Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
mrider 2021. 10. 22. 11:10
Előzmény: #48617  El_Kebir
#48620
Nem oltásellenes itt senki, csak vannak többünknek fenntartásai a "biztonságos" vakcinákkal kapcsolatban, melyekre felelősséget senki (sem a gyártó, sem a kormányok) nem hajlandó vállalni, annyira biztonságosak.
mrider 2021. 10. 22. 11:08
Előzmény: #48618  mrider
#48619
"felelőtlen" oltatlanokat...
Elírtam.
Egy mosolygós smiley nem válasz a kérdésre.
mrider 2021. 10. 22. 11:07
Előzmény: #48614  csendben
#48618
Ha az oltottak is fertőzhetnek, terjeszthetik a vírust, akkor miért is csak a "felelőtlen" oltottakat kell tesztelni egy egészségügyi intézményben?!
El_Kebir
El_Kebir 2021. 10. 22. 10:56
#48617
tiszta hülye itt (is) az oltásellenes társaság, a szomszédban tombol a járvány (úgy hogy ott alig vannak beoltva), mégis képesek még tolni a süket dumát... elképesztő. 
BioDatolya 2021. 10. 22. 10:34
#48616
ezt a hírt azért eldugták rendesen: "Gulyás Gergely arról is beszélt, hogy a kórházban ápoltak körülbelül 45 százaléka oltott, de ez nem hivatalos statisztika. A legtöbbjük Pfizer-vakcinát kapott, ennek az a magyarázata, hogy a legidősebb korosztály ebben részesült. Harmadik oltással szinte biztos, hogy elkerülhető a kórház." Mondjuk nagyon jó lenne látni azokat a hivatalos statisztikákat is végre. És persze szerencsétlen öregek ezek után fussanak a 3. oltásért...
algore 2021. 10. 22. 10:23
#48615
Legfrissebb brit statisztika (tovabb romlott), avagy a lehetetlen negativ vakcinahatekonysag:
http://pbs.twimg.com/media/FCPRyWgXEAUkPCP?format=jpg&name=small
csendben 2021. 10. 22. 09:05
Előzmény: #48612  mrider
#48614
"PCR teszt és aznapi gyorsteszt nélkül oltott se mehessen be ellátásra, műtétre!": dolgozni azért még bemehetnek? :-)
mrider 2021. 10. 22. 04:54
Előzmény: #48605  Shareholder
#48613
"Az a probléma, hogy Magyarországon az orvosok is úgy állnak hozzá, mint totoro, jókat röhögnek más problémáján és belehazudják az ember pofájába, az oltás egészen biztosan nem idézheti elő a korábbi betegségek tüneteinek kiújulását."
Ez tényleg így van. Szemrebbenés nélkül rávágják, hogy kizárt, hogy az oltástól lenne bármi, még el sem gondolkoznak rajta, mintha ez az mRNS már sok évtizedes módszer lenne, aminek már ismerik minden lehetséges hatását és mellékhatását.
Volt egy problémám, amire az állami rendszerben nem kaptam megoldást, csak annyit, hogy "majd elmúlik". Nem múlt el, ezért magánútra mentem több magándokihoz, kíváncsi voltam, hogy ők mit mondanak, több szem többet lát alapon. Mindenkit megkérdeztem kíváncsiságból, hogy kaphatok-e oltást? Az állami rendszerben, ó, persze, vegyem fel nyugodtan, biztonságos, nem lesz semmi baj. Magánúton mindhárom azt mondta, hogy amíg nem oldódik meg a probléma, eszembe ne jusson, ők megvárnák, nehogy még nagyobb bajba kerüljek.
Ennyi. Van az állami rendszer, ahol bele szrnak sokan mindenbe és vannak a lelkiismeretesek, akik magánúton vannak már javarészt, de foglalkoznak veled és meg akarják oldani a problémákat.
mrider 2021. 10. 22. 04:29
#48612
Most, hogy durvulnak a napi esetszámok, több millió embernél letelik a fél éves állítólagos védettség itthon, kedves celeb megmondó szakértő uraságok (Kásler, Merkely, Szlávik, Kemenesi, Nyunyóka, Rusvai lódoktor és társaik), nem kellene a kórházakban szigorítani???
PCR teszt és aznapi gyorsteszt nélkül oltott se mehessen be ellátásra, műtétre!
Vicc, hogy miközben a szemét oltatlanokra van kenve minden baj, addig az oltottakra még mindig úgy tekintenek, mintha védettek lennének, miközben már bebizonyosodott, hogy ugyanúgy fertőzhetnek, elkaphatják.
Az szép lesz, ha az oltottak berobbantják a járványt a kórházakon belül, ismét megbénulhat egy időre az ellátás és ismét ellátatlan lehet sok ezer ember.
algore 2021. 10. 22. 01:28
Előzmény: #48527  algore
#48611
Az elozmenyben azert kerdeztem, hogy jo-e, mert a Pfizer igyekszik majd azt a meset eladni, hogy tulajdonkeppen nagyon jo, hogy honapokig mindenhol benned van a tuskefeherje az oltas utan, es tulajdonkeppen pont igy akartak:
http://www.jimmunol.org/content/early/2021/10/11/jimmunol.2100637
4 honap utan kezd csokkenni a keringo tuskefeherje mennyiseg es erdekes modon parhuzamosan ezzel csokken a vakcina altal kivaltott antitest mennyiseg is... 
U. I: ezeket a szervezetunk altal becsomagolt es keringtetett tuskefeherjeket ki is lelegezzuk, es terjesztjuk - marmint az oltottak. 
Volt sok osszeeskuves elmelet, hogy az oltottak valahogy terjesztik a tuskefeherjet, es rosszulletet, tuneteket (pl menstruacios zavarokat). 
Hat igy terjesztik. 
Ez is igazolodott. 
algore 2021. 10. 22. 01:15
#48610
A vakcina szeretet.  
"and (iii) recent observations from UK Health Security Agency (UKHSA) surveillance data that N antibody levels appear to be lower in individuals who acquire infection following 2 doses of vaccination." 
Sok honappal ezelott mondtam, CDC lambda varians elemzesre hivatkozva, az oltott fertozottek termeszetes immunitasa gyengebb lesz, mint a nem oltottak termeszetes immunitasa. 
Eleg nagy gaz, hogy minden 'osszeeskuves elmelet' beigazolodik par honap elteltevel...
Valami Ferinek ideje lenne felallnia valahol es tuzes szonoklatban mondani, hogy ezt elkurtuk
Törölt felhasználó 2021. 10. 21. 21:58
Törölt hozzászólás
#48609
Gabesz76 2021. 10. 21. 21:03
Előzmény: #48605  Shareholder
#48608
😂🤣😂🤣😂🤣😂😂😂
Kezeltesd magad
TBSC 2021. 10. 21. 21:01
Előzmény: #48582  Shareholder
#48607
Magyarul beoltatnád magad, ha aláírják, hogy fizetnek, ha kiújul az egyéb betegséged. Akkor te nem az egészégedet félted, hanem a pénzedet. A "képződmény" helyében meg kérne tőled elnézést, akinek két anyja van.
totoro
totoro 2021. 10. 21. 20:12
Előzmény: #48605  Shareholder
#48606
Elnézésed kérem, tényleg tapintatlan voltam.
Shareholder 2021. 10. 21. 19:55
Előzmény: #48601  csendben
#48605
Rossz a kérdés mert erre nem kérnék garanciát. Arra kérnék, hogy az oltás mellékhatásaként nem nőhet vissza, erre viszont bárkitől, aki válltig állítja, hogy akinek kiújult a korábbi betegsége, annak egészen biztosan nem az oltás váltotta ki. Ugyanis a valóság az, hogy nem tudjuk mert jelenleg nem áll rendelkezésre elegendő információ. Tudok néhány esetről, akinél a Pfizer oltás felszínre hozta a korábbi betegségeinek tüneteit, volt, akinek kiújultak a kinövések a garatban az oltást követő néhány héten belül, és bizony, a holland háziorvos nem zárta ki az oltás mellékhatásait, mint kiváltó okot. Az a probléma, hogy Magyarországon az orvosok is úgy állnak hozzá, mint totoro, jókat röhögnek más problémáján és belehazudják az ember pofájába, az oltás egészen biztosan nem idézheti elő a korábbi betegségek tüneteinek kiújulását. Oltakozzál, a következményekért vállald a felelősséget, a többi a te bajod, ez magyar COVID oltási program. Sokan köpködnek, hogy oltásellenes vagyok pedig tavaly böködtek rendesen, igaz nem COVID-ra oltottak, de kaptam párat. Aki megjárta volna azt a kálváriát, amit én, nem pofázna nagy mellénnyel, mint totoro és a hozzá hasonló képződmények.
Törölt felhasználó 2021. 10. 21. 19:29
Törölt hozzászólás
#48604
Törölt felhasználó 2021. 10. 21. 19:26
Törölt hozzászólás
#48603
csendben 2021. 10. 21. 17:51
Előzmény: #48589  El_Kebir
#48602
A "hit"-tel lehet,de nemérdemes vitatkozni. :-)
csendben 2021. 10. 21. 17:44
Előzmény: #48582  Shareholder
#48601
Komlyan kérdezem: kitől kérnél arra garanciát arra az esetre,ha elkapnád a vírust,az nem fog szemölcsöket növeszteni a gégédre? 

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek