Topiknyitó: totoro 2021. 10. 18. 08:18

Márki-Zayt Miniszterelnöknek!  

Legyen már egy saját topikja :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 10. 19. 15:25
#60
torockai lehuzza márkit,mert fideszes,vagy torockai fideszes?vagy gyurcsány fideszes.mert egy töröl fakadnak ezek hulyitik a népet és kirabolják az országot azt röhögnek.amig a magyar nem veszi észre ez van.uralkodnak az országon népen a sátán zsinagogálya
Törölt felhasználó 2021. 10. 19. 15:24
Előzmény: #57  signal2
#59
  • "Mindezt úgy, hogy a gazdaság növekedése az elmúlt évtizedben összesen kb. 35%-os volt, míg az államadósság megduplázódott." GDP arányosan sem ott tartunk.
Törölt felhasználó 2021. 10. 19. 15:24
Előzmény: #50  Peterbond
#58
Ezt mindenki megteheti. Ennyi jó származott belőle. 
Orbán adott lehetőséget. Persze mindig lesznek akiknek ez nem jó. Vagy nem tud vele élni.
Baloldal mit adott? 
signal2
signal2 2021. 10. 19. 15:21
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#57
Én GDP-arányosan nézem, nem fogalmaztam pontosan. 
Törölt felhasználó 2021. 10. 19. 15:20
Előzmény: #33  signal2
#56
"Most ott tartunk 7 évnyi rendkívül kedvező gazdasági környezet és 11 évnyi 2/3 után, hogy az államadósság ugyanott van, mint 2010-ben"
Sajnálom, hogy ellent kell mondanom, de Orbánék megduplázták 2010 óta az államadósságot !
10 év alatt megduplázta a magyar állam adósságát az Orbán-rezsim – B1 BLOGCSALÁD (hvgblog.hu)
Egyébként a cikk óta is folyamatosan nő !
Törölt felhasználó 2021. 10. 19. 15:20
Előzmény: #47  signal2
#55
Csak annyi,hogy a gyereked azt viszi tovább amit a családjában lát,tanul. 
Akár a szakmát is! Ismerem a rendszert és hozadékát is. Szánalmas és siralmas.
Most mondjam,hogy mennyi buta tanár van? Nem mondom.  
Tudod mikor a gyerek megkapta az oklevelet "Nagyobbik" ennyit mondtam a páromnak.
"Akkor most képzeld el a többi gyerek milyen". Tisztába vagyok a gyerekem képességeivel.
Próbálom igazgatni,még ha nehéz is. Sajnos a mostani generáció ,nem a mi fejeltségi szintünkön vannak.
Mi 20 évesen és a mostani generáció. Értségre,tapasztalatokra gondolok.
Viszont nekem a Brüsszeli oktatás nem hiányzik.
Bajok vannak az oktatással,de igazából a multik nem foglalkoznak ilyennel. Ezért nincsenek szakemberek.
Rossz az egész rendszer de Z-vel se lesz jobb. Papír kutyákat nevelünk,szakmai hátér nélkül. 
Sok gyerek igazából szarik is az egészbe bele. Érdektelenség,majd valami lesz. Így hiába akarsz tanítani. 
Peterbond 2021. 10. 19. 15:18
Előzmény: #42  Karvalytokes
#54
"Karácsony már laktanyát nézett nekik sőt lakás kisajátitásban is gondolkodtak."
.
Igen tudjuk. Meg Botka is már költöztette be a soros Migránsokat 2015 óta. Csak valahogy egyik se valósult meg pedig 4-5 év volt rá. Karácsony mennyit is valósított meg az említettekből immár pont 2 éves polgármestersége alatt? Pedig úgy volt hogy amint megválasztják már másnap tele tömi velük a várost.
Balin2020
Balin2020 2021. 10. 19. 15:17
Előzmény: #52  Balin2020
#53
Csak akkor kevesebben jártak templomba. Manapság meg a templomba járás mutatja, hogy valaki tisztességes? 
Balin2020
Balin2020 2021. 10. 19. 15:16
Előzmény: #49  Balin2020
#52
Nem kell zokon venni a cocializmusban is volt ilyen!
1valaki
1valaki 2021. 10. 19. 15:14
#51
Eszembe jut még egy újabb szösszenet:
Ha netán mégis kormányra kerülne az értelmiségiek gyülekezete és tényleg sikerülne bizonyos volt személyeket felelősségre, netán "vagyon elkobzásra" vonni, akkor mesélje már el nekem az aki hisz ebben, hogy miként látnék én vagy te, vagyis a polgár ebből valami hasznot? Hová kerülne az a pénz? Hát persze, hogy vissza a korrupciós körforgásba, neked meg azt mondanák, hogy a tanárok, ápolók, orvosok stb. fizetését emelték, emelnék belőle, meg utat építenek, javítanak stb.
Persze aki ezt elhiszi az voksolgasson balra!
Szóval mi lesz itt más vagy jobb?
Hát jobb az nem is lehet, ha valami bal!
Peterbond 2021. 10. 19. 15:14
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#50
"Az Ország nem szociális intézmény! "
.
Írod ezt amúgy az után hogy kijelented neked azért jó mert a 3 gyerek mint rengeteg szociális juttatásban részesít az állam és ezért nincs értelme változtatni.
Balin2020
Balin2020 2021. 10. 19. 15:14
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#49
Esetleg Fideszes polgármester, vagy iskola igazgató? :)
Peterbond 2021. 10. 19. 15:13
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#48
A végtelenül cinikus hozzáállásodat köszönöm szépen de talán van valahol a végtelen nihil és beletörődés és önzés valamint az álomvilág között átmenet is. Láthatóan számodra is kényelmetlen a saját álláspontod ha másképp nem tudod védeni csak azzal hogy a másikat a teljesen ellentétes szélsőségre teszed és azt figurázod ki.
signal2
signal2 2021. 10. 19. 15:05
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#47
Bocs, nem tudom, mi köze van az írásodnak az enyémhez. Azaz ahhoz, hogy nem korszerű a közoktatás. Sem tartalmában, sem módszereiben.
badsector1
badsector1 2021. 10. 19. 15:02
Előzmény: #32  Karvalytokes
#46
Próbálj már különbséget tenni, 90 előtti orosz megszállás és az eu-s tagságunk között. Te azt gondolod, hogy Mo független tud lenni a nagyhatalmaktól? Ha neked nem tetszik az usától való függés, akkor a kínától vagy az oroszoktól való függés tetszik, egyéb választás nincs.
Törölt felhasználó 2021. 10. 19. 14:57
Előzmény: #33  signal2
#45
Na figyelj! Te nekem ne oszd az észt gyereknevelésben!Tudod az iskolában amikor minden osztályból 1 gyereket jelölnek az osztálytársai és a tanárok."osztályonként 1" 
Az osztály legsegítőkészebb,legjóindulatúbb gyereke címen és ezt templomi ünnepség kereti között a megyei püspök jutalmazza,oklevéllel és könyvekkel.És mindkét gyerekedet kihívják! Pedig nem ugyan abba az osztályba járnak.Ez mit bizonyít?És a legkisebb is követi a példájukat.A kicsi és a nagy között van 10 év. A tanítást ne a tanároktól várd! Tudod vannak akiknek az egyházi iskola csak ennyit jelent,hogy "máriáznak" Na ott lehet keresni az emberséget! Lelki szegénységet! Nekem nem kel bemutatni az embereket. De a jólétem és a szeretteimé nem az embereken múlik. Hanem rajtunk a családomén! És ,hogy lásd miről beszéltem! Aztán lehet nekem beszélni szeretetről meg tanításról.
https://kepkuldes.com/images/4aaefdb36e74f1419b30049069ade34e.png
https://kepkuldes.com/images/e553d317ba3f00159ed7e7ca01b7cae4.png
1valaki
1valaki 2021. 10. 19. 14:54
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#44
Minden amit írtál tökéletesen mutatja a valóságot!
Xarok arra, hogy ki mennyit lop, mert a másik is lopni fog, sőt még jobban, mert már ki van éhezve és mivel nem tudja, hogy legközelebb újra lesz-e majd lehetősége halmozottan fog lopni!
Bárki bármit mond meg puffogtat, akkor is az egyén, a saját magam szempontjából kell nézni, hogy jó-e nekem ez a kormány vagy nem, ill., hogy ha a másik lenne akkor az igérgetéseik kapcsán (amit ugye még nem teljesítettek), mégis mennyivel lenne más nekem!
Szóval igencsak inog ebből a szempontból is (a Fidesszel szemben) az ellenzék lába alatt a talaj, és pont ezért várhatóan ki is fog csúszni, azaz nem lesz itt váltás, de ne is legyen, mert a hatalomra vágyó banda mindegyike dilettáns és télapót meg jézuskát játszik!
Reménykedjetek, fohászkodjatok és az igétek odafönn tán meghallgattatik, de idelenn nem teljesíttetik!
Ámen!
Balin2020
Balin2020 2021. 10. 19. 14:52
#43
Az amikor egy rendszer korábban elkötelezett támogatói egyre-másra elveszítik a hitüket, és már ők is szégyellik ami nap mint nap megy, kb. most tart itt a szitu. Nem lehet ebből már fordítani szerintem. Hétről hétre nagyobb lesz a változást akaró hangulat. 1 éve még nem nagyon lehetett a Fidesz szimpatizánsok ellenében kommentelni a topicocban, mert kaptál egy zsák mínuszt. Láthatóan itt is fordulat állt be.
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 10. 19. 14:44
Előzmény: #35  signal2
#42
Nem ? Karácsony már laktanyát nézett nekik sőt lakás kisajátitásban is gondolkodtak.(Berlin mintájára)
Ami az agymosást illeti a Mihazánk is ezt mondja de a vak is látja mifolyik.
Ami az oktatás szinvonalát illeti ausztráliában mindenki alapitványi magániskolába járatja a gyerekét mert senki nem akarja hogy a gyereke buta, szipus,agressziv abokkal járjanak egy osztályba.Europában is errefelé hajlik a helyzet pedig ott nem lopja el senki( állitolag) a forrásokat.
Ja és az átlagszavazó...Igen jól szeretne élni már végre.Neki tökmindegy hogy a Mészi lopja el vagy a migránsok kapnak x milliárdot vagy fizethet 3*annyit az energiáért és vacogva mondva köszönetet a libsi kormányának a földért tett erőfeszitéseiért.
longforewer 2021. 10. 19. 14:44
Előzmény: #33  signal2
#41

Szép megfogalmazás!
Az elmúlt 10 év EU transzferekből következő növekedést sem sikerült elérn, de az egyszeri ember ezt nem érheti. Románia sem volt éppen korrupciómentes, de feltűnt hogy 10 éve honnan indultak és most hol vannak?
Történelmi méretekben az Orbáni 10 évet a szovjetek második világháborús lerablásához és a török 150 éves uralmához lehet csak hasonlítani....

Topik gazda

totoro
totoro
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek