Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
mrider 2021. 10. 17. 04:57
Előzmény: #48407  Helix Nebula
#48418
Tényleg mi van Indiával?
Néhány hónapja a delta tartolt, a média öntötte a pánik híreket, mindenki meghalt naponta hatszor.
Lakatlan lett vagy maradtak túlélők?
Törölt felhasználó 2021. 10. 17. 01:48
Előzmény: #48415  algore
#48417
Igazából beszélhetsz itt mindenkinek a kurkumáról,ha az orvosok hülyének nézik az embert,mert mi a szaról beszélek. Szerinted itt, ezen a fórumon fülekre talál. Viszont abban 100% biztos vagyok, ha rákos lesz valamelyik a kételkedőkből,az lesz az első lépése,hogy mit szedjen.Varga gomba,kurkuma köztük lesz. 
És,hogy mért vagyok biztos benne. Aki az oltást be adata magának, szerintetek? : ) 
Egyébként pont Németország akik az elsők között kezdik elismerni a keleti gyógymódokat.
Próbálják ötvözni a kettőt. Mi még ebben is hadilábon állunk.
Habár már maszek orvosokról tudok ahol így gyógyítanak.  
Tibeti Pránanadi, energiával való gyógyítást, ötvözik a természet tudománnyal.Videó is készült róla,ahol rákos embereken a nyugati orvostudomány már nem segített,ott felépültek. Tibetben,Indiában. 
Hihetetlen és számunkra megfoghatatlan világ. Olyan mint létezik Isten, vagy nincs Isten! 
Aki hisz benne az hülye. Szakembereinkben hisz, Isten meg marhaság. Na és persze kérdezhetném,akkor most hol van a fejlett világ. Mennyi megmagyarázhatatlan dolog van a világban, amit a sok okos, nem tud megmagyarázni. Eljutottunk megint a hit kérdéshez.Ki miben,kinek hisz. 
Persze a gyógyszeripart nefelejcsük el. Nekik nem jó ha valaki meggyógyul. 
Ezért nem is fogják a Kurkumát és semelyik természetes növényt reklámozni.
Füves ember is biztos hülye és kuruzsló. És persze mindenki ismeri a Bérescsepp történetét. 
A kommunista és a nyugati világ gátlástalan,pénzéhes,korrupt emberei az a jó és megbízható világ.
Én nem így gondolom.
   
algore 2021. 10. 17. 00:54
Előzmény: #48414  totoro
#48416
En nagyon szelektiven ajanlottam, nehany dolgot. Nem kismilliot ajanlottam. 
Olyan dolgot ajanlottam, amit 6 honappal kesobb nemet egyetemek is elismernek, es tolni kezdenek. 
Veletlen rahibaztam. Szerencse volt. 
Mint ahogy vakveletlen volt, hogy a magyar jarvanycsucsot elore bemondtam, mindenki megnyugodhat, tul vagyunk a nehezen, amit te 2 hettel kesobb a sajat szemednek sem hittel el, es fosson mindenki.
Biztonsagos, hozzaferheto dolgot ajanlottam, a lebenult beszaras helyett. 
Senkinek semmi baja nem lesz tole, de most mar nemet egyetemek is ugy gondoljak, hogy nagyon jotekony is lehet covidra. 
Te mit csinaltal? 
Fikaztal mindent. 
Es meg akkor is csak fikazod, amikor nem csak bangladesi eredmenyek szolnak mellette hanem pl nemet. 
Ha csak ennyit tudnak tenni a profok, akkor minel kevesebb van beloluk, annal jobb. 
algore 2021. 10. 17. 00:31
Előzmény: #48414  totoro
#48415
Ja, ez volt az erveles? :)
Az, hogy a Ruhr-Munchen-Bochum nemet tudomanyos tengely hulye bangladesi gyulekezet, rovidebb lett volna, es legalabb olyan eros... 
totoro
totoro 2021. 10. 16. 23:29
Előzmény: #48413  algore
#48414
Algore, ez nem érvelés. Tudod hány dolgot vizsgálnak a világban mint potenciális rákellenes szert? Kb. mindent ami létezik, és nem teljesen elmebeteg ötlet. Elhiszem neked, hogy ezt is vizsgálják a többi kismillió mellett, de attól még nem kell hozzá profnak lenni, mindenki tudja, hogy a rák azért sokkal bonyolultabb történet annál, minthogy jöjjön egy csodaszer és az majd segít (és majd épp az a koronavírusra is jó)
algore 2021. 10. 16. 23:02
Előzmény: #48410  totoro
#48413
A nemetek kemoterapeutikumkent vizsgaljak,
(pl prosztatarakra) a John Hopkins amerikaban cystas fibrozis kezelesere, az Ayurveda meg ezereve alkalmazza gyulladascsokkentokent es fertozesek ellen.
Mikortol csodaszer? 
Nem tudom, de januar ota mondom, hogy a nyugati medicina altal sem lesajnalt hatoanyag. 
Az altalanos hatasokon kivul (es a nemetek altal bizonyitott direkt covid virusolo hatason tul) covid eseten 2021-ben tobbek kozott igazoltak, hogy a tuskefeherje kotodeset az ACE receptorhoz gatolni tudja, es a SARS-COV masik fontos tamadaspontjat, a TMPRSS2 enzimet downregulalja. 
(ezt a hatasat szeretik prosztatarak eseten is kihasznalni) 
Lehet kirohogni a kurkumat, de a vilag minden reszen, mindenfele betegsegekre alkalmazzak, a covid ellen is jo es akinek esze van, az nem veti meg covid eseten... 
algore 2021. 10. 16. 22:41
Előzmény: #48409  Helix Nebula
#48412
Viccet felreteve, 
Duisburg-Essen egyetem, Ruhr egyetem, es Munchen egyetemi korhaz:
http://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/1914
algore 2021. 10. 16. 22:38
Előzmény: #48409  Helix Nebula
#48411
Totoro minden tudomanyos cikkre aszongya hogy persze, bangladesi tudosok...
Mint latod, itt eggyel alattam is, aszongya trollkodas. 
Vicc vot a reszemrol a banglades. 
3 nemet egyetem kozremukodesevel talaltak a kurkumat covid virusirtonak. 
(a kurkumat korabban mas virusokra es korokozokra is hatasosnak talaltak, de covid eseten elsosorban gyulladascsokkento es immunmodulans hatasai miatt remeltek jonak, amit 2021 januar ota szamos emberi vizsgalat bizonyitott is. 
A nemetek annyibol tettek hozza, hogy direkt covid virusirtast is bizonyitottak neki) 
totoro
totoro 2021. 10. 16. 22:32
#48410
Átlátok rajtad, ezzel a kurkumás csodaszeres szöveggel csak trollkodsz velünk.
Helix Nebula 2021. 10. 16. 22:10
Előzmény: #48408  algore
#48409
Azt írtad bangladesi tudósoktól származik a hír. 
algore 2021. 10. 16. 22:04
Előzmény: #48407  Helix Nebula
#48408
Biztos nem veletlen, de ma mindket kurkumas hozzaszolasom nemet tudosok eredmenyerol szolt :) 
Helix Nebula 2021. 10. 16. 21:47
Előzmény: #48399  algore
#48407
Indiában a hinduk orrba-szájba kurkumát esznek, sőt homlokra, ruhára, tárgyakra kenik, mivel ez egy szent fűszer. Meglepő volt látni, hogy a lakásban sok helyen sárga pöttyök vannak direkt pl a lámpakapcsolón is, pedig kifejezetten modern tiszta lakás volt 😃. Szóval nem véletlen, hogy bangladesi tudósoktól olvasol ilyet. 
Shareholder 2021. 10. 16. 21:28
Előzmény: #48398  Shareholder
#48406
Nem kellett sokat várni, hozta is a formáját a 444.hu, ezúttal nem csak fasisztázott, a nácizást sem hagyták ki. Úgy tűnik a cikk írója, Rényi Pál Dániel most az ügyeletes hazudozó a szerkesztőségben, aki azt hazudja cikkében, hogy a szélsőjobb betiltásáért tüntettek Rómában, nem a green pass ellen. Megrendelés teljesítve...
https://444.hu/2021/10/16/tizezrek-vonultak-fel-romaban-a-szelsojobboldal-betiltasaert
Törölt felhasználó 2021. 10. 16. 20:41
Előzmény: #48402  Phylaxa
#48405
Én is a C vitamint aszkorbinsavban szedem. Hogy abban milyen mellék anyagok vannak, azt nem tudom.
Kilós kiszerelésben veszem, aztán jónapot. 
csendben 2021. 10. 16. 20:36
Előzmény: #48403  algore
#48404
Dr.twitter rendel! No fene: D vitamin trónfosztás! :-)
algore 2021. 10. 16. 20:03
Előzmény: #48402  Phylaxa
#48403
Szent-Gyorgyi abszolut jo nyomon volt (Pauling et al a nyomaban szinten).
Szamomra egyre inkabb ugy tunik a glutation rendszer annal is fontosabb (covid eseten egeszen biztosan, de altalanossagban is), N-acetil-cisztein rendszeresnek az aszkorbinsav melle nagyon is megfontolando. 
Phylaxa 2021. 10. 16. 19:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#48402
Gyógyszertár, Aszkorbinsav adagolókanállal. Savanyú, de finom. Én csak az immunrendszerem javítására fogyasztom, ahogy Szent-Györgyi ajánlotta.
algore 2021. 10. 16. 19:28
Előzmény: törölt hozzászólás
#48401
En megelegszem azzal is, ha onmagaban rendben van, amit irok...
A kapszulas c vitamin nyilvan nem megoldas, a nagy dozisu c vitamin sosem kapszulas c vitamint jelent, hanem intravenas korhazi adagolast.
Es akkor is csak az esetek kisebb reszeben. 
A kisebb resznek viszont megoldas egy ilyen korhazi kezeles, az o remenyuket meg ne vegyuk el. Lehetnek szakertok akik a "tudomanyos" "szakerto" ellenszel ellenere ratalalnak az objektiv valosagra. 

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek