Topikgazda: bpmcwap 2006. 01. 03. 13:50

Humet: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Ugrás a cikkhez
Nem mindennapi a Humet mai teljesítménye, az eddigiekben 45 és 61 Ft között, 35%-os sávban forogtak a papírok a kereskedés során. A kötélidegekkel rendelkező spekulánsok igen szép napot élhetnek át, főleg ha jókor adtak-vettek.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=63143
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 20:52
Előzmény: #27919  Törölt felhasználó
#27920
Hmm!

Első olvasatra én csak nevetni tudtam rajta.
Engem mostmár csak az izgat, hogy pozitívan jöjjünk ki bebőle,- ha így lesz akkor, újra lehet rajta nevetni.
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 20:50
Előzmény: #27918  Törölt felhasználó
#27919
Ti aztán jól kifárasztottátok a Csereklei Gábor igazgató úrat.

Csereklei = csa-csi
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 20:45
Előzmény: #27917  Törölt felhasználó
#27918
Hát nem tudom, hogy sírjak e vagy nevessek!
Az érdekes az, hogy 2008.6.25.-én este keresték és azóta nen találták meg. Há hova lett? Ez a hír vagy szélhámosság,és az ár befolyásolására tették közzé, hogy vásárolni tudjanak, vagy nagyobb a baj mint gondolnánk? Kedves Civin János legyenszíves jelentkezzen, vagy legalább a munkatársai, tegyenek közzé valami véleményt, mert ez így nevetséges.
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 20:06
Előzmény: #27916  Törölt felhasználó
#27917
Hát ilyen a mi büntetőeljárási jogszabályunk!
A hatóságok pedig amutomatikusan teszik a dolgukat.
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 20:00
Előzmény: #27915  zotya32
#27916
Atyám, hol lett volna a tárgyalás,hogy reggel 5 órakor már keresik és vinni akarják? Meg sem várják a tárgyalás kezdetét? Nem akkor kell kiadni az elővezetést,ha nem jelenik meg? Egyébként meg 8-kor kezdődik a hivatalos munkaidő a biróságokon..
Milyen cimre küldték az idézést,ha még a lakcimét sem tudják? Elképesztő.Egyre furcsább ez az ügy.
zotya32 2008. 07. 03. 19:48
Előzmény: #27914  Törölt felhasználó
#27915
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 19:23
Előzmény: #27907  watson
#27914
watson, és mi van akkor,ha Marika néni azt mondja:én vagyok Civin, parancsoljon velem. Lehet,hogy a rendőrök még el is hiszik, .Na lehet ebből jó kis könyvet irni.
Egyébként a rendőrök akit meg akarnak találni, meg is tálálják.Ezek álrendőrök voltak, Marika néni meg Álasszony.

csa-csi
csa-csi 2008. 07. 03. 19:23
Előzmény: #27909  Törölt felhasználó
#27913
Nos rájöttem a dolog lényegére!
A történet, a tények sokakat nem zavarnak.
Bármi is történjen, egy a fontos, hogy Civint, mint minden gondunk okozóját, az ördög személyes barátját (ha nem éppen maga az!) fessük feketére (dejó Rolling Stones zene volt ez egykor) :)kiáltsuk ki főgonosznak, ácsoljunk neki bitófát, törjük kerékbe, és ha mindezt még túléli, kegyeletből máglyán szenvedjen kínhalált...
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 19:22
Előzmény: #27910  Törölt felhasználó
#27912
portfolio.hu vélemény:

"Szóhoz sem jutottunk a közlemény olvasása közben, egy igazi tragikomédia a parketten: árnyékra vetődő rendőrők, ismét hatósági vizsgálódás Civin ellen."

No comment.
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 19:21
Előzmény: #27910  Törölt felhasználó
#27911
"EZ ÍGY JÓ AHOGY VAN!!! "

Valóban, egyenesen remek ez az eljárás,és hogy senki nem tud semmit. Jobb már nem is lehetne!

"Legalább nem estünk, mint a többiek!"

Hurrá! Akkor többé ne is lehessen kereskedni a papírral, amíg ilyen rossz a helyzet a világban, nem? Sőt! Csak akkor lehessen kereskedni, amikor tuti emelkedik a Humet! Az lenne a tuti!

Részemről azt hiszem befejeztem az irogatást, további szép napot Alice (Viki57), Csodaországban!
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 19:15
Előzmény: #27902  Törölt felhasználó
#27910
Igen, igen nehéz ember vagy, de nem baj!
Civin úr nem azzal beszélt, akit "meglátogattak" a rendőrök, így mire hozzá eljutott a hír, torzulhatott.
Te úgy látod helyesnek, hogy ezután Civin úrnak el kellett volna mennie a volt szomszédjához, a rendőrökhöz - nyomozni a hír után. MI EZT NEM ÍGY LÁTJUK, s nem a Civin úr miatt!
Civi úrék feltételezésbe bocsájtkoztak, mivel nem volt információjuk. Egyet kihagytak, mégpedig a kötelező tanuskodást.
A rendőrökre nem jellemző, hogy amikor kimennek valakiért, akkor mindjárt megmondják az okot is - főleg miután szembesülnek, hogy akit keresnek nem lakik ott!
Mire lehet gondolni először, ha kimegy valakiért minimum két rendőr?
Válasz: Valamilyen ügy van folyamatban ellene.
EZ ÍGY JÓ AHOGY VAN!!!
EL KELL FELEJTENI AZ EGÉSZET!
Legalább nem estünk, mint a többiek!
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 19:09
Előzmény: #27906  csa-csi
#27909
Verekedni? Ugyan ... ér ez ennyit?

Amugy én ebben az egészben azt látom a legszomorúbbnak, hogy egy ilyen dologból pozitívan nem lehet kijönni.
Szóval legjobb esetben lesz egy "nem történt semmi, félreértés volt" kezdetű közlemény.
Ha esetleg valami gáz van, akkor mi történik, abba belegondoltatok?
Azt hiszem a trendlines-on olvastam 20 Ft-os támaszról, szóval nem igazán értem sokatok örömködését és a "Civin mester" feltétel nélküli bálványozását.
csa-csi
csa-csi 2008. 07. 03. 19:07
Előzmény: #27907  watson
#27908
Gumicsontot kaphatnék? :)
watson
watson 2008. 07. 03. 19:06
Előzmény: #27902  Törölt felhasználó
#27907
HelkA kételkedése jogos.

Lássuk be, hogy hülyén hangzik, hogy rányit a rendőr Marika nénire a hálóban, hogy jónapot Civin úr, velünk jönne?
Marika néni meg, hát nemtom ki az a Civin, de nem én vagyok, menjenek isten hírivel! :DD
csa-csi
csa-csi 2008. 07. 03. 19:02
Előzmény: #27902  Törölt felhasználó
#27906
Kössz, HelkA,
Rendes vagy, hogy így kiokosítasz. :) Bár amit írsz az nekem még mindig kicsit komplikált, de tuti, hogy az én hibám. Meg, hát a Duna folyik tovább, amerre lejt a terep.
További szép napot neked!
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 19:02
Előzmény: #27903  Törölt felhasználó
#27905
Remélem azért verekedni nem fogtok,ezen a semmin..........
watson
watson 2008. 07. 03. 19:01
Előzmény: #27901  Törölt felhasználó
#27904
Jó vicc, talán meg is hívhatták volna arra a tárgyalásra, nem? (Ha valóban ez az ok.)

Civin mester, nem a nőügyei fajultak idáig? :DD
Nekem volt egy nő az életemben akinek nem viszonoztam a vonzalmát (mint pl Vikinek :)) aki feljelentett hogy megvertem, csak hogy lásson. :)) Lementem vidékre meghallgatott a rendőr, találkozhatott velem a nő, aztán lementem a bíróságra, megint láthatott, és visszavonta, hogy bocs nem történt semmi. :))
Én meg hagytam a fenébe, nehogy mégegyszer látnom kelljen, meg kár a fölös körökért. De a bosszantó az volt a dologban a kellemetlenségen túl, hogy a bírnő pofátlanul lepasszolta az utiköltségtérítési igényemet, mondván, hogy vádlottként idézet. hát a jó édes anyját, mégha bíró is.

nagypalz-t is tovább kell keserítsem a rendőrállamunkkal kapcsolatban: A Richter környékén dolgoztam egy cégnek, ahol kamerák figyelték a kapukat, és az ablakokat, A kamera felvette, hogy a szomszéd utcából melyik kissebségi mit lopott el, mire a rendőrség lezárta a nyomozást mindenféle felelősségre vonás nélkül, hogy ez nem kellő bizonyíték.
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 18:59
Előzmény: #27902  Törölt felhasználó
#27903
csa-csi: nézd, szóbezédre, meg a szomszéd szavára egy héttel a történtek után kiadni egy semmitmondó közleményt és felfüggeszteni a papírt, háát, érdekes. Bár neked lehet hogy nem, bár állítólag a csa-csi-t is egyszer lehet csak jégre vinni

:D
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 18:55
Előzmény: #27898  Törölt felhasználó
#27902
"A HUMET Igazgatósága tegnapi közleményben értesítette a befektetőket, hogy Civin János, a társaság elnöke ellen eddig számukra ismeretlen okból rendőrségi vizsgálat folyik. Valószínűsíthetően a közleménynek szerepe lehet abban, hogy a Humet részvények felfüggesztésre kerültek eddig ismeretlen okból kifolyólag. "

"A Humet tudomása szerint 2008.06.25-én vagy 26-án hajnalban több rendőr házkutatást vagy letartóztatást kívánt foganatosítani eddig ismeretlen okból kifolyólag. Az eljárást tévedésből a szomszédjánál folytatták le, ami ma 19:00-kor jutott a tudomásunkra. "

Most akkor június 25-én vagy 26-án?
Ismeretlen okból rendőrségi vizsgálat folyik? Házkutatás vagy letartóztatás?

Először is, ha engem éjjel álmomban fölvernének a rendőrők, nem felejteném el, melyik nap volt. Vagy az szokványos, mindennapi eset, hogy valakihez hajnalban rendőrök mennek?

Másodsorban: honnan tudják, hogy rendőrségi vizsgálat folyik? Mert a szomszéd azt mondta? Semmi hivatalos papír nincs róla, csak a szomszéd Marika néni elmesélte valakinek, akitől teniszezés közben megtudja ... ? Ez így nagyon hivatalos és konkrét!

Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 18:48
Előzmény: #27898  Törölt felhasználó
#27901
A rendőrök csak azt a feladatot kapták, hogy vigyék be a mestert hajnalban. Másnap már nem mehettek ki, mert a tárgyalás lezajlott.
A következő tárgyalásig nem lehet senki fogvatartani tanuskodás miatt.
De mivel most Civin úrék pontosítják a címet, így többet nem fog ez előfordulni!

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók