Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 10. 19. 07:34
Előzmény: #48499  mrider
#48500
A legjobb az,hogy az oltottak miatt estek az eset számok! : )
Igazából ez sem igaz! Majd lassan rájőnek,hogy ez az oltás igazából semmire sem jó. Sőt.....
Nobel díjat adunk a semmire! Felfedeztük a tyúkszarban az ütőeret.
Persze a maszkot sem tudjuk,hogy jó-e,tavaly még úgy ment át a vírus, mint kés a vajon.
Most már jó az is.Biztos,hogy jó,csak melyik? 
Hosszútávon mit okoz?Azt sem tudjuk,de a legjobb megoldás az oltás. 
Az emberek a szaros életüket féltik és kapaszkodnak mindenbe, annyira hülyék,hogy elhisznek mindent.
Na ezekkel a fostosokkal legyél egy lövészárokba! A saját anyát is elárulna csak az élete biztonságba legyen.Persze ők a hazafiak a társadalom büszkeségei.Mert ők megtesznek mindent a másikért. 
 Az oltatlan meg egy fasiszta,mert nem tud alkalmazkodni a társadalom elvárásainak. 
Aki gondolkodik az hülye.Akik helyet meg gondolkodnak és megy a birkákkal az meg az okos. 
mrider 2021. 10. 19. 02:24
Előzmény: #48495  Törölt felhasználó
#48499
Igen, mindenki keresi a válaszokat és filózik, hogy mi lehet a jobb, oltani vagy nem oltani?
Ha valami gebasz van az oltással, ennél nem úgy megy, mint egy szoftvernél, hogy írunk rá egy frissítést és a probléma megoldva. Itt emberek élete a tét.
Túl kellene már ezen lépnie az 5 perc hírneves celebeknek, hogy az oltatlan a gonosz.
Oltottak ugyanúgy fertőzhetnek, elkaphatják, innentől kezdve jogos az igény, hogy ha bárkinek ellátásra van szüksége kórházba befekve, akkor kötelező PCR és gyorsteszt kellene az oltottaknak is. 
Egy kártya, aminek neve már a nevében is hazug, nem véd semmitől a korábbi állításokkal ellentétben, csak a súlyosabb lefolyástól. 
Állítólag.
Aztán nézze meg mindenki az elhunytak listáját és vonja le a tanulságokat, ha igaz az, hogy az idősek nagy része oltott.
Törölt felhasználó 2021. 10. 18. 23:15
Előzmény: #48497  apocca
#48498
Totorot a család és ismerösök tájékoztatják.Na meg a szakemberei. 
1 x majd beleér a keze a bilibe és felébred Csipkerózsika álmából. 
Feka jelentések, ez is csak egy hülyeség. 
apocca
apocca 2021. 10. 18. 22:44
Előzmény: #48496  totoro
#48497

csak rá kell nézni a két alapgrafikonra:
https://www.worldometers.info/coronavirus/
totoro
totoro 2021. 10. 18. 22:11
#48496
Portfolió hír: 'Koronavírus: megállíthatatlan a terjedés a világban, hazánkban is gyorsul a járvány"
Ehhez képest a valóság az, hogy a járvány visszaszorulóban, globálisan a megbetegedések és halottak száma is csökken.
Törölt felhasználó 2021. 10. 18. 21:46
Előzmény: #48494  Helix Nebula
#48495
Szerintem ez mindenkit érdekel. Elbasztuk vagy nem. 
Mindenki keresi. mi lett volna a helyes döntés. Nincs is ezzel semmi baj. 
A baj ott van,hogy az oltatlant tartják bűnösnek! Mért is? Mennyivel jobb az oltott? 
Mi fertőztünk,miattunk vannak mutánsok...........Igazságtalan? Egyre jobban az! 
Helix Nebula 2021. 10. 18. 21:19
Előzmény: #48467  Kisterepjáró
#48494
Milyen furcsa, hogy én meg pont az ellenkezőjét tapasztalom, aki be van oltva annak már nem téma. Mindig az magyarázkodik, aki ellenzi az oltást. 
De amúgy én oltottként letojom, hogy más beoltatja-e magát. 
Egy dolog idegesít benne, hogy ne legyen megint karantén a gyerekeknek a suliban, mert nagyon szeret járni ide, barátkozni. 
És ha ettől teszik függővé a lezárásokat, akkor mérges leszek, hogy mások miatt kell szívni. 
Törölt felhasználó 2021. 10. 18. 20:13
Előzmény: #48492  Fecó
#48493
Van az a pénz amiért ezek a szarháziak beállnak a sorba. 
Ez már rég nem a szakmáról szól.
Fecó 2021. 10. 18. 19:51
#48492
Ez a kunecz ez egy barom! 
sulykaponka
sulykaponka 2021. 10. 18. 18:40
Előzmény: #48488  sanka
#48491
az ilyen begőzölt dr. giggles félék azt hiszik, az ország a homokozójuk, ahol kedvükre kiélhetik a perverzióikat. hogy az összes ott rohadna meg, ahol van.
mrider 2021. 10. 18. 17:58
Előzmény: #48488  sanka
#48490
Ez aztán nagy szakértő lehet. Még szerencse, hogy semmi köze az események alakulásához. 5 perc hírnév megvolt, Zsombor üljön le, egyes alá.
Nem látom, hogy másnak eszébe jutott volna (a szakértő úrnak se) az a kérdés, amit múlt héten írtam ide be.
Ugyebár műteni csak a nevében védettségi igazolvány megléte vagy 48 óránál nem régebbi PCR teszttel és aznap reggel végzett negatív gyorstesztet követően lehet.
A szemét, felelőtlen oltatlan többszörösen letesztelve és nem viheti be a koronát egészségügyi intézménybe.
Igen ám, de az oltottak ugyanúgy elkaphatják, fertőzhetnek és sokan fertőznek is, s közben egy részük úgy megy, hogy nulla védettségük van az oltások ellenére is, de őket véletlenül sem tesztelik, mert minek az? 
Mi baj lehetne? 
Papíron védettek.
Az oltottakat nem kellene tesztelni kedves celeb szakértő uraságok???
Törölt felhasználó 2021. 10. 18. 17:52
Előzmény: #48488  sanka
#48489
Köszönik jól vannak! : )
vigkrisz 2021. 10. 18. 16:35
Előzmény: #48485  Heisenberg
#48487
ugyan algore már többször megmondta, hogy a maszk nem ér semmit, de a maszkban én továbbra is hiszek, mint a védekezés egyik lábában, meg azt is látom, hogy itt már csak egyénileg lesz védekezés, a választások miatt nem mernek szigorítani, így mehetnek algore vitaminjai meg fűszernövényei is, ártani biztosan nem fognak
vigkrisz 2021. 10. 18. 16:32
Előzmény: #48485  Heisenberg
#48486
akkor bocs, ha összekevertelek valakivel, algore-ra és birkanyájára gondoltam
Heisenberg
Heisenberg 2021. 10. 18. 16:03
Előzmény: #48483  vigkrisz
#48485
??? Nem tudom kivel keversz itt össze...én ilyeneket nem írtam. Kivel társalogsz?
 Itt pusztán csak arra utaltam, hogy nincs semmilyen 100%-os, vagy akárcsak " szinte" 100%-os védettség, amit Merkely, meg a többi megmondó harsogott itt tavasszal. Inkább mindenki hordjon maszkot, figyeljen saját magára meg embertársaira.
Kisterepjáró 2021. 10. 18. 15:56
#48484
Nagybaj az agybaj :-) :-):-) :-) :-)
vigkrisz 2021. 10. 18. 15:46
Előzmény: #48480  Heisenberg
#48483
nehéz kiigazodni, hogy most a vírus- vagy oltástagadásra gondolsz :-)
- egyszer azt mondjátok, hogy nem is a vírustól halnak meg, hanem az egyéb betegségeiktől
- amikor meg be vannak oltva, akkor meg azt mondjátok, hogy nem véd az oltás
de ilyenkor miért nem azt mondjátok, hogy nem az oltás nem védte meg, hanem az eredeti betegségében halt meg
csendben 2021. 10. 18. 15:46
Előzmény: #48480  Heisenberg
#48482
"A kivétel erősíti a szabályt..."
csendben 2021. 10. 18. 15:39
Előzmény: #48471  Kisterepjáró
#48481
1,  "macskakörmözéssel idétlenkedni" :ebben az a szívás,hogy ha az idézet idétlen,akkor a szerzőjét minősíted! :-) 2,"Idézi se tudsz normálisan": sajna,a magyar nyelv az ídését a macskakörmözéssel és másolással oldotta meg! Tényleg idétlen? ; 3, ennyit a hatalmas "vállalás"-ról! 4, Ha nem tetszenek a hsz-eim (tartalma!) ,ne olvasd el! (gondoltam megsúgom a megoldást,ha saját eszedből ennyire nem futja... :-) ). 5,"agyadra ment valami, érződik rajtad, mennyire frusztrált vagy":postcovid tüneteid vannak.. 6, a családom bajáról nem tehetsz,ezért ugyan nem is vontalak felelősségre soha (elég neked a saját bajod,azzal kellene foglalkoznod!% :-) )

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek