Topikgazda: bpmcwap 2006. 01. 03. 13:50

Humet: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Ugrás a cikkhez
Nem mindennapi a Humet mai teljesítménye, az eddigiekben 45 és 61 Ft között, 35%-os sávban forogtak a papírok a kereskedés során. A kötélidegekkel rendelkező spekulánsok igen szép napot élhetnek át, főleg ha jókor adtak-vettek.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=63143
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 07. 17. 10:59
Törölt hozzászólás
#28880
siemens 2008. 07. 17. 10:59
Előzmény: törölt hozzászólás
#28879
Kösz, egyszerűen röhejes....
kissherceg 2008. 07. 17. 10:57
Törölt hozzászólás
#28878
Törölt felhasználó 2008. 07. 17. 10:57
#28877
..nem értem...nem néz tv-t? ...a legolcsóbb, a legsilányabb krimiben is lehet látni, hogy a pofazacskóba kell rakni valami kis kendőt, golyót, apró tárgyat és úgy beszélni egy fontos híváskor...khm.vagy ez még nem elég ilyenkor? :DDDDDDDDD
siemens 2008. 07. 17. 10:55
Előzmény: #28875  Törölt felhasználó
#28876
(azért ennyire buták má' ne legyünk....)
Törölt felhasználó 2008. 07. 17. 10:52
Előzmény: #28872  siemens
#28875
siemens,

a brókercégeknek kötelező a hangrögzítés!

d
Törölt felhasználó 2008. 07. 17. 10:51
Előzmény: #28872  siemens
#28874
Jajj siemens, hát már Te sem érted!!??
Dr. Nagy csak baráti kéz. Csakis vett a 6Ft-osokból, s tuti nem adja el sokáig, mert barát!!

:) :) :)
kissherceg 2008. 07. 17. 10:51
Törölt hozzászólás
#28873
siemens 2008. 07. 17. 10:49
Előzmény: törölt hozzászólás
#28872
Inkább nagyon butácskán csinálta......
(elektronikus levelezések, rögzített hanganyagok)
Ennyi erővel a homlokára is írhatta volna....
Törölt felhasználó 2008. 07. 17. 10:47
#28871

Herceg, pont ezen filózom én is....
...valakinek nagyon szúrta, szúrja a szemét a Humet, vagy annak vezetősége, ezért felnyomták....pedig...szinte kivétel nélkül minden tőzsdei cég házatáján van ilyen ember. Nem neheztelek az illetőre, mert, ha én a helyében lennék én is megtettem volna ezt a lépést..max óvatosabban, más nevén.
remélhetőleg a 10millás bírságon felül is megérte neki.
Őszintén..most kiaz, aki nem lépné ezt meg?
Törölt felhasználó 2008. 07. 17. 10:46
Előzmény: #28848  Törölt felhasználó
#28870
Akinek ez sem elég (!!!):

"...A gyorsjelentésen dolgozunk. „Július 10-e után” – írtam; tehát még időben vagyunk. ...."

az vegyen nyugodtan továbbra is Humit!! :)

Civin mester,
igazán mesterien csavarja a szót, de nem gondolja, hogy ez már arculcsapásnak számít?? Sőt olybá tűnik, mintha szemberöhögné az elkeseredetteket!!

S most egy kis "Így írtok Ti", illetve Ön, kedves Civin mester:

"Jó Mindenki, :)
a Reanal-os tranzakció miatt ne fájjon a fejetek, hisz csak néhány ócsóó papírt új baráti kézbe adtunk. Szegény drága jó Dr. Nagy, ez a kiváló ember, s jómagam is hiába magyaráztuk ennek az értetlenkedő PSZÁF-nek, hogy miről is van szó, képtelenek voltak megérteni. De remélem itt mindenki érti, miért is elkerülhetetlen, s miért is nagyon hasznos mindenki számára, hogy 6Ft-os papírok Dr Nagy baráti kezébe kerültek.

S annak is nagyon örülök, hogy annyi, de annyi baráti kéz van már itt a BÉT-en, s megynugtatlak titeket, hogy a baráti 6Ft-os részvények száma a baráti kezekben a jövőben is csak gyarapodni fognak a BÉT-en. Mérhetetlen örömömre szolgál, s büszkeséggel tölt el, hogy ennyi barát áll mellettem, s hogy Önöket, Jó Mindenkit is barátaim között köszönthetem. Köszönöm Nektek barátaim ezt a bizalmat, s ígérem további baráti részvényekkel hálálom meg.

Bevallom, sokáig féltem, hogy a sok értetlenkedő, hitetlen miatt -akik kis agyukkal képtelenek megérteni, miért is kívételes szerencse, hogy 6Ft-os részvényekhez juthatnak jutányos, 50-80Ft-os áron (szerencsére Dr. Nagy barátom értette), nos, féltem, hogy ezek miatt le kell váltanom a kisrészvényeseket, akik ezt a 60Ft alatti árfolyamot okozták, de szerencsére önként lemondtak. Így most már tisztult az igaz barátok köre, akik kezébe nyugodtan helyezhetem a még megmaradt baráti részvényeket, ahogy a múltban is inkább lemondtam arról, hogy a Dr. Csucska Elek Alapítvány birtokoljon ilyen kincset. Ahogy akkor is megosztottam Veletek, úgy bizton bízhattok benne, hogy bokros teendőim mellett most is szakítok időt erre.

Őszinte hívük és barátuk:
Kiwi barát, a mester

(elnézést a néha tegezésért, néha magázásért, de a sok barátom közt már nem is tudom kivel vagyok pertuban)"

kissherceg 2008. 07. 17. 10:41
Törölt hozzászólás
#28869
forest_30 2008. 07. 17. 10:39
Előzmény: #28867  Törölt felhasználó
#28868
Szerva itt , csere ott ...
Törölt felhasználó 2008. 07. 17. 10:35
Előzmény: #28865  martin36
#28867
T. Fórumozók, engedtessék meg pár észrevétel a bennfentes kereskedelem kapcsán:

1. amit még talán senki nem említett, hogy van egy icipici jó oldala is az egyébként pofátlan, felháborító bennfentes kereskedésnek:
- Dr. Nagy azt gondolta, hogy a cége megvétele pozitív hír a Humetnek, és nem volt elég neki majd az a a részvény amit kap a cégért, hanem még akart belőle.....

És ez át is vezet a dolog negatív oldalára:

2. Dr. Nagy pofátlan, kapzsi hozzáállása. Nem volt elég neki, hogy egy rakás részvényt kap a cégéért, amin majd később kereshet (mert hát ugye azért kap részvényt is cégéért, nem csak cash-t), még harácsolni is próbált. Dr. Nagy nagyopn messze lehet a tőzsde világától, vagy pedig nagyon is közel és szarik a magyar szabályokra és a minimális etikai alapokra. Mit gondolt, ezt szabad? Még ha nem is ismeri a tőkepiaci szabályokat (amit nem ártane hogy elsajátítana), ez etikai kérdés, ami úgy tűnik Dr. Nagynak nem nagy erőssége. Szomorú.

És végül, Kedves János - e sorok Neked szólnak elsősorban:

sajnos, ez besározta a tranzakciót, kő keményen! Lehet szép a sztory, de egy ilyen vállalattulajdonossal üzletelni, nem jó ómen. Olyannal, akinek az az első dolga, még mielőtt eladná a cégét, hogy harácsolni próbál, mások kárára! Hiszen akiktől megvette a részvényt, nagyobb keresletet indukálva, nem tudták a hírt, amit ő igen. Ennyire kapzsi volna Dr. Nagy? Ezek után bárkiben felmerülhet a gyanú, hogy a cégéért kapott részvényekkel majd össze-vissza "játszadozik", tőzsdézget, persze akkor már a névtelenség homályába burkolva magát. Ez bizony, nem értékteremtő azoknak, akik itt írogatnak, azoknak akik nem részei a Baráti Kezeknek! Ezt végiggondoltad kedves János? Az pedig nem mentség, hogy nem mérte fel a következményeit tettének. Ez alap erkölcsi norma, hogy nem csainálunk ilyet.
Hogy lehet, hogy itt a fórumozókkal kapcsolatban néha úgy begurulsz, hogy annak hangot isn adsz, Dr. Nagyot meg ilyen elnézően kezeled?
Mit várhatunk Dr. Nagytól? borítja a részvényeit? Netán már Ő adogatja?

Válaszodat várom,

Döme
Törölt felhasználó 2008. 07. 17. 10:28
#28866
martin36
martin36 2008. 07. 17. 10:04
Előzmény: #28864  csa-csi
#28865
Kedves csa-csi,ha sokáig tart még ez az állapot,szó szerint elmondhatom majd magamról ugyanezt:-)
csa-csi
csa-csi 2008. 07. 17. 09:57
Előzmény: #28863  martin36
#28864
"nincs egyebem csak a remény a remény!' :)
Szerintem ez is pozitív töltést ad, kedves martin36.
martin36
martin36 2008. 07. 17. 09:44
Előzmény: #28857  Törölt felhasználó
#28863
Tisztelt Civin Úr!
Kívánok Önnek jó kedvet mind úgy a magánéletében,mind a miunkájában,ha már egyszer nekem nem adatott meg ugyanez,amióta Humet részvénnyel rendelkezem.
Jovi 2008. 07. 17. 09:43
Előzmény: #28858  Törölt felhasználó
#28862
Koldus, örülök hogy jól szórakozol, irígylem a nyugalmadat, hogy még ezen se tudsz felháborodni.Nem adom el ne izgulj, de ez most tényleg kiverte a biztosítékot.
Törölt felhasználó 2008. 07. 17. 09:43
Törölt hozzászólás
#28861

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek