Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 01:52
#1840
900 és 1000 Ft környékén

kisebb
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 01:49
#1839
rágalmazóknak

olyan

Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 01:44
#1838
Sziasztok!

Penznyelonek üzenem:

Már elnézést kértem Feritől amiért kellett!
Figyelj, tudom, hogy miket írtam még a személyéről, de csak a legfontosabbat, legdurvábbat emeltem ki!!!
Ennél többet én sem tehetek!
Nem fogok többet magyarázkodni, és kinyalni feri s...t sem!!
Én legalább elnézést kértem, ti meg miket mondtatok rám az "értelmes" haverjaiddal!
Már idéztem párat!
Nem baj, én keresztény vagyok, és megbántam amit Ferinek mondtam!!
Hagyjuk már az egészet!
Fárasztóak vagytok!
Megyek aludni már!!

Ferinek üzenem::
Mondtam, hogy csak egy feltételezés volt tőlem, ha pontosan végigolvasnád, akkor megértnéd amit írtam!!
Nem tényként állítottam!

Szerintem zárjuk már le ezt az egész értelmetlen vitát, elnézést kértem, többiek tőlem nem, de én így sem haragszom senkire!

Megbocsátok a ráalmazóknak!

Ennyi!

Szeretek mindenkit itt, olya jó fejek vagytok!:-)

Ferikém: Ok, nyugodtan játssz Synivel, de nekem ne sírjál majd, amikor Novot csak magsabb árakon tudod megvenni!

Akkor ismét beleveszel a legmagsabb árfolyamon, és ismét én leszek a hibás!

Csak azt nem tudom miért..
Egy szóval sem mondtam, hogy 1250 Ft-on vegyél!

Amit alacsonyabb áron (1000 Ft körül) vettél, nem kellett volna eladnod, hanem tartanod ,ég 1-2 napig, és eladhattad volna 1200 Ft körül is, ha akarod!!

Csodálkoztam is, amikor olyan gyorsan eladtad...

Türelmes légy kicsit , ez csak jó tanács!
Syniben sem ugráljál összevissza!!

Zárjuk le a vitát, nekem munkám van holnap!

Nagyobb befektetőkkel tárgyalok!!

Aki röhög, röhögjön csak, már hallom is penznyelo kacagását! :-))

Nem fontos elhinni, viszont látjátok mennyire aktív vagyok Novo terén itt is...
miért ne lehetnék ennél is aktívabb az ismerőseim oktatása terén??

Bocsika, pár napig nem nagyon fogok írni, sok dolgom lesz!

Thomass-nak üzenem:

Óvatosan azért, de szerintem, ha 3-4 hónapot is tudsz akár várni duplázás benne lesz!!

Novoban!! 800 és 900 t között lazán megéri a vétel, nem fog nagyon ez alá beesni!!

legrosszabb verzió 800 Ft!!

Hallod, ha veszel is, ne kapkodd el, mint egyesek itt, hanem türelemmel várd ki az októberi alaptőke-emeléseket, s utána pár hétre eladhatod, amikor felhúzzák az árfolyamot 2000 Ft környékére!!

Annyit mondok neked, hogy 2-3 hónapos távban szuper a részvény, de még hosszabb távon meg (fél év, 1 év, stb..) a legjobb!!

Nyugodtan fontold meg, és figyeld az árfolyammozgásokat...ha még szepember végéig is 900 és 1000 Ft között marad, akkor érdemes megvenni szept. vége-október eleje között!
Az alaptőke-emelés előtt 1-2 héttel nem valószínű, hogy leöntik 800 Ft-ig, ha már addig nem ment le...

akkor inkább gyújtögetés lesz 900 és 100 ft környékén, és kiseb növekedésekre is lehet már számítani, mármint az alaptőke-emelés előtt közvetlenül..

Szóval gondold végig!

Ha nem fog beszakadni 2 héten belül, akkor szerintem vehetsz..bár a Te pénzed, nem akarlak befolyásolni!

Csak leírtam amit gondolok!
Jótanácsként mondom csak!!

Ferikém, Te meg légy sokkal türelmesebb mindenben, és nem egyből eladni!

Persze ahogy gondolod...csak tanács..

jó éjt nektek!
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 00:57
Előzmény: #1835  Törölt felhasználó
#1837
BB24! Már csak röhögnöm kell, nem ér az egész 98db eladott Novo részvényem ennyit!:))) Már a PP anyag letörléséért is én vagyok az első számú gyanusított!:))) Akkorát borulok itt, hogy 3 napja azon irogatunk, ahogy egy pici hal eladott 98db Novot 100ezer Ft-ot nem elérő értékben, ebből is az látszik, hogy mennyire illikvid és eseménytelen lett a papír és egyhamar legalább a tőkeemelésig itt nagyobb érdeklődés nem is lesz! Ja és BB24, mikor írtad, hogy átmentem Synibe akkor írtam, hogy nem, de meggoldoltam magam és mégis belevettem és milyen jól tettem/tük, 1025-ön szerzés és máris 1080 körül van és további szép kilátások vannak, akár 1500-ig!! Gyere Synibe, majd jövünk Novoba mikor kezdődik a rally!:))
thomasss
thomasss 2006. 09. 15. 00:54
#1836
sziasztok

Hát talán sikerült rábeszélni novo vételre, de csak 1000 db-ot veszek 900 alatt,
az a bajom hogy már januárban megégettem magam a drágalátos nabival s buktam is rajta 390 kilót ( nem vicc!!) azóta óvatosabb lettem ezért nem veszek többet a novoból BIGBroker..................

novemberben meglátjuk!!!!

Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 00:04
Előzmény: #1834  Törölt felhasználó
#1835
Egyébként BB emlékeztet valakire. Mi is volt a nickje? A TF-en First-ként írt sokszor. Ja igen, Hello. Na, tiisztára mint a Hello. Itt-ott más, valószínűleg szándékosan más stílusjeggyel (a sok felkiáltójel maradt). De a szöveg alapján a kórisme hasonló:)
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 00:01
Előzmény: #1828  Törölt felhasználó
#1834
Broki, peched van, hogy sok időm van ma és hogy röhögök az egészen, ezért csak úgy heccből (ahogy kérted) pontosan visszaidézem, miket írtál:

Tehát, most ezt állítottad:
"Szóval én nem Feri személyét támadtam, hanem az ügyetlen cselekedetét!"

Ezzel szemben a korábbi kifogásolt szövegeid:
"Honnan szalasztottak téged??
Csak nem a Gyurcsány hülye fia vagy??"
"Szeritem, aki ennyire szerencsétlen, mint Te..."
"...elég labilis idegrendszerű vagy!!
Ajánlok figyelmedbe egy jó pszichiátert! :-)"

Egyik se a személyét támadja, ugye... Sajnos BB egy topicban minden visszaolvasható. Írj megfontoltabban. És kevesebbet:)
Egyébként többet nem foglalkozom a témával, így is túl sokat tettük:)
Törölt felhasználó 2006. 09. 14. 23:53
#1833
minden

belerak
Törölt felhasználó 2006. 09. 14. 23:52
#1832
beszéltem
Törölt felhasználó 2006. 09. 14. 23:51
#1831


figyelmébe

viszik fel

mindenki
Törölt felhasználó 2006. 09. 14. 23:48
#1830
Minden Novosnak, hozzászólónak üzenem:

Nem érek ré a következő hetekben minden nap ide a topicba írogatni, mert sok más dolgom is van délutánonként!
Minden hét csütörtökön, vagy pénteken fogok ide írógatni!!

Elmondtam amit szerettem volna, a velem foglalkozókkal lezárva ezennel a vita részemről!
Novo-topic ez, inkább Novkáról beszélgessünk!

Ja, és más befektetőkkel tágyalok ( nem vicc), jó pár ismerősömmel ebszéltem, akik azért vagyonosabbak, és beszállnak Novoba!
Jó pár ezer db-ot fognak majd venni!!
Nem egyből, hanem szép lassan, folyamatosan csipegetve apránként is!
Ennyi a lényeg!!!
Ezt komolyan mondom, sok dolgom lesz a következő napokban, értékpapírszámla-nyitások intézése...
Ha nem veszik meg a kisbefektetők, akkor majd lépnek a nagyok hamarosan!
Év végéig beindul a folyamtos felvásárlás vagyonosabb magánszemélyek által az ismerősi körömből (is)!!

Én a kisbefektetőknek szeretnék jót amúgy, hisz, ha most veszik meg a Novot, akkor majd nem kell a részvények után kapkodniuk, amikor limites napokkal viszik el az árfolyamot ismét!
Hisz, akkor már nehezebb lesz megkapni!!!

Na mindegy, minden kisbfektetőnek sok sikert kívánok!
Ja, és nem biztatok senkit a vásárlásra!
Nehogy az a vád érjen, hogy mindenkit agresszióval veszek rá a vételre!
Én csak ajánlom mindeki figylmébe az évszázad befektetését!!

Ennyit akartam mondani!
Sok dolgom lesz a következő napokban, hetekben, hisz jó néhány emberrel tárgyalok majd a Novotrade-projektről!!

Bemutatva nekik minden fontos infót a napelemekről!!

Mindenkinek mindne jót és sikeres kereskedést!

Holnap már beszélek az egyik ismerősömmel, aki héhány milliót belrak majd a Novoba! (Van pénzre, mivel Humet-rallyban sokat nyert januárban)

Szóval sok dolgom lesz!!
Jó éjt!!
Törölt felhasználó 2006. 09. 14. 23:36
#1829
Lennox_22:
Köszi szépenm, megfontolom a javaslatod!
Bán én jól érzem magam itt a topicban, a sok értelmes hozzászóló között!! :-)
Most komolyan mondom!!
Szeretem ezt a topicot, sok értelmes, okos hozzászólás van!!
Kivéve persze a színvonaltalan, állandóan velem foglalkozó kritikákat!

Minden jót!
Törölt felhasználó 2006. 09. 14. 23:33
#1828
Sziasztok!

Néhány dolgot elmondok, hogy mindenki fejében rend legyen:

1. SOHA nem mondtam, hogy ellenfelek a Novot, amúgy főleg engem kritizálók!
Annyit mondtam, hogy ellenkezők a kritikusok!
Szerintem a két kifejezés nem ugyanaz!
SOHA nem is gondoltam én pártpolitikához hasonló megosztásra itt!
Őszintén megmondom, lehet kritizálni itt a Novot, de ahogy egyesek teszik itt a topicban az egyenesen színvonaltalan és undorító!
Pontosabban: Legtöbbször nem is a Novot kritizálják értelmes magyarázatokkal, hanem engem piszkálnak!
Biztos megfigyelte ezt már mindenki!
Néhány mocskoló kifejezést felsorolnék a személyemre ragasztott szavak közül
(a teljesség igénye nélkül):

skizofrén, "nyáladzós" dumák a személyemről, tegnapi pofonvágásos, megütéses beszólás, engem lealacsonyító kifejezések, stb...stb..
Mindet nem tudom felsorolni, most itt lényegtelen, hogy kimondta, a fontos a rólam kialakított negatív sztereotípiák, elfogult vélemények!
Ez itt a nagy baj srácok!
Nem a Novoval foglalkoztok, hanem velem!
Lassan már kezdem úgy érezni magam, mint szegény Orbán Viktor, az egyetlen becsületes magyar politikus!
Egyfolytában jön a gyűlölethadjárat!!

Ja, és mindenki tanuljon meg pontosan idézni tőlem!!

2. Penznyelonek üzenem:
SOHA nem bunkóztam le olyan személyt, aki veszteséggel, idő előtt eladta a Novot!!!
Ha pontosan emlékeznél az általam leírtakra, akkor láthatnád, hogy csak azt bunkóztam le, aki kitörölte a közös Novo-címről a közgyűlési PP-anyag fájlt! Amit azóta ismét felraktam, mielőtt valaki megrágalmazna azzal, hogy csak hazudozok itt..
Amúgy tényleg bunkónak és egy gerinctelen, irigy embernek tartom, aki kitörölte a fájlt !!(múltkor is kitörölte már valaki az egyik dokumentumot)
Az igazságot meg ki kell mondani!
Szerinted rendes, jó embernek nevezhető, aki ilyet tesz??
Aki másoknak rosszat akar, és gonoszkodik, az egy nem túl jó ember! és...még finoman fogalmaztam...

Penznyelo!!!!
Ferikének a cselekedetét neveztem undorítónak és nagy hülyeségnek!!
Bárki visszaolvashatja szavaimat!!!
Ez nagy különbség!!! Szóval én nem Feri személyét támadtam, hanem az ügyetlen cselekedetét!
Ferivel semmi bajom, csak a magatartása nem tetszett, de ettől ő egy rendes ember!!
Remélem megérthető ez a dolog!
Ja, és igaz azt mondtam Ferire, hogy egy idióta, de emiatt elnézést is kértem tőle!!
Ezt is vissza lehet olvasni!!!
Ja, és Ferike tényleg bocsánatot kérek tőled (amiért idiótának neveztelek) még egyszer, hogy ne kételkedjen senki ebben)

Én legalább tudok bocsánatot kérni, nem úgy, mint egyesek, akik szinte naponta mocskolnak engem!
Tőlem hányszor kéne bocsánatot kérni srácok??
Ha az összest számon tartanám, akkor az egész életem a számolgatással telne!:-)
Na jó, ez kicsit túlzás volt azért! :-))

Penznyelo lehet, hogy Te egy freudi elszólást követtél el!!
Azt írtad, hogy miért kell lebunkózni, aki okos döntéssel eladta Novo részvényeit? Meg kezdő tőzsdézőt is emlegettél..
Tudjuk, hogy Ferike adta el Novoját veszteséggel! Én pedig SOHA nem bunkóztam le őt (vagy aki korán adta el)!!!!
A bunkót arra írtam, aki kitörölte a PP-anyagot a Novo címről!!
Na, ha ezeket összeadja az ember gondolatban, és ha azt feltételezem, hogy Te tudatosan ítad le a bunkózásos dolgot (nem pedig megtévesztésül), akkor az jön ki belőle, hogy Feri az, aki kitörölte a PP-anyagot!
logika szerint: Feri a kezdő tőzsdéző, eladja Novoját, én lebunkózom, aki kitörli a PP-anyagot, Te pedig leírod, hogy én miért bunkózom le azt, aki idő előtt eladja Novoját...
azaz Ferit (pedig nem bunkóztam le)
Persze ez csak egy feltételezés, de ha Te összekapcsoltad a lebunkózásomat azzal, aki kezdőként idő előtt eladta Novoját!

Ez csak egy logikus eszmefuttatás volt!!
Feltételezés, semmi egyéb a pszichológiai fogalmak alapján!

Persze én azt feltételezem, hogy csak rosszul idéztél engem, biztos félreolvastad!!
Törölt felhasználó 2006. 09. 14. 20:38
Előzmény: #1826  Törölt felhasználó
#1827
Ilyet, hogy lehet írni, hogy 1500-on lesz tőkeemelés? Senki sem jós! Ha valaki tényleg szakmailag akar vitatkozni, akkor nemcsak benyög egy ilyen számot, hanem tényekkel, számokkal alátámasztja. Még az OTP sem tud egy általa kívánatosnak tartott árfolyamszint mellett tőkét emelni, nemhogy egy ilyen kis cég.
Törölt felhasználó 2006. 09. 14. 16:00
Előzmény: #1825  Törölt felhasználó
#1826
Mármint a részvényekre lecsapni, nem a Novosokra.:)
Törölt felhasználó 2006. 09. 14. 16:00
Előzmény: #1824  Törölt felhasználó
#1825
De ha megfizetitek, csinálok nektek egy kizárólag napenergiával foglalkozó hiper-szuper animált Novos honlapot mozgó menüvel fórummal javascriptekkel megspékelve és gondoljatok bele milyen jó lenne, lenne egy saját kis szigetetek, nem olyan mint ez a portfolio, ahol mindenki csak kritizál (beleértve engem is).

Ui.: Tudok rá online-rendeléses php-t is csinálni, hogyha lesz megint Novo jegyzés, akkor elővételben lehessen rájuk lecsapni.
Törölt felhasználó 2006. 09. 14. 15:50
Előzmény: #1821  Törölt felhasználó
#1824
Csomó jó ingyenes tárhelyszolgáltató van: freeweb, ultraweb, atw, extra.. Ha ezekhez regisztrálsz és felteszel valamit, akkor a saját anyagodat csak Te tudod módosítani, viszont mindenki láthatja akinek megadod az elérési útvonalat. Amikor először feldobtátok a freemailes ötletet jót nevettem rajta, mert feltételeztétek hogy 100 ember mondjuk vagy akit érdekel az mind be fogja tartani a szabályokat és senki nem játszik a jelszóval meg a tartalommal... Csináljatok pl egy novotrade.ultraweb.hu címet vagy egy másik szolgáltatónál egy másikat valami index.html fájlt azért tegyetek fel, mert anélkül előfordulhat hogy törlik a feltöltött anyagot (ez szabály a szervereken) de nem muszáj hozzá honlapot gyártani. Hajrá.
Törölt felhasználó 2006. 09. 14. 15:45
Előzmény: #1822  Törölt felhasználó
#1823
Broki, te tévedésben vagy. Nincs itt ellenfél / nem ellenfél. Nem focimeccsen vagyunk. Ez tőzsde. Én csak azon akadtam ki, hogy te ne kezdj el megalapozatlan állításokkal embereket (kezdőket) rávenni vételre, meg lebunkózni valakit (aki egyébként jó döntést hozott) csak mert el merte adni a papírjait.
Szó nincs ellendrukkerségről, bla-bla-bla. Sőt. Tök őszintén kívánom, jöjjön be a bolt a Novonak, meg a Novo részvényeseknek is. Nekem aztán mindegy. Nem shortolom, tőlem mehet akár 10.000-ig is:) Hidd el, nem sajnálom tőled.
(egyébként az ilyen topicokból érthető meg, hogy miért olyan a politika nálunk amilyen, itthon mindenki érzelmekből, "az az igaz, aki velünk tart"-ságból, aki nem ért velem egyet = áruló ellenség felfogásból csinál mindent, pedig ha valahol semmi helye nincs ezeknek, akkor az pont a tőzsde)
Törölt felhasználó 2006. 09. 14. 15:33
#1822
csak jó lehet
Törölt felhasználó 2006. 09. 14. 15:32
#1821
A PP-bemutatót feltettem ismét a közös Novo címre, mert vmelyik bunkó mindig kitörli a levelek közül!!
Már innen is látni, hogy nagy üzlet lesz ez!! :-)
Ha ennyi kritikusa, ellenzője van egy üzletnek, akkor már csaj jó lehet! :-)
Akinek legelőször keltik (legtöbbször :-)) halálhírét, az él legtovább! :-)
Ezt azért jó fejben tartani! :-)
Erről ennyit! Üzenem ezt a gondolatot az ellenzőknek is!!

Hajrá Novoka!

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek