Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gazmber 2021. 11. 14. 23:45
Előzmény: #5119  Törölt felhasználó
#5120

„Még várunk arra, hogy a Fidesz-központ megmondja, hogy mik a jó válaszok a kellemetlen kérdésekre”
Na, délután kiosztotta végre a központ az új válaszokat, iránymutatásokat, narratívákat a kongresszuson??
Törölt felhasználó 2021. 11. 14. 22:22
#5119

https://www.youtube.com/watch?v=zfo1bhGdZKs
A lengyel migránsválságot Fehéroroszország a magyart pedig USA idézte elő,tudatosan,ezért fontos,hogy olyan kormányunk legyen,amely fellép a migráns provokációval szemben.
Törölt felhasználó 2021. 11. 01. 12:47
Előzmény: #5117  Törölt felhasználó
#5118
Igazad van 
Törölt felhasználó 2021. 11. 01. 12:20
#5117
Na igen,a Fidesz tudta a 2/3 ot hozni és így alkotmányozni az ellenzéknek sincsen megtiltva,hogy ugyan azt megcsinálja mint a Fidesz és legyen 2/3-a,az,hogy eleve nem gondolkodnak 2/3 ban is már azt jelzi,hogy gyengének érzik magukat,pedig ugye  gyakorlatilag egy párt ellen kell győznie a többi pártnak úgy,hogy nem külön indulnak a Fidesz legyőzésére hanem együtt.Ez olyan amikor egy embert 5 ember támad meg,ami ugye nem mondható sportszerűnek de a mi kis hazai "diktatúránkba" még ez is belefér,hogy az ellenzéki pártok egy tömörülést alkotva próbálják legyőzni a szerintük diktátor  Fideszt.
SirDMR
SirDMR 2021. 11. 01. 10:57
Előzmény: #5111  Shareholder
#5116
Tehát a társadalmi konszenzus a Te értelmezésedben, ha moslék felessel alkotmányoz. De persze Fides 2/3addal tegyen úgy, mintha ellenzékben lenne. Nem érzed a kettős mércét? De tényleg ez annyira ordít, hogy ellenzékiként is látni kéne, hogy ilyen nincs. Tessék elhozni az egyéni körzeteket és megszerezni a nép felhatalmazását. Ennyi a képlet. Nem atomfizika.
Törölt felhasználó 2021. 11. 01. 10:45
Előzmény: #5114  Peterbond
#5115
Sehogy nem jön ide,természetesen nem ide szántam :)
Peterbond 2021. 11. 01. 10:28
Előzmény: #5113  Törölt felhasználó
#5114
Bár nem tudom hogy jön ide és miért is fontos hogy hol van és nincs nyári időszámítás de egyébként igen amerikában is volt. 50 államból azt hiszem 1-ben nincs.
.
https://hu.wikipedia.org/wiki/Ny%C3%A1ri_id%C5%91sz%C3%A1m%C3%ADt%C3%A1s
Törölt felhasználó 2021. 11. 01. 08:34
#5113
Nálunk volt óra átállítás,amcsiknál gondolom nem lesz,németeknél szintén volt
Törölt felhasználó 2021. 10. 29. 22:22
Előzmény: #5111  Shareholder
#5112
Ezt hívják demokráciának,a többség dönt,aki nem szavaz annak a szavazata nem ér semmit sem.A Brexit a jó példa rá,hogy a kis többséggel megszavazott dolgok mennyire nem jók.Ha a 2/3 hoz nem is ragaszkodnék egy népszavazás esetében,az 51 % ot egyértelműen kevésnek tartanám az új alkotmány esetében.Úgy egyébként jó,amikor valaki 7 millió ember nevében beszél,mintha halvány fogalma is lenne arról,hogy mit is akar az a 7 millió akikből ismer vagy pár százat nagyon optimális esetben.
Shareholder 2021. 10. 29. 21:44
Előzmény: #5110  SirDMR
#5111
Jól néznénk ki ha nem lenne elég az 50%. Bőven! A Fideszre sem szavaznak 2,7 milliónál többen, nehogy már ne lehessen ezt felülírni 3-4 millió szavazattal. Mégis mit képzeltek magatokról? Ha a választásra jogosultak többsége új alkotmányt akar, ne egy 2-2,5 milliós birkamenetes proli kisebbséghez kelljen már mindenkinek igazodnia. Ugyanez igaz Gyurcsány haverotokra is. Kicsit el vagytok szállva magatoktól. Vagytok 2,5 millióan, aztán ti akarjátok megmondani mit csináljon 7 millió ember?
SirDMR
SirDMR 2021. 10. 29. 21:09
Előzmény: #5108  Törölt felhasználó
#5110
De az gondolom világos, hogy a társadalom 2/3-a nem fogja megszavazni. 50%-al meg ugyanúgy illegitim.
Törölt felhasználó 2021. 10. 25. 10:54
#5109
56 ról, és hőseiről egy szót sem ejtettek . Megint nem. Maradhatna a fizetett munkaszüneti nap, de megemlékezéseket szervezni felesleges....úgytűnik.
Törölt felhasználó 2021. 10. 24. 20:06
Előzmény: #5107  tiborunk
#5108
Konkrétan melyik az az 1949 es törvény mondjuk az 1222-es Aranybulla hatályon kívül helyezése is elég necces szerintem :)Mondjuk személy szerint azzal nincsen gondom,hogy népszavazással szülessen meg egy új alaptörvény,így annak valóban nagyobb lenne az elfogadottsága.2-4 év alatt össze lehetne így hozni egyet,persze csak a társadalom bevonásával.
tiborunk 2021. 10. 24. 10:41
#5107
üdvözlet!
T. Fideszpárthy hölgyek urak!
Meglepődve olvasom , Önök és önök között "jogászok" az 1949. Évi.XX.Tv. megváltoztatását , ( hatályon kívül helyezést) , legitimnek tartják,  de az Orbán-alkotmány népszavazással  való hatályon kívül helyezését már nem!
Pedig miért is ne ?
Lehet itt moslékozni és várni a reakciókat, tippelgetni "tippelgetni meddig mennek el nyugati "barátaink, Washington és Brüsszel" ,mert azt a főnöktől kezdve a falusi konyhaséfekig a fidesz tudja hogy szembemegy azzal a világgal ami táplálja!
A szimpatikus vadkelet számára pedig kb csak addig fontos ez a garnitura amig az ellenfél soraiban , bomlaszt - ugye ezekkel a tulajdonságokkal rendelkező szövetséges sem Peking sem Moszkva részére nem igazán vonzó?
SirDMR
SirDMR 2021. 10. 24. 00:24
Előzmény: #5105  euler
#5106
jó erre meg én azt mondom, hogy amit csinálnak az kizárólagosan a moslék érdekét szolgálja. és sztornó minden. ennek mi értelme van?
euler 2021. 10. 23. 23:54
Előzmény: #5104  SirDMR
#5105
Nem tudom honnan tájékozódsz, mert ez a fidesz rémálma (ami nem olyan nagy baj :), ezzel riogatja a híveit. Kedvenc Fülöpöd élen jár ebben.
Megnyugodtam, hogy félreértettem a diplomádat, gyanús is volt, de erre emlékeztem:: #4682  SirDMR 
Na és akkor olvasd el mit mondott legutóbb MZP és Dobrev az alkotmányozásról :
Dobrev Klára és Márki-Zay Péter egyetért az alkotmányozás kérdésében
SirDMR
SirDMR 2021. 10. 23. 23:15
Előzmény: #5103  euler
#5104
Ki állította, hogy jogi diplomám van? :) tanultam jogot a szakomon, de nem vagyok jogász. De az mindenki számára nyilvánvaló, hogy vmi istentelen nagy ketts mérce van egyeseseknél, ha 2/3addal nem lehet alkotmányozni, viszont 50%-kkal meg igen xD persze tudjuk, csak az a demokrácia, ahol a baloldali értelmiség fosztja ki az országot.
euler 2021. 10. 23. 22:51
Előzmény: #5101  Törölt felhasználó
#5103
Kérdezd SirDMR eszmetársadat, ő kezdett kommunistázni! 
Állítólag jogi diplomája is van, tudja mi az a "kommunista államcsíny". De azért peres ügyet ne bízz rá!
Én csak benéztem mert úgy láttam akciós a kitiltás, de lemaradtam róla. :)
SirDMR
SirDMR 2021. 10. 23. 22:42
Előzmény: #5090  badsector1
#5102
Mellesleg, aki Alaptörvényt akarja jogellenesen 50%+1-el megmókolni, lámpavassal fenyeget, vagyonelkopzással fenyeget bírósági ítélet nélkül, összeáll Fletóval az számomra kommunista államcsínyre készl.
Törölt felhasználó 2021. 10. 23. 22:38
Előzmény: #5099  euler
#5101
Én azt hittem,hogy már nincsen MSZMP.Úgy egyébként,hogyan lehet valaki kommunista ha nem ért egyet a kommunizmussal és nem is tagja semmilyen kommunista pártnak ?

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek