Topiknyitó: euler 2020. 04. 18. 23:20

ORBÁN VÉGJÁTÉKA  

Topik indítónak egy cikk:
2022: Orbán legyőzhető
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ehe
ehe 2023. 02. 03. 15:36
Előzmény: #6379  ehe
#6380
Hontról meg el tudom képzelni, hogy explicit rászavazott a fideszre, azok után, amit a karcban nyilatkozott
ehe
ehe 2023. 02. 03. 15:34
Előzmény: #6378  Dehogynincs
#6379
A tiltást a böngészőmben futó script csinálja, csak nálam történik meg, sajnos ahhoz néztem eddig csak desktop chrome(chromiumon?)-on fut.
Röviden a narratíva: "moslékkoalíció", hosszabban Orbán még mindig a kisebbik rossz.
Schiffer állitólag egyébként mindkét x-et a kutyákra tette, ehhez képest a kutyák elnöke azt nyilatkozta "nem olyan fontos az egyéni jelöltjeikre szavazni...".
Még hosszabban még mindig képtelen vagy megérteni te sem, hogy ebben a választási rendszerben nem lehet(szabad?) egyében esélytelen pártra szavazni akkor, ha nem vagy elégedett a NER-el.
Dehogynincs
Dehogynincs 2023. 02. 03. 14:31
Előzmény: #6376  ehe
#6378
Segítene, ha tudnám, mi is az a Sciffer-Hont fidesz narratíva, amit egy nem teljes értékű demokráciában terjesztek úton-útfélen.
Mindkettőjükről tudom kicsodák, de nem hiszem, hogy szomjúhoznám a szavaikat.
Ha véletlenül az narratívájukat böfögöm vissza, akkor is saját kútfőből és saját érvrendszerrel teszem.
Sokkal inkább igaz, hamis és vanbennevalamiigazságis-szerű állításokat látok és azokhoz fűzöm a hozzászólásaimat.
Ha tudsz, mersz és karsz bármit is tiltani, akkor tedd meg! Nem hoz ki a sodromból. A tiltáshoz hozzáedződtem a diktatútában.
ehe
ehe 2023. 02. 03. 14:05
Előzmény: #6376  ehe
#6377
Azt fogom látni, hogy kimaradnak hozzászólássorszámok :D
ehe
ehe 2023. 02. 03. 14:04
Előzmény: #6375  Dehogynincs
#6376
Már azzal is sokat tettél volna eddig, ha nem terjeszted úton-útféle a Schiffer-Hont fidesz-narrativát.
Persze ez már eső után köpönyeg.
De esetleg ha végre te is hajlandó lennél belátni a tévedésed még további kognitiv disszonanciával küzdők is végre lejönnének a fideszről, meg a szatelitjeikről.
A másik orbán topikot egyébként tiltottam sehmettel egyetemben.
Ha esetleg ír ide, majd arra reagáltok, azt se fogom látni, mert megtehetem :D
Dehogynincs
Dehogynincs 2023. 02. 03. 10:55
Előzmény: #6374  euler
#6375
Jó. Tegyünk valamit! Most még nem is kell. Csak kellene.
Mit? Mikor? Kikkel? Hogyan? Mivel?
Szorgalmazni én is jobban tudok, mint cselekedni.
euler 2023. 02. 03. 10:38
#6374
Tenni kellene valamit!
" ... hosszan lehetne merengeni a magyar rendszerváltás kudarcán, az elvesztegetett évtizedeken, a félkegyelmű magyar politikai elit generációs elkúrásain, a saját kifosztásához és megvezetéséhez tapsolva asszisztáló magyar társadalmi roncshalmazon.
Azt is lehete fejtegetni, hogy a magyar kormány - ami a saját bevallása szerint is képtelen az ország irányítására, mert állandóan csak külső tényezők szorításában sodródik, mint Soros, a migránsok, Brüsszel, a szankciók, Hókuszpók, meg a kommunista örökség - vajon simán csak tehetségtelen paprikajancsikból áll, vagy egyenesen cirkuszi csimpánzokból.
A valóság azonban még ennél is szörnyűbb. A ner nem (csak) azért tartja meg az orosz függést, mert sutyerák balfaszok, hanem azért mert így akarják. A kormány a teljes magyar jövőt feltette arra, hogy a nyugat összeomlik és a felemelkedő keleti diktatúrák majd új világrendet hoznak (lásd még: a félkegyelmű magyar politikai elit generációs elkúrásai - Angela Merkel likes this).
Hogy a Fideszt megvették, meggyőzték, megzsarolták, vagy ezek különböző kombinációi, az szinte mindegy is, viszont ha már belementek akkor azt rendesen csinálták, fullba nyomva a kretént, lapot húzva a 22-re. Az orosz hírszerzés azért van fent a külügy szerverein lassan egy évtizede (Direkt36 márciusi cikke), mert a magyar kormánynak már minden mindegy volt, nem tudtak mit titkolni az oroszok elől, vagy amit titkoltak is volna annál már amúgy is sokkal súlyosabb dolgokat tudhattak róluk.
A Fidesz az orosz államapparátus része lett, ahol a vezető elit politikai és gazdasági összefonódása már olyan mélységű Putyin rendszerével, amiből már aligha lehet kiszállás."
https://www.facebook.com/kardblog/posts/pfbid038CVZyqu6EkoHDDmzLYV6HeVmXdvcbn6iT1SLduwJALJv4DJLH9pByC7qp7DC1Batl
euler 2023. 02. 01. 23:09
#6373
1916 2023. 02. 01. 18:57
Törölt hozzászólás
#6372
00000 2023. 01. 31. 07:50
Törölt hozzászólás
#6371
euler 2023. 01. 30. 16:38
Előzmény: #6369  signal2
#6370
Szekta és maffia (#93764 )  
A vallásos szintű vakhit és a közös bűn tartja össze őket.
signal2
signal2 2023. 01. 30. 16:28
Előzmény: #6367  euler
#6369
Tökéletes feltárása, hogy a fidesz miért egy maffia. Az EU-s támogatások saját magukhoz szervezése a hatalommal való visszaélés után, különböző gazdasági ágazatok (pl trafikok) átjátszása saját maguknak. 
Baszki, ez nyíltan egy MAFFIA.
bigyula 2023. 01. 30. 16:24
Előzmény: #6367  euler
#6368
Ugyan már. Azon az oldalon ezért kitüntetés jár, meg előmenetel a hívők tapsikolása közepette.
euler 2023. 01. 30. 09:58
#6367
Ha Pétervására, (Észak hevesi kisváros), fideszes polgármestere nem bukik azonnal, akkor ez az ország menthetetlen.
.
Ezt írta Hadházynak: 
"Biztos legyél benne, hogy találkozunk még. A család az mindenhol tabu, csak nálad nem.
 Könyörögni fogsz."
Hadházy válaszából: 
"Őszintén nem tudom, mivel bántottam meg a családját? Elmondtam, hogy ő maga 65 millió forintot kapott a kacsalábon forgó palotájára? Hogy a Magyar Falu programból a saját vadásztársaságának Ford pick-up terepjárót vásárolt? Hogy a horgásztó a feleségéé, és arra a területre épített a horgászegyesület 50 millióból(!) egy kétemeletes „információs pontot”? Hogy megírtam, hogy a fia vezeti a város hulladékszállító cégét? Hogy a rokonai még ezen felül 50 milliót kaptak különböző „vidékfejlesztési stratégiákra” és természetesen övék a trafikok is?"
https://www.facebook.com/hadhazyakos/posts/pfbid0YxiT1Q22tchJTi7mf6xJHW5fCCLjvBcbMTpUHboxiDmHK2PZE3gfWMYXqsBp2nMil
euler 2023. 01. 17. 13:28
Előzmény: #6364  cintanyer
#6366
Szíjjártó most éppen a davosi "globalista fertőben" képviseli az oroszokat, akiket nem hívtak meg. (Természetesen magyar kormánygéppel repült.).
Hozzászólásában a globalizáció árnyoldalait említette, sajnálkozott az eurázsiai kapcsolatok befagyásán, "de Oroszország része a realitásnak, és minél közelebb van hozzá egy szereplő földrajzilag, annál inkább az"- mondta.
Dehogynincs
Dehogynincs 2023. 01. 17. 12:54
Előzmény: #6359  signal2
#6365
Ott kerül porszem (malomkő) a gondolatmenetedbe, hogy ezeket a szavazókat Gyurcsány jórészt az mszp-ból szipkázta el. Sőt, nemcsak a szavazókat, hanem a kádereket is. Te is tudsz Gyurcsányon kívül olyan dk-st mondani, aki szintén az mszp elnöke volt és szintén komoly mszmp-s priusza van.
Te is tudsz olyan néhai kormánypártokat említeni, amelyek rég megszűntek és a történelem szemétdombján kapirgálnak (szdsz, kisgazdák), de a szavazóik megmaradtak és azóta is voksolnak valahova.
Én is kúrtam már el dolgokat. Te is. De egyikünk sem volt kormányfő és egyikünk sem beszélne ilyen rondán még egy taliga pináért sem.
A beszéd másik része meg egyszerűen nem atombomba. Az elkúrás tény a végetvetés pedig vágy.
Gyurcsánynak magas az elutasítottsága is és sorozatos kétharmados vereségek sorozata jelzi, hogy vele nem tudták leváltani Orbánt.
Táadásul ha Gyurcsány eltűnik a közéletből, akkor nem kell szemmel tartani. A szemmel tartás eddig sem volt a pártok erőssége. Szerinted az szdsz mennyire sikeresen tartotta szemmel Hornt, Medgyessyt vagy akár Gyurcsányt? Beálltak mögéjük lopni.
cintanyer 2023. 01. 17. 10:32
Előzmény: #6356  Peterbond
#6364
https://www.theice.com/products/27996665/Dutch-TTF-Gas-Futures/data?marketId=5429405
.
Most Szíjjártó krokodil könnyeket hullajt. Hogyan fogja elsütni a szankciómentes drága orosz gázt.
A jutalék ugrott.
euler 2023. 01. 17. 10:28
Előzmény: #6361  ehe
#6363
(Karc FM | A médiaszolgáltatást végző Karc FM Média Kft. a KESMA tulajdona.)
Csak óvatosan Honttal is. Kb. ugyanaz a saját műfajában mint Schiffer.
signal2
signal2 2023. 01. 17. 10:18
Előzmény: #6360  Madeinhungary
#6362
A DK kiiktatására egyértelműen 2022 volt a megfelelő időpont, mert nyilvánvaló volt, hogy hatalmas gazdasági problémák vannak, és nem lesz leányálom kormányozni. Innen nézve minden ellenzéki párt elmehet a *csába...
ehe
ehe 2023. 01. 17. 10:16
Előzmény: #6359  signal2
#6361

Topik gazda

euler
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek