Topiknyitó: euler 2020. 04. 18. 23:20

ORBÁN VÉGJÁTÉKA  

Topik indítónak egy cikk:
2022: Orbán legyőzhető
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bigyula 2020. 04. 29. 19:48
Előzmény: #539  Branko
#540
Kamuzol: most nem lehet tüntetni. 
Branko
Branko 2020. 04. 29. 19:46
Előzmény: #537  badsector1
#539
természetesen kamuzol, amikor azt írod hogy a várban nem lehet orbánék ellen tüntetni.
íme alább az idex.hu cikke egy évvel ezelőttről fotóval is illusztrálva, hogy bizony ezer ember !!! hűha, ezer, ismétlem: 1000 db szerencsétlen ellenzéki aktivista, a várban a tüntetett orbánék ellen! hát, bele is remegett az ország, bizonyám..
leírjam még ezt mondjuk 550-szer, hogy megértsd? de az indexnek talán majd elhiszed, vagy esetleg ők is hazudtak?
és egy hír ebből az évből, ismét megcáfolva a kamuzásodat:
2020. február 16., vasárnap 17:24,
Érdeklődés hiányában elmaradt az Orbán Viktor évértékelője napjára tervezett ellenzéki tüntetés. A szervezők tegnap mondták le az eseményt. Ennek ellenére nagyjából egy tucat ember mégis a Várkert Bazár elé vonult a miniszterelnök évértékelője idején. Rendbontás nem történt. "Várjuk, hogy milyen jövő évi költségvetési tervet fognak most beterjeszteni, nagy figyelemmel fogjuk várni az elkövetkezendő lépéseket, akkor fogunk hinni egy picit is a kormánynak, hogyha a kormány érdemi, azonnali lépéseket tesz." - mondta Schmuck Erzsébet, az LMP társelnöke.
https://index.hu/belfold/2019/02/10/tuntetesekkel_keszulnek_orban_viktor_evertekelojere/olyanok_vannak_itt_akik_fel_akarjak_epiteni_a_4._koztarsasagot/
Törölt felhasználó 2020. 04. 29. 19:29
Előzmény: #531  Branko
#538
Értjük. Akkor úgy kellene tüntetni az ellenzéknek, mint 2006_ban a Fradi ultrák. Verjük szét mindent utasításra!
badsector1
badsector1 2020. 04. 29. 19:19
Előzmény: #531  Branko
#537
"nem kell magam észrevennem mert nem írtam hülyeséget"
  
Aha, még jó hogy nem vallod be, hogy hülyeséget írtál, de a Fehér ház előtt lehet tüntetni (demokrácia), a Karmelita kolostor előtt meg nem lehet (nem demokrácia).
euler 2020. 04. 29. 18:55
Előzmény: #535  PusztaPutyin
#536

Vettem akkor is és jeleztem is - :)
Csak éltem a lehetőséggel, hogy megismételhessem.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 04. 29. 18:45
Előzmény: #525  euler
#535
Igazából semmi bajom nincs a definícióddal, csak a suttyó kollégának kívántam beszólni :)
lancaster
lancaster 2020. 04. 29. 18:09
Előzmény: #533  euler
#534

Én inkább az ok-okozati összefüggéseket nézem, nem kellene durván beleavatkozni más államok belügyeibe és akkor elkerülhető lenne az ilyen és ehhez hasonló oda-vissza köpködés, fröcsögés. Egy kompromisszumos tárgyalás sokkal eredményesebb lenne, mert így csakis a székelyek látják a kárát ártatlanul.
A nacionalizmus pedig mindkét részről (magyar, román) megfigyelhető, vagyis ember legyen a talpán aki meg tudja állapítani, hogy ki a hibás, vagy ki kezdte.
euler 2020. 04. 29. 17:49
Előzmény: #530  lancaster
#533

Belsőromán hatalmi villongás ez inkább, egy kis aljas nacionalizmussal, és az ottani magyar nemzetiség nagyon durva megsértésével.
Érzékletesen leírja ezt TGM, inkább neki higgyünk, tud románul és tisztában van az erőviszonyokkal:
https://plakatmagany.transindex.ro/jo-napot-kivanok-peszede/
Branko
Branko 2020. 04. 29. 17:40
Előzmény: #525  euler
#532
"Csak pontosítottam a Bertelsmann Alapítvány világjelentését, ami azt mondta:
"Magyarország e pillanatban még demokrácia, de könnyen lecsúszhat az autokráciák közé."
Szerintem az enyém pontosabb. :)  "
igen, valóban pontosabb - lenne!!, az országos pszichiátriai és neurológiai intézet falai között :-)
Branko
Branko 2020. 04. 29. 17:35
Előzmény: #529  badsector1
#531

nem kell magam észrevennem mert nem írtam hülyeséget
az az igazság - amint délelőtt már megírtam -  hogy nincs realitásérzéketek, annyira a kettős mérce rabjai vagytok
egy véleménybuborékban éltek amiből úgy tűnik, nincs számotokra kiút
és immár 10 éve nincs, csak az hogy vergődtök és a gettótokon belül egymást hülyítitek még tovább és alsó határ, úgy tűnik, ebben nincs..a pártjaitok is persze mindent megpróbáltak már frusztráltságukban: volt itt már "forradalom (a farkát-mutogatós bácsitok Gréczy elvtárs azt a rendszerváltá óta legnagyobb felkelésnek nevezte, ó igen, ki is mnetek tavaly márciusban országszerte összesen 12 ezren!! az utcára.....,, tv székház ostrom, parlamenti sípoló-ovi, Szabó Tímea módra előadott gyűlöletbeszéd-roham élőben (szegényt abban az elmeállapotban be sem kelett volna engedni az országházba..), ország fenyőfája-gyalázás karácsonykor parlament dobálási akcióval egybekötve (anyagi kár is keletkezett az élületben , elvégre biztos az épület tehet arról hogy idegbajotokban mem tudjátok elviselni hogy odabent nem a ti pártjaitok vannak többségben), stb. stb.
tényleg szánalmasak a pártjaitok is, meg ti is!
lancaster
lancaster 2020. 04. 29. 17:23
#530
"Jó napot, Ciolacu! Vajon mit ígért Orbán Viktor, a budapesti vezető cserébe ezért a megegyezésért?" 
Klaus Johannis román köztársasági elnök azzal vádolta meg a PSD-s parlamenti többséget, hogy egyezséget kötött a magyar miniszterelnökkel Erdély átadásáról.
L: Alakul a kölcsönös szimpátia :))
https://444.hu/2020/04/29/iohannis-allamfo-szerint-a-roman-ellenzek-vissza-akarja-adni-erdelyt-magyarorszagnak
badsector1
badsector1 2020. 04. 29. 17:22
Előzmény: #527  Branko
#529
Jó nagy marhaságot írtál, a fehér ház előtt simán üvöltözhetnéd, hogy trump takarodj, mert ott demokrácia van, már észre sem veszed magadat.
valoigaz 2020. 04. 29. 17:11
Előzmény: #527  Branko
#528

Jól van, ezt szépen kitoltad magadból, remélhetőleg most egy kicsit könnyebb lesz neked is.
Amúgy minden oké?
Branko
Branko 2020. 04. 29. 16:55
Előzmény: #523  badsector1
#527

ez butaságnak oké, de érvnek nagyon kevés volt
bármely ország bármely miniszterelnöki hivatala / minisztériumánaka házőrsége elviszi bármikor az olyan őrültet, aki így menne oda. még Kamu-rácsony Gergely főpolgármesteri hivatalából is ugyanígy dobnának ki ha úgy mennél oda, hogy ilyesmiket kiabálnál
komolyan mondom, itt a hülyeség olyan ragadós, hogy eddig csak szórakoztam rajtatok, azon a sok bugyuta , gyűlölettől elvakult, narratíán és marhaságokon amivel itt egymást hülyítitek (a hitlerezéstől kezdve az autokrácián át az egyéb elmebajos rámálmaitokig és tobzódásaitokig), de, mostmár megváltozott a véleményem és sajnállak titeket..
a poén az egészben tényleg csak annyi, hogy fideszék ha olvasnak titeket vagy jelentik nekik hogy az ellenzékük második vonalától, azaz tőletek csak ennyire telik tehtetlen dühötökben, akkor kb. tényleg kényelmesen hátradőlnek a bőrfotelekben és kérnek egy kávét..
badsector1
badsector1 2020. 04. 29. 16:26
Előzmény: #524  rebekmadar
#526
Igen, sajnos ilyenkre kell számítani, ha egy ember kezébe teljhatalmat adnak.
euler 2020. 04. 29. 16:25
Előzmény: #522  PusztaPutyin
#525

A teljes szöveg így szólt:
"Magyarország e pillanatban de jure diktatúra, de könnyen ott maradhat a de facto autokráciák között."
Csak pontosítottam a Bertelsmann Alapítvány világjelentését, ami azt mondta:
"Magyarország e pillanatban még demokrácia, de könnyen lecsúszhat az autokráciák közé."
Szerintem az enyém pontosabb. :)
rebekmadar
rebekmadar 2020. 04. 29. 16:23
#524
Ezeknél gusztustalanabb férgeket még a föld nem hordott a hátán! Most kaptam a hírt, hogy meghalt egy ismerősöm, akit kb másfél hónapja diagnosztizáltak rákkal, de a "vírus elleni védekezés" keretében hozzá sem nyúltak. A kórházak meg konganak az ürességtől. Csak úgy hullanak az emberek, mint a legyek. Nem a koronavírustól, hanem az el nem látástól halnak meg. 
badsector1
badsector1 2020. 04. 29. 16:11
Előzmény: #521  Branko
#523
Menj fel a várba a Karmelita kolostorhoz és 5 percenként kiabáld azt, hogy orbán takarodj, majd megtudod, hogy mekkora demokrácia van.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 04. 29. 16:06
Előzmény: #521  Branko
#522

"ilyen képtelenségeket írsz hogy de jure itt ma diktatúra van pl. meg hasonlók"
 
ugye? Én is ett mondom! De jure demokrácia van, de facto van diktatúra. Kurvára keveri!
Branko
Branko 2020. 04. 29. 14:46
Előzmény: #520  euler
#521

"akikre nem szoktam reagálni, sőt az agymenéseiket.."
oké ezt értem, de én meg épp arra céloztam, hogy agymenésileg te sem vagy azért semmi..ilyen képtelenségeket írsz hogy de jure itt ma diktatúra van pl. meg hasonlók - így mostmár értem hogyha rám semmit sem reagáltál a múlt héten sem, hiszen az állampolgári ismereteid egyenlőek a nullával azaz azért nem reagálsz mert nem tudsz (az önkéntes propagandista-létnél nem vagy többre képes, bár sregélyesihez képest tény hogy egy jó fokozattal tisztábbnak tűnsz azért  :-)
"Érdemi reakciókat (ellenzék témában), korábbi hsz-eimben találhatsz"
el is olvastam és az derül ki belőlük hogy akkor szerinted sincs ma érdemi ellenzéke orbánnak, ezt úgy írtad hogy "le kéne akasztani valahonnan"
akkor tehát marad nektek a pótcselekvés azaz egymás további hülyítése :-)

Topik gazda

euler
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek