Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 08. 08:35

Hol vagy Marques?  

Csá Marques Papi!

Mi a véleményed az űbertőkeáttétes portfóliómról?

Erősorrend:

Foto55%

Molly40%

Synilány5%

Szerinted is jobb lesz a piacnak rövid távon, ha a szocik nyernek? Várom a véleményedet!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 04. 20. 18:11
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#11
Marqui Papi!
Nem ezt beszéltük meg!!! Hun vannak a zsifik? Miért kergetted el űket?
Törölt felhasználó 2006. 04. 20. 06:54
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#10
Csá Marqui Papi!
Igazán rendes pasas vagyol, hogy mégse felejted el a régi havereket. Én máma azért betettem eladásra a Fotoka tökiáttétes részét 850-en. Ha felmegy, akkor visszaveszem, ha leesik, akkor is visszaveszem. Majd lássuk. Természetesen Rahimkulov apu tisztelete is megvan a névváltozásban. A másik indok pedig 1ccerű: elfelejtettem a régi jelszót, és nem tudtam új jelszót kérni, úgyhogy regisztráltam még ecccer. Most megyek Arbeit-ba, de a szemem a páján!!!
Törölt felhasználó 2006. 04. 20. 04:33
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
Gabcsiko,

:)
Ne csinájjá má személyi kultuszt! Mert azt hiszik hogy te is én vagyok. :)
.
Gabcsikovo??? Mi ez a szlávos végződés? Megváltoztattad a nevedet Rahimkulov iránti tiszteletből, mert megvette tőled drágán az Antennát?
.
Egyébként mindig válaszolok. Legutóbb kb. pár hete írtam hogy MOL meg Fotex szerintem is jó választás a részedről. Erre tényleg ezek a nyerők. Neked nem lehet tanácsot adni apám. Mert mindid belenyúlsz a tutiba. :)
.
zseni vagy vazze :)
.
JA! ITT JOBBRA ELINDULT A FOTEX BLOG.

Törölt felhasználó 2006. 04. 19. 17:14
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#8
Ez nem szíp tűled Komám! Még nem is válaszolsz, mikor itt vagyok full Fotoba (Portfolio: 100%1.5ös tökiáttéttel). Hát most mitcsináljak én szegény legény? Nem segít rajtam senki, kicsi vagyok, egyedül vagyok ebbe a nagy zivataros időbe brühü-brühü-brühü...
Törölt felhasználó 2006. 04. 13. 06:47
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#7
Csá Marques!
Hogy érzed a mai napot? A brokim aki aránylag óvatosan szokott vásárolni, most azt mondta, hogy várni kell még az eladással. Nekem muszály eladnom, mert a tőkeáttétet nem görgethetem a végtelenségig, csak max. április végéig. A Mollycsajból kiszálltam még tegnapelőtt 24535-ön, és ismét brutál mennyiségű Fotikám van (még egy kis Synicsaj is de az igazán nem sok). Szal.: Mit érezel komám?
Törölt felhasználó 2006. 04. 09. 19:14
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
üdv!
azért ez a pukkantósat nem kell túl komolyan venni, mivel az USA pl. Kína, Oroszo. ellen is rendelkezik (hasonló) támadási tervvel, sőt ez bevett gyakorlat az országok hadvezetésében. Szimplán azért, hogy ne az utolsó percekben kapkodjanak, pláne ha esetleg közben már a fél saját vezérkart likvidálták... (pl. "levadászta" őket az ellen...)

szóval a "bevetne" és a "készül" szavak itt "megvan a támadási terv atom-verziója is" értékű...
egy "szimpla" iraki mintájú légicsapásos-aztán bevonulós cucc az olajárnak is jót tenne, az atomos már lehet inkább pánikot keltene...
Törölt felhasználó 2006. 04. 09. 19:04
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Találtam egy jó kis olajárrobbantós cikket:
Az iráni elnök a jövő Hitlere?

Irán elleni atomcsapásra készül a wasghingtoni kormány - írja legfrissebb számában a New Yorker. Az amerikai hetilap szerint az Egyesült Államok nukleáris tölteteket is bevetne egy atombomba gyártásával gyanúsított iráni bázis ellen.
stb-stb.

Ha a szocik nyernének akkor az szerintem jó lesz hétfőn a tőzsdére.

Igazság szerint elég hálátlanok a tőzsdések. Két évvel ezelőtt az SZDSZ fúrta meg az ányát. Erre már senki nem emlékszik, pedig sok pízt fizettem vona már be (szerencsére). Szal hajrá Molly-Foto-Syni+Szdsz!!!
Törölt felhasználó 2006. 04. 09. 18:48
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#4
na azért! látom, visszavetted a Molocskát! :)
nekem is ezek vannak, kiv. Syn, helyette még megtartottam pár BUX longot :)
sztem a PPlastról se késtünk még le, de egy korrekciót érdemes lenne kivárni...
ma beugrik a majom a vízbe :)
urnazárás, pozizárás (vagy újabbak rányitása :)
minnyá megnézem, mi jött le klíringből, abból lehet nyitok még, ha tetszik az összpiaci összkép :)

HAJRÁ BULL! :)
Törölt felhasználó 2006. 04. 08. 13:01
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Ja, Fotex 1. negyedév szerintem nagyon kedvező lesz, a veszteséget felszámolták, amire május elejéig felkészül a piac. 800 fölé várom Q1-ig. 850 körül Fibó szint...., szerintem elérheti addig.
Törölt felhasználó 2006. 04. 08. 12:59
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Hello Gabcsiko,

Ne csinájjá' má személyi kultuszt. :)
Te mindig belenyúlsz a tutiba, nem hiszem hogy Neked szükséged lenne bárki tanácsára.

Türelemmel tudsz sokat keresni, mint ahogy Antennával is sokat kerestél, mert tudtál várni, hogy a cégértéket beárazza a piac. Fotexnél is ez megy most....

Bullos papríjaid vannak, türelem kell, hogy sokat keress.
Fotex ingatlanjait néhány hónap alatt szerintem beárazza a piac, 1000 fölé várom.
Synergon: nincs véleményem, MOL bullos, mint ahogy írtam neked múlt hét végén a Fotex topikba. Szerencsére bejött....

Topik gazda

Gabcsiko
5 3 1

aktív fórumozók