Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 00:02
Előzmény: #2098  Törölt felhasználó
#2100
Én 1260-on vettem legutoljára, a csúcsán.. megnézem, mikor lesz ott újra.. 8-900Ftnál én sem lennék betijva, az 1000Ft szépen megfogja. A sok szöveg között a lényeg, hogy lesz Novotrade honlap!:) Ez az igazi nagy lépés a blue chip felé!
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 23:19
#2099
illikvid

is

hét

blue chip
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 23:14
Előzmény: #2096  Törölt felhasználó
#2098


"Kicsit mintha kihalt volna Novotrade-topic, aktivizáljuk magunkat srácok! :-)
Bár én rám mindig lehet számítani, hű maradok a Novohoz! :-) "

:)))))))))))))))))))))))))))), hat bigbroker , eskuszom neked majd leragadtak a szemeim, de neked sikerult folebresztened.TE aztan fitt vagy. Teged agyon se lehetne verni, a vilagbol sem lehetne kizavarni. Ne haragudj, hogy itt most szemelysekedek veled, de tenyleg csodallak. Lattam mar hasonlot, de az ilyen soha sem tud untatni.

En, azt hiszem, legalabbis elegge biztos vagyok magamban, de nem leszek Novo reszvenyes. Nem tudom mi folyik ott, es mi nem,de 1000 forintert 1 reszvenyt, azt en akkor is draganak itelem.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 23:14
#2097
Kedves Autofan!

Szívesen máskor is. :-)

Igazad van a kereslet/kínálat témában! Ez egyértelmű mindenki számára, nem vitatta ezt senki!
Az alul-, felülértékeltséget a Novotrade esetében nem lehet nagyon elemezni, mivel egy illikvid részvényről van szó, persze likvidebb, mint néhány hónapja, de még nem lett teljesen likvid, olyan átmenetnek nevezném a likvid és illikvid kategória között!!
Szóval érted ilyen illikvod vagy félig illikvid részvényeket nehezen lehet technikailag elemezni, meg nincs i sok értelme!
Láttad, hogy amikor aug. végén 800-900 Ft körül járt, a grafikon már akkor is túlvételi jelzést mutatott, ennek ellenére egészen 1260 Ft-is száguldozott! :-))) Ez volt a maximuma, mármint 1260 Ft!
Tehát ilyen részvények esetében nem kell sokat adni az elemzésekre, grafikonokra!
A blue chipeknél van értelme elemezgetni technikailag!

A következő alaptőke-emelés 1500 Ft körül lest, tehát a Te szavaid alapján is ennyit tuti, hogy fognak adni a részvényért pár htét múlva is!! :-)
Sőt, Rényi elnök Úr szavai szerint azok sem fognak rosszul járni, akik 2000 Ft-on vették pár éve a Novot! :-)) Nem szó szerint idéztem!

Az utolsó 2-3 mondatod kicsit értelmezhetetlen volt, nem tudok reagálni rá!
A pilótajáték meg egyszerűen butaság, ezt Te is elismerheted!
Szó sincs erről itt, ha ismered a storyt, és Rényi elnök Úr tájékoztatásait, akkot tudhatod, hogy a cél: a Novotrade hosszab távon történő tőzsdén tartása, egyre több kis- és nagybefektetőt érdekeltté tenni a Novoban, további teljesen likvid részvénnyá alakulás, bluu chippé válás hosszabb távon, stb...!!

Nem kívánom felsorolni az összes infót Novoval kapcsolatban, nézz utána bátran!!
Vagy nézd meg a közös Novo e-mailt!
Ha mindent elolvasol, ami ott van, tisztább lesz az egész!

Minde jót! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 22:59
#2096
Sziasztok!

Kicsit mintha kihalt volna Novotrade-topic, aktivizáljuk magunkat srácok! :-)
Bár én rám mindig lehet számítani, hű maradok a Novohoz! :-)

Mondtam én, hogy lassú, türelmes csipegetés folyik itt, egyelőre kicsi forgalommal ez is igaz, de minde eladói tételt szépen megvesznek! :-)

Nyáron is ugyanígy történt, biztos emlékszik még rá mindenki! Pár héttel a közgyűlés előtt elég kicsi volt a forgalma, és utána fokozatosan jöttek a vevők! :-)
Most is ez készülődik!
A vételi oldal szerencsére ma is erősebb volt az eladói oldalnál!

Az eladói oldalon alig voltak eladók, csak 50, 100 db-os tételek, míg vevők között 500 db-os, 700 db-os is volt! :-))

Ez azért optimizmusra ad okot szerintem!

Reálisan elemezve: egyelőre kis forgalommal megy fölfelé, éppen ugyanúgy, ahogy 1-2 hete kis forgalommal lezuhant az árfolyam 800 Ft-ig!!
Csak nem pont ugyanazok veszik vissza most, akik eladták?? :-)

Azért érdekes az egész, hisz kis forgalommal jött lefelé és most kis forgalommal megy fölfelé ismét!!

Szerintem szép lassan visszakorrigálja magát az 1250 Ft-os szintre, és itt lesz a további gyűjtögetés! Kiemelem, akár 2-3 hét is lehet ez még!

A lényeg: Akiknek több ezer Novojuk van, azok nem adták el, és kivárnak okosan minimum a következő alaptőke-emelésig!!

Erősödő vételi oldal kezd kibontakozni előttünk!!

Hajrá Novoka!! :-)

autofan 2006. 10. 04. 00:28
Előzmény: #2094  Törölt felhasználó
#2095
kedves Big Broker!

Köszönöm válaszod. Nem nézek le senkit .Tényszerű,hogy a tőzsdén az árat a kereslet kínálat határozza meg. De van hogy valami alulértékelt van ,hogy túlértékelt.
Ami még egyáltalán nem működik (azt hiszem), napelem gyár még nem jelent értéket.
Egyszerűbben egy tőkeemelés pont annyit ér ahány forint. Azért mert majd napeleme gyártanak vag ybármi mást még nem ér többet.
Félre ne értsd az ár azért annyi mert annyi,de hogy a acsillagos égig megy majd ez a pilóta..............
Aki utoljára száll be bukik....
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 23:53
#2094
bátran
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 23:50
#2093
Sziasztok!

Folyik a gyűjtögetés továbbra is, szép lassan, ugyanakkor biztosan! :-)
Ez itt a lényeg, aki ismeri a Novotrade-et, azt udhatja, hogy júniús-július körül is volt néhány hetes uncsi időszak, amikor kis fogalom mellett szép lassan gyűjtögették!!

Sőt, több nap is volt, amikor néhány (1,10) db-os kötések voltak csak árfolyamkarbantartás miatt! :-)

Nem kell félni, nincs itt gond!!

Heteken belül itt lesz a közgyűlés is, és hamarosan kész lesz a Novotrade saját honlapja is! ez egy pozitív fejlemény ismét, hisz így a befektetők jobban tudnak tájékozódni a Cég jövőbeli terveiről, napenergia-projektről, stb.!

Türelem rózsát terem. Ez mindig igaz!

Kedves Autofan!

Sajnálom, hogy nem látsz tisztán Novoban.
Sajna elég nagyot tévedsz, semmi közöm a Novotrade-hez (nem vagyok a Cég alkalmazottja, semmilyen más egyéb állást, munkakört nem töltök be a Cégnél), de ezt már maga Rényi Gábor elnök Úr is megerősítette, persze már én is, csak azért a gyengébb felfogásúak kedvéért ismét leírtam! :-)
Remélem fogtad az adást!
Ja, és képzeld az összes akaptőkém Novotrade-ben van, és büszke is vagyok rá, a legtöbbet 800 és 900 között vettem, úgyhogy nincs okom eladni!! Sőt, hozzáteszem 1000 Ft körül is veszegettem még! :-)

Ja, és Autofan az embereket, befektetőket meg nem kéne ennyire lenézned, legalábbis a szóhasználatodból az derül ki, mintha az érdeklődőket nekem kéne rábeszélnem, hogy Novot vegyenek, persze tévedsz és erről szó sincsen!!
Az emberek, az okos befektetők el tudják maguk is dönteni, hogy melyik a jövő részvénye, melyikben van nagyobb lehetőség, árfolyamemelkedés!!!!

Erről ennyit!!

Csak annyit mondok Neked, aki ismeri a tényeket a Novoról, és tájékozott a napenergia területén, az bátan vásárolja a Novotrade-et!

Majd nagyot nézel, amikor december-január körül 2000 Ft körül lesz az árfolyam!!

Határozottan ki tudom ezt jelenti, hogy dec.-január, legkésőbb fél-1 éven belül 100 %-os hozam benne van a részvényben!!!!!

Hozzáteszem, ha 1 évről beszélek, hogy MINIMUM 100 %!!

Fél éven belül 1800-2000 Ft!!

Ma is konzultáltam módosabb emberekkel, akik 2-2.5 héten belül vásárolnak Novot, persze ők nem 100 db-okat fognak venni!!
A héten is vesznek már, akik rájöttek, hogy milyen nagy üzlet van a Novoban, csak óvatosak kicsit, de ez így jó!!!

Türelem kell!!
....és a kis befetetők meglátják, hogy mekkorákat fog emelkedni a Novo, amikor hamarosan beindulnak a nagyobb vételek! :-)

Hajrá Novoka!!!

Értelmes befektetők tájékozódjatok bátran, ha kell segítek mindenkinek, sok infóm, dokumentumom van a Novotrade-ről!

Persze akit érdekel, megnézheti a közös Novo e-mailen is!!

novotr@freemail.hu
novoka

Hajrá Novoka!! :-)))

A tények alapján mindenki el tudja dönteni, hogy érdemes-e venni!!
autofan 2006. 10. 03. 08:06
Előzmény: #2090  Törölt felhasználó
#2092
Kjedves Big broki!

Először is .Nekem nincs novotradem.
De te pont úgy tűnsz, mint az ajtóban álló behivogató ember. Ha nem veszel rá 10 embert naponta a papírra kirugnak.
Amiket írsz közgazdaságilag nonszensz dolgok.De tény ha a behívogatós módszered működik, ez olyan mint a pilóta játék.És most próbálod kiszórni a papírjaidat.
Akinek van egy ici pici esze,(már megírták),tudja ez a papír kb annyit ér +- pár% mint a saját tőkéje. azaz azt hiszem 500 Ft kb.
Majd azokról akik hisznek neked küldj már listát,nekem is van ötlatam számukra :-)))))))
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 07:40
Előzmény: #2090  Törölt felhasználó
#2091
Sziasztok!
Várakozások őszre?
S.k.
Törölt felhasználó 2006. 10. 02. 23:46
#2090
Sziasztok!

Őszintén megmondom most is a véleményemet, mint eddig is:
Szép volt a mai nap, hisz a Novotrade tartotta magát, sőt 2 %-ot nőtt is, és nap végén 500 db-ot meg is vettek 1020 Ft-on!! :-)))

Tessék, csak tessék, most kell venni, hisz olcsóbban már nem adjuk a részvényeket!! :-)

Kizárólag 1000 Ft fölött van eladó!!
A héten egyre jobban aktivizálódni fognak a vevők!!

A részvények jelentős része elég nagyokat esett a mai nap, ennek ellenére a Novo még ilyen helyzetben is növekedni tudott!! :-))

Az Isteni gondviselés figyel Novokára!!

Hisz Isten is úgy akarja, hogy a kisbefektetők jól járjanak, mivel nagy szükségük van az optimizmusra, sikerélményre!! :-)

A mostani bozonytalan, egyelőre kilátástalan politikai és gazdasági helyzetben is jól tartja magát e részvény, csak jelzem előre a Novotrade kormányoktól függetlenül likvid és jó részvény lesz, mivel a napenergia pártsemleges ügy!!! :-))))))

A mai világban a jövőbe kell befektetni, amiben hosszabb távon is van lehetőség, üzlet és akkor mindenki jól jön ki belőle a végén! :-))

Így tovább Novoka!

Következő napokban, még a héten beindulnak a nagyobb vételek!!!
Tárgyalok folymatosan a jövőbeli befektetőkkel a héten is!

Hajrá Novoka!! :-))

Törölt felhasználó 2006. 10. 02. 10:13
Előzmény: #2088  foldvarig
#2089
Látom figyelsz.:-))
foldvarig 2006. 10. 02. 10:03
#2088
eröffnung: 3,60
hoch: 3,60
tief: 3,60
vol: 0
schluss: 3,45
52 W hoch: 4,40
bocs ez lemaradt
foldvarig 2006. 10. 02. 10:01
#2087
mekkora forgalommal?
Törölt felhasználó 2006. 10. 02. 09:31
Előzmény: #2085  Törölt felhasználó
#2086
Sziasztok!
3,60EUR Frankfurtban.
S.k.
Törölt felhasználó 2006. 09. 30. 22:16
#2085
Tisztelt Rényi Úr!

A többiek és a saját nevemben is köszönjük szépen megtisztelő válaszait!
Érdeklődve várjuk a további fejleményeket a Novotrade-del kapcsolatban!!

Egyre több az érdeklődő személy, ennyit elmondhatok már most is! :-)

A weblapra elég kiváncsi vagyok személy szerint, biztos sokan mások is, így mindenki sokkal jobban tud tájékozódni a napenergia-projekttel kapcsolatos új infókról!

További kellemes hétvégét és jó pihenést kívánok Önnek!

Üdvözlettel: BigBroker24
Törölt felhasználó 2006. 09. 29. 18:54
Előzmény: #2083  Törölt felhasználó
#2084
a betyárját.....van elég pénz a piacon a FED nyugodtan emelhet ha még ilyen trágyát is vesznek. nem semmi napelemgyár....kíváncs vagyok mikor jön az első nanotechnológiai cég a piacra...lehet a konzumot vagy az econetet alakítják át nem?
Törölt felhasználó 2006. 09. 29. 14:50
Előzmény: #2082  Törölt felhasználó
#2083
ma Frankfurtban
NVT1 / EUR 3,45
2.000 db
Törölt felhasználó 2006. 09. 29. 14:21
Előzmény: #2081  Törölt felhasználó
#2082
2nap alatt 1db részvény forgalom...?
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 23:58
Előzmény: #2075  Törölt felhasználó
#2081
1. Az újabb közgyűlés időpontjáról mikor várható hivatalos információ az arra szolgáló médiafelületeken?

Erről nem adhatok felvilágosítást, mert nincsenek ilyen döntések.Az ajánlat beadásától kezdve a nyilvános ajánlat lebonyolitásáig nem lehet tőkét emelni.
2. Mikorra várható kb. az újabb közgyűlés?
Október tájékára vagy későbbre netán?

Ugyanaz mint az előbbi kérdés

3. A következő alaptőke-emelés is zártkörű módon fog megtörténni?

Nincs döntés

3. A 40 mill. EUR értékben történő részvénykibocsátás 2007-ben lesz?
Vagy később?

Nincs döntés

4. Kívánnak-e létrehozni saját honlapot a közel- vagy távoljövőben?
Ezt amiatt kérdem, mert sokan így tudnának informálódni a Cég jövőjéről, tevékenységéről és biztosra veszem, hogy a Novotrade-nek kizárólag előnyére válna!!

iGEN NÉHÁNY NAP MULVA OLVASHATÓ LESZ

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek