Topiknyitó: GoldGym 2020. 04. 10. 08:01

masodik  

Ez a topik azoknak nyilik akiket evike kirakott mert megirtak neki a tenyeket es a valosagot...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
yooio 2020. 05. 13. 20:07
Előzmény: #58  _Macika_
#60
Hu akkor nem kene bealljak a konyvbe 6200n otp-t venni?😂😂 Nekem vannak beteve amcsi tozsden aktualis ar -20 %ra beteve, akkor ramjon a felugyelet? 😁
_Macika_
_Macika_ 2020. 05. 13. 20:01
Előzmény: #58  _Macika_
#59
van még kérdés,?
köszönöm
.
ismeri kellene a kereskedési szabályzatot talán "öregeknek is" ajánlott 
mondjuk ha nem is pü büntetés, de figyelmeztetés az  bizony kijár az ilyenekért
_Macika_
_Macika_ 2020. 05. 13. 19:55
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#58
Piacbefolyásolásnak minősülő ügyletek a) olyan ügylet kötése vagy ügylet kötésére megbízásadás, amely hamis vagy félrevezető jelzéseket ad vagy adhat az adott pénzügyi eszköz keresleti vagy kínálati viszonyairól, árfolyamáról; b) olyan ügylet kötése vagy ügylet kötésére való megbízásadás, amely az adott pénzügyi eszköz árfolyamát mesterséges vagy rendellenes szinten rögzíti; c) olyan ügylet kötése vagy ügylet kötésére megbízásadás, amely színlelt, illetve amelyben bármilyen más formájú megtévesztéshez, manipulációhoz folyamodnak;  
,
1.4. Az ajánlati könyvben szereplő ajánlatoknál alacsonyabb vagy magasabb árfolyamon valós ügyletkötési szándék nélkül olyan újabb ajánlat bevitele, amelynek célja azt a látszatot kelteni, hogy ezen az árfolyamon kereslet, illetve kínálat van az adott pénzügyi eszközből. Az ajánlat ennek megfelelően a teljesülés előtt visszavonásra kerül. 
yooio 2020. 05. 13. 19:51
Előzmény: #50  sly36
#57
és ezzel mi a baj? ha el akarom adni az otp-m 2000 ft-n, miért ne adhatnám el?! :)
Törölt felhasználó 2020. 05. 13. 19:46
Előzmény: #33  traderszaki
#56
Mindenkinek joga van ajánlatot betenni és kivenni is. Illetve mindenkinek joga van bejelenteni amit úgy érez be kell jelentenie, nem hiszem a méret a lényeg. A felügyelet majd megítéli mennyire súlyos az adott ügy. Szerintem korrekt és egyenes volt, hogy AW-ban ZellerÉva közzé tette amit tett (úgy érezte nem manipuláció), és az is, hogy GoldGym nem sunnyogva tette a bejelentést, hanem transzparensen. ITT. A felügyelet majd eldönti mi lesz. Szurkolok, hogy igazság szülessen, bármi is legyen a kimenetel.
Törölt felhasználó 2020. 05. 13. 19:39
Előzmény: #17  GoldGym
#55
Én inkább azt látom Ádámosi is feljelenthetne sokakat hitelrontásért. Az meg, Hogy eladott akkor amikor ő gondolta, annak milyen jogalapja van?
balentum
balentum 2020. 05. 13. 19:24
Előzmény: #52  GoldGym
#54
Ha nem olyan lenne amilyen, akkor az 529-en kiszórt 900 db-t adhatta volna 50-60 forinttal drágábban is  kereshetett volna 50K-val többet is. Csak hát .......
GoldGym
GoldGym 2020. 05. 13. 18:44
#53
Setbe volt ma rontó! Alias benga... :)))
GoldGym
GoldGym 2020. 05. 13. 17:32
#52
Ez a mai nap is bizonyitja hogy mennyire tehetseges trader az evike...4ig eladas 900 darab kiment 529en es meg orult is neki mint majom a farkanak!! :))) Hol volt napi max 590?? :)))
GoldGym
GoldGym 2020. 05. 13. 01:42
Előzmény: #50  sly36
#51
Szep kis beismero vallomas...de nyilvan ezt is a gyulolkodok talaltak ki!!  :)))
sly36
sly36 2020. 05. 13. 00:22
Előzmény: #48  GoldGym
#50
Zelleréva által akkor elismert és leírt konkrét történés így hangzott, nem úgy, ahogy ma állítja:
"evazeller 19:58Előzmény: #8103  
elárulom, reggel betettem 48K-t eladásra 20 forintra wallisban nyitás előtt, kíváncsi voltam, meddig vennék meg
először 49 forintot mutatott, aztán felment 71-ig
nem akartam eladni, csak érdekelt, mennyi vevő lenne rá
ki is vettem nyitás előtt"
csilla23
csilla23 2020. 05. 12. 23:39
Előzmény: #48  GoldGym
#49
Na, pont erről beszéltem. Egyik sem igaz...:DDD 
Na, jó éjt, mentem cigizni, te meg igyál jó sört!
GoldGym
GoldGym 2020. 05. 12. 23:35
Előzmény: #47  csilla23
#48
Csak jot hallottam...meg azt hogy fontos ember vagy....ennyi. ma a futurrol meg betut se irtam... :DDDD 
csilla23
csilla23 2020. 05. 12. 23:28
Előzmény: #46  GoldGym
#47
Nem fogom osztani itt az észt 🙃, mert semmi értelme. 🤭 Inkább mindenki menjen a dolgára, ha akar...😏
Kb. háromszor beírtam már a fórumra a “nemi hovatartozásom” 😅, nem nagy hír. 🙄
Nem tudom, hogy mit 😱 hallottál rólam, de hidd el 😉, bármit hallottál: nem igaz! 🥺 
“Azt” 😲 az “ellenségeim” 🤔 terjesztik... Mindig így volt. 😭 :DDD 🤪
GoldGym
GoldGym 2020. 05. 12. 23:10
#46
Csilla te azt sem tudod baratom hogy mirol van szo!!!! total vakon vagy...evike magyarazza a 3k-t amirol ma senki nem beszelt.... :DDDD most a tiltott piacbefolyasos mnb feljelenteset targyaljuk.... a 3kmeg a gyulolkodes az o fejeben letezik csak.... :DDDDD de ha bajod van legyel ferfi, mert tudom hogy az vagy es gyere itt osszad az eszet!! ugy hallottam ennel nagyobb ember vagy te...
GoldGym
GoldGym 2020. 05. 12. 23:07
#45
szoval ismetcsak.....magyarorszagon piti ugy iatt feljelentenivalaki szegenysegi bizonyitvany!! de hosunk aki elkoveti a piti ugyet oooo egy szegeny aldozat!!!! :DDDDD b+ itt tenyleg mindenki forditva ul a lovon.... a masik. draga evike....en nem otthon elek es nem vagyunk bezarva mint disznok az olba...senkinek semmi baja...kicsit az ido hideg de amugy ma is jot dumaltam meg tettem-vettem a haverral....Azert mert valaki feljelent...nos az csak azert van mert torvenyt szegtel....ennyi. ne magyarazzatok bele semmi mast...honapok ota ra se nezek mar a tozsdere,,,lathatod hogy a masik topikom is kihalt...csak bedobtam neked a mailt ami jott...akar mennyire is szeretned nem ulok itt egesz nap es feszengek mert te kaszaltal napi 8e forintokat en meg nem!! :DDDDDDDD most epp hetvegente 60-80 rugoert adom ki a nyaralomat ami  total boldogga tesz es lefoglal! :DDDD ki a f"£zt erdekelsz teeee??? :DDDDD nem vagy te itt celeb  hogy mindenki rajtad logjon es varja hogy mennyi  lett a napi fillerb"£$as vege.... :DDDDDDD
GoldGym
GoldGym 2020. 05. 12. 22:27
#44
emberek alapveto kozmondasok fogalmaval nincsenek tisztaban!! :DDD a "dogoljon meg a szomszed tehene" akkor lenne helytallo ha engem elkaszal az mnb arfolyam manipulalasert es erre bosszubol en is jelentek masokat hogy oket is elkaszalja! Arrol van szo kollegak hogy az egyszeru magyar gondolkodasotok nem talalkozott meg olyannal hogy adott egy becsuletes ember aki a torvenyeket betartva akar kereskedni es ha valami olyat lat ami szerinte nem megengedheto azt jelenti a felugyeleti szervnek!! :DDD Nehez?????????? Gondolom az...  Evike lassan keresztre feszit meg lassan az en pakkom volt es lasan az enker. konyvemet vizsgalja az mnb!!! :DDDDDDD  Nincsenek erzelmek nincsen irigyseg nincs semmi...tortent egy oda nem illo mozdulat en meg megtettem amit egy rendes ember megtesz....vege.
GoldGym
GoldGym 2020. 05. 12. 22:09
Előzmény: #42  traderszaki
#43
amiben nincs reszem mert nem vagyok itt aztsajnos nem tudom jelenteni...azt azoknak kellett volna akik itt voltak....ha az mnb nem akar buntetni akkor nem fog...ennyi!
traderszaki 2020. 05. 12. 22:02
Előzmény: #41  GoldGym
#42

neked halvány gőzöd sincs, hogy mi folyt korábban a Béten és hogy most miket csinálnak.
Amúgy meg legjobb tudomásom szerint az MNBnek van monitoring rendszere ami kerreg, ha észlel valamit!
tudják ők, ha vmi komoly dolgot csináltak
GoldGym
GoldGym 2020. 05. 12. 22:00
Előzmény: #40  traderszaki
#41
es ha nem?? mert mondjuk felkelek es becsinalok es en ele allok a pakkommal viszont en nem vonom vissza es kimegy??? aztan kovi kotes mar 80? akkor en beszivok 10ft/papirt????es ha lavinat indit el??? szakerto vagy hogy nem lett volna ez?? ezert vannak a szabalyok hogy ilyen ne tortenjen veletlenul se...

Topik gazda

GoldGym
GoldGym
4 2 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek