Topikgazda: Törölt felhasználó 2006. 02. 14. 02:50

Fotex: erre vártak a spekulánsok?  

Ugrás a cikkhez
Vajon indokolható-e az elmúlt másfél hónapban mutatott árfolyam szárnyalás a Fotex esetében? Ez a kérdés foglalkoztathatja leginkább a részvényekben ücsörgő befektetőket, pedig a válasz biztosan nem a negyedéves gyorsjelentésben rejtőzik.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=64902
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 02. 17. 21:58
#5
T.Hello1 !
Sávosan…… benne (úgy vagyok ezzel a fotival mint méhecske a mézes üveggel, ha kint van, akkor bent szeretne lenni, ha meg benne, akkor meg kint) kérhetnék egy „sajátos értékelés” Kellemes hétvégét kívánok. Üdv.:
Törölt felhasználó 2006. 02. 14. 23:18
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
Hello ficsur2!

Én nem tudhatom,hogy mennyi ft-od van.De a viharok kellenek. Eddzodni szugseges. visszavenni?...Én nem igy gondolkozom.(hellok)..Rávenni sávossan azt ismeri hello...és a kovetkezot mondom neked és másoknak...kik tesztelik egymást,vagy éppen közel ,,,,
Törölt felhasználó 2006. 02. 14. 19:39
#3
T. Hello1 !
….hát amit ma tettem azért nem dicsérnél meg elfogyott a cérna, de szeretném visszavenni, amikor te is úgy találnád…..remélem írsz valami meggyőzőt. Üdv.:
Törölt felhasználó 2006. 02. 14. 17:20
Előzmény: #1  portfolio
#2
tisztelet mindenkinek!
A Vihar!
...a spekulánsok valoszinuleg nagyreszt mar elszortak minden papirjukat...A lényeg ,hogy Miért minimum 1200 -as celár?...a jelen helyzet jo a novekedeshez , mert alaphelyzet...Vársze gi ur nem akar átverni senkit...és a concord se a célárral...kérdésre a válasz nem a spekuláns határozza meg a Fotex Rt. értékét,mert ő csak spekulál,most sokan megnyugottak,hogy jó árron eladtták,de nem figyelnek oda ,hogy Mi történik.
- A Vihar a lényeg,vagy ami mögötte van?.....Reklámozok 2hete aztán becsapok v csak korrigálok és gyüjtötök? ezt nem a spekuláns dönti el.

Topik gazda

hello1
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek