Topikgazda: bpmcwap 2006. 01. 03. 13:50

Humet: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Ugrás a cikkhez
Nem mindennapi a Humet mai teljesítménye, az eddigiekben 45 és 61 Ft között, 35%-os sávban forogtak a papírok a kereskedés során. A kötélidegekkel rendelkező spekulánsok igen szép napot élhetnek át, főleg ha jókor adtak-vettek.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=63143
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 05. 29. 15:12
Előzmény: #930  Törölt felhasználó
#940
Amikor nagyon régen megláttam ezt a fórumot azt hittem azért jött létre, hogy egy kicsit tanuljunk és támogassuk egymást. Nem hiszem, hogy mi vagyunk azok akik irányitják a tözsdét, így nincs is mit félteni egymástól. Ezzel szemben vannak ezek az alsótagozatosok (tüske-szurka-gazdagodó meg a többi) akik csak arra használják, hogy kinyissák itt a szájukat, mert valószínűleg a nagyvilágban egy szürke kis félénk pontok és itt legalább elolvassák a "bekiabálásukat". Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de ez már nagyon unalmas Tőlük.
Törölt felhasználó 2006. 05. 29. 15:12
Előzmény: #935  Törölt felhasználó
#939
Ki ad nekem HUMET-et 59 FT-ért?
Törölt felhasználó 2006. 05. 29. 15:12
Előzmény: #932  Törölt felhasználó
#938
Civin mester máshol is veszi a papirt nem csak a Con....
werkaz 2006. 05. 29. 15:12
Előzmény: #935  Törölt felhasználó
#937
Hagyjátok má hagy szórakozza ki magát... ha már ez maradt neki :))) Bár igaz én is jókat derülök itt a fórumban néha ... főleg egy két beköpésen... pedig még főállás közben is beleolvasok :)
Törölt felhasználó 2006. 05. 29. 15:11
Előzmény: #935  Törölt felhasználó
#936
hát...feltételez némi perverziót az tény, de azért szerintem azokat jobban kell sajnálni akik benne ülnek a humetben csodára várva....
Törölt felhasználó 2006. 05. 29. 15:09
Előzmény: #933  Törölt felhasználó
#935
Uhhh.....na ilyenkor szokták azt mondani hogy a hallgattál volna akkor.........
Ez szerintem szegénységi bizonyítvány a köbön ha valaki ezt még be is vallja hogy ezen éli ki magát, és ez jelenti számára a szórakozást :-) Ha ez így van akkor téged ver a sors is rendesen, nincs is értelme hogy még én is szapuljalak. Úgyhogy bocsi.......mindent visszaszívtam :-)
Törölt felhasználó 2006. 05. 29. 15:08
Előzmény: #932  Törölt felhasználó
#934
ebben igazad van, mert a hawaiit csak azért irtam mert olyan jól hangzik, de amugy sosem mennék még egyszer az usába mert utálom őket...(oké hawaii az tulképpen nem is az csak félig..stb)...de,
már le van foglalva a maldiv utam ugyhogy ne zavartassátok magatokat velem.
Törölt felhasználó 2006. 05. 29. 15:06
Előzmény: #930  Törölt felhasználó
#933
Mindent rátok hagyok, legyen egy kis örömetek a bukóban....
de, annyit azért közlök hogy én nem görcsölök hanem szórakozok itt, mégpedig egészen jól...tudjátok napi 8 órában sasolni a tőzsdét, kell mellé valami ami szórakoztat....:-))))
De sebaj, boldogok a (lelki) szegények, mert övék.....
Törölt felhasználó 2006. 05. 29. 15:04
Előzmény: #931  Törölt felhasználó
#932
11-kor mikor elkezdett menni ezt írta :Igen, mert az elmúlt hetekben nem éppen a gigarallyk voltak jellemzőek...

NEM ÚGY MINT MOST!!!
Begyujtották a rakétákat:
Nabi, humet, gardénia....mi jön még?
De szép a fotex is, bár az nem a spekirakéta kategória már!

FIGYELEM SPEKIK!
Közeleg a nyári szünidők ideje, és hawaiira akarok menni, ezért kéretik beinditani a nagy brutális megabikákat, hiperrallykat, felsőlimites tobzódásokat!!!
IZIBE!!!

gyerekes.hawaii-t csak képeslapon látja majd.
Törölt felhasználó 2006. 05. 29. 15:01
Előzmény: #929  Törölt felhasználó
#931
Volt egy osztálytársam általános iskolában (alsótagozat) aki pont ugyan ilyen volt mint Gazdagodó. Ezért kb. arra a szintre rakom Őt is.
Törölt felhasználó 2006. 05. 29. 15:00
Előzmény: #921  Törölt felhasználó
#930
Amúgy nem is értem mit kell itt ennyire görcsölni. De a legnagyobb röhely hogy az görcsöl a legjobban aki elvileg nincs is poziban , nem is akar abban lenni és "pánikot" akar kelteni. Komolyan mondom röhejes. Én tele vagyok humettel 50-85 ig és baromira nem izgulok. Általában csak olvasgatom a fórumot, néha írogatok, de ennyi. Tudom amit tudok, és ez így van jól........Aztán itt vannak a Gazdagodó és társai humet ellenes liga tagjai :-))))) Na ők a legviccesebbek. Nincs humete (állítólag) de egész nap görcsöl itt. Folyamatosan csak azt hallani tőle hogy "menekülés" meg hasonlók :-)))))) Lehet hogy csak én vagyok maradi, de ha nekem pl. nincs eco-m vagy nabim, én biztos nem állnék be abba a fórumba menekülésre szólongatni az emberkéket. Hogy őszinte legyek, igazából még a fórumba is max 2 hetente ha beleolvasnék, de azt is csak kizárólag akkor ha iszonyat unatkoznék.
Mint mindíg........ha történik valami, nem mozdulok vakon hanem megnézem mi miért történik. Szóval: Annak hogy Gazdagodó itt hülyíti a népet......hát annak is biztosan meg van az oka. De egy biztos: Nem azért mondja hogy menekülés mert ő a nép barátja és itt játtsza a robin hood-ot és csak egy cél lebeg a szeme előtt, hogy megóvja az óvatlan befektetőt a veszteségtől :-)))
Törölt felhasználó 2006. 05. 29. 14:57
Előzmény: #928  Törölt felhasználó
#929
ezt már megszokhattad gazdagodótól.ha poziban van azt hiszi milliárdos lesz,ha nem vett valamit akkor az szar.
Törölt felhasználó 2006. 05. 29. 14:56
#928
Felőlem már önthetik, a nagy részét ma eladtam, ráadásul nem is rosszul...

Ha mégis lesz rally, majd visszaveszem, ha meg beöntik, akkor az alján veszek.
Törölt felhasználó 2006. 05. 29. 14:53
Előzmény: #921  Törölt felhasználó
#927
Gazdagodó! Elnézem a beírásaidat -ne haragudj-, de nem lehetsz valami nagy lángész. Egyik oldalról a másik oldalra állsz (ez olyan gyerekes). Utána néztem és hiába a fő tulajdonos adott el mégis nagyrészt a mai forgalomnak Civin bróker cége vette meg. Ezen a Te helyedben egy kicsit elgondolkoznék és utána alkotnék véleményt mikor leülepedett. Egy apróság: Mikor legutóbb Civin eladott akkor rá egy pár héttel beindult a rally.
werkaz 2006. 05. 29. 14:52
Előzmény: #923  Törölt felhasználó
#926
Visszafogott volt Mr. Civin, sehol egy fa testápoló...
Törölt felhasználó 2006. 05. 29. 14:48
Előzmény: #920  werkaz
#925
jóvanna werkaz :)) visszavonom....VEGYETEK EZ CSAK ÁLHÍR!!!
Törölt felhasználó 2006. 05. 29. 14:47
Előzmény: #921  Törölt felhasználó
#924
Ez kedves! ;-)

Miattam már ne aggódj, jó volt ez a mai nap, legalábbis nekem..
Törölt felhasználó 2006. 05. 29. 14:46
#923
"Tisztelt Vezérigazgató Úr!

Rossz döntést hozott! Az ominózus gumiparagrafus a Tpt.-ben és a tőzsdei szabályzatban azt mondja ki, hogy a Kibocsátónak olyan információkat kell soron kívüli tájékoztatás formájában közölni, amelyek a Kibocsátó papírjainak árfolyamát (értékét és hozamát) közvetlenül, vagy közvetve befolyásol(hat)ják, illetve a piaci szereplők számára lényegesek a döntéseik meghozatalakor. Ezzel kapcsolatban a döntésre a Kibocsátó (ez esetben én magam vagyok a) jogosult.

Az Ön által kifogásolt esetben - amikor is a közgyűlési előkészítő anyagokat rakosgattam föl a honlapunkra - meg voltam arról győződve, hogy sem a befektetőket nem készteti komolyabb döntésre, sem az árfolyamok elmozdulását nem idézi elő az a néhány dolgozat, amelyeket a közgyűlésen is felolvasunk majd, ha szükséges. Nem tévedtem.

Nyolc év tőzsdei tapasztalat birtokában provinciális és korlátolt módon arra a megállapításra jutottam, hogy én jól döntöttem, Ön meg hozott egy megalapozatlan döntést. A provincialitást és a korlátoltságot az a négy év verte belém, amikor nekem véresre rugdosták az oldalamat, Önök meg szépen gurnyasztottak, figyelve mire jutok.

Gondolom tudja, hogy nekem lassan begyógyulnak a sebeim, de a négy év alatt érzékeny lettem arra, ha valaki felelőtlenül vádol valamivel, és ezen érzékenységem okán nehezményezem, hogy Ön a 92. számú határozatában eljutott odáig, hogy rólam feltételezni meri azt, hogy bárki (potenciális) HUMET részvényesnek az érdekeit sérteni szándékozom.

További jó egészséget kíván Önnek és munkatársainak, ismeretlenül is őszinte híve:

Civin"
Törölt felhasználó 2006. 05. 29. 14:44
Előzmény: #920  werkaz
#922
miután legutóbb Civin eladott jött az up.(egyébként nem vagyok poziban nem is akarok.)
Törölt felhasználó 2006. 05. 29. 14:44
Előzmény: #920  werkaz
#921
Majd megértik ha beidul az öntés....
szegény kis firenze, majd ha nem lesz mit enned jelentkezz....:-))))

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók