Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 01. 17. 13:09
Előzmény: #5432  Peterbond
#5440
Zöldségeket beszélsz és persze semmi köze  a valóságnak ahhoz amit állítasz,nincsen kötelező hittan az iskolákban,erkölcstan és hittan között kell választani. szélsőséges vallási tanok tanítása pedig természetesen tilos.
HPeter76
HPeter76 2022. 01. 17. 13:00
Előzmény: #5434  signal2
#5439
Te neked nincs is olyan amit nem használnál fel a kormány ellen Te már mindenbe kapszkodol.. Istenem.
Peterbond 2022. 01. 17. 12:58
Előzmény: #5435  HPeter76
#5438
Bocs de nem gyanús neked hogy magyar cikket "bazaobyavleniy.ru" oldalról érsz el?
HPeter76
HPeter76 2022. 01. 17. 12:57
Előzmény: #5434  signal2
#5437
Babusgassad Őket..nem,hogy dolgozni előírnád nekik..::))Jó jö innen is egy kis szavazat.. jaj arra várhatsz.:).
HPeter76
HPeter76 2022. 01. 17. 12:54
Előzmény: #5434  signal2
#5435
Hmm, már felesleges egymás Ócsárolni.
 https://bazaobyavleniy.ru/elozetesek/fogadnal-a-2022-es-magyar-orszaggyulesi-valasztasokra-most-megteheted
 
signal2
signal2 2022. 01. 17. 11:10
Előzmény: #5433  Peterbond
#5434
A felmérések alapján a homoszexuálisok 90%-ában 12-18 éves kora között tudatosl az atipikus állapota. Ebben a korban kritikus, hogy megfelelő információt és esetlegesen mentális segítséget kapjanak az érintettek. ozzáteszem, a szexuális felvilágosítás eddig része volt a középiskolai tájékotatásnak. Ha jól értem, most ezzel mégsem ért egyet a kormány (vagy egyetért, de a propaganda fontosabb).
Peterbond 2022. 01. 17. 11:01
Előzmény: #5431  Törölt felhasználó
#5433
"Nem kötelező a hittan az iskolában,van erkölcstan is"
.
Erre csak egy kitérés amúgy. Eddig is volt rá lehetőség ( én is jártam önként ) mégis valamiért be kellett hozni KÖTELEZŐEN hogy legyen hitoktatás. Attól meg rettegünk hogy néhány iskolában pár alkalommal elmondják hogy igen vannak meleg emberek de ők ugyanolyan emberek mint mi és ezért nem szabad őket kiközösíteni vagy csúfolni, gúnyolni. Ettől rettegünk most nagyon.
Peterbond 2022. 01. 17. 10:57
Előzmény: #5431  Törölt felhasználó
#5432
Látom nem sikerült értelmnezni mit próbáltam csak átírni a mostani LMBTQ szövegre csak az LMBTQ-t cseréltem le.
.
Számomra a muszlim terrosták szélsőségesek mégse hozok törvényt ami ellehetetleníti a vallások tanítását az iskolákban és mosom össze őket a terrorozmussal. mint ahogy a törvény szerint is. Mellesleg az LMBTQ mitől is szélsősáéges? Alig jelenik meg bárhol iskolákban a bemutatása ezen embereknek és hogy toleránsak legyünk velük szemben. Miközben Az ország 2/3-ában kötelező hittanon kell résztvenie gyerekeknek éveken keresztül ahol megtanítják nekik hogyha a saját neméhez vonzódik az bűn és utálni kell. Az LMBTQ arra tenít hogy utálni kell bárkit is vagy hogy a heteroság bűn?
Törölt felhasználó 2022. 01. 17. 10:34
Előzmény: #5428  Peterbond
#5431
Nem kötelező a hittan az iskolában,van erkölcstan is.Egyébként én rászoktam kérdezni a gyerköcnél,hogy mit is tanulnak hittanon,és gyakorlatilag egy nagy mese az egész.Pont olyan,mint egy történelem óra.Én jónak tartom ha gyerekeknek Istenről tanítanak és támogatom is azt már akkor amikor meg sem születtek még fizikálisan.A szélsőséges vallási fanatikusok tanítását pedig abszolút károsnak tartom.Egyébként ide sorolom az LMBTQ sokat is,számomra ők szélsőséges vallási fanatikusok.
Törölt felhasználó 2022. 01. 17. 10:26
Előzmény: #5427  longforewer
#5430
Ja ,csak azt az apróságot felejted el,hogy az eljárás alatt levő fideszeseket a Fidesz kormányzás alatt vonták eljárás alá,és ezt az az ügyészség tette aki szerintetek nem jár el fideszesek ellen.A felsorolásodból elég hamar kitűnik, hogy nem találsz fogást a fideszen.Szájer ügye kellemetlen, de semmit sem jelent a választok többségének,Borkai ügye már Tarlós pozíciójába került és Borkainak mennie is kellett ,Völner ellen eljárás folyik,vagyis nem áll törvény felett,ez pedig jó hír,de ti mégis úgy tálaljátok,hogy a Fidesz tehet róla.Miről is tehet a Fidesz ?Arról,hogy esetleg korrupt volt Vöner vagy arról,hogy eljárás van ellene ?A ti oldalatokon meg ott van Czeglédy akit képviselőként indíttatok ,ennyire érdekel beneteket ,hogy büntetőeljárás folyik ellene.
Peterbond 2022. 01. 17. 10:24
Törölt hozzászólás
#5429
Peterbond 2022. 01. 17. 10:23
#5428
Szerintem kéne népszavazás arról is hogy megállt kell támasztani a terrorista képző vallási fanatizmus propagandának is. Évente százak halnak meg terrorista támadásokban. emberek millióinak agyát mossák gyerek koruk óta vallási fanatikusok hogy készek legyenek a hit miatt a halálba menni. Ezt gondolom mindenki elitéli mint a pedofiliát is.
Szóval szerintem írjunk ki népszavazást arról hogy Magyarországon fiatalkorú személnek semmilyen vallási tanokat ne lehessen tanítani. Majd ha felnőtt 18 éves lesz eldöntheti saját maga. Semmilyen szélsőséges valláshoz tartozó építményt nem lehet építeni iskola 200 méteres körzetében és bármilyen szélsőséges vallási jelkép tiltva legyen.
.
Természetesen ezt csakis a vallási terroristák ellen hozom. Pontosan ugyanúgy ahogy a fidesz a pedofilia ellen a törvényt. Arról persze nagy vita van hogy az egyszerű vallásosság mikor csap át terrorizmusba. Csak úgy megjegyzem. véletlenül sem uszítanék én egy bizonyos vallás ellen általánosságban. De azért a vallási propagandát én kivinném az iskolákból. Méghogy 42 szűz....
longforewer 2022. 01. 17. 10:11
Előzmény: #5426  Törölt felhasználó
#5427

Helyes, aki lop, aki bűncselekményt követ el, annak jár a bűntetés és a politikai közösség kivetése!
A szexuális magatartás (amennyiben nem bűncselekménybe ütköző, pl kiskorú ellen, vagy erőszakkal), mindenkinek a magánügye. A keresztény oldalon azért lesz belőle botrány, mert a hirdetett elvekkel szembe megy. A bűnszervezetben elkövetett bűncselekmnyekről szépen hallgattál! Hány fideszes parlamenti politikus ellen folyik bűntetőeljárás, miközben a parlamenti mandátuma megvan?
SZájer az Ereszen mutatta meg hogy az apa az apa!
Borkai megmutatta a fidesz családapa modelljét!
Völner a lenyúlás műveszetét
Boldog "csak" kis jutattást kért!
Nem közszereplő Ellios vőfény pedig, hogy hogy kell keresztény módon ....
Törölt felhasználó 2022. 01. 17. 10:01
Előzmény: #5423  longforewer
#5426
Jó,és ezek közül akiket felsoroltál ki az aki még aktívan politizál a Fideszben ?Kaletta meg sohasem volt fideszes.De ott van Czeglédy Csaba a DK képviselő jelöltje aki ellen jelenleg is büntető eljárás folyik,vagy  a szintén DK-s  Gréczy a recskázós képeivel vagy a kis karlengetős  szélsőjobbos jobbikosok.Ja, azokkal semmi gond,és nyugodtan jöhetnek a Fidesz helyett.
SirDMR 2022. 01. 17. 09:55
Törölt hozzászólás
#5425
SirDMR
SirDMR 2022. 01. 17. 09:53
Előzmény: #5420  signal2
#5424
Amúgy ma ha megkérdezel egy ellenzéki politikust, hogy jó Uram magára szavazok, csak mondja meg mennyi lesz az ÁFA, SZJA, járulékok; KATA, adókedvezmény, recsicsökkentés marad-e, keríts marad-e, Megálljt parancsolnak-e az LMBTQ propagandának?  Akkor nem fogsz egy darab egyértelmű konkrét választ se kapni. Ez az ellenzék bűne, itt nem lehet Zorbánozni. Azt belemondják a kamerába, hogy jujj itt a legmagasabb 27% az áfa, de azt már szépen elhallgatják, hogy jujj itt az egyik legalacsonyabb az SZJA. És persze egy szó se esik arról, ha netán hatalomra jutnak, mennyi is lesz az az ÁFA. De persze azt már tudjuk, hogy a gazdagok (átlagos bérből élők) többet fognak fizetni a közösbe, hogy a lumpenproli 9 hónapig lehessen otthon segélyen.
longforewer 2022. 01. 17. 09:50
Előzmény: #5422  SirDMR
#5423

Hazugságok, Orbán annyira tökéletes, hogy azt is tudja, hogy az ellenzék mit csinálna.
Éljen Rákosi elvtárs, akarom mondani Orbán! Előre a lenini úton!
Az Eresz való lecsorgásról mi a véleményed? A Fideszes EU vezér nagypapi egy homo gangbangen vett részt, miközben apu az... tudjuk! Borkai keresztény családos családapaként drogos orgiát tartott a tengeren, Kaletta... hagyjuk  mert gyomorforgató, csudás alakulat ez, fel lehet rájuk nézni, ugye kedves keresztény barátom!
SirDMR
SirDMR 2022. 01. 17. 09:39
Előzmény: #5420  signal2
#5422
Szavazók majd eldöntik április 3-án, hogy ki is a nemzetvesztő alakulat. Persze már mennek a szeretetpolitka jegyében a célozgató cikkek, hogy megfigyelőket kell küldeni választásokra, mert bizony itt csalás lesz... Már készülnek a vereségre. Már kampányolnak a népszavazás ellen is, hiszen tudják, hogy amit képviselnek annak kb 1% a támogatottsága az országban. Senki nem akar buzipropagandát, de mégis ezt hirdetik. Támogatjuk a kerítést, mégis Niedermüller kamerába mondja, hogy micsoda szégyen és embertelenség, hogy védjük a határainkat a bantuktól. Komolyan ezek tények. Ebben mi az uszítás? Az a baloldal baja, hogy már van egy ellenpólus aki rámutat a nyilatkozataikra. Már nem lehet lehazudni a csillagokat az égről. De persze mit beszélek én itt, mint rémisztő képződmény ez a fehér keresztény heteroszexuális férfi....
Törölt felhasználó 2022. 01. 17. 09:35
Előzmény: #5420  signal2
#5421
Piros pozsgás vékony bőr kell :)))))))))))))Ez valami új megközelítés :))))

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek