nyilván azért, hogy reagáljanak rá valamit. Ezt most elérted, remélem teljesen kielégített az élmény és tényleg, ha baj van, fordulj orvoshoz, vagy mi is segíthetünk, csak kérj!
És most hallgass meg valami jó számot és kezdj valami értelmesebb dolgot magaddal, mert biztos jó vagy valamiben ezen kívül...
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 12:16
Előzmény: #2183  Törölt felhasználó
#2186
Figyelted?
Mit?
A szomszéd csajt, csak nem akar veled szóbaállni?:-)))

Általánosságban én csak azt nem értem hogy (és nemcsak a novonál) vannak olyan álomba zsongott túloptimista szerencsétlenek akik aztán egyből anyázzák ha valaki ellentmond rózsaszín téveszméiknek.
De végülis nem baj, az nevet aki utoljára nevet.
Csak azért ne legyen már az hogy aki esetleg nem ugat együtt a félrevezetett falkával az már egyből félresiklott életű (bár nem is tudom hogy jön egy részvényről mondott véleményhez az ember gyermekkora, meg egyéb magánélete, de valszeg mindenki magából indul ki).

Majd te leszel őrült ha 480 lesz a vége szerintem.

Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 12:16
Előzmény: #2183  Törölt felhasználó
#2185
Figyelted?
Mit?
A szomszéd csajt, csak nem akar veled szóbaállni?:-)))

Általánosságban én csak azt nem értem hogy (és nemcsak a novonál) vannak olyan álomba zsongott túloptimista szerencsétlenek akik aztán egyből anyázzák ha valaki ellentmond rózsaszín téveszméiknek.
De végülis nem baj, az nevet aki utoljára nevet.
Csak azért ne legyen már az hogy aki esetleg nem ugat együtt a félrevezetett falkával az már egyből félresiklott életű (bár nem is tudom hogy jön egy részvényről mondott véleményhez az ember gyermekkora, meg egyéb magánélete, de valszeg mindenki magából indul ki).

Majd te leszel őrült ha 480 lesz a vége szerintem.

Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 12:13
Előzmény: #2183  Törölt felhasználó
#2184
amúgy meg már vett is valaki 1340-ért...
Köszönöm!
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 12:11
Előzmény: #2182  Törölt felhasználó
#2183
lehet meg is teszem.
De téged valami baromi nagy katasztrófa érhetett még gyerekkorodban(vagyis most), ha ez a tevékenység nyújt számodra élvezetet. Nem volt/nincs gyerekszobád, vertek/vernek a szüleid, vagy nem kaptál/kapsz enni, esetleg nem foglalkozik veled senki?
Figyeltem és ez nem pár napos őrület a részedről, hanem már hónapok óta tart. Te dolgozol amúgy? Vagy mit csinálsz, hogy van időd állandóan itt sírni?
Nem értem. Ha neked örömöt okoz ez a fikázás, akkor csináld.
Ha meg éhes vagy, akkor gyűjtünk neked kajára...
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 12:06
Előzmény: #2181  Törölt felhasználó
#2182
Vegyél.
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 12:03
Előzmény: #2179  Törölt felhasználó
#2181
valaki vegyen már 1340en!
Köszi

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek