Topiknyitó: werkaz 2007. 08. 17. 09:56

Econet topik  

Csinálok már egy rendes econet topikot mert hülyén néz ki ez az új bejelentés jöhet cím.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
d_mode
d_mode 2010. 05. 22. 11:46
Előzmény: #108579  sly36
#108580
teljesen jogos,neo-val is lehet akár 50 ft.
de bíztató a tegnapi usa zárás,reménykedjünk,hogy lesz még egy bikafuttatás az ujjabb szakadás elött.
sly36
sly36 2010. 05. 22. 11:29
Előzmény: #108576  Törölt felhasználó
#108579
Luigi, ezzel vitatkoznék egy kicsit, hogy "a részvényt itt nem szabad eladni". Ha olyanok a piaci körülmények, akkor igenis el kell adni. Te is emlékszel, hogy hányan mondták ezt 200 Ft fölött is anno, páran be is ragadtak azóta is (biztos emlékszel még TomiBone-ra pl.), csak azért mert Balács Cs. ennyiért jegyzett, akkor ér is ennyit alapon, aztán megnézte az 50-et is azóta.
Pénteken is megfordult 240K darab 105-108 Ft között, tehát ennyi részvény gazdája gondolta úgy, hogy még ennyiért is el kell adni.
Szóval csak azt akartam mindebből kihozni, hogy azzal, hogy azt mondod, ennyiért nem szabad eladni, azzal ugyanúgy befolyásolhatod a piacot, mint aki éppen gerinctelen módszerekkel, szavakkal venni szeretne és ilyen irányban próbál bárkit befolyásolni. (Nem védeni akarom Őket, engem is qrvára idegesít).
Pár hete, hónapja jól lehurrogtál valakit (talán Kenyerest nemtom, de többen is mondták), hogy 100 Ft-ért vagy akörül akarnak venni, mert akkor is úgy gondoltad, hogy mivel mindenki ennyiért akar majd venni, jelentős tételt úgy sem lehet kapni.
Hát tegnap is lehetett ugye már 106 körül is jelentőst tételt venni. És ha olyanok lesznek a körülmények, hogy szakadni fognak a globális indexek, akkor ezt a Jóisten sem fogja megtartani 100 Ft fölött, csakazért, mert "ennyit megér". Mindig annyit ér, amennyit a piacon adnak érte.
Mindehhez még annyit, hogy tegnap én is vettem 106-ért (mert ennyit megér), de ha úgy látom, igenis el kell adni akár olcsóbbért is.
Azt hiszem, már mindketten tanultunk a saját beragadós példánkból, én másokat inkább a tőke védelmére buzdítanék.
Törölt felhasználó 2010. 05. 22. 11:16
Előzmény: #108576  Törölt felhasználó
#108578
Látom, ideges vagy, vegyél be pár Xanaxot, hátha hat és megnyugszol. :)))))

Már leírtam, nem azért kell adni/venni, mert én azt mondom. Mindenkinek saját magának kell eldöntenie, hogy hol vesz és hol ad el.
Aki beírásra vesz/ad el, az egész egyszerűen szólva hülye.

Hidd el, Scipionak megvan a maga stratégiája, nekem is, sem ő, sem más nem szorul arra, hogy én mit mondok vagy állítok. Nem kéne úgy beállítanod, mintha miattam dobta volna el a pakkját, ez egyértelmű hazugság részedről.

"és a stokyn is megvezetted rendszeren az embereket"
Kit vezettem meg te szerencsétlen?!
Neveket kérek, hogy az ottani csapatból kik adták el/kik vettek miattam, kik buktak és mennyit? Addig ez csak hazugság részedről.
Egy olyan ember nincs odaát, aki azért vett/adott el, mert én mondtam.

Látom, süllyedhetsz még méllyebbre...

"zeeh szélkakas antimester!"
"köpönyegforgató érdekmester"
"önérdekmester"
"szóhuszár"
"ingerszegény elemző-írhával kifelé hordott köpönyeg"
"köpönyegforgató bankbetétre ácsingózó"
"emmis bevételt feltételesen irígylő, azóta tagadó; bankbetéttel opcionálisan jobban járó, elemzővénájú köpönyeg színe-visszájával hadakozó zeeh"
"Gerinctelen figura vagy és éppen ezért csak fröcsögsz.
"ingerszegény környezetben felnevelkedett agyad is megértse"

Szerinted ezek a jelzők kit minősítenek? Engem vagy téged?
Köszi, de az általad birtokolt rendkívűl "magas" szívonalra nem kívánok lesüllyedni.
Törölt felhasználó 2010. 05. 22. 10:38
Előzmény: #108572  Törölt felhasználó
#108577
Tényleg aranyosak "vagytok"(mondjuk nekem az is furi, hogy eddig nem írtatok ide; jobbos-balos; aranyos) most meg egyszerre, szombat reggel korán kelve... Vannak véletlenek (mint a két vállamon két kisördög) aranyosak vagytok na.
A lényeg, hogy bizonyos szint alatti emberek felhúznak, ezért elnézést a többiektől.
Továbbra sem fogom hagyni viszont, hogy általam nem tolerált érdekemberek befolyásolni próbálják azt, akit lehet. Aki ilyeneket ír, hogy nem való ide, aki egy fórum beírásai alapján kereskedik, azt is kimondja, hogy akkor bármit beírhat ide büntetlenül. Nem értek ezzel egyet. A véleményünket leírhatjuk pro és kontra, de a pozifüggő, rendszeresen és sűrűn változó vélemény legalábbis visszatetsző.
Nekem is sok volt magamból és kényszerszabira küldöm magam pár napra, a sz@rozó brigád pedig remélem önmérsékletet mutat és korrektséggel próbálkozik.
Törölt felhasználó 2010. 05. 22. 10:21
Előzmény: #108565  Törölt felhasználó
#108576
Gerinctelen figura vagy és éppen ezért csak fröcsögsz.
Leírom, hogy az ingerszegény környezetben felnevelkedett agyad is megértse.

1. Már akkor is sikerrel tőzsdéztem, amikor téged a javítóban pofoztak. (1997-ben, mikor kezdtem, nem olvastalak téged)

2. Gusztustalan az, ahogy a szándékaidtól függően változik a véleményed. (a reklámszámolás eredményét a stokyn lelkendezve fogadtad, most pedig agyatlanul hánykolódsz)

3. Nem láttam még olyan gerinctelen embert, aki ezt beismerte volna, különben eleve nem lenne az.

4. Te is tudod, hogy a részvényt itt nem szabad eladni, te is csak azért küzdesz, mert már a mundérod nem létező becsületét véded és VENNI szeretnél A részvényt itt nem eladni kell, venni, te is remegő kézzel várod a beszállást.

...és a stokyn is megvezetted rendszeren az embereket, Scipio is össze-vissza kapkodott, olvastam, hogy volt eset, amikor a pánikban magára borított. Neki sem láttam, hogy írtad volna, hogy lassítson, csak nyomtad a pozifüggőt.

A kitűzött árfolyam nem stratégia, hanem baromság. Tudod, a tőzsdén a piachoz kell alkalmazkodni és nem megpróbálni odadumálni az árfolyamot, ahol a merev stratégiám szerint várakozom. (megvezetve a fórumtársaimat, ha valaki -nem én te értetlen "guru"- mégis megunná és dobná)

Sokan tudják, hogy stílusom a pénzért bármire képes emberekkel is jóval kultúráltabb az átlagosnál, de ha meggyőzhetetlenek és még ők dumálnak, minősítenek, trollkodnak, azt nem tolerálom.
Azt nem gondoltam volna, hogy rövidgatyasátánnál is nagyobb kullancs vagy.

Felteszem megint a kérdéseimet:

Mióta tőzsdézel (sikerrel persze)?
Hogy látod az Econet jövőjét?
Meddig Off-olunk még itt és túrjuk szét az amúgy is törékeny hangulatot?
Törölt felhasználó 2010. 05. 22. 09:38
Előzmény: #108572  Törölt felhasználó
#108575
Hidd el, olvasok eleget. Attól meg, hogy nem írtam be ide eddig, megvan a véleményem a világ dolgairól és az adott részvényekről is.
Ez az egész Portfolio fórum már egy nagy nulla.
Tényleg lassan 20 oldalt kell átolvasni ahhoz, hogy valami, a topic témájához kapcsolódó dolgot lehessen olvasni, ezért húztak el innen máshová a régi nagy "öregek".
Törölt felhasználó 2010. 05. 22. 07:12
Előzmény: #108571  karesz011982
#108574
csak sikerülni fog néhány nicknek szétbarmolnia a topicot, kéne csinálni egy zártkörűt, ezt meg itt hagyni a faxba..na jók legyetek, kedden hátha megfordul a világ:-))
karesz011982 2010. 05. 22. 07:10
Előzmény: #108571  karesz011982
#108573
mondjuk tényleg elment a topik a totál off-ba. Van, hogy 10-20 oldalt kell átnézni különféle témákban, mire talál az ember egy két infót, de a megoldás a nickek alapján való szelektálás:)) vagy a stocky, de ott meg mostanában zeeh a fő kommenter, viszont ott meg pont az ellenkezőjét mondja, mint itt...ez van, ezt kell szeretni:))
Törölt felhasználó 2010. 05. 22. 07:07
Előzmény: #108570  Törölt felhasználó
#108572
Akkor ezek után is olvasd , hogy ne írhassál be hülyeségeket. Vagy jobban tennéd ha helyesen értelmeznéd a luigiano beírásait ,mert pont ő az aki nem fikázással tölti el napjait a topikban.
Szerintem, Te nagyon keveset olvasol,mert ha többet olvasnál, akkor okosabban fogalmaznál, ha pedig okosabban fogalmaznál, akkor bölcsebb lennél, ha pedig bölcsebb lennél, akkor nem neveznéd fikázó stílusúnak Luigiano,-t hanem elgondolkoznál azon, amit ő és mások, itt e fórum hasábjain írogatunk, amit viszont te nem tettél meg eddig, tehát nem gondolkoztál és nem is olvastál eleget, ezért a fikázó szó jelző, nem Luigiano illeti , hanem a megfogalmazóját,a leíróját (!)
karesz011982 2010. 05. 22. 07:06
Előzmény: #108570  Törölt felhasználó
#108571
hát nem tudom, ezzel a commentel nagyon magasra tetted a lécet...
Törölt felhasználó 2010. 05. 22. 06:52
#108570
Csak olvasni szoktam a topicot, de örülnék, ha végre lényegi info lenne benne és nem vita.
Luigiano, befejezhetéd végre a folyamatos fikázást, kezdem már qrvára unni.
Köszi, mindannyiunk nevében!
Törölt felhasználó 2010. 05. 22. 05:20
Előzmény: #108568  Törölt felhasználó
#108569
zene:
link
Törölt felhasználó 2010. 05. 22. 04:56
Előzmény: #108567  Törölt felhasználó
#108568
Az általunk ismert prostitúció is normálisabb ennél. Ha nagyon lesarkítom, az egy szimpla üzlet. Mindkét fél tudja mit tud nyújtani és ezért mit kap cserébe. Nincs ezzel gond, amig mindenki betartja a szabályokat. Egy sima üzlet. Éljen vele akinek jól esik, szolgáltató mindig lesz, és még mindig jobb, ha egy ilyen helyen éli ki az ösztöneit valaki, mintha megtámadna valakit az utcán...
De eeeez...
Mégis mik ők? Állatok? Egész életükben rokkant lelkű, kiszolgáltatott tárgyak lesznek. Gondolom a családjuk még büszke is arra, hogy az ő lányukból szentelt prostituált lett...
Wongi, ne írj ilyeneket többet...
Törölt felhasználó 2010. 05. 22. 04:36
Előzmény: #108563  Törölt felhasználó
#108567
Jó reggelt!
Ez nem az ő saját, szabad döntésük???? Nem ezt nevezik nemi erőszaknak? 12 évesen? Az a pasi se tiszta, aki ezzel él...nem mondható rólam, hogy korlátolt vagyok, no, de az még gyerek...azért lennie kellene bizonyos határoknak...
Eddig sem voltam vallás kedvelő, de ezt a vallást bizosan soha nem fogom a magaménak gondolni.
És ezt nem büntetik? Nincs erre törvény? Hihetetlen...
Azért ki tudnék találni az összes ilyennek valami jó kis büntetést...hogy veszi valaki magának a bátorságot, hogy megnyomorítsa valakinek a lelkét ilyennel...
És ilyen még tényleg létezik, a mai világban??
Nem szeretném végig gondolni...
Törölt felhasználó 2010. 05. 21. 22:47
Előzmény: #108565  Törölt felhasználó
#108566
béke van, örüljünk a zárásnak inkább
Törölt felhasználó 2010. 05. 21. 22:36
Előzmény: #108522  Törölt felhasználó
#108565
Komolyan mondom, ez már nagyon szánalmas, amit művelsz, de leírom a kedvedért még egyszer.
Egy nagy marha az, aki azért vesz/ad el egy részvényt, mert XY azt mondja neki. Ha te így kereskedsz, akkor ezúton gratulálok!

Ja, jó keményen megmondtad ám a frankót. LOL :)
Jó papagáj lenne belőled, elmehetnéál cirkuszba. :)

A részvényről meg annyit, hogy ki van tűzve az az árfolyam, ahol még venni fogok a meglévő pakkomhoz és az is ki van tűzve, ahol el fogom adni. Tudod, stratégia... (Már ha ismered a szó jelentését).
Ha tudnád használni a Markerst vagy bármely más progit, tudnád már igen jó eséllyel a beesés kérdésre is a legvalószínűbb választ, ha nem is 100%-osat, de ez közelit.

Húzzál bele, mert ma még alig idéztél tőlem valamit luigi vagy épp számolod a reklámokat? :)
Törölt felhasználó 2010. 05. 21. 21:27
Előzmény: #108545  Törölt felhasználó
#108564
De azért időnként ne felejts el realizálni. Persze ne akkor, mikor a "guruk" mondják (sok esés után), de egy szekérfutás után némileg "over the top" az rendkívül hasznos itt a bankbetét szakmában. :)
Törölt felhasználó 2010. 05. 21. 21:11
Előzmény: #108556  Törölt felhasználó
#108563
Én nem fogalmaztam elég világosan . Bocsánat . Azokba a kislányokba , gyerekkoruktól belenevelik , hogy ingyen lefeküdjenek azoknak akik megkívánják Őket . Nem pénzért csinálják .
Törölt felhasználó 2010. 05. 21. 21:04
Előzmény: #108560  karesz011982
#108562
Jó estét kívánok .

Mai vasárnapi mise alkalmából ,meg fogjuk vizsgálni , milyen hatása lesz a gazdasági világra ,miután a jelképes vadállat , megsemmisíti Nagy Babilont , a parázna asszonyt .
Ugye mikor közelednek a hamis vallásos ünnepek , a kereskedők vigadnak . Hiszen olyankor rengeteg árucikk, gyertya , karácsonyfa , ajándékok , sonka -tojás kel el .
De miután be lesznek tiltva az ünnepek , ez fog
történni : " A Föld utazó kereskedői is sírnak és keseregnek miatta, mert senki sincs már aki megvegye teljes árukészletüket . Az arany, az ezüst ,a drágakő,a finom lenvászon a bíbor a selyem .............továbbá marhákat ,juhokat kocsikat .........Az ezekkel üzletelő utazó kereskedők ,akik őbelőle gazdagodtak meg,
kínjától való félelmükben sírnak és keseregnek.
Milyen kár ! Milyen kár a nagy városért, mely finom lenvászonba és bíborba volt öltözve , és gazdagon fel volt ékesítve , aranydíszekkel , drágakővel . Mert egyetlen óra alatt elpusztult ilyen nagy gazdagság ...........mert az Isten bírói büntetést hajtott végre rajta...Egy erős angyal pedig felemelt egy nagy malomkőhöz hasonló követ ,a tengerbe vetette és azt mondta : így fogják levetni a nagy várost és soha többé meg nem találják ...........mert azzal ,hogy spiritizmust gyakoroltál , félrevezetted az összes nemzetet . Igen , próféták és szentek vérét találták benne és mindazokét akiket legyilkoltak a Földön . " ( Jelenések 18:11-24. )

Ennek valószínűleg a tőzsdén is érezhető lesz a hatása .
Folyt. köv .
sokmani
sokmani 2010. 05. 21. 21:01
#108561
Micsoda szerelmek szövődnek itt!:-))))

Topik gazda

werkaz
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek