Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
algore 2021. 09. 22. 19:30
#47340
Karma:A virust tolo szakertok orulten titkolnak, hogy milyen mellekhatasokat szivtak be a vakcinakkal. 
A politikusoknak viszont neha muszaj megjelenni. Es ha a mellekhatas egy jo kis arcidegbenulas, akkor azt nehez eltitkolni. 
A kanadai Fauci/Cilike beszivott egy rendes idegbenulast. A melbourni kabinetminiszter is. 
Ez csak a lathato karma, azoknal akik nem tudjak eltitkolni. bizonyosan van boven nem lathato.
Termeszetesen biztonsagos a vakcina, es mindenkinek ajanljak. Valjek egeszsegukre:
http://pbs.twimg.com/media/E_CUAFqXsAQDxIE?format=jpg&name=small
harlem
harlem 2021. 09. 22. 19:12
Előzmény: #47336  totoro
#47339
algore 2021. 09. 22. 17:47
Előzmény: #47336  totoro
#47338
Arrol van nagybaszo, hogy nem adatot hoztal.
Nagyon szuper lenne, ha adatot hoznal, mondtam, korhazban apoltak oltatlan, 1x oltott, 2x oltott, 3x oltott, eletkor szerint. 
Zacher Gabika nem adat, es mar megvezetett teged a fiatalok halalozasaval tavasszal. 
Nem pelda nelkuli hogy hulyesegeket beszel. 
Hogy olyat mond, ami kesobb beigazolodik, az pelda nelkuli :) 
Adatok nelkul beszopsz barmit, aztan csodalkozol hogy mi van... 
Adat van izraelbol es a britektol. 
Az veletlenul sem erdekel. 
Magyarorszagrol nincs adat. 
JamesT 2021. 09. 22. 17:42
#47337
Gyerekeket sajnálom de nagyon, általános iskolás réteg nem is érti igazán mi folyik a világban csak sodródnak és dobálja őket a rendszer online-offline oktatás között éves szinten.
Már most pletykálnak több suliban is, hogy a 12 éven felülieknek marad a nappali oktatás az oltások miatt de a kisebbek számára bármikor bezárhatnak az osztálytermek. 
Se a kormányt se az agyon iskolázott média bohóc szuper szakértő doktorokat nem is érdekli hogy pl a fiamnak még egyetlen éve se volt normális iskolai év a suliban és mekkora szakadék lemaradásuk van már most több évfolyamon a gyerkőcöknek.
Az pláne senkit se érdekel milyen a szülőknek munka mellett ezt megoldani.
Legalább erről az iskolazárásról szakadnának le ez téma se legyen mert ez borzalmas.
totoro
totoro 2021. 09. 22. 17:35
Előzmény: #47335  algore
#47336
Nem gondolok semmit, én csak adatokat hozok a másik oldalról. Ti ítélkeztek folyamatosan.
algore 2021. 09. 22. 17:16
Előzmény: #47321  totoro
#47335
Forditsuk meg. 
Tavasszal beszoptad, hogy a fiatalokkal lesz tele a korhaz es az intenziv es heteken belul annyi lesz a fiatal halott, hogy el sem lehet oket temetni. Autentikus, helyzetre ralato velemeny volt az is. 
Miert gondolod, hogy most kevesbe szopatnak teged? 
Miert gondolod, hogy most jobb a talalati aranyod? 
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 17:10
Előzmény: #47333  exley
#47334
És hogy elvannak maguktól szállva. Tüneti kezelés az megy. Drasztikus formában.
Az,hogy mitől van a betegség és,hogy megelőzni a kialakulását. tabu Találgatnak. 
Természetgyógyászat,energiák használata,boszorkányság,hülyeség.
Tibeti gyógyászat,Reiki,Pránanadi. Az meg mi?  Van még mit tanulni a sok szerencsétlenek.
Na ők a mi szakembereink. Hülye támaszkodik a hülyére. Doktor ide vagy oda.  
 
exley 2021. 09. 22. 16:52
Előzmény: #47332  Törölt felhasználó
#47333
Az orvos tudomány ez gy ben tehetetlen:) Ezért kellet nekik tíz évet tanulni, hogy jön egy baci és csak azt tudják mondai, hogy mossanak kezet: ) Semmelweis óta nincsen új a nap alatt:) A trumatológusok kivételéval nem tudnak fejlődni:)
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 16:47
Előzmény: #47331  Törölt felhasználó
#47332
A válasz a természetes védettség! Ennyit az oltásról! Jó! persze sok lesz a halott,de a jó megoldás, az ez! 
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 16:44
#47331
Egy kérdés! Mi állítja meg a vírust? Az oltás nem, azt már látjuk. 
5-6-7.....Lövetjük és mérgezzük magunkat. És mivel látjuk a hatását az oltásoknak. Szépen hullanak az emberek mint a legyek. Persze közben egyesek,jól dagadtra tömik magukat.
Mennyi halott kell,hogy meglegyen az igazi ellenszer? Gondolom ez is már megvan,csak most még korai.
 
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 16:37
#47330
Csilla76. A nyugdíjasok csak az egyik gondja a rendszernek.Az állandóan betegeskedők sem jó az Országnak. Az Ország termelésében nem vesz részt. Léha ember.A vírussal megoldották a gyengék likviditását. És mivel nem mindenki hal bele a vírusba,jőn az oltás.Az oltás véd,de közben el is kaphatod és fertőzhetsz is.Kört nem szabad megszakítani,ez pont így jó. Viszont a mellékhatásuk ismert.Sokaknál előhozza a lappangó betegséget, amivel évekig elélt volna.Rosszabb esetben meghalnak. Oltás nem vitamin,hanem sajnos rombolja a testet. Minél többet adnak, annál több a káros hatása.Minden hülye tudja,hogy nem jó. A fiatalokból is aki megkapja, bekerül a körforgásba.Az emberi félelmet kihasználva, pszichésen és mert másnak is jó. Feleslegesen beadják a gyerekeiknek. Mert tudjuk,hogy a gyerekek elhalálozása nagyon csekély a vírustól. (Aki meghal a Covidtól az nagy valószínűségél az oltástól is meg fog.) Szerintem! Gyenge szervezet! Fiatalon meghalsz a Covidtól,vagy erős vagy és túléled,akit beoltanak szintén átesik ezen a fázison.
 Erős a szervezet életben maradsz.Akik meghalnak azokért "nem kár" ez számításba van,mint veszteség.De ez elenyésző,ennyi belefér. Igazából az öreg és beteg emberekre van ez kitalálva. Különben nem ragaszkodnának ennyire az oltáshoz. 
exley 2021. 09. 22. 15:52
#47329
Saját tapasztalat ne kövesse a példát más forumozó: rossz volt reggel a közérzetem láz 38,5 :) OKé: Azonnal bálltam a jáég hideg tus alá csapvíz: Kint 23 celsius volt a csapvíz lehett 8 celsuius fok alaposan a hátamra tüdőre engedve, láz 36 fok Irány a közeli kocsma 3 korsó csapolt friss habzó köbányai maj két fél tüske nem kommersz:) Kiadós ebéd délben marha pörkölt galuskával, ubi saláta  Vissza kocsma ismétlés 3 korsó csapolt köbányai 2 tüske nem kommersz rövid + erős segafredó feket dupla:) Délután vissza az ágyba. este 19 óra ujra csapvíz tus tűdöre hátra vissz az ágyba egy fél konyak, majd felszökött 40 fokra a láz Mondom a  anyját ennek a covidnak nem bír magával. Priznic két órán kerszetül folyamtos vizes lepedő láz 42 fok. Na ekkor szét égett bennem az összes bacilus virus minden .anyja amit benyeltem.) Ennyi két hét lábadozás semmi alkohol most már vissza nyertem az erőnlétemet. Amennyiben hívom a mentőt bevisznek a kór-házba ott már a proszektúrán lennék. beadtak volna valami szart mert hatákony ellenanyagot még nem találta fel a sok okos tojás csak egyet tudak nyökgni szuri, hát attóél én már alulról szagolnám az ibolyát:) Mindenkinek sok sikert kívánok, de amikor jön az fránya baci gondolják meg kihez fordulnak gyógyulásért. Nem akaro az egészségügyet aprítani, volt egy térd törésem tuti helyre tetté fél év lábadozás csak aorroba dugták azt a pálcikát ennyi. Azonban a belgyógyászat sehol sincs:) A két világ háború a  baleseti sebészetben olyan előre törést hozott hogy ember tátja száját: Persze a traumatólogusok is le vannak nézve, olyan egyedket sztárolnak akik naponta lihegnek hülyeségeket a médiában, de sajnos az emberek tovább betegednek ha be vannak oltva ha nincsenek:)
tobzoskanátha 2021. 09. 22. 15:23
Előzmény: #47327  JamesT
#47328
Több kalóriát kell elégetni, mint, amit bevisz az ember. Akkor a pajzsmirigy nem tud mit mondani.
JamesT 2021. 09. 22. 15:18
Előzmény: #47326  tobzoskanátha
#47327
A genetika sokat számit most akármennyire is fordulunk rá az elhízásra ismerek sok olyan embert akik nagyon tudatosan étkeznek de mégis híznak fogyni képtelenek. Ok sok oka lehet pajzsmirigy, emésztési gondok stb stb.
5 éve ledobtam 28 kilót persze étkezés sport teljes életmódváltás igen kitartás erő kell hozzá de ott vannak az egészségügyi okok sokaknál miért nem megy a fogyás és aki nem vékony testalkatot nyert a genetikai lottón annak piszok nehéz a helyzete.
tobzoskanátha 2021. 09. 22. 15:08
Előzmény: #47325  totoro
#47326
Bevallom én még nem kaszáltam, nekem az öltözéke nem odaillő. De imitál valami fizikai munkát és nincs elhízva, a korosztályában nagyon kevés ilyen ember van, aki ilyen jó állapotúnak néz ki.
totoro
totoro 2021. 09. 22. 15:05
Előzmény: #47323  tobzoskanátha
#47325
Nálam épp ellenkezőleg, nézem a képen, basszameg, ha nem tudja hogy kell fogni a kaszát, akkor ne álljon neki bohóckodni vele. Felülről markolja szerencsétlen bal kézzel, így csak az kaszál aki életében nem fogott még a kezébe.
tobzoskanátha 2021. 09. 22. 15:02
Előzmény: #47321  totoro
#47324
Levezettem, hogy ellentmondást látok. A meghaltak közül szinte mindenkinek súlyos betegsége van. Ezek nem tegnap alakultak ki, valószínű már régen gyógyszereket szednek rájuk. A rendszeres gyógyszerfogyasztó könnyen elfogadja az oltást, sőt valószínő ő kéri. A másik, ezek idős emberek, ez a korosztály 80%-ban oltott. Ezeknek a fényében hihetetlen, hogy 95% oltatlan a kórházi esetek közül.
tobzoskanátha 2021. 09. 22. 14:59
#47323
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20210922/rusvai-miklos-velemenyt-mondott-erelyes-modszerrel-erne-el-az-oltakozast-501644
Rusnyai nőtt a szememben. Valószínű csak pózol a képen, de Merkelyt beutalnám intenzív mezőgazdasági munkára.
JamesT 2021. 09. 22. 14:58
Előzmény: #47319  totoro
#47322
Ezt így nem tudom komolyan venni. Nekem ez túl sarkos és nagyon kivan élezve az oltás promózására. Túllihegett nyilatkozat, 5%os arányban lenne oltott beteg kórházban, ez nekem nem hihető.
Vagy nálunk terjed más variáns vagy ennyivel jobb vakcinákat vettünk volna? Mindenhol máshol kiegyenlitettebb az arány és a delta fertőzi oltottat oltatlant hasonló arányban csak pont itt nem. 
totoro
totoro 2021. 09. 22. 14:58
Előzmény: #47320  tobzoskanátha
#47321
Nem tudom, de akkor fordítsuk meg. Miért gondolod azt, hogy hazudik? Mégis miért tenné? Nem érzed úgy, hogy kicsit paranoid automatikusan hazugságnak elkönyvelni egy valóban autentikus véleményt, egy olyan orvostól aki tényleg rálát a helyzetre?
Én nem mondom azt, hogy részben nincs igazatok, mert amit pl. Merkely is összehazudozik a 99%-al az baromság, és nyilvánvaló hazugság,  de még azt se gondolom, hogy ő hazudik egyébként, csak egyszerűen olyan hülye, hogy nem gondolkodik mihez adja a nevét. Az oltottaknak nyilvánvalóan nagyobb százaléka kapja el, és százalékosan is többen halnak meg mint 1-2, de épp azért érdekesek a jelen állásról szóló elsődleges vélemények, mert lesz egy kis rálátásunk a valós helyzetre. Ezt lehazugozva negligálni, nem tudom miért kell, ez semmivel sem bölcsebb hozzáállás mint Merkelyé.

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek