Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
algore 2021. 09. 27. 10:23
#47500
Kivancsi vagyok, hany fiatal, makkegeszseges elsportolot vilagositottak fel, hogy a karrierje veget erhet vakcinamellekhatasok miatt.
A covid betegseg miatt meg kisebb valoszinuseggel. 
Tajekozott beleegyezes nelkul oltani buncselekmeny. 
Na nem baj, majd legkozelebb. 
Biztos teljes lesz a bizalom a szakertok fele. 
http://www.news24.com/sport/tennis/atptour/tennis-veteran-chardy-suspends-season-after-reaction-to-covid-jab-20210924
Csilla76 2021. 09. 27. 10:05
Előzmény: #47495  Törölt felhasználó
#47499
Nem a korlátozás a lényeg, hanem, hogy hallják, hogy mi megy körülöttük, és érzik, hogy az egész helyzet egy számukra láthatatlan, megfoghatatlan dolog. Nincsen semmi, de semmi olyan jel, ami biztos...a helyzet bizonytalan és homályos, és nincsen kapaszkodó. Annyira elmosódott az egész jövő, hogy itt helytállni, mit szeretnél, mivel szeretnél foglalkozni, milyen jövóképed van? 
Nem csodálom, hogy mindenki a virtuális világba menekül. Megszabadulni a valós problémáktól. Ez a jövő...drog...
csendben 2021. 09. 27. 09:47
Előzmény: #47470  algore
#47498
Jó gondolat! Magadévá tehetnéd! :-) (avagy:az beszél,akinek a háza ég....)
totoro
totoro 2021. 09. 27. 08:26
Előzmény: törölt hozzászólás
#47497
Komolyan? Hazudok? Miért tenném? Szerinted kitalálnék ilyet?: Öcsém péntek éjszajka lett rosszul, hasi görcsökkel vitte be a mentő, hányt is a mentőben, ezután csináltak covid tesztet ami pozitív lett (mint utólag kiderült a hányás után nem szabadott volna közvetlenül, az gyakran csinál fals tesztet) ez miatt bevitték a megyei covid osztályra, ott vettek vért, meg csináltak egy rendes tesztet, ami negatív lett, utána ct-zték, meg ultrahangozták de nem találtak semmit, csak valami gyulladásra utaló vérképe lett, kapott görcsoldókat, meg gyulladáscsökkentő gyógyszert és hazaengedték. Éjjel amíg várt a vizsgálatokra beszélgetett az ügyeletes orvossal, azt adtam tovább, és annak a lényege az volt, hogy náluk még NEM KERÜLT KÉTSZER OLTOTT BETEG LÉLEGEZTETŐGÉPRE. Tudom, hogy ez fájhat neked, de ha nem hiszed, ne hidd, leszarom, de hazugozást tartogasd másnak. mert ez túllép egy határon. Komolyan ember, én mikor mondok ilyet a sok sületlenségre amit ide betoltok? Itt csak az nem hangzott el eddig, hogy az oltástól két fejed nő - bár lehet tévedek, nem olvastam minden kommentet.
Csilla76 2021. 09. 27. 06:27
Előzmény: #47494  Helix Nebula
#47496
Nincs korlátozás.
Törölt felhasználó 2021. 09. 26. 22:53
Előzmény: #47494  Helix Nebula
#47495
A héten 9 osztályt küldtek haza,mert egy fertőzött,oltott tanárt találtak. Ezekben az osztályokban tanított.
Az Ország egyik felében süt a nap a másikban esik az eső. Vírus helyzet is hasonló. 
Helix Nebula 2021. 09. 26. 22:12
Előzmény: #47472  Csilla76
#47494
Nem értem felétek milyen korlátozások vannak a gyerekeknek?
A mi gyerekeink ugyanúgy járnak suliba, edzésre, zeneiskolába mint régebben. Múlt hétvégén versenyen voltak. Biciklitúráznak. Táncot tanulnak. Errefelé szerencsére semmi korlátozás nincs.  Lesz valami nekik? Máshol vannak már korlátozások? 
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 09. 26. 21:43
Előzmény: #47475  totoro
#47493

"de aki gépen van az mind oltatlan"
pulitzer wazz
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 09. 26. 21:42
Előzmény: #47489  Törölt felhasználó
#47492
az élj egészségesen és a szedj vitamint között tudsz összefüggést felvázolni?
Törölt felhasználó 2021. 09. 26. 21:19
Törölt hozzászólás
#47491
tobzoskanátha 2021. 09. 26. 21:18
Előzmény: #47489  Törölt felhasználó
#47490
Igen, nekem is ez a megdöbbentő, ezért hiteltelen az egész banda, miniszterelnöktől kezdve operatív törzsön át a "szakértőkig". Beoltják a népet, tegyük fel, működik az oltás vagy magától enyhül a járvány, aztán ott fog állni egy mégbetegebb nép, mivel a lezárások alatt mégjobban elhíztak. Majd hullanak másban, de lehet tapsolni, hogy vége a covidnak.
Törölt felhasználó 2021. 09. 26. 21:14
Előzmény: #47488  tobzoskanátha
#47489
Mi más lenne.
"Az oltás életet ment" - harsogják.
Azt persze nem harsogják, hogy ne legyél dagadt, élj egészségesen, mozogj, sportolj, ne szar kajákat egyél, szedj vitamint, stb stb. Mert ez tényleg sok-sok életet mentene meg.
tobzoskanátha 2021. 09. 26. 19:23
Előzmény: #47475  totoro
#47488
Ez egyéni tragédia, rettegtetni lehet vele, de ez akkor is a potrohos cukros öregek járványa.
https://atlo.team/koronamonitor-reszletesadatok/
Itt van halottak korfája.
exley 2021. 09. 26. 18:11
Előzmény: #47485  algore
#47487
Amikor megláttam a plakáton az a majmot, hát elment a kedvem a szuritól:) nem találtak egy csinos ápolónőt inkább kitakarták ezt a "vak egeret":) Ezek után oltassa magát akinek két anyja van:)
exley 2021. 09. 26. 18:11
Előzmény: #47485  algore
#47486
Amikor megláttam a plakáton az a majmot, hát elment a kedvem a szuritól:) nem találtak egy csinos ápolónőt inkább kitakarták ezt a "vak egeret":) Ezek után oltassa magát akinek két anyja van:)
algore 2021. 09. 26. 17:21
Előzmény: #47475  totoro
#47485
A valosagot kellett volna bemutatni valoban. 
Kar, hogy helyette folyamatos hazudozas megy, most is. 
Szerintem oszinten kellene beszelni a vakcina elonyeirol es hatranyairol, nem hazudozni.
Vedettseget kellene celnak tekinteni, nem a vakcinaltsagot. 
Kulonbozo csoportoknak kulonbozo, differencialt ajanlast adni (vedetteknek 0 vakcina, gyerekeknek kisebb dozis, nem veszelyeztetetteknek kevesebb dozis es hasonlok). 
Es legfokent, nem leszolni es gyulolni azokat, akiknek amugy tobb esze volt, es nem szopta be a hazugsagokat kezdettol fogva. Nem eroszakkal kenyszeriteni, fenyiteni a vakcinara. 
Azonnal erzi mindenki, ha valamire eroszakkal kell kenyszeritsenek, az nem a te erdekedben tortenik. 
Igy lehetett volna csokkenteni az oltasellenesseget. 
Az aggressziv hozzaallasotokkal hosszutavra leromboltatok altalanosan is a vakcinakba vetett bizalmat, es az egeszsegugyi hatosagokba vetett bizalmat. 
A nepegeszsegugy egy olyan szakma, ami nem mukodik bizalom nelkul. 
Ha ertelmesen alltatok volna a dologhoz, nem seggfejkent, akkor kevesebb oltasellenes lenne. 
Igy minden igyekezetetek inkabb olaj a tuzre. 
Szamtalan hazugsagrol, amit az oltasellenesek ketsegbe vontak, kiderult hogy hazugsagok. 
A vakcinak nem vedenek a fertozestol. A vakcinak nem eredmenyeznek nyajimmunitast. 
A vakcinak nem biztonsagosak. 
Pedig lehengerlo eroszakossaggal lett terjesztve a dogma. 
A rajtakapott hazugsagnal semmi sem rombolja jobban a bizalmat. 
Nem az oltaselleneseket kell hibaztatni, hogy miert vannak ilyen sokan. 
Az aggressziv kismalacokat lehet hibaztatni, akik folyamatosan hazudtak, tagadtak, eroszakoskodtak, kioktattak, elhallgattattak. Es egyre nyilvanvalobban tevedtek nagyon sok mindenben. 
Innen nagyon nehez lesz bizalmat visszaszerezni es az oltasellenesseget csokkenteni. 
vigkrisz 2021. 09. 26. 16:48
Előzmény: #47482  harlem
#47484
az olaszoknál 84% be van oltva, biztosan nagy érdeklődés lesz rá
algore 2021. 09. 26. 16:46
Előzmény: #47481  vigkrisz
#47483
Valoban? Hogyan mukodik a dolog? 
harlem
harlem 2021. 09. 26. 16:42
#47482
Holnap nagy Olasz kamion blokád, elvileg a gazdák is csatlakoznak a korlátozások megszüntetését követelő megmozduláshoz.
vigkrisz 2021. 09. 26. 16:39
Előzmény: #47480  algore
#47481
TAJ szám alapján elég könnyű

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek