Topiknyitó: GruppenMorgen1965 2020. 12. 28. 22:04

Levesből kitiltottak-Forradalmi Tanács  

Újra szól a hatlövetű! Say no to leves
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
notesz_laci 2021. 02. 23. 21:34
Előzmény: #59  GruppenMorgen1965
#60
Nem igen vette azt a mami hanem kapta. Nagy részét tőlem. Nyög alatta. Ugye az öreg libát is tömni kell. Hát folytatom! Álom amúgy az ilyen hülye szint vevő nekem. Nem kell önteni mert beáll nekem ha várok kicsit hehe hehe
GruppenMorgen1965
GruppenMorgen1965 2021. 02. 23. 21:26
Előzmény: #58  morricone
#59
Szép estét Forradalmi Tanács!
Van egy régi Tankcsapda szám, abból egy részlet:
"Ragadtak a nők, mint a legyek a légypapírra,
Ahogy a nagykönyvben meg van írva"
Közben a Lofócsapda énekese, "borbóljóakannás" Évike is költött egyet:
"Ragadtam a Set, mint Tótorrú az OTP papírba,
Hol a borom  kisunokám? -kérdeztem rívva."
"végül is kispapírban is könnyű bukni, set-ből vettem 40K-t 79-88 közt, arról nem is beszélve, magasabbról is van bőven , 100 fölöttrről
így járnak azok, akik bíznak egy papírban
cig-ben is pórul jártam, egyelőre ez látszik , megint szánkázik lefelé."
Egy régi tőzsdést sem hagyunk az út szélén! Újra lendületben a közmunka program!
morricone 2021. 02. 22. 14:27
Előzmény: #57  notesz_laci
#58
Minden esik mint  a kő,de a mama tegnap leirta mindent vesz ma .Egészségére!!! Ugy beragad hogy sosem szabadul.Nem látja ezt a vírust mit fog még okozni de ha ennyi van csak  had vegye!!! JÖN a közmunka mami!!! Kakukk lesz. 
notesz_laci 2021. 02. 20. 21:20
Előzmény: #56  GruppenMorgen1965
#57
Vegye is adom még neki szívesen. 
GruppenMorgen1965
GruppenMorgen1965 2021. 02. 20. 21:13
Előzmény: #55  Faketrend
#56

Tisztelt Forradalmi Tanács!
Kígyó nyelvű vénasszonyból már megint a vörösbor beszél.  A kisunoka csak csodálkozik, még soha nem látta rántotta sütés közben énekelni nagymamát. Igaz, a kisunoka még nem tudja azt sem, hogyan fog nagyi beragadni még jobban Setbe. Vegyed csak mama, majd úgy jársz, mint ciggel...hetekig olvashatjuk majd a borgőzös siránkozást. Aszondja : "tudom venni" haha. Market maker Évike meg fog jelenni az 500 darabjaival forintonként...aztán majd jön az MNB vizsgálat piaci manipuláció miatt.  
"őrjöng egy-két f@szkalap a set fórumban
szerintem ez is jó jel
az őrjöngők megjelentek, innen majd felfelé:)
kivéve, ha a "60"as erőltető besz@rásig erőlteti lefelé:)
tudom venni:)"
Faketrend
Faketrend 2021. 02. 14. 16:53
#54
Felküldték az éjszakát az irkával jegyzetelni :-))
Fogadatlan prókátornak xa. a jövedelme XD
Mindegy ez a főzet is avas, kéne már 1 szakácskönyv XDDD
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2021. 02. 14. 02:23
#53
Látom: érvek nincsenek, csak mínuszolás :)  ha marketinges lennék, azt mondanám: a mínuszolás a beszariak mentsvára :)  (a pelus mellett...) Höhöhöhöhöhöhöhöhöhöhö, megint gonoszkodtam. 
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2021. 02. 13. 23:29
#52
Akinek nem inge... Én itt (értsd: a portfolión) csupán „megfigyelő” vagyok. Több ízben is közbe akartam már avatkozni, figyelmeztetni, sőt békíteni a szekértáborokat, ha kell ill. lehet. De nem sikerült. Az emberiség szignifikáns része úgy hülye, ahogy van. Arra vannak „programozva”, mint holmi „félvak” robotok, hogy másokba bele akarjanak rúgni, mert a nyomorúságos kis elcseszett életükön ugyan ezzel nem fognak semmit sem javítani (sőt még rontanak is rajta, de ez nekik magas), de legalább a MÁSIK IS MAJD hátha ROSSZUL ÉRZI MAGÁT tőle. A rúgásoktól, a támadásoktól. Persze a leghülyébbek még luftot is rúgnak, de túl hülyék ahhoz, hogy ezt észrevegyék. Ők azt HISZIK, hogy sikeresen belerúgtak a másikba, de a falat érte el a lábuk, ami már fáj a rúgásoktól, de amilyen hülyék, inkább folytatják. Megszokásból. Meg mert: gondolkodni luxus... SAPERE AUDE :) 
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2021. 02. 13. 23:22
Előzmény: #50  upgrayeddAKS
#51
Ja, és a Q+BC ügyek összesen több százmilliárdos tételt tettek ki. - khmmm... akarom mondani: külön-külön IS, együtt meg pláne... ja, és a B-C-nél a PSZÁF 3 milla bírságot szabott ki a nullás számlaosztály (gy.k.: nyilvántartási számlák) hiányaiért, azokon W.Lacafaca, akkori MNB-alelnök szerint már akkor 50-60 mrd. nagyságrendű hiányt találtak... és erre 3 misi bírság ment... just FYI...  
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2021. 02. 13. 23:17
Előzmény: #43  sly36
#50
Hát már bocs, de szerintem nem látod/látjátok a fától az erdőt. Lehet az ilyen eseteknek tapsikolni, de ez is csak a külföldi tőzsdék felé fogja terelni a spekiket, befektetőket. Én emlékszem, hogy a Plotinus kapcsán miket művelt az MNB Zsiday Viktorékkal, az ország egyik legjobb gyakorlati szakemberével, aki nem bújik holmi elemzői, szivarfüstös-irodai katyvasz mögé, hanem csinálja, amiről az "elemzők" csak beszélnek, lásd még: Plotinus sikerei. Az az MNB tartott házkutatást, stb., ami nem tudta megakadályozni sem a Quaestor, sem a Buda-Cash, sem a többi ügyet, miközben a PSZÁF anno a Buda-Cash-t meg is büntette számviteli "csalásért", tehát tudnia kellett róla. Én amúgy nem vagyok érintett, alig van magyar papírom, de szánalmasnak tartom, amit az MNB művel. Ja, és a Q+BC ügyek összesen több százmilliárdos tételt tettek ki. De azért nyilván indokolt volt a Plotinusnál házkutatást tartani... (amúgy lehet, hogy tényleg indokolt volt, de azért kilóg a lóláb...)
Faketrend
Faketrend 2021. 02. 09. 11:50
Előzmény: #48  öntökiböki
#49
Ott nem tud kérkedni , nemhogy nem nevetik ki ,de még sárga lapot is kap XD
De a lőtéri kutyát sem érdekli  ,mert nem lesz ideje elkölteni.
öntökiböki 2021. 02. 09. 11:40
Előzmény: #46  öntökiböki
#48
Egy nagy tudású hívője szerint a könyvalapú kereskedő idegrendszere alkalmas az usa piacon való kereskedésre. Kofánk hamarosan világhódító útra lép, hacsak az MNB el nem meszeli egy min. 10 milliós bírsággal.
Faketrend
Faketrend 2021. 02. 09. 11:39
Előzmény: #45  Faketrend
#47
Aki itt minuszol az remélem társul a lelkinyomo...hoz XD
öntökiböki 2021. 02. 09. 11:28
#46
Egyre közelebb az öregasszony aktája az MNB asztalán...
Faketrend
Faketrend 2021. 02. 09. 10:47
#45
Ideje hogy felmossák vele a padlót !
Faketrend
Faketrend 2021. 02. 09. 10:45
#44
9 milla a mosatlanos travinak ?
Csak ?
Duplázni nem lehet ?
GruppenMorgen1965
GruppenMorgen1965 2021. 02. 08. 19:39
Előzmény: #41  Faketrend
#42
Mélyen tisztelt Forradalmi Tanács!Mélyen szeretett Cig!
Ma is esett a papír, a vénasszony teljesen kétségbe van esve. Tóth Orrút faggatja nyüszítve, de nem tud tanácsot adni a borvirágos maminak.
"de mit csináljak totoro?
vegyek még a 40K-m hoz? vagy várjak, hátha elindul egyszer felfelé és nemcsak lefelé?
minuszban úgysem adok el egy darabot sem"
A teljes Forradalmi Tanácsot tisztelettel felkérem, a short rakétákat gyújtsák be minden pénzükkel. Én, mint topikgazda, szívemen viselve közösségünk presztízsét és küldetésünket, példát mutatva élen szeretnék járni: a saját és minden rokonunk házán jelzáloghitel van már, mindből cig short pozíciót nyitunk. 💞💞💞
Faketrend
Faketrend 2021. 02. 07. 22:54
#41
Srácok !
Van gond nem kevés : orbániában nem törődnek az emancipunciszülöttekkel .
SÓS megoldásokat ,javaslatokat tudnátok esetleg ?

friss hírek További hírek