Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
JollyRoger
JollyRoger 2021. 11. 20. 10:20
#51560
Shareholder 2021. 11. 20. 09:28
Előzmény: #51558  harlem
#51559
Mindenki tudta, hogy ez fog történni azt követően, hogy lezajlottak a politikai tömegrendezvények. Most lesz az oltási akcióhét, ezért meg kell tolni a propagandát a fősodor médiában így megsokasodtak a nem oltottak szenvedéséről, haláláról szóló cikkek, hírek, tudósítások az elmúlt napokban. Kötelezni, kényszeríteni mindenkit, akár az alapvető jogok semmibevétele árán is, egymás ellen hergelni embereket, fenyegetni, uszítani, ez történik most. Megsokasodott a gyűlölet a világban, sokakban elhidegült a szeretet és úgy tűnik, ez csak a kezdet. A történelem során mindig, amikor békét és biztonságot hirdettek az embereknek valamiért cserébe, sötét idők következtek. Most a teljes átoltottság ennek a feltétele, meglátjuk mi lesz.
mrider 2021. 11. 20. 05:45
Előzmény: #51548  vittore
#51556
Beszélgess kórházban dolgozó ismerőssel is, ha van ilyen, akivel jóban vagy. 
mrider 2021. 11. 20. 05:43
#51555
Románia 39%-os átoltottságú, a görbe meredekek megy lefelé, nálunk is elindul ez a folyamat szerintem kb. 2-3 hét múlva, miután tetőzik.
Törölt felhasználó 2021. 11. 19. 22:11
Előzmény: #51552  vittore
#51553
vittore 2021. 11. 19. 22:07
Előzmény: #51550  totoro
#51552
az klassz, mert akkor nem kellene 4 napja ilyet írniuk https://koronavirus.gov.hu/cikkek/favipiravir-szedesevel-megakadalyozhato-tunetek-sulyosbodasa
Törölt felhasználó 2021. 11. 19. 22:01
Előzmény: #51550  totoro
#51551
Így igaz. A kórházi orvosok is ezt mondják.
totoro
totoro 2021. 11. 19. 21:40
Előzmény: #51544  vittore
#51550
A favipiravir bizonyítottan hatástalan. Linkeltem múltkor egy tanulmányt, placebo csoporthoz képest semmivel sem növelte meg a gyógyulás esélyét. Jobb helyeken már el is felejtették a használatát.
green1899white 2021. 11. 19. 21:33
Előzmény: #51544  vittore
#51549

Lehet hogy nem biztos hogy jól értem amit mondasz , de ha az a lényeg hogy ki nem szedett favipiravírt - akkor én .. 
Én nekem nov 1 és 5 között volt ez a xar kb 4-5 napom ..  Igaz nekem fel sem írt az orvos .. 
De mivel az asszony is pozitív volt ( de ő volt kevésbé rosszul ) az ő orvosa felírt neki ..  el is ment kiváltotta , de végül ö sem szedett be belőle - egy darabig - végül néha két szemeket beszedett ..  Meg nekem tukmálta - de én tőből elutasítottam ... 
vittore 2021. 11. 19. 21:02
Előzmény: #51547  mrider
#51548
hát, 60 ezerig még áll az 1%
mrider 2021. 11. 19. 20:46
#51547
Az oltás működik.
Egyre több dupla oltott kapja el a környezetemben.
A település egyik ovijában is elkapta a dupla oltott óvónők, dajkák egy része.
Hiába, egyre jobban működik az oltás.
Az oltottak kevesebb, mint 1%-a lesz beteg.
Tisztán látszik, hogy igaz ez is, mint sok minden más, amit az elmúlt másfél évben állítottak.
Törölt felhasználó 2021. 11. 19. 20:28
Előzmény: #51543  szász
#51546
Óhhh, ok, akkor másfél hónappal le vagyok maradva... :-))) De egészen idén szeptemberig ez igaz volt, és addig hány millió embert oltottak be???? Az, hogy pár hete ez megváltozott, nem teszi semmissé a múltat. Mint mondtam, nekem teljesen mindegy és totál érdektelen, hogy ki mit kezd az egészségével és életével. Csak szeretném, ha az én életembe sem pofázna bele senki és nem kényszeríteni beadatni/beszedni olyan vegyszert, amit nem szeretnék. Miért annyira érdekel az másokat, hogy mi lesz velem, ha elkapom? Belehalok? És??? A családomon kívül kinek számít ez? Neked? Vagy Viktornak? Senki nem érdekel a családomon kívül. Ez semmi más csak pénz, hatalom, erőszak. Aki fél, az oltasson, akár minden nap. Egészségére! Aztán majd 5 év múlva beszélgessünk. Ha még tudunk. Majd az idő eldönti, hogy ő vagy én maradok életben.
harlem
harlem 2021. 11. 19. 20:27
Előzmény: #51543  szász
#51545
Gondolom az a conteo sem igaz, H az mRNS vakciák úgy is programozhatók, H oltás függővé teszi a usert. 
Nem kell többé győzködni, önként felveszi a 3-100. ismétlő oltást, amikor a járvány mesterek meglengetik a kockás zászlót. 
Így egyeztek meg, erre épülnek a vakcina gyárak. 
A vírus helyzet mesterséges alakítása a user group növelés célja.
Ezt persze nem hiszem el, túl van minden határon...
vittore 2021. 11. 19. 20:07
#51544
én azokból a beszámolókból olvasok keveset - pedig biztos nem ritka eset - hogy covidos lettem, és mivel napokig magas maradt a láz, az orvos felírt favipiravirt, amit beszedve 5 nap alatt sikerült felgyógyulni. oltás-szkeptikusról már hallottam de olyat, aki a favip-t elutasítja, még nem
szász 2021. 11. 19. 20:05
Előzmény: #51532  Törölt felhasználó
#51543
"És arról hallott-e már valaki, hogy a Pfizer alkalmazottai nincsenek beoltva? Nézzetek utána."
Ez nem igaz.
"És annak az interjúnak is, amit a Pfizer elnöke adott, melyben elhangzott: "munkavállalóinknak tiltott, hogy kísérleti fázisban lévő gyógyszereink tesztelésében részt vegyenek".
Ezt még akkor mondta, 2020 dec. előtt, amikor nem volt engedélyezve az USA-ban sürgősségi felhasználásra sem. Talán ez érthető.
A valóság ezzel szemben az, hogy (idén) szeptemberben kötelezte a cég a dolgozóit, hogy oltassák be magukat, különben vagy elbocsátás, vagy fizetéscsökkentés. Nézz utána.
Phylaxa 2021. 11. 19. 19:37
Előzmény: #51541  Dilettans
#51542
"2019 novemberben szinte napra pontosan benyeltem valami nyavaját, ami 2 hétig húzódott, durván sokáig, ki tudja mi volt az..."
     
Ez érdekes. 2019 novemberében én is bekaptam valamit. Láz, minden porcikám fájt és fáztam baromira. Döntöttem magamba a neocitránt. Feküdtem egész nap. Baromi hirtelen jött. Másnap reggel felkeltem és nyújtózkodtam. Semmi fájdalmam nem volt. Úgy éreztem, hogy újból születtem. Fogalmam sincs azóta sem, hogy mi volt ez. Nekem 24 óráig tartott. Azóta semmi, csak a szokásos takony szeptember végén, október elején, amikor először lehűl a levegő. 
Dilettans 2021. 11. 19. 19:16
#51541
Megnyertem a covid-ot.
Szerda estétől folyik az orrom (péntek este van). Csütörtökön otthoni gyorsteszt pozitív. Láz torokfájás köhögés íz szaglás vesztés  nincs.
Nem vagyok oltva, mert:
- az elején ne rohanjunk ki tudja mi lesz
- nyáron elmúlt a veszélyérzet
- mostanra látszik, hogy az oltás nem működik.
Ha lenne valami jó cucc amit megkapok és az használ, akkor jöhetne.
Ráérő időmben - merthogy a tünetek óta itthon baszom a rezet - visszanéztem pár levelezést. 2019 novemberben szinte napra pontosan benyeltem valami nyavaját, ami 2 hétig húzódott, durván sokáig, ki tudja mi volt az...
Na mindegy, nem szoktam sokat irkálni nem is fogok ezután se, de azért majd beszámolok. Ha mégsem, mondjuk úgy 1-2 héten belül, akkor megpusztultam. :)

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek