Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
algore 2021. 07. 13. 17:34
Előzmény: #43475  algore
#43480
Ha esetleg kerdeses lenne, az izraeli adatok alapjan a vakcina hatasa a fertozesekre, 0.
Az uj esetek aranya az oltottakban tokeletesen egyezik az oltottak aranyaval a lakossagban. 
algore 2021. 07. 13. 15:38
Előzmény: #43475  algore
#43479
Egy masik erdekesseg, a fertozesen atesettek oltasa tobb szempontbol is aggalyos.
Mellekhatasok az o esetukben sulyosabbak, azaz az oltasi riziko nagyobb mint masok eseten. 
A termeszetes vedettseg, amit szereztek, jobb, mint barmely vakcina, tehat felesleges is az oltas a szamukra. 
Mindezeket kezdettol tudjuk, es erthetetlen miert oltanak fertozesen atesetteket (ami a szukos oltasok pazarlasat is jelenti). 
Ujabb eredmenyek szerint a vakcina a meglevo termeszetes vedettsegre is hatassal van. 
Az antitest szam novekszik, ez elvarhato is, de abszolut felesleges, boven elegseges antitestjuk van amugy is, sot azok sokkal jobban vedenek, mint a vakcina altal kivaltott antitestek. 
Node. 
Az antitesteknel fontosabb cellularis (T-sejtes) vedelmet viszont a vakcinas raoltas legyengiti. 
Kerdes? 
Ezt miota tudjak? 
Ez volna az oka, amiert mindenaron es minden jozan logika ellenere, indokolhatatlanul ragaszkodnak a vedettek beoltasahoz is? 
Törölt felhasználó 2021. 07. 13. 14:44
#43478
Legyőztük a virust, nem kell több oltás ov sátánista, hazug ember és a sánta kutya esete.
Törölt felhasználó 2021. 07. 13. 12:33
Előzmény: #43476  Törölt felhasználó
#43477
"Na helyben vagyunk, emberiség, ütött az orád. , nem akartátok"
Törölt felhasználó 2021. 07. 13. 12:32
#43476
"Oltakizzon nindenki , mert ha nem meghal , és ha igen akkor is  és azért mert nem jo a két ottás ezért kell egy harmadik stb.de az sem ér semmit.az a kérdés mi ellen, mert bizonyiték nincs.tehát oltakozzanak, higy sok pénzem legyen másoktol elvegyem, mert válságot csinálok.inflácio, épitőipar, jo lesz nekünk mások nem számitanak-már kevés van hátra ezért kiéljük a gonoszságot amig lehet"
algore 2021. 07. 13. 12:26
#43475
Hogyan es kikben terjed a delta. Izraeli adatok. 
http://pbs.twimg.com/media/E6HX33vWEAMgyjr?format=jpg&name=small
exley 2021. 07. 13. 08:08
Előzmény: #43473  kukker
#43474
Az oxigén túladagolás is halálos:)
kukker 2021. 07. 13. 03:32
Előzmény: #43472  Helix Nebula
#43473

"Nem szájmaszkos oxigént kap a videón."
Látom.
Ezért mondom, hogy értelmetlen számomra ez az egész.
miért nem szákmaszkosat kap, ha az a baj, hogy még több oxigén kell neki?
Mért nem jó neki, hogy ha az orrán veszi a levegőt, ha ott van oxigéndúsabb levegő, ami által nyilván nem lenne oxigénhiánya.
Az ember onnan fog levegőt venni, ahol többet kap.
Ha be van dugulva az orrom, akkor a számon keresztül.
A test nem csinál ellentétes dolgot.
Tehát miért-miért-miért ez itt kérem?
Helix Nebula 2021. 07. 12. 22:53
Előzmény: #43471  kukker
#43472
Sajnos, ha be van gyulladva a tüdőd, akkor oxigén mellett is kapkodhatod a levegőt. Nem szájmaszkos oxigént kap a videón.
kukker 2021. 07. 12. 12:31
Előzmény: #43470  ts3
#43471

"szerintem ha ebben az állapotban lennél, akkor te még a füleden is próbálnál levegőt venni"
Szerintem meg értelmezd a helyzetet meg a dolgot, miről van itt szó.
Meg azt, hogy te miről próbálsz beszélni.
Már eleve amit leírsz, egy ostobaság.
A film szerint:
Emberünk kórházban van,  és be van kötve oxigénre.
Erre a száján veszi a levegőt.
Értem.
Teljesen világos és értelmes minden megközelítésből, minden szegmenséből az egész.
De neked muszáj "okosnak" lenni, mert hát aki a száján vesz levegőt a kevesebb oxigénnel, mint az orrán a dús oxigénből, az teljesen reális, azért van a kórházban egyrészt az ellátás végett, meg azért veszi a száján a nem oxigéndús levegőt.
Tényleg totál értelmes ez az egész.
Nem barátom, nem az.
ts3 2021. 07. 12. 12:09
Előzmény: #43469  kukker
#43470
szerintem ha ebben az állapotban lennél, akkor te még a füleden is próbálnál levegőt venni
kukker 2021. 07. 12. 11:54
Előzmény: #43468  sulykaponka
#43469

"Oxigénre kötött, levegőért kapkodó fiatal nővel"
Annyira rá van kötve az oxigénre, hogy a száján át veszi a levegőt, ami ugye az  "általános" oxigéntartalom.
Szóval mekkora ennek a valóság meg az értelmi tartalma?
Annyira nonszensz és abszurd, el sem gondolkodnak az emberek, hogy mit látnak.
sulykaponka
sulykaponka 2021. 07. 12. 11:10
#43468
így hazudnak nekünk: Oxigénre kötött, levegőért kapkodó fiatal nővel buzdítana oltásra az ausztrál kormány 
https://telex.hu/koronavirus/2021/07/12/ausztralia-koronavirus-oltas-kampany-fulladozo-no
egyetlen egy 50 év alatti nő sem halt meg covidban ausztráliában:
https://www.health.gov.au/resources/covid-19-deaths-by-age-group-and-sex
exley 2021. 07. 12. 08:53
Előzmény: #43466  Törölt felhasználó
#43467
"Csúnyán át lettünk b*szva, ez a nagy büdös helyzet...Aligha hiszem, hogy a keleti szutykokat még egyszer így rá lehet majd tukmálni, százezreket, milliókra... " Ezek a "fiziológiás sóoldatok" (ezért még nóbel csontot sem adnak)semmit sem érnek a deltával szemben:) Valami olyan trükk kellene, hogy következő "szutykot" rá lehessen erőltetni a "zombikra":) A világon 1 millárd zombi él, hát nem semmi:) Nem féltem a köpcöst és petit:) Rövidesen nagy áttörés jön az ellenszereknél:) Már régen írtam itt van a "ricsi", le kellene vele gyártatni magyar fejlesztésű influenza elleni oltóanygot 10 milliót azonnal. Beadni a lakosságnak csecsemőtől az aggastyánig:) 133 hozna egy törvény, KÖTELZŐ? slussz passz. Ehhez azonban agyilag el kellene jutni a narancssárgáknak:) Aligha fogják fel ésszel, hogy nagy "gáz" van:) Nincsen sötétség, néhány b@lfesz narancs gurult el:)
Törölt felhasználó 2021. 07. 11. 12:53
#43466
jol átbasztak basznak mindenkit,és lelkileg nem is beszélve,a lelkekért harcolnak.a sötétség eröi.
Törölt felhasználó 2021. 07. 11. 12:52
#43465
42 640 076 Idei népességnövekedés
Törölt felhasználó 2021. 07. 11. 12:33
#43464
ausztráliában elsö koronás halott az idén hu vaze nagyongáz,
exley 2021. 07. 11. 08:09
#43463
A "rejtett erőforrás" koszban piszokban él védőoltás purdéknak a "holdban" már 600 éve, kutya bajuk sem volt:) A dekadens elpuhult, lusta népséget viszi a covidos influenza:)
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 07. 10. 21:51
Előzmény: #43461  Glo67
#43462
Élvezettel olvastam az elbutult rokonaid történetét. Azért az elejére visszaugorva: "nekem ennyiből nem teljesen világos, hogy neked akkor mi az álláspontod azaz oltáspárti vagy, vagy sem" - neked inkább az világos, hogy mit gondolsz az én álláspontomról.
Glo67 2021. 07. 10. 21:41
Előzmény: #43460  PusztaPutyin
#43461

nekem ennyiből nem teljesen világos, hogy neked akkor mi az álláspontod azaz oltáspárti vagy, vagy sem
én a magam részéről oltáspárti vagyok, miután családtagjaim tágabb ismeretségi körében nem is egy olyan ember volt akik alapbetegség nélkül, volt aki 37 évesen, volt aki 48 évesen volt aki 60 körüliként, 3-9 nap alatt gyors lefolyással haltak bele a covidba..
utolsó példám: egyik elég közeli rokonom az gyógyszerész, kint él egy német nagyvárosban évtizedk óta. magyar és német szakirányú diplomája is van. apja-anyja testvérei mind nagy baloldaliak, de legalábbis nem kedvelik Orbánt.ennek ellenére ez a rokon egyedüliként  a családból nem olttatja be magát mert konkrétan ezt mondja: "ez az egész vírushisztéria egy csinált vmi, már az ebolát is az amerikaiak csiholták meg a sars-ot is azt már Kína ellenében, és emögött is ők állnak, tljesen tudatos előre megtervezett akcióról van szó, nomeg az oltás kapcsán egy hatalmas nagy népbutításról és persze gigantikus üzletről is a háttérben" és ő bízik abban hogy védelkezik és majd valahogyan megússza fertőzés nélkül - meghülyült? szerintem nem, mert a főnöke a gyógyszertár vezetője (egy  bajor nagyvárosban élnek és dolgoznak), aki német tehát nem bevándorló vagy kelet-európai, szintén ezeen a véleméynen van, mert ismeri és olvassa a nemzetközi szakirodalmat sok sok éve! szóval ez is egy legitim vélemény

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek