Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 06. 10. 12:04
#1240
az emberiség többsége leminösitette magát álatként és megy a vágohidra ,ez bizony szényen az Ember kifejezésre és minöségre,de ez van ezt is szabad akaratboltette és ,mi lesz a végén de hát nekünk nem szolt senki ,nem figyelmeztetett senki,és hol van a Megváltonk,hol van a Megváltás,hát szégyentelenek,még merik ezt kiálltani.
Peterbond 2021. 06. 10. 12:04
Előzmény: #1233  euler
#1239
"Mellesleg az előző év SZJA bevallás határideje a választások után van. :)"
.
Május 20, de az a végső leadási határidő. márpedig ha visszakapni fogsz százezreket szerinted ki nem fogja már márciusban ( amikor meglesznek a tervezetek ) egyből elfogadni és várni a pénzt?
Peterbond 2021. 06. 10. 12:02
Előzmény: #1237  Peterbond
#1238
Arról nem beszélve hogy az emiatt bekövetkezett árdrágulást is én viselem mert nekem is annyival drágább lett az ingatlan az építőanyag. Apámék utánam semmit nem kapnak az államtól de azért az a lassan 50 év amit végigadózott azért az jól jött, meg az én adóm is jól jön.
Peterbond 2021. 06. 10. 12:00
Előzmény: #1235  Törölt felhasználó
#1237
"Ez is azt jelenti,hogy Orbánék támogatják a gyerekes családok megélhetését,amíg Karácsony el van foglalva az utca név adogatással a híveinek :)"
.
De érted. van 3000 milliárd hiányunk és beigér egy 600 milliárdos extrát, de azért nincs választási költségvetés.
.
Amúgy meg hagyjuk ezt az álságosságot. én pl mitől lettem 2. rangú polgár mert még nincs gyerekem? egy darabig okés hogy támogassuk a gyerekvállalást de most már tényleg kezd a tököm ki lenni hogy én mindent finanszírozok csak az adómmal és az kap vissza SZJA-t most is akinek amúgy is alig kell már járulékot fizetnie, kapot 10+10 millió Csok-ot, 3 millió-t lakásfelújításra 1,5 milliót kocsira.
euler 2021. 06. 10. 11:56
Előzmény: #1235  Törölt felhasználó
#1236
Igaz, hogy az oltás mellé nem jár védettség, és szabad utazás, de a nyugdíjigény esetleg csökkenhet.
Megrohanták a Facebook-csoportot a kínai vakcinával oltott védettség nélküliek
Törölt felhasználó 2021. 06. 10. 11:40
Előzmény: #1232  Peterbond
#1235
Ez is azt jelenti,hogy Orbánék támogatják a gyerekes családok megélhetését,amíg Karácsony el van foglalva az utca név adogatással a híveinek :)
Egyébként abban igazuk van az ellenzéki híveknek,hogy Orbán nem játszik tisztességesen,mert amíg a lemondott és év végére beérkező modernás vakcinákkal beoltatta volna Karácsony a ,budapestieket,addig ,Orbán szemét módon már rég beoltatott mindenkit aki beakarta magát oltatni.Itt lenne az ideje,hogy az ellenzéki tüntetést szervezzenek Karácsonyék,hogy nem az év végén került sor a budapestiek beoltására a lemondott modernás vakcinákkal.
A tüntetés szervezésében azon több dioptriás,ja bocs diplomás ,fórumosok is aktívan részt vehetnének akik pár hónapja még azt harsogták,hogy mekkora szemétség Orbántól,hogy az év végére beérkező vakcinát nem kérte.Azóta persze nem feszegetik már a témát, valószínűleg  a még több dioptriának ja nem diplomának köszönhető,hogy sikerült kiszámolniuk,hogy mi ,mire is elég.
Azt nem tudom,hogy Orbánnak,hány diplomája van ,de úgy tűnik, hogy eggyel biztosan több,mint az őt,vakcina ügyben bíráló ellenzéknek.
Törölt felhasználó 2021. 06. 10. 11:27
Előzmény: #1229  Törölt felhasználó
#1234
Életszerűbb lenne, ha azt írnád, hogy azért keresték fel a "Nyugdíjasok a megélhetésért" egyesület két tagja Karácsony Gergelyt, hogy még hónap közepén is érdemes legyen nekik elindulniuk a boltba vásárolni, mert 0,6 százalékos "nyugdíjkiegészítéssel" ekkora infláció mellett, amelyet nekik kell főleg megfizetniük ezt nem tudják megtenni. Ugye milyen vicces ?
euler 2021. 06. 10. 11:21
Előzmény: #1232  Peterbond
#1233
Gratulálok annak aki Orbán zagyva bejelentéséből máris számolni tud.
Mellesleg az előző év SZJA bevallás határideje a választások után van. :)
Peterbond 2021. 06. 10. 11:08
Előzmény: #1231  PusztaPutyin
#1232
Úgy meg különlegesen érdekes hogy inkább Orbánra vagy Matolcsyra lehetne ilyen ötleteket kitalálni hisz Orbán indít űrprogramot, meg Matolcsy szokott szédítőeket álmodni kanyarban előzősről meg 2% GDP növekedésről amikor mindenki már 7-8% esést jósolt. Meg pl a mostani "nem csinálunk választási költségvetést" de 2022-ben ha minden jól áll 500-600 milliárdot ráfejelünk az amúgy is 3000 milliárdos hiányra és minden gyerekesnek 400-600 eFt SZJA visszafizetést adunk. Csak úgy véletlenül 2 hónappal a szavazás elött.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 10. 10:11
Előzmény: #1229  Törölt felhasználó
#1231
Ez azért gyenge mert nacsaolivér vagy esetleg saját termés?
SirDMR
SirDMR 2021. 06. 10. 08:08
#1230
Nem szeretnék egy olyan országban élni, ahol egy Niedermüller jól érzi magát.
Törölt felhasználó 2021. 06. 10. 07:23
#1229
Ma felkereste Karácsony Gergelyt a Nyugdíjasokat a Marsra egyesület két aktivistája a 90 éves Laci bácsi és a 95 éves Mari néni.Karácsony Gergely biztosította őket,hogy az orbán kormány hibás döntései miatt még eddig a Marsra eljutni nem tudó nyugdíjasok ügyében haladéktalanul intézkedik.Mint  vezetésre alkalmas géniusz meg is kérdezte Laci bácsit és Mari nénit,hogy retúr jegyet szeretnének-e a Marsra vagy csak oda utazást.
Ezután biztosította őket,hogy haladéktalanul levelet ír Orbán Viktornak,hogy azonnal tegye lehetővé a nyugdíjasok számára,hogy a Marsra utazhassanak,legalább évente kétszer,ezután szokása szerint kedvesen angolul köszönt el a vendégeitől,dászvidánjá  bábuská ,mámuská :)))
SirDMR
SirDMR 2021. 06. 07. 13:39
#1227

Igényes munka, ahogy azt kell:https://www.youtube.com/watch?v=Ov-AM6RS42s
exley 2021. 06. 07. 13:21
Előzmény: #1224  peter_s
#1226
Úgy tűnik a "sárgák" bekavartak a "köpcös"-nek:) Eddig olyan szépen ment minden:) Ez a "támaszpont" kiverte a biztosítékota Budapestieknél:) Kezdődik a vissza táncolás:)
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 06. 17:37
Előzmény: #1224  peter_s
#1225
Micsoda erőteljes szóhasználat, nagy indulatokra utal. A felsorolt lózungokat melyik portál fórumának kommentmezőiben olvastad? Vagy ha itt akkor melyik topicokban? Lehet hogy nem járok arra, megnézném, tényleg van-e ilyen. Hozzászólásod második fele az "azok se lesznek jobbak" fideszes logikára épül, engem nem győzött meg, én adnék esélyt a fejlődésnek.
peter_s 2021. 06. 06. 16:14
#1224
A tegnapi tüntetés után egy olyan feelingem, mintha orbán lenne ellenzékben. Ugyanazokat a lózungokat tolják az ellenzéki fanatikusok a kommentmezőkben, mint orbánék anno: mi vagyunk a többség, legalább 2 millióan voltunk, biztosan nyerjük a következő választást, aki nem ért velünk egyet takaroggyonabüdöspicsába, a kedvencünk (jelen esetben KG) lesz a miniszterelnök, aki nem rá szavaz büdösköcsögkrumplizabálófideszes..., nem engedjük, nem hagyjuk stb. Na, többek között innen is lehet tudni, hogy a közeljövőben éles váltásra nem lehet számítani. Mintha a narancsos ellenzéket látnám a 2006 előtti időkből. A sok agyhalott biztosan rávágja, jó, de itt nem törtek-zúztak, ami igaz, de orbánéknak sok hasonló, parasztvakító békés tüntetése volt, mint pl. a tegnapi. Mások a színek, pártlogók de az elv ugyanaz: néphülyítés, parasztvakítás, fanatizálás, orrvérzésig ismételt politikai bullshitek. A végcél a hatalom: tudjanak lopni és pozíciókat osztogatni a haveroknak, ismerősöknek, mint ahogy orbán és elődei is tették. Ugyanaz a mozi játszódik le állandóan, teljesen mindegy melyik bohóc lesz kormányon ebből a garnitúrából. Rendszert kellene váltani de sajnos ez békés úton nem fog menni.
exley 2021. 06. 06. 15:52
Előzmény: #1205  peter_s
#1223
:)
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 05. 21:21
Előzmény: #1221  Shortelek
#1222
Vazsi majdnem kolléga. Ez a személyes nexus titka. Én ugyan nem vagyok cukrász, de amivel én foglalkozom azt a cukrászok mindig úgy könyvelik el hogy ők is azt teszik holott jajdenem.
Shortelek 2021. 06. 05. 21:11
Előzmény: #1220  PusztaPutyin
#1221
De akkor téged mindig visszavesz, örülj a népszerűségednek:))

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek