Topiknyitó: Törölt felhasználó 2022. 01. 25. 09:28

OROSZ-UKRÁN háború  

Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről .
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
vigkrisz 2022. 11. 25. 20:51
#25700
tárgyalásmániákusoknak:
  • A Kreml újabb nyilatkozatának brutálisan zsaroló hangneme van, amely szerint az Ukrajna számos régiójában meglévő áram- és fűtéshiány Kijev tevékenységének eredménye, amiért elutasítja a Moszkvával való tárgyalást. A bejelentés megerősíti, hogy a megszálló erők jelenlegi taktikája humanitárius katasztrófa okozására irányulhat – a „békeajánlat” pedig lényegében olyan ultimátum, amely célja a megtámadott ország hatóságai feltétel nélküli megadásának kierőszakolása. A Kreml azzal számol, hogy az elektromos energia-, a víz- és a fűtésszolgáltatás megbénítása megtöri az ukránok társadalmi ellenállását – ez pedig rákényszeríti Zelenszkijt arra, hogy az állam elpusztulásának korlátok közé szorítása, illetve az állampolgárok életkörülményeinek javítása ürügyén tárgyalásokat kezdjen a Kremllel. Az oroszok lépései azonban nem járnak együtt Kijev álláspontjának megváltozásával – a hatóságok arra koncentrálnak, hogy fenntartsák a téli időszak túlélésének képességét, ugyanakkor megfontolják a lakosság kimenekítését a nagyvárosokból. Egyelőre nem látszik az sem, hogy megváltozna a társadalom álláspontja.

Ultimátum Moszkvából, Ukrajna elsötétült – helyzetkép a 274. napon – Válasz Online (valaszonline.hu)
Törölt felhasználó 2022. 11. 25. 18:07
#25699
https://index.hu/belfold/2022/11/25/haboru-oroszorszag-ukrajna-novak-katalin/latogatas/ ;
 
Gondolom, Zel megkérdezi az OV22-es nőt, hogy miben képes dönteni a reggelin kívül 
motoros 2022. 11. 25. 17:52
#25698
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2022. 11. 25. 12:37
Előzmény: #25690  Törölt felhasználó
#25697
Lehet addigra el fog torni a bokaja a sok tancban a traktorosnak. 
Törölt felhasználó 2022. 11. 25. 12:17
Előzmény: #25692  Törölt felhasználó
#25696
Hülyeség. 
Orbán az európai politikában egy nímand, a NATO-ba ugyancsak, de nem akarja tudomásul venni, azt hiszi ez a hatökör, hogy Magyarország miniszterelnöke ugyanolyan fontos személy, mint a Német vagy a Francia. 
Ideje lenne rájönni, hogy hol a helye. 
Törölt felhasználó 2022. 11. 25. 12:07
Előzmény: #25694  Törölt felhasználó
#25695
    idomított hadova matyi .
Törölt felhasználó 2022. 11. 25. 12:07
Előzmény: #25693  Törölt felhasználó
#25694
+ gerincetelen is, amit már többször bizonyított.
Törölt felhasználó 2022. 11. 25. 12:06
Előzmény: #25692  Törölt felhasználó
#25693
ha viszont megszavvaz az országgy. a felvételt, kíváncsi leszek hantás melyik gombot nyomja majd meg. Mert ha igent nyom, akkor kihúzhatja a gyufát orosz főnökénél. Ha nemet, akkor meg az eunál. Most fel mernék tenni egy komolyabb összeget, hogy tartózkodni fog.Vagy nem megy be aznap. Pedig egy min. elnöknek tudnia kell, hogy hova áll. Neki egyértelmű állást kell fogllania mindenben, ebben is.Utóbbi esetben egy döntésképtelen gec.
Törölt felhasználó 2022. 11. 25. 12:02
Előzmény: #25691  Törölt felhasználó
#25692
ez igaz, de orosz gazdája arra idomította, hogy gátoljon mindent az euban, ami nem oroszország érdeke.
Tehát át is tette jövőre a ratif.szavazást. Ezzel szerintem bőszíti az eut, és erre föl azok is halasztják a kifizetést. 
Törölt felhasználó 2022. 11. 25. 11:56
Előzmény: #25690  Törölt felhasználó
#25691
Orbán mindenre bólogat, csorog a nyála, hogy végre kapjunk uniós pénzt. 
Törölt felhasználó 2022. 11. 25. 11:05
Előzmény: #25686  Törölt felhasználó
#25690
Mit szólsz ahhoz rizlingmedve, hogy mi értelme lesz a nato tagságra ácsingózó ukrajnával háborúzni, amikor ennek eredményeként két skandináv ország is csatlakozik a natóhoz, és 1300km határ szakasza lesz a natoval oroszországnak? Megéri két púpot kapni, miközben a régit sem tudják levetni??????:))
Hantás viki színt fog vallani, amikor az országgyűlés szavazni fog a nato felvételről.
Kiderül, hova áll pávatáncában. Igaz???::):))) Erre mit mondasz?
motoros 2022. 11. 25. 10:55
Előzmény: #25686  Törölt felhasználó
#25689

ezt kifelejtetted a patriot kapcsán bemásolt szövegből:
"A NATO területén kívüli használathoz előzetes egyeztetés szükséges a NATO-val és szövetségeseivel."
goapsy1
goapsy1 2022. 11. 24. 22:20
Előzmény: #25676  Törölt felhasználó
#25688
Ha ez a ruszki humor, akkor nem csoda, hogy ott tartanak, ahol. :D
     
Tudod, mi az igazi ruszki humor? Pl az elmebeteg Medvegyev bármelyik aranyköpése. 
Egy világ röhög rajtuk. 
           :))
goapsy1
goapsy1 2022. 11. 24. 22:17
Előzmény: #25644  WLM
#25687
Csillagom, ha már jobban ismered (-ni véled) a munkám, mint én, akkor kezdjük már talán ott, hogy elmeséled, kinek a 120-ik renickje vagy. Még zsenge nickkezdemény se voltál ugyanis sehol, mikor én itt utoljára a munkámról írtam bármit is, az meg ugye kissé hervasztó, mikor olyasvalaki áll(na) neki leoktatni, aki azt se meri elmondani, egyáltalán honnan ismerjük egymást. ;)
         
Azt a sok marhaságot, amit itt összehordtál, nehéz lenne egyesével szétnyálazni, nem is igazán a topik témája, de úgy nagy vonalakban: nem, soha az életben nem fogtak még benn, mióta kint dolgozom Uk-ben - egy raktárban. Anno, mikor egy magyar ssc-ben dolgoztam irodán, ellenben ez számtalanszor előfordult.
        
Az overtimeot én szoktam kérni, ugyanis másfeles/dupla pénzzel fizetik (jelenleg szűk 18, illetve 23 GBP/óra) - mindehhez egy alapfokú fizikai munkát kell végezni, illetve számolni kell tudni. És szeretnél te olyan főnököt, aki annyira "szopat", mint engem a menedzserek. :D konkrétan most ajánlották fel a vegleges státuszt, attól teszem függővé, elfogadom e, h megadják e a 2 hónap szabit, amit kértem - mindezt agency workerként. Hja, a hanyatló nyugat. (Más kérdés, hogy jól dolgozom, akik a seggnyaláson kívül semmihez nem értenek, ott tényleg könnyen kijöhet a "szopat a főnök" - végkimenetel. )
           
Attól nem lesz valaki "honfitársam", hogy ugyanazon az X km²-en pottyantunk ki, ha az illető amúgy egy tömeggyilkosoknak bégető, meg tolvajok valagát nyaldosó sz@rkupac. Bocs. Evvan.
          
Azt meg aztán pláne nem értem, honnan a túróból villant meg abban az okos kis fejedben, hogy engem bármennyire izgat, nyer e a fidesz, túl azon, hogy rossz nézni, mit tesznek az országommal. Személyesen ugyanis pont nem érint, veled ellentétben. Te fizeted Viktorkád Európa-rekord inflációját, te veszed igénybe a lerohasztott egészségügyét meg oktatását, és a te adódat lopják el, meg költik propagandára, nem az enyémet. Magasról teszek a fideszre, meg a fogyatékos birka híveire is, felőlem négyharmadot is megszavazhatnak a dagadt tolvajnak, ha élvezik, ahogy csúsznak lefelé a lejtőn, elhiheted, nekem nyóc'. :D Itt lemondott a miniszterelnök egy semmilyen piszlicsáré ügy miatt (irodai partizott a covid-lezárás alatt) mert ez demokrácia, ahol polgárok élnek, nem agyhalott jobbágyok, a miniszterelnök pedig sima alkalmazott, (akit kirúgnak, ha kell) nem pedig szektavezér.
Nektek ez jutott, élvezd, ha erre van gusztusod.
            
Nos, ha van még egyéb óhaj-sóhaj-bánat, várom szeretettel.
Törölt felhasználó 2022. 11. 24. 22:17
#25686
"A Lengyelországnak felajánlott Patriot légvédelmi rendszereket kizárólag a NATO területén való használatra szánják – mondta Christine Lambrecht német védelmi miniszter."
Értsd: orkföldön ellopják, nem adjuk az ukrán oligarchák kezére. 
duraczell 2022. 11. 24. 21:47
Előzmény: #25683  berlini
#25685
Vigyázz, nehogy az iróniát ne értsék egyesek és dislikeot kapj 🙂
Törölt felhasználó 2022. 11. 24. 21:40
Előzmény: #25675  Adelchi
#25684
berlini
berlini 2022. 11. 24. 21:34
Előzmény: #25681  duraczell
#25683
Igy van. nem is értem, hogy miért támadták meg oroszországot.
Törölt felhasználó 2022. 11. 24. 20:46
Előzmény: #25681  duraczell
#25682
A háborúpárti ukrán propagandisták kéjes örömmel tekintenek a halott katonákra. Lásd kkpp és feketeöves társai... 
duraczell 2022. 11. 24. 20:35
Előzmény: #25679  vigkrisz
#25681
Miért lenne hülye kérdés?
Ez is egy opció. 
Ha ezt az árat megfizetnék ezért a győzelemért, akkor hajrá. 
Minden háborúban töltött napért életekkel fizetnek.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek