Topiknyitó: werkaz 2007. 08. 17. 09:56

Econet topik  

Csinálok már egy rendes econet topikot mert hülyén néz ki ez az új bejelentés jöhet cím.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Monster 2006. 10. 25. 11:07
Előzmény: #5919  zolo
#5920
hmm:)
Én majd akkor kezdem figyuzni, ha pár napon keresztül folyamatosan emelkedik legalább 2-3 forintot, akkor már talán jelenthet valamit.
zolo 2006. 10. 25. 10:20
Előzmény: #5918  Törölt felhasználó
#5919
nyugalom, figyuzzátok a piacot, szeretjük az ecót::))
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 09:52
Előzmény: #5917  Törölt felhasználó
#5918

na elvitték a 60-asokat, jöhet a 61
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 19:08
#5917
Nagyon érdekes és hasznos információ. Mint már régebben írtam aZ Econet és a Freesoft közeli kapcsolatban áll egymással. Az idézet hír szerint a Freesoft ot volt Kínában.

Kedves vezetőség ha lehetséges megerősítést vagy cáfolatot kérnénk a blogon keresztül.

Köszönjük
forest_30 2006. 10. 24. 17:36
Előzmény: #5915  Törölt felhasználó
#5916
Idézet :
Az idei rendezvényen a világ szinte valamennyi jelentős IT cége, köztük 6 magyar vállalat, a Graphisoft, az Universal Grid Systems, az E-Group, a Freesoft és az InnoCenter is kiállított a Gazdasági és Közlekedési Minisztérium támogatásával.

Ez csak 5 cég. Lehet hogy szándékosan halgatták el az 5. céget ?
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 14:39
Előzmény: #5913  Törölt felhasználó
#5915
Sziasztok!
Ez lesz a novemberi rendkivüli bejelentés?
Üdv.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 14:38
Előzmény: #5913  Törölt felhasználó
#5914

na kicsit megforgattam a pénzem a MOL-ban (sajnos kevesebbet nyertem rajta a vártnál), de most már ideje visszatérni a jó öreg eco-hoz.
ez sikerült is egy kedves 59-es eladó jóvoltából.
Innentől már csak felfelé mehet!
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 14:13
#5913
Egy érdekes cikket találtam a PrimOnlineon:

"Nemzetközi HighTech vásár Kínában magyar részvétellel

Az idei rendezvényen a világ szinte valamennyi jelentős IT cége, köztük 6 magyar vállalat, a Graphisoft, az Universal Grid Systems, az E-Group, a Freesoft és az InnoCenter is kiállított a Gazdasági és Közlekedési Minisztérium támogatásával.

A vásár ideje alatt a gazdasági tárca által támogatott HTEC program közreműködésével két üzleti szerződést írtak alá az Universal Grid Systems és az E-Group vezetői kínai partnereikkel. Az UGS egy új hazai fejlesztésű grid eljárás kínai piaci értékesítéséről állapodott meg."

link

Szerintetek hány "új hazai fejlesztésű grid eljárás" létezik? Ha az Econeté, akkor miért hallgat arról, hogy Ázsiában is elad? Ha nem az Econeté, akkor hogyan fognak versenyezni ezzel a céggel az itthoni piacon? Vagy itt is kiszállnak, mint az EBPP-nél? Lesz itt árfolyammozgás, mert ez az üzletáguk sem aprópénz. Csak az irány ismeretlen...
zolo 2006. 10. 23. 11:10
Előzmény: #5911  Törölt felhasználó
#5912
Hölgyeim és Uraim (elnézést a hölgyektől az elöző beírásom alapján nem neveztem meg Őket)!

Érdekes hét elé nézhetünk véleményem szerint, no nem azért mert én írom, hanem azért mert valami megindult a háttérben , lehet, hogy megkötötték a háttéralkukat. Végre kezdi észrevenni (talán még nem túl későn) az ECONET menedzsment most, hogy talán Ők is újra érdekeltek(?), hogy PR van szükség mert ez így nem jó, hogy egyre több részvényes hőbörög joggal, és nem érti hogy pl. miért ér a tőzsdén 3x annyit egy ua. cég mint az ECO (itt a TWNET..re gondolok) úgy , hogy a TW egy kicsit jobban el van adósodva, ugyanakkor én nem értem, hogy miért ezt a hasonlítást veszik alapul a blogjukban(????). Érdekes volt a pénteki kereskedés egy szempontból (nem a forgalomra gondolok , hanem arra, hogy bár rendkívül kis mennyiségbe ,a legkisebb büfik kezdtél el csipegetni, de már látszódott , hogy egy ilyen , a cég anyagj helyzetét nem befolyásoló hírre is, megjelent pár elszánt 3-5 K-s vevő, akik nem adták vissza a nap végén a megszerzett pakkjukat . Miért adták volna vissza (?) mert régebben visszaadták.(megj.).Érdekes lesz, mert én úgy látom , hogy a 61-es eladó = 59 -es vevő, azaz amint anno írtam , a 90-100K-s 2 ft játékos, aki ügyesen keresett az elmúlt időszakban (63 eladás, 61 vétel, 61 eladás-59 vétel...gratula, sajna nem én voltam:( ),ügyes!!! Eladók nincsenek, bár megj. a 50 K feletti eladó ma nagynak számít az ECO könyvben, de látható, hogy 58-tól veszik amennyiben valaki borítana, (köztünk én is :)) , hogy miért lesz érdekes a jövő7? Véleményem szerint azért, mert ha túléljük a mai napot , akkor jövő héten megjelenhetnek a nagyobb spekik akik nem 3-5K-t fognak venni, és akik talán mint ahogy a trendlines elemzés írta, akár egy újabb tavalyi Humet-storyt indíthatnak be, azzal a különbséggel, hogy itt azért több kézenfogható dolog van a háttérben mint a mesegyártó cégnél. Természetesen ezek mind feltételezések, én nem tudom és nem tudhatom, ha tudnám már nem írogatnék a fórumba, hanem a háttárbe maradva jókat nevetnék.
Izgalmas és szép hetet kívánok mindenkinek!
Törölt felhasználó 2006. 10. 22. 20:05
Előzmény: #5910  Törölt felhasználó
#5911
kublaj,

köszi a beírást jó volt ha nem lesz rossz a Q3 veszek egy-két db-ot a barátaimmal. Addig megnézem technikailag.
Zolo megjelenése is jó jel :) plusz van még egy szuperhiéna barátom aki elkezdte vásárolni.
Ha beindul 300-400 Ft a minimum amit várok tőle.

üdv mindenkinek
Törölt felhasználó 2006. 10. 22. 14:43
#5910

ecoNET média intró – egy kis történelem

2006. október 20. 18:36

Az econet.hu 2004 közepén határozott önálló online médiavállalkozás indításáról. Egyik célkitűzésünk felhasználói tartalmak generálása és üzleti alapokra helyezett menedzselése volt, szemben a „hagyományos”, szerkesztőségi apparátus felépítését megkövetelő online-újság típusú modellel. Már tevékenységünk indulásakor érzékeltük az egyre növekvő érdeklődést a színvonalas vertikális tartalmak iránt is, ezért egyben internetes média értékesítőház építését is elindítottuk.

A működés első évét, a kezdő média-portfólió akvizíciók által történő felépítése jellemezte, melynek eredményképpen tulajdonrészt szereztünk a sziget.hu program magazinban, talalkahely.hu társkeresőben, ultraweb.hu ingyenes tárhelyszolgáltatóban, freeblog.hu piacvezető blogszolgáltatóban. Eközben a saját fejlesztésű, 1999 óta népszerű eco.hu gazdasági információs oldal megújítása mellett az értékesítőház is elindult. Jelenleg a stop.hu politikai oldal, szanalmas.hu közösségi blog, met.hu meteorológiai információs portál, a tdc.hu gazdasági szolgáltató oldal és az econet.hu NyRt Webgyár üzemeltetésében levő több mint 100 önkormányzati portál reklámfelületeinek értékesítésítését végezzük.
Az előttünk álló egy év a portfólió további bővítése mellett, már a szolgáltatásaink egységes ’brand’ alá gyűjtéséről, a különálló közösségek összehozásásáról szól. Új szolgáltatásként, külső technológia partnerrel együttműködve elindítottuk videómegosztó portálunk béta verzióját a freeblog-hoz közvetlenül kapcsolódó freevlog (videó-log) néven. Az év végig befejezzük egy alkalmazás fejlesztését mely valamennyi eddigi szolgáltatásunk (sőt akár az értékesítési partneroldalak) közös metszéspontját jelenti, s melynek további részleteiről elsőként ezen blogon fogunk hírt adni.

Econet.hu Nyrt.
eco.hu - gazdasági hírportál
media.econet.hu - online media sales house
Externet - internet szolgáltatás
GridLogic - grid fejlesztés
Megafone - telefonszolgáltatás
Ultraweb - tárhely és domain szolgáltatás
eMusic - digitális média értékesítés
sziget.hu - életmód magazin
freeblog.hu - piacvezető blog
freevlog.hu - webkettes videómegosztó portál

Nem rossz kis portfolio ez majd meglátjátok be fog indulni.És nem kicsit nagyon.
Törölt felhasználó 2006. 10. 22. 01:10
#5909
zolo 2006. 10. 21. 22:00
Előzmény: #5907  Törölt felhasználó
#5908
Uraim, lehet, hogy itt az idő az olcsó vételekre??
kezdenek érdekesek lenni a fejlemények::)
Törölt felhasználó 2006. 10. 20. 19:34
Előzmény: #5906  Törölt felhasználó
#5907
"veszik"
Törölt felhasználó 2006. 10. 20. 19:33
Előzmény: #5905  Törölt felhasználó
#5906
Lehet komolyan eszik ezt a blogot?

link
Törölt felhasználó 2006. 10. 20. 17:25
#5905
Csernovics már elkezdte technikai alpon elemezni. Talán ez jó jel...

link
Törölt felhasználó 2006. 10. 20. 14:15
Előzmény: #5898  zolo
#5904
Nagy itt a csend, amióta visszakókadt az árfolyam. Szerintem kb. ennyire képesek a spekik ennél a részvénynél. 40 ezer darabos forgalom mellett fel két forintot, majd vissza ugyanoda. Nem mi mozgatjuk itt az árat, ha mozog.
Törölt felhasználó 2006. 10. 20. 13:56
#5903
No akkor örülök, hogy tisztázódott a dolog.

Zolo-tól pedig elnézést, mert úgy gondoltam, ő is ekvivalens.

Így viszont nem igaz, hogy Zolo=Zolko
(nincs nagy jelentősége, de azért szerintem érdemes tisztázni)

Egyébként én is ECO tulaj vagyok nem kis pakkal, ezért érdekel a dolog.
zolo 2006. 10. 20. 11:34
Előzmény: #5901  Törölt felhasználó
#5902
Dottore!

Jöjjön majd át a danubius topikba, én is bírom az Ön búráját:)

Egyébként nekem ez meglepetés, de én nem foglalkozom kinek hány nickneve van, nekem egy . Kész!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 20. 11:31
Előzmény: #5900  zolo
#5901
Gyerekek!

A találgatásokból az Zolko=drkumalo igaz.
zolo nevű fickó nem én vagyok, de bírom a búráját.

Ha valakinek van egy kis humor (és realitás-) érzéke, az rájöhetett, hogy az "angol nagybefektető" sztori hülyeség volt a köbön.

De úgy tűnik most tényleg megmozdulhat végre a kicsike...

Topik gazda

werkaz
4 2 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek