Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2021. 08. 12. 14:43
Előzmény: #2899  Törölt felhasználó
#2900
Azt látjuk, hogy mi a "jobboldali szabadosság". Bárki elllen lehet bármikor hazugságokkal, primitív üzenetekkel uszítani.
Törölt felhasználó 2021. 08. 12. 14:38
Előzmény: #2890  Törölt felhasználó
#2899

"még jó,hogy nem a baloldali ,liberális szabadosságot, hirdetők vannak hatalmon,mert ha hatalomra kerülnek akkor fog előjönni a szélsőséges csürhe megint,milyen érdekes,hogy Orbánék idejében nincsenek zavargások,"
.
Ugye tudod, hogy most azt írtad le hogy a "szélsőséges csürhe" jobboldali? Ezért csak baloldali hatalom esetén jönnek le. Vagy saját maguk ellen is tiltakoznak?
Peterbond 2021. 08. 12. 14:28
Előzmény: #2881  Törölt felhasználó
#2898
"Nem értem,hogy miért állítasz rólam valótlanságot,egy szóval nem írtam sem rólad sem másról,hogy nem magyar,arra utaltam,hogy nem hazában gondolkodtok,mert nem tartjátok a haza részének az elszakított magyar lakta területeket."
.
Már az hogy önmagában ezt a hazugságot is leírod is elég lenne. Nem is értem mi a különbség egyébként az én állításom és a mostani kijelentésed között. Ki mondta hogy nem tartjuk a haza részének ( bár tudnám mit értesz ez alatt ) az elszakított magyar lakta részeket. Én magyarnak tartom őket. Nem rekesztem ki a nemzet részéből őket. De te ezt állítod rólam is és úgy kb minden balliberálisról és mivel mindenki balliberális aki nem  Fideszre szavaz számodra így akkor sima hogy mindenkiről ezt gondolod aki nem a  Fideszt támogatja. Aztán néha bedobod hogy vannak baloldali gondolkodok akik hazában gondolkodnak velük nincs gond. De ez pont olyan mint amikor agyba főbe migránsoztok mindenkit majd amikor épp kell akkor ja hát a Fidesz által behozott migráns az jó migráns. Akkor már nem kulturális különbség meg genetika van. De az csak a kognitív disszonancia kivédésére van mrt különben önellentmondásba ütköznél. Az alap tétel hogy mindenki hazaáruló aki balos és mindenki balos aki nem fideszes. Ez az axióma.
Peterbond 2021. 08. 12. 14:14
Előzmény: #2888  Shareholder
#2897
Sok ember stílusával probléma van ezen a fórumon, de kevés olyan normálisan vitázó embert láttam itt fenn mint Signal2. Ha már nála is el tudjátok szakítani a cérnát akkor már tényleg gondok vannak. De hát minden szubjektív, neked lehet ez a véleményed.
.
Az mondjuk szép hogy te leírhattad ezt itt de signal nem védhette meg magát mert egyből törölte sotime.
Peterbond 2021. 08. 12. 14:05
Előzmény: #2883  Törölt felhasználó
#2896
Azt meg ne vesézzük már ki ki írogat itt valótlanságokat kikről.
Peterbond 2021. 08. 12. 14:04
Előzmény: #2883  Törölt felhasználó
#2895
1,. elnézést robinhoodot küldted ki 1 hónapra. mivel nem látom mit írt nem tudom mennyire olt súlyos. Signalt tényleg nem 1 hónapra küldted ki csak megfenyegetted hogy legközelebb végleges lesz. Köszönöm a pontosítást a sok kitiltás között összekeveredtem.
.
2. A mondandóm lényegén SEMMIT nem változtatott hogy 1 hétre vagy 1 hónapra küldted ki. láthatóan megint a lényegen nem tudsz fogást találni. És még én kötözködök...
Peterbond 2021. 08. 12. 14:01
Előzmény: #2880  Törölt felhasználó
#2894
".Zavar téged  ,hogy moderálok de az úgy tűnik, hogy már nem zavar,hogy más pedig csal."
.
Nem az zavar hogy moderálsz vagy nem moderálsz. Az zavar hogy képmutató vagy és másokat extra szigorúan mérsz magadnak meg mindent megengedsz. Felőlem ne tilts senkit vagy tilts mindenkit de akkor magad is tartsd be a szabályaidat.
.
A csalás alatt amúgy mit értesz? mert hogy ki mennyit tudd minuszolni az aztán hatalmas visszaélés :). Gyerekes dolog részemről ha valakinek ezért van 5-6 regisztrációja. De leírtam hogy ugyanígy gyerekes mikor mások kitalált karakterek tömkelegével jönnek. Láthatóan a pampa példára nem is szeretnél reagálni :).
signal2
signal2 2021. 08. 12. 13:16
Előzmény: #2892  Törölt felhasználó
#2893
Miről beszélsz? Eddig egy "ellenzéki hazugsagot" sem tudtál ide beírni, tehat folymatosan más a téma. 
Természetesen a rólam szól hazugsagot gond nélkül bent hagyod.
Szerinted, milyen jelző lenne erre a megfelelő, ami az ízlesednek még megfelel? Tudsz javasolni egyet?
Törölt felhasználó 2021. 08. 12. 12:25
#2892
maradjunk a topik témájánál,a személyes problémáitokat egymással beszéljétek meg privátban
signal2 2021. 08. 12. 12:11
Törölt hozzászólás
#2891
Törölt felhasználó 2021. 08. 12. 10:18
Előzmény: #2889  Shortelek
#2890
persze a rendőrséget is a Fidesz találta ki,hogy kicsesszen a tisztességes,törvénytisztelő álampolgárokkal ,még jó,hogy nem a baloldali ,liberális szabadosságot, hirdetők vannak hatalmon,mert ha hatalomra kerülnek akkor fog előjönni a szélsőséges csürhe megint,milyen érdekes,hogy Orbánék idejében nincsenek zavargások,rend van,Gyurcsányék meg káoszt hoztak az országnak.
Shortelek 2021. 08. 12. 07:20
Előzmény: #2888  Shareholder
#2889

" A pf modija igazán összekaphatná magát mert úgy tűnik, egyesek mindent megengedhetnek maguknak. "
A pf modira egyáltalán nics  itt szükség, szégyen, hogy egyáltalán van, évekig ment ez modi nélkül és semmi nem történt, ezt is a fidesz vezette ide be!
Shareholder 2021. 08. 12. 07:07
Előzmény: #2876  Peterbond
#2888
Signalt nem csak ebből a topicból kellett volna kitiltani 1 hónapra, hanem az egész fórumból. Hogy beszél már az emberekkel! Az 'Orbán Takarodj' szobában is minősíthetlen stílusban ment egy fórumtársunknak, csak azért mert nem értett vele egyet, és nem ő az egyetlen sajnos. A pf modija igazán összekaphatná magát mert úgy tűnik, egyesek mindent megengedhetnek maguknak. 
exley 2021. 08. 12. 06:40
Előzmény: #2863  Peterbond
#2887
H@rn oda adta volna, a sógorok vitték volna, de csak akkor, ha a magyar kormány kiüríti a várost:)
Törölt felhasználó 2021. 08. 11. 18:47
Előzmény: #2877  Peterbond
#2886
ez az írásod már tényleg nagyon zavarosra sikeredett :))Ha jól értem,akkor azt próbáltad levezetni,hogy devizahiteles károsult vagyok és én voltam Pampa nevű felhasználó.Ha ez megnyugtat a becsület szavam adom,hogy egyik sem voltam :)))
De ezen most jót röhögtem,egyébként itt voltam már 10 éve is a fórumon,más név alatt,de miután eluntam,töröltem a regisztrációmat,annyit elárulok,hogy ez a 4 regisztrációm,az előzőeket töröltem,vagyis soha sem tiltottak ki,és nem volt párhuzamosan több regisztrációm,és nem a politikai témákban hanem a tőzsdei témákban voltam jelen,elsősorban EUR-USD, és a DAX fórumon.
Törölt felhasználó 2021. 08. 11. 18:22
Előzmény: #2882  emerald
#2885
Első kézből vetted,hogy Orbán rommá verte a feleségét ?,vagyis a felesége mondta neked ?
emerald 2021. 08. 11. 18:15
Előzmény: #2878  Peterbond
#2884
Nagyon köszönöm hogy ennyi időt, energiát fordítasz a szélsőséges mondatok tisztázására. Mindezt ilyen inteligens és tiszteletre méltó stílusban.
+++
Törölt felhasználó 2021. 08. 11. 18:14
Előzmény: #2876  Peterbond
#2883
Signált mikor küldtem ki 1 hónapra,miért állítasz már sokadszorra valótlanságot rólam,másold már be az ő 1 hónapos kitiltását ide.
emerald 2021. 08. 11. 18:11
Előzmény: #2862  Törölt felhasználó
#2882
Én is minuszoltam. Igen, tiszta öngyilkosság lett volna, szinte háborút robbantani a szomszédainkkal. Végre mindenki fellélegzett hogy kivonultak az oroszok..Pedig! Anno határ menti településen születtem, és tudom hogy a család egy része a folyó északi partján maradt. De már meghaltak azok is, akik még gyerekek voltak az elcsatoláskor. Szabad a határ, mióta unióban élünk, nincs semmi probléma.A szembe szomszédaim magyar ajkú szlovákok. Három gyerekük szûletett, mind itt szentendrén! , miután vettek házat. DE megtartották a szlovák állampolgárságuk. És nem, nem akarnak magyar állampolgárok lenni képzeld el! Oszt qva jól el vannak itt, nekem is jó szomszédaim, immáron 13éve!.No és kikérem magamnak! Sem kommunista, sem zavart nem vagyok. Nagyon is tisztán látom hogy mi megy kishazankban! .Ellenben liberális igen! Ami azt jelenti nekem hogy szociálisan érzékeny, semmilyen szélsőséges eszmére nem vagyok nyitott, tisztelem az ember társaim, segítek embernek, állatnak, mindenkinek akinek csak tudok. Elfogadom a másságot, legyen az vak, lelki sérült, roma, vagy netán egy néger orvos(mellesleg egy ilyen fickó segített kitolni az autómat a váci úton a belső sávból). Jah és a buzikat is, feltéve hogy egyéb szempontból normálisan viselkednek. A hálószobában mi történik engem nem érdekel!DE nagyon elitélem a családon belüli erőszakot, a gyermek molesztálást, a nők szexuális zaklatását, amik ellen "jó" kormányunk kicsit sem küzd!!! Pedig kimutatták hogy minden ötödik !!! leány gyermeket ér szexuális zaklátás húszéves koráig.Hmmmmm.......?! Neked van leány gyermeked sotime ?!Illetve hány lányos apuka ír olvasgat errefelé...?!.Dehát ugye az baj, hogy amíg maga a miniszter elnök veri rommá a feleségét(igen, ne tessék megkérdőjelezni, első kézből van az infóm) addig ilyenekkel nem foglalkoznak!Viszon harcolnak a nem létező ellen!!!
Hát ez igen felháborító! Milyen nemi átalakitásról beszélnek ezek....?!Eddig sem traktalták a gyerekeket ezzel! Viszont esetleg foglalkozni kéne azzal hogy legyen kihez forduljon egy kiskorú, ha pont otthon bántalmazzák!Jah...., hogy ilyen nincs! Hát itt pedig itt kezdődnek a problémák!.Nézd, nem tudom megértettél-e, ha igen örülök, ha meg nem azt is el tudom fogadni.Nem kell mindenki úgy lássa a világot mint én. De arra szépen megkérlek, hogy ne álltalánosíts, és ne minősíts azokat(engem)akik nem osztják a véleményed!Pl erre gondolok:
"Ez pedig szín tiszta hazaárulás, 48eszmélyének elárulása, a szabadságharcos hőseinket köpik szembe a baloldali liberálisok, akik elárulják folyamatosan a nemzetet......bla, bla, bla"
Törölt felhasználó 2021. 08. 11. 18:02
Előzmény: #2878  Peterbond
#2881
Nem értem,hogy miért állítasz rólam valótlanságot,egy szóval nem írtam sem rólad sem másról,hogy nem magyar,arra utaltam,hogy nem hazában gondolkodtok,mert nem tartjátok a haza részének az elszakított magyar lakta területeket.Ez pedig számomra a haza elárulását jelenti,és ezt messze nem csak én gondolom így.Azt is írtam,hogy vannak olyan baloldaliak akik hazában gondolkoznak pont úgy mint én,velük nincsem semmi gondom,ezzel kapcsolatban.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók