Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 09. 13. 10:13
Előzmény: #1757  Törölt felhasználó
#1760
szvsz 1000 db-os pakkal nem jár rosszul a vevő.
Törölt felhasználó 2006. 09. 13. 10:09
Előzmény: #1758  Törölt felhasználó
#1759
"Azaz Orbán Viktor minisztelnökünk gondolata ez!!"
Te Broki, picit lemaradtál, azóta volt két választás is:)
A tőzsdén is ilyen naprakész vagy?
Törölt felhasználó 2006. 09. 13. 09:52
Előzmény: #1757  Törölt felhasználó
#1758
Te bróki! A stikli viktor utálja a csuhasokat és a tozsdéseket!
Törölt felhasználó 2006. 09. 13. 09:22
Előzmény: #1755  Törölt felhasználó
#1757
Árflyam nincs mert nincs kötés, csak könyv van::

Legjobb vétel: 96db 1000Ft
Legjobb eladás: 1000db 1010Ft
Törölt felhasználó 2006. 09. 13. 09:22
Előzmény: #1755  Törölt felhasználó
#1756
Eladó1010 Ft 1000 Db
vevő 1000 Ft 96 db
Törölt felhasználó 2006. 09. 13. 09:19
Előzmény: #1754  Törölt felhasználó
#1755
Be tudja valaki írni a real árfolyamot?
Törölt felhasználó 2006. 09. 13. 08:36
Előzmény: #1752  Törölt felhasználó
#1754
Figyi, ez a tőzsde, ha a vételi oldal erősebb akkor emelkedik az árfolyam, ha pedig az eladói (jelenesetben) akkor csökken. Ha valaki nem lát lefelé támaszokat felfelé meg csak súlyos pakkokat és nincs semmi hír, még jó hogy elad!! A többiek is ezt fogják tenni, egyedül maradsz a részvényeiddel.
Törölt felhasználó 2006. 09. 13. 08:29
Előzmény: #1752  Törölt felhasználó
#1753
Kedves Rényi Úr!
Néhány tájékoztató mondat jót tenne a részvényeseknek.:-))
Üdvözlettel:Adra
Sikeres kereskedést.
Törölt felhasználó 2006. 09. 12. 23:15
#1752
Sziasztok!

Meglepődtem ezen a gyűlölethadjáraton, amit ellenem indítottak egyesek itt a topicban!
Amit Feriről írtam az tény, ha valaki ilyen amatőr módon tőzsdézik, arra egyszerűen azt lehet csak mondani, hogy hülyeséget csinál és még tanulnia kell! De nem akarom ismételni magamat!
Amúgy meg Feri magatartását kritizálom, nem a személyét!! Ez 2 különböző dolog!!
Bocsáss meg Ferikém, ha megsértettelek volna valamivel!! Jó keresztény lévén, tudok elnézést kérni és meg is bántam, ha fájt volna neked valami! Szóval bocsika, ha rosszul esett valami!
Persze fenntartom a véleményem tőzsdei kompetenciáddal kapcsolatban!!
Erről ennyit!
Amúgy meg szerintem Feri is meg tudja védeni magát, ha kell!
Nem tudom miért kell mindenkinek ennyire gyűlölködni ellenem!
Ez rosszul esik, de megbocsátok mindenkinek persze!

"Csak az édes szőlőt csipkedi a madár!"
Egy klasszikus szavaival élve!!
Azaz Orbán Viktor minisztelnökünk gondolata ez!!

Ezennel lezártnak tekintem ezt az értelmetlen vitát!!!

Visszavonulok kis időre, és ritkábban írok e topicba, ha ennyire lesüllyed itt a topic színvonal!

Tényeket meg miért ne lehetne leírni??
Ha azt mondom Feri el...ta a dolgokat, az miért lenne baj??

Erről ennyit, sziasztok Feri-rajongók!! :-)

A kritikusoknak meg üzenem: előre mondom, hogy 3 hónapon belül, év végéig 2000 Ft körül lesz a Novo árfolyama!!
Majd meglátjátok akkor, fogadnék is rá!!!
Na bátrak vagytok??
Ja, és jövő évben 3000 Ft lesz az árfolyama!!

Majd meglátjátok!!

Szabadságra megyek!!!
A Novonak drukkolok így is!
Egyet mondok: Jönnek a vételek még a héten, és hamarosan magasabb lesz az árfolyam!!!
Következik 2 héten belül az 1200 Ft-os szint visszatesztelése!

Minden jót!
kissherceg 2006. 09. 12. 22:11
Törölt hozzászólás
#1751
Törölt felhasználó 2006. 09. 12. 20:13
Előzmény: #1747  Törölt felhasználó
#1750
Megjött Gazdagodó!:)))

Köszönöm a hozzászólásokat, már nem tudtam mit hidjek, hogy azért kell rosszul éreznem magam amiért eladtam a papírjaimat -20%-ban így más zsebét tömve.. meg egy ilyen kis tranzakció miatt tönkremegy a novo!:) Hát ezt felkell írnom magamnak, hogy 98db Novo-> 100ezer Ft-ot el nem érő eladásom mit okozott a "közéletben"!:))
Greenspam! Tényleg jobb így, jól alszom, ez a részvény már tényleg túl illikvid és kiszámíthatatlan, meg ilyen könyvre.., szóval semmi pozitívum nem volt benne arról nem is beszélve, hogy BB hozzászólásain kívül senki nem írt már pozitívat és buzdítást.

Jó éjt!
Törölt felhasználó 2006. 09. 12. 20:11
Előzmény: #1748  Törölt felhasználó
#1749
Hihetetlen, hogy mennyire eltud durvulni egy topik. Gondolkodtam, hogy egyáltalán beírjak-e egy ilyen topikba. Csak azért írok, hogy a jobb érzelmű pályakezdő tőzsdéző társaimnak adjak egy kis tanácsot. A pénzügyeket nem lehet keverni az érzelmekkel, mert akkor ez lesz belőle. A véleményemet a részvénnyel kapcsolatban meg már mindenki ismer(het)i, messze nem ér annyit, amennyin most az árfolyam van. Én az érveimet sosem érzelemből vagy érdekből írtam, hanem szakmai ismereteim, tudásom alapján. Remélem, hogy a továbbiakban majd inkább józan, nyugodt, baráti eszmecsere fog folyni ebben a topikban és nem személyeskedésig elfajuló vita! Üdv Mindenkinek!
Törölt felhasználó 2006. 09. 12. 19:47
Előzmény: #1746  Cefa
#1748
Feri jól tetted... . Többet ér a nyugalom mint a parázás. Ha kellemetlenül érzed magad egy poziban, szállj ki és gondold végig. Többször ajánlottam már itt ezt az embereknek, hogy végiggondolták e mennyit ér ez a cég fundamentális alapon, mennyit tudtok róla bigbrokki marketinghadjáratán túl...fing volumennel húzták fel eddig...állítólagos későbbi 1500 as tőkeemelés etc hírrel....ha ősszel lesz tőkeemelés akkor valszeg majd lesz részvény bőven belőle aki 1000-en el akar adni pár 1000db-ot hiszen 500-on veszi akkor majd ha lesz... a napelemiparról meg már annyiszor írtam ide, hogy csak a hülye nem érti már meg..TI vagytok akik itt tartják...de meddig? A nasdaq is kipukkadt 2000ben pedig senki nem hitte....nézzd végig a humet etc chartját mik voltak benne....ebben is simán lehet egy elvérzés....nem kívánom te ezek a szintek hír nélkül már lufis ha nem légballonos magasságúak....

SOKSIKERT Mindenkinek.
Törölt felhasználó 2006. 09. 12. 19:45
#1747
...a papírnak vége.
MENEKÜLÉS!

(ja, állítólag bigbráner a propagandáért novo részvényeket kap a managementtől, amit egyből ráönt a piacra, na ezért a bukó)
Cefa 2006. 09. 12. 19:35
Előzmény: #1745  hali
#1746
Szerintem nem kell ennyire túlcifrázni.
Én olvasom Feri hozzászólásait soha egy rossz szót nem írt be sehova és nem ártott senkinek.

BB24 te vagy UNDORÍTÓ ezze a viselkedéssel meg nagyon vérprofi tőzsdés vagy hogy 1 embert hibáztatsz egy részvény árának csökkenéséért. Remélem nem megy tönkre a novotrade mert még azért is Feri lesz a hibás.
hali
hali 2006. 09. 12. 18:43
#1745
Sziasztok!!
Most már muszáj írnom annyira felidegesít ez a srác!!
BB24!!Figyelj!!
Nekem 21000db novotrade részvényem volt átlag 155ft-on vettem!!!
Kényszerből,mert nagyon kellett a pénz(egy másik üzlet megszívított)el kellett adnom 100ft-on tavaly novemberben!!!
Akkor nem kellett senkinek,szerintem itt(veled együtt)kevesen hallottak egyátalán erről a részvényről!!
Én tudtam hogy többet ér(mondjuk 400ft körül tippeltem)és ha nem kell!!!! eladnom milliokat nyerek vele(nem mondom ,hogy 21milliot,de 10-et tuti!!)!!!
Ezekután olvaslak téged,mint a nagy "novomágust",ahogy másokat hülyítesz 1200ft körül is!!!Nem mondom ,hogy nem lehet annyi,de ha vételre búzdítasz akkor te miért adsz aznap el??Semmi közöm hozzá-hallom a válaszod-de neked se a feri részvényeihez!!
Remélem érthető voltam!!
Elég nagy idegbaj nekem az is hogy akkor mentt fel amikor el kellett adnom!!
Bocsi a kifakadásért,de már felidegesített!!
Sziasztok!
Törölt felhasználó 2006. 09. 12. 18:13
Előzmény: #1742  Törölt felhasználó
#1744
Matgab!

Szerintem Te sokkal intelligensebb vagy, mint résztvegyél amatőrök amatőrnél-amatőrebb vitáiban.

BB24! Szerintem vonulj vissza a 300 db Novotrade részvényeddel, és csendesen morfondírozz magadban. Sem a korod, sem a tapasztalatod (ez a beírásaidból elég jól körülírható) nem elégséges ahhoz, hogy itt másokat földbe dorongolj.

Aki meg Novotrade részvényt vesz, az készüljön fel egy dollogra: illikviditás. Ez azt jelenti, hogy naponta 1-2 millió forinttal a papír bármely irányban kiakasztható. Néhány százezer forinttal izgalmas játék, de ilyen a roulette is. Szerintem az sokkal egyszerűbb. Ja! És 0-24 óráig lehet játszani és ráadásul senki nem ugat bele, ha rossz tétet teszel.
Törölt felhasználó 2006. 09. 12. 18:05
Előzmény: #1738  Törölt felhasználó
#1743
BB24 ateistaként szégyellem ,hogy istenhívőnek nevezed magad :)))

A POKOL TÜZÉN FOGSZ ELÉGNI MUHHHAHAHHAAAA :DDDDDDDDDDDD

MENEKÜLÉS EMBEREK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

ÉG A HAJÓ SENKI NEM VESZI ÉSZRE ?????????????

; )

Feri neked meg ejnye bejnye, hogy mertél ekkora pakkot eladni???????????

hm? ha? hm?

Hogy mered elrontani egy ilyen kedves ember játékát mint BB24??

Törölt felhasználó 2006. 09. 12. 17:54
Előzmény: #1740  matgab
#1742
Matgab:) Én már megírtam neki párszor, felesleges. Amúgy most valóban látszik a stílusán, hogy becsokizott. Talán ma először végiggondolta, hogy ki a fenének és milyen áron fogja tudni majd eladni a többezer darabját (feltéve, ha egyetlen db-ja is van, mert az ilyen beírók többségének szvsz másról vannak papírjaik:)

A legviccesebb, hogy ő hogy a fenébe veszi a bátorságot, hogy leundorítózzon valakit ("elég undorító dolog, amit csináltál"), csak azért, mert az hozott egy döntést a saját papírjairól. Feri egy szerencsétlen kezdő, aki sajnos túl éretlenül talált rá ezekre a topicokra, meg a tőzsdére is. És az eddigi legokosabb döntése volt (árfolyamtól függetlenül), hogy ma kiszállt. Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem hallgat arra, amit korábban írtunk neki: kezdőként no DT, pláne no TDT, no ultraspeki papír, no határidő. Csak prompt blue, vagy közepes papír pár hetestől néhány hónapos távokra. Közben meg csak figyeljni.
Törölt felhasználó 2006. 09. 12. 17:40
Előzmény: #1740  matgab
#1741
Hihetetlen, nem hittem volna, hogy egyszer én leszek a középpontban egy részvény életében!:) BB24! De ki is mondtad a tutit: "inkább ne is vegyen Novot, csak bepánikoltatsz itt 1-2 embert!
Jelzem engem és más, több ezer db-bal rendelkező befektetőket nem, az biztos!"

Akkor most mire ez a nagy felhajtás, mert véghezvittem egy kisebb tranzakciót? Tudod sokan vannak 140-es humetben meg 86-osban(utolsó 2nagy emelkedés teteje közelében), így nem akarok ilyen sorsra jutni majd visszahozom máshol. Amúgy beálltam 400-as vételre!:) És nem Gyurcsány fia vagyok, akkor nem itt lennék!:D

Hajrá Novo!

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek