Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bigyula 2021. 09. 06. 13:17
Előzmény: #3299  Karvalytokes
#3300
Akkor miért mész orvoshoz, ha valami bajod van? Az is Isten akarata, hogy beteg légy. Harcoljon a szervezeted (orvosi) segítség nélkül, és ha túléled, akkor méltó vagy az élethez, ha meg nem, akkor nem. :)
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 09. 06. 13:04
Előzmény: #3296  WLM
#3299
Légy te is üdvözölve!Nos reagálok az észrevételedre."Ha csak egy napot vett el ez a féreg vírus bárkitől, az is kurvára gáz,"Ez elég ateista megközelités.Ebből arra következtetek hogy szerinted az élet egyszeri, és megismételhetetlen.Erre nincs bizonyiték mint ahogy Isten létezésére sem.Tehát marad a hit.Mi keresztények,zsidók,moszlimok úgy gondoljuk hogy ha a Teremtő hiv akkor menni kell másrészt minden halál valami új kezdete.Az élethez való görcsös ragaszkodást igy nem tudom értelmezni.
rockmaster 2021. 09. 06. 08:16
#3298
Törölt felhasználó 2021. 09. 05. 20:36
Előzmény: #3296  WLM
#3297
Nem ismerjük a pontos arányokat,de úgy gondolom,hogy az fejezte be a földi létét covid által, akit Isten vissza hívott,előbb, utóbb mindenire az vár,hogy vissza megy oda ahonnan jött itt hagyva a földi porhüvelyét,járművét amibe születésekor beszállt,hogy azon keresztül tapasztalatokat szerezve fejlődjön.
WLM 2021. 09. 05. 16:13
Előzmény: #3291  Karvalytokes
#3296
Sziasztok! Szia Karvaly! Eddig tiszteltelek a visszafogottságod és a profi tippjeid miatt, ez most elmúlt. Ez a megállapításod téves és rendkívül ízléstelen. Ha csak egy napot vett el ez a féreg vírus bárkitől, az is kurvára gáz, és ők is "teljes értékű" covid halottak. Szerencsés vagy, ha mások a tapasztalataid, hozzám sajnos más infók jutottak el. Gondold végig és korrigálj , ha adsz a megítélésedre !
Törölt felhasználó 2021. 09. 05. 16:07
Előzmény: #3294  sztanil
#3295
Lehet még az is,hogy Fegyörre is egy fegyőr fog vigyázni valahol,ha kiderül hogy eltusolt pár korrupciós ügyet a pártján belül :)Egyébként kétlem,hogy a politikusok félnének egymástól az elszámoltatás miatt,hisz egyik sem tiszta kezű,az olasz politikai krimik jól mutatták,hogyan működik a politika,nálunk és máshol sincsen ez másképpen :)
sztanil 2021. 09. 05. 14:31
Előzmény: #3290  Törölt felhasználó
#3294

Bírom, hogy Fekete-Győrt folyamatosan Fegyőrnek hívjátok, mintha az pejoratív lenne. Pedig a fegyőr az egy tisztességes -és mellesleg nálunk állami- hivatás.
Persze értem, hogy a fidesz-bűnözők félnek tőle, mert könnyen lehet, hogy -legalábbis átvitt értelemben- Fekete-Győr lesz az ő fegyőrük.
Törölt felhasználó 2021. 09. 05. 14:24
#3293
https://hirtv.hu/ahirtvhirei/mar-a-nemzetkozi-atletikai-szovetseg-is-uzent-karacsony-belengetett-vetoja-miatt-2527276
.
Karácsony mindent szétcsesz amibe belekezd,mondjuk érthető,hisz elég szerény képeségekkel rendelkezik,talán egy butikot eltudna vezetni,de szerintem azt is csődbe vinné pár hónap alatt :)
Peterbond 2021. 09. 05. 14:01
Előzmény: #3291  Karvalytokes
#3292
Akkor nagyon rosszak az ismereteid.
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 09. 05. 10:44
Előzmény: #3283  janosvitez
#3291
Milyen 30e?Talán 30 vagy 40 ember..aki egészséges volt és nem volt semmi baja.A többi ismeretem szerint már fél lábbal a sirban volt...
Törölt felhasználó 2021. 09. 05. 10:17
#3290

https://infostart.hu/kulfold/2021/09/05/deutsch-tamas-mar-vizsgalodik-cseh-katalin-ugyeben-az-olaf
.
Vizsgálják Fegyörék korrupció gyanús ügyeit amit Fegyör elmulasztott kivizsgálni,a momentum ezzel a süllyesztőbe is fog kerülni pont úgy mint az elődje az LMP.
Törölt felhasználó 2021. 09. 04. 15:27
Előzmény: #3287  janosvitez
#3289

Nem szeretem a krumplit,ezért nem szavazok Jakabra :)
Úgy egyébként az összes ellenzéki között ö számomra a legkevésbé ellenszenves,mondjuk nem is ellenszenves,de az nem tetszik,hogy Gyurcsánnyal lepaktált.Úgy vagyok Jakabbal és Orbánnal mint a kínai vakcinával és a Pfizerrel az egyiknek nem sok haszna van de nem kell tartani,hogy ártson,a másik látszólag hasznosabb de tartani kell tőle,hogy a vége rossz lesz.Szóval a kínai vakcina az Orbán,aki egyenlőre megbízhatóbb a sok hibája ellenére is mint Jakab a sok bizonytalansági tényezővel még ha ígéretesebb is látszólag.
Shortelek 2021. 09. 04. 14:51
Előzmény: #3281  Törölt felhasználó
#3288
Rúgjad csak az öngólokat magadnak:))
janosvitez 2021. 09. 04. 14:30
Előzmény: #3286  Törölt felhasználó
#3287
Jobb lenne a korlátlan orbán királyság,a tolvaj(maffia) bandájával???
szerintem mindketten menjenek a francba...éljen Jakab !Majd kap  mindenki krumplit legalább...
Törölt felhasználó 2021. 09. 04. 14:24
Előzmény: #3285  sztanil
#3286
Elképzelhető,hogy igaz amit mondasz,mert a Gyurcsány párt elkezdett erősödni,ez pedig a Fidesz szavazók egy részének köszönhető ,akik elfelejtették,hogy mit tett ezzel az országgal Gyurcsány bandája,és át szavaznak a Gyurcsányék által vezetett ellenzéki összefogásra.
sztanil 2021. 09. 04. 13:58
Előzmény: #3281  Törölt felhasználó
#3285
Az elmúlt 11 évben nem a szegénység csökkent, hanem a fidesz szavazók agysejtjeinek száma.
euler 2021. 09. 04. 11:59
Előzmény: #3282  gazmber
#3284
Megírta a magyar (idők) nemzet.
Az ellenzék le akarja győzni a kormánypártot. Skandalum!!!
Ilyen csak demokráciában képzelhető el! Hazudik az ellenzéki összefogás.
Hát mit képzelnek?! Petíciót, (kérvényt) Gyurcsány és Karácsony ellen!
janosvitez 2021. 09. 04. 11:22
Előzmény: #3281  Törölt felhasználó
#3283
Az egészségügy is ilyen nagyon rendbe van?
A 30ezen megkaptam honfitársunkról mikor esik szó a lakájmédiában?
És a drága Viktorunk miért sunyog ez ügyben?
gazmber 2021. 09. 04. 10:56
Előzmény: #3281  Törölt felhasználó
#3282
ezeket álmodtad? elég lázasnak és gyötrelmesnek tűnik, szerencse, hogy felébredtél belőle- máskor ne nézd olyan sokáig és annyit az agymosó lakájmédiát, - mert látod - ez lesz, ha túlzásba viszed (?)☺ szvsz
Törölt felhasználó 2021. 09. 04. 10:06
#3281
.
Jobb sorsra érdemes hazánkban már akkora a szegénység, hogy a Balatonból a hattyúk, a kacsák dobálják a kenyeret a parton ácsingózóknak. Dobálnák, persze, ha tudnák, ha ez a nemzetvesztőnépnyúzófasiszta Orbán el nem lopta volna már a partot is, de mit a partot, már a tóból a vizet is kilopják ezek. Nincs itt már semmi, se part, se víz, se hattyúk, se kacsák; kenyér meg amúgy se volt. Aztán meg itt az iskolakezdés. Éhező magyar gyerekek százezrei támolyognak a tudás felé, meg-megszédülve ülnek a tantermekben, s nemcsak a cipőt, ruhát, tankönyveket öröklik egymástól testvérek, rokonok, de már a tavaly teleírt füzeteket is újra előveszik, radíroznak, mert újra nem telik. Otthon meg, ha hazamennek, füstölgő kanócú gyertyák fénye felé hajolva körmölik a koszos, szorgos kis kezek a leckét, míg a görnyedt hátú szülők csendesen zokognak a sötét sarokban. Siratják a semmit, az országot, hogy mivé lett ez a szép kis Magyarország!De még ezek a gyermekek járnak jobban, mert legalább iskolába járhatnak, mert a többségnek, a sokaságnak elérhetetlen vágyálom a tanulás, az szinte csak a nemzetvesztő NER-lovagok elkényeztetett kölykeinek kiváltsága.Ha valaki hallgatja a baloldali politikusok sirámait, nagyjából ilyen kép rajzolódhat ki benne Magyarországról. Feudális nagyurak, elnyomott jobbágyok, szinte rabszolgák, nyomor, éhezés, nemzethalál. Értem én, persze, hogy választási kampány van, s ez azon az oldalon nagyotmondó verseny is egyben: azt hiszik, minél nagyobbat hazudik valaki, annál többen szavaznak majd rá. De én azt tanultam egykor, hogy nagyon nehéz, szinte lehetetlen olyasvalamiről ­meggyőzni az embert, ami a mindennapi közvetlen tapasztalatával tökéletesen ellentétes. Márpedig ez a hullaszagú Magyarország-látomás nem igaz. Ezzel persze nem azt mondom, hogy nálunk olyan nagy a jólét, hogy nincs szegény ember, hogy nincs éhező gyerek, hogy nincs, akinek gondot okoz az iskolakezdés. Egyre kevesebben, de vannak ilyenek, s amíg egyetlenegy éhező kisgyerek él ebben az országban, nem lehetünk nyugodtak.De azt igenis kimondhatjuk: az elmúlt 11 évben jelentősen csökkent a szegénység, s a kormány nagyon sokat tett azért, hogy az iskolában legalábbis ne legyen egyetlenegy éhező gyerek sem. Úgyhogy nem tudom, a baloldali pártok szavazói beveszik-e ezt a festett vérzést. Mert azt is tanultam ám, hogy az emberek meggyőzéséhez nagyon fontos a hiteles személyiség is. Vajon hitelesen hangzik-e Molnár EP-képviselő úr szájából az oktatási szegénységre hivatkozás, miközben többmilliós tandíjú magániskolába járatja a saját gyerekét? Vajon elhiszik-e az emberek annak a jobbikos hölgynek a szegénységről szóló sirámait, aki azért annyira mégsem tud nincstelen lenni, hogy ne a horvát tengerparton nyaraljon? Most azt hagyjuk is, hogy ha a rablott vagyonban ülő, milliárdos Gyurcsány és felesége beszél a szegénységről, akkor kinyílik az ember zsebében a bökő…Én azt hiszem, a Molnárok, Jakabok, Dobrevek korgó gyomrú lázálmai önmagukról szólnak. Éhesek ők, s mint az éhes disznók, makkal álmodnak. Ez a makk számukra a hatalom, a kormányzás, mindenáron. S ahogyan az üres hasú vadkan se néz Istent, se embert, s betör a falvakba, városokba élelemért, ők is bármire képesek. Feldúlják országunk csöndjét, telehazudják a világot, s elárulnak mindent, ha kell, olykor egymást is. A vadkannak felmentést adhat, hogy az ösztönei vezérlik, s nem is tud mást tenni, mint ezt a parancsot követni.
De a Gyurcsányok, Jakabok, Karácsonyok számára mi a mentség?

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek