Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 22:32
#2080
Laurionnak üenem:
Köszi szépen, jól esett, hogy Te is értelmes, rendes ember vagy! Most már rájöttem, hogy ebben a topicban az emberkék 90-95 %-a elég normális és becsületreméltó!! :-)
Figyi, ha tévedek miért ne vallanám be?
Ez így természetes, az ember tanul a hibáiból!
Majd reagálok a felvetéseidre egy másik nap, csak ma elég fárasztó napom volt
(tudod jövőbeli befektetőkkel, érdelődőkkel is tárgyaltam, komolyan, nem vicc!!!), és ki kell pihennem magam!!!

Addig a többiek is válaszolhatnak felvetéseidre! :-)

MZ/X: Köszi, rendes tőled is!! Szerintem mutassunk jó példát mindenkinek és higgyük el, hogy lehet őszintén beszélni nyugodtan!!

Jó éjt mindenkinek!!

Hajrá Novoka!! :-)))

Jövő héttel jönnek a további érdeklődők és vásárolnak Novot, és ez nem kamu!
Nem csak 1 db-ot fognak, hanem akár 10 db-ot is! :-))
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 22:23
#2079
Lényeg: értéket képvisel
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 22:21
#2078
Sziasztok!

A mai nap elég érdekesen alakult! :-)
Tetszik ez az 1 db-os kötés de. 9 körül!
Látjátok kedves Novosok, Érdeklődők, Gondolkodók van, aki olyan értékes és szuper részvénynek tartja a Novot, hogy egy db-ot is képes venni belőle, ha nincs több pénze!
Az egyik ismerősöm nyomta bele ezt a hatalmas összeget Novoba!! :-))
Szegény csórikámnak egyelőre ennyi zsebpénze volt, és ezt is Novoba fektette! :-)
Én mondtam neki, hogy "hé haver vegyél inkább egy üveg sört, 1 kiló kenyeret, egy kis zsírt és vereshagymát, így legalább jól laksz és a Gyurcsány-csomag negatív hatásait is
1-2 nappal tovább bírod jóllakottan, de a srác azt mondta, hogy NEM, és NEM, kibír még pár hetet, és legalább lefogy kicsit, böjtölésre van szüksége, de Novot mindenképpen akar venni, mert szerinte nagy jövő van benne és a többszörösére fog felmenni az árfolyam pár hónapon belül"!! :-)))))))

Mit szóltok hozzá?

Lényeg: értékes képsvisel ez a Novo-részvény, ha egyes, pénz hiányában szenvedő kisbefektetők még 1 db-okat is képesek megvenni! :-)

Szerencsére ismét dobogós lett a Novo!
Ma első helyen végzett az emelkedő részvények közül!! Tegnap is elég szép helyezést ért el!:-))
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 13:27
Előzmény: #2076  Törölt felhasználó
#2077
...és még mindig dobogós.:-))
S.k.
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 12:17
#2076
mit akartok, ez a legbikább papir ma, már ment 3 %-ot
(ja, csak 1 db-bal?)
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 11:00
Előzmény: #2071  Törölt felhasználó
#2075
BB24, lásd kivel van dolgod :)
én is kijelentem, hogy tévedtem. Ez a Novotrade mégiscsak a tőzsdére lépett szeretetszolgálat kell hogy legyen, hiszen adott egy ajánlattevő, aki tőkét emelt 500 Ft-on, durván 5 millió db részvényt jegyzett le, majd ennélfogva vételi ajánlattételi kötelezettsége keletkezett a fennmaradó részvényekre 477 Ft-on (mert átgázolt a 33%-os részesedésen egészen 70%-ig.)

Ő mégis felhívja a részvényesek figyelmét, hogy nehogy eladjátok nekem, de még ha eladnátok a további 20%-ot, akkor sem akarok kiszorítani, mert sokkal többet fog érni a befektetés, ezért inkább mindazt a pénzt bennhagyom a Ti zsebetekben.
Tegyük fel, hogy 1000 Ft-os fair valuet tart elérhetőnek 1 éven belül. 2.000.000 db szorozva 500 Ft-tal = 1 milliárd forint hasznot minden további nélkül otthagy a többi befi zsebében.

Miért nem akar minél többet venni 500 Ft körül, ha ez egy bomba befektetés?

Itt több lehetőség is adódik.
1. Nem akar többet beletenni a projektbe – ha van még cash, és bomba üzlet, akkor ez érthetetlen.
2. Nem tud többet beletenni (ez azt jelenti, hogy természetesen van fedezete az ajánlatra, de mégis túl sokba kerülne neki, minél olcsóbban szeretné ezt megúszni, aztán most már hozzon más is pénzt)
3. Kellenek a kisbüfik, hogy legyen hírverés a cég körül. – Ez nem ok, egy nyilvános emeléssel is lehetne belehúzni majd éppen eleget.
4. Úgysem adnak el a nagyok-kicsik, de ezt nem tudhatja a kicsikről főleg, de ha ő maga is ellenzi, akkor biztos nem fog kapni.
5. Szakmai befitől ez több mint különös magatartás. Érdekes módon inkább úgy viselkedik, mintha pénzügyi lenne, pedig az ajánlatban nem ez áll. Mintha a cél az lenne, amiről Pénznyelő írt: az árfolyam emelkedése, és aztán az egész továbbpasszolása.
stb.

Ha valaki tud magyarázatot, kérem nem habozzon megosztani velem sem. ;)
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 10:36
#2074
Én 400-on vettem eladtam 800-ért,de minek?igy is szép haszon lett és lesz ez még több is.
matteo 2006. 09. 28. 10:31
Előzmény: #2072  Törölt felhasználó
#2073
megtaláltátok szurka ellentétét! :))
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 10:17
Előzmény: #2071  Törölt felhasználó
#2072
:) BB24 egy rég kihalt faj utolsó példánya...becsüljük meg őt.
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 10:05
Előzmény: #2067  Törölt felhasználó
#2071
BB24, nagyrabecsülöm Benned, hogy elismerted, hogy hülyeségeket írtál abban a hsz-ban. Ritka ez ezeken a fórumokon, viszont tiszteletreméltó tulajdonság
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 10:03
Előzmény: #2056  foldvarig
#2070
foldvarg
nem hagytam ki semmit, mivel nem is írtam egyetlen változatot sem - csak kommentáltam BB24 felvetéseit
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 08:27
Előzmény: #2068  Törölt felhasználó
#2069
Sziasztok!
A társaságot különbözőképpen lehet megitélni.Nézőpont kérdése, hogy mit olvas ki a közgyűlési határozatokból.A jövőbeli várakozásokon van a hangsúly.
Aki pedig a fórumok alapján hoz döntést,annak csak gratulálni tudok.
Poziból beszélek,jónak tartom a sztorit.
S.k.
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 00:19
#2068
Egyébként szép volt a mai, hoppá éjfél elmúlt, szóval tegnapi nap! :-)

Vették, mint a cukrot!!! :-)
A következő napokban ismét erőteljes vételi szándék fog mutatkozni!
Persze árfolyamemelkedés is!!

Kb. 2-2,5 héten belül elérjük majd az 1150-1200 Ft-ot is!

Hajrá Novoka!! :-))))
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 00:14
#2067
Sziasztok!

Csak megerősíteni tudom Rényi Gábor elnök Úr szavait!

Nem ismerjük egymást, és nincs is közelebbi kapcsolat közöttünk!
Kizárólag üzleti partner vagyok, és semmi manipuláció nincs az egészben, abban sem, hogy Rényi Úrral egyetértünk egymással, stb.!
Ezt fontosnak tartom elmondnai, nehogy azt higgyék itt egyesek, hogy mindenkit Novo-vételre szeretnék biztatni manipulácókkal, Novos-kapcsolatok segítsgével!

KIJELENTEM: KIZÁRÓLAg A JÓ SZÁNDÉK VEZÉREL, ÉS CSAK JÓT SZERETNÉK A RÉSZVÉNYESEKNEK, ÉRDEKLŐDŐKNEK!

VAN ILYEN IS A TŐZSDÉN, LEHET, HOGY MEGLEPŐ!

NEM KELL MINDENBEN A ROSSZAT KERESNI KEDVES KÉTELKEDŐK!
MINDEN EMBERRŐL AZT HINNI, HOGY ŐK CSAK BE AKARNAK UGRASZTANI TITEKET!
NEM JÓ A FOLYAMATOS GYANAKVÁS!

ÉN SAJNÁLOM A KISBEFEKTETŐKET, AMIKOR CSAK VESZÍTENEK ÉS FELADJÁK HAMAR!

A NOVOTRADE-DEL EZT LEHETNE MEGSZŰNTETNI, EZT A ROSSZ, PESSZIMISTA ÉS MINDENT HAMAR FELADÓ GONDOLKODÁSMÓDOT!

GYERÜNK SRÁCOK, CSINÁLJUK MEG!
KÖZÖS ÖSSZEFOGÁSSAL!!
MEGBESZÉLVE MINDEN FONTOS DOLGOT!
SEGÍTVE EGYMÁST, ÉS NEM KERESZTBE TENNI A MÁSIKNAK!!

SZERETNÉM, HA A KISBEFEKTETŐK SZÉLES MOSOLLYAL AZ ARCUKON MONDANÁK AZT PÁR HÓNAPON, VAGY AKÁR 1-2 ÉVEN BELÜL, HOGY NA IGEN EZ MÁR VALAMI, ENNYIT MÉG SOHA ÉLETEMBEN NEM NYERTEM EGY RÉSZVÉNNYEL SEM, DE EZ A NOVOTRADE NAGY DOLGOKRA KÉPES, MEGDTÖBBSZÖRÖZTEM AZ ALAPTŐKÉMET, ÉS A JÖVŐBE FEKTETTEM!

NA LÁTJÁTOK, EZ LENNE A LEGSZEBB DOLOG, HA EGYRE TÖBBEN MONDANÁK EZT A KÖZEL- ÉS TÁVOLJÖVŐBEN!!

MÁR NYÁRON HALLOTTAM ILYEN VÉLEMÉNYEKET, ITT A TOPICBAN IS VOLT ELÉG SOK ÜGYESKE EMBER! ÉS VAN IS MÉG MINDENKI ÖRÖMÉRE! :-)

Launak üzenem:
Amiket idéztél tőlem, az csak hangos gondolkozás volt, és beismerem 1-2 dolog tényleg hülyén jött ki, nem úgy gondoltam mindig, ahogy leírtam!
Próbáltam gondolkozni józan paraszti ésszel, nem csak befektetői észjárással!!
Azóta már nem aktuális, hisz tudjuk:
NEM LESZ KIVEZETÉS ÉS KISZORÍTÁS SEM!!!

Éljen!!!! :-))
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 00:09
Előzmény: #2065  Törölt felhasználó
#2066
:o))))))))))))))))))))))))))
Na Lau, ne lustalkodj !
Törölt felhasználó 2006. 09. 27. 23:57
#2065
Jó estét mindenkinek!

Elnézést kérek tőletek, hogy csak ilyen későn tudok reagálni a mai napon elhangzott hozzászólásokra!
Elég sok munkám volt ma, és persze konzultáltam újabb Novo-érdeklődőkkel, akik szintén nagy üzleti lehetőséget és a jövő egyik legnagyobb volumenű befektetését látják a Novotrade napenergia-projektjében!
Egyszóval: emiatt nem tudok általában napközben írni, tényleg elég elfoglalt lettem az utóbbi hetekben, egyre több érdeklődő van ám! :-)

Tisztelt Rényi Úr!

Köszönöm szépen a biztatást, és elég jól esett, amit írt velem kapcsolatban is!
Igaza van Önnek abban, hogy olyan emebeknek felesleges újra és újra elmondani (leírni) ugyanazt a dolgot, ami már részletezve lett alaposan itt a topicban!
Elég jó hír, hogy egyre töb érdeklődő jelenik meg, és más részvényekben ülő személyek is Novotrade-vételen gondolkoznak! :-)

Türelem rózsát terem.

Lenne 1-2 fontos kérdésem a Novotrade-del kapcsolatoban:

1. Az újabb közgyűlés időpontjáról mikor várható hivatalos információ az arra szolgáló médiafelületeken?

2. Mikorra várható kb. az újabb közgyűlés?
Október tájékára vagy későbbre netán?

3. A következő alaptőke-emelés is zártkörű módon fog megtörténni?

3. A 40 mill. EUR értékben történő részvénykibocsátás 2007-ben lesz?
Vagy később?

4. Kívánnak-e létrehozni saját honlapot a közel- vagy távoljövőben?
Ezt amiatt kérdem, mert sokan így tudnának informálódni a Cég jövőjéről, tevékenységéről és biztosra veszem, hogy a Novotrade-nek kizárólag előnyére válna!!

Előre is köszönöm megtisztelő válaszait!

Üdvözlettel: BigBroker24, egy hűséges üzleti partner :-)
Törölt felhasználó 2006. 09. 27. 23:08
Előzmény: #2063  Törölt felhasználó
#2064
Neem ertem
Törölt felhasználó 2006. 09. 27. 21:53
Előzmény: #2062  Törölt felhasználó
#2063
hát ez nagyon jó volt!!!
Törölt felhasználó 2006. 09. 27. 21:52
Előzmény: #2061  Törölt felhasználó
#2062
neki meg csak egy t-je volt:))
Törölt felhasználó 2006. 09. 27. 21:51
Előzmény: #2060  Törölt felhasználó
#2061
köszi, de nincs hosszú imm és csak vicceltem

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek