Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben 2021. 06. 30. 11:04
Előzmény: #43096  cintanyer
#43100
Kellő számmal,adattal,valami és az ellenkezője is bebizonyítható! Főleg,ha én válogatom a számokat és adatokat... :-)
csendben 2021. 06. 30. 11:02
Előzmény: #43095  algore
#43099
"rovidebb ido telt el a vakcina es az eltunese kozott, mint a covid inkubacios ideje" 
: ez számomra azt jelenti,hogy már akkor fertőzött volt,amikor oltották és már ketyegett a lappangási idő,amikor a szurit kapta!
csendben 2021. 06. 30. 11:00
Előzmény: #43094  algore
#43098
A Veares csupán bejelentéseket gyűjt,melyek tartalmáról,valódiságáról.oltáshoz való viszonyáról senki nem tud semmit és ezt maga az oldal,már a az első részben leszögezi! Szóvalmszó nincs arról,hogy azok a bejelentések tényként kezelendőek! Így,a belőlük számolt "adatok" kellő fenntartással kezelendőek (ha nem elfogult a felhasználó!).
Shut-up
Shut-up 2021. 06. 30. 10:52
#43097
"Azok a Sinopharmmal oltott 60 felettiek, akiknek nincs antitestes védelmük, T-sejtes immunitással sem rendelkeznek – derült ki a Videoton dolgozóinak körében készült, önkéntes vizsgálatból. ...ezek az emberek a két oltás felvétele ellenére a mérések szerint semmilyen védettséggel nem rendelkeznek a vírus ellen" - upsz, sz.r van a palacsintában...
cintanyer 2021. 06. 30. 10:39
Előzmény: #43084  csendben
#43096
Szívizomgyulladás nem az antivaxerek szemével érthetően:
https://www.youtube.com/watch?v=bsIy5ia58CM&t=2s
Érdekes módon csak az mRNS vakcinákat ekézik rendre. A Szputnyik 30 000 kihagyott tesztalanya nem hiányzik nekik. Nekem például mára elillant az a kevés antitestem is.
algore 2021. 06. 30. 09:51
Előzmény: #43087  csendben
#43095
Rosszul forditottad: "ugy tunik, arra kovetkeztetek, hogy az elso vakcina utan betegedhetett meg, es valoszinuleg elotte elkaphatta a virust" 
Talalgatni barki tud. 
"rovidebb ido telt el a vakcina es az eltunese kozott, mint a covid inkubacios ideje" 
algore 2021. 06. 30. 09:47
Előzmény: #43084  csendben
#43094
A VAERS a legmegbizhatobb adatbazis erre a celra. Nincs mas. Ha VAERS nincs, akkor mit figyelsz? Mondd az alternativat. Ezert van az, hogy a CDC is a VAERS adatbazist hasznalja, amikor pl a myocarditist vizsgalja. A VAERS adatbazis alapjan allapitja meg a CDC, hogy bizony myocarditist okozhat a vakcina, es ezt fel kell tuntetni a tajekoztatasban.
Szoval ennyit a VAERS-rol. 
Kisterepjáró 2021. 06. 30. 09:46
Előzmény: #43092  exley
#43093

:-) :-) na ja, minden gyógyszer méreg is egyben, csak a dózis mértéke határozza meg, hogy kivel mikor végez.
exley 2021. 06. 30. 09:34
Előzmény: #43091  Kisterepjáró
#43092
"nem néztek se istent se embert" Oltottak boldog boldogtalant, pontosan úgy ahogy kell. testsúly eü. ?:) A házi "ovisok" is azt mondották, hogy veszélyeztetett -bezárkozva_telcsin:) szuri márpedig kell:) Élni vagy élni hagyni ez a kérdés válasszatok "a magyarok istenére esküszünk, hogy covidosok tovább nem leszünk..:.) Az egyik oltóponton beszúrtak öt adagot egy teljes fiolával, a kuncsaftnak semmi baja sem lett tőle:) Ki van ez találva:)
Kisterepjáró 2021. 06. 30. 09:26
Előzmény: #43070  szieszta
#43091

Akkor már meg is van a csípésed helye:-) Na ez egy  hülye vicc volt, elnézést érte, igazából az ember már kínjában poénkodik az egyáltalán nem vicces helyzetben.  Viszont nekem is volt ilyen gondolatom, hogy oltás után ha felüti valamilyen betegség a fejét, akkor óhatatlanul is bevillan majd, hogy "de mi van ha az oltás" váltotta ki, még akkor is, ha tényleg nincs a kettőnek köze egymáshoz. Egyszerű földi, hatalommal nem rendelkező halandó, a sok információ halmazban mégis miből tud kiindulni?
Itt ez az eset csak józan paraszti ésszel: "valami kisdög" baktériumot juttatott a csípésén keresztül a szervezetedbe, ami ha rovarra gondolunk nem nagy mennyiség lehetett, viszont elég komoly problémákat okoz elég hosszú időn keresztül. Na most ezt az oltáshoz viszonyítva, logikázva:  pl nekem azért az sem világos, hogy hogyan lehet mindenkinek ugyanazt a mennyiséget beadni, mindegy hogy férfi, nő, gyerek, sovány, kövér, erős, gyenge, beteg, nem beteg. Egyszer pl nekem is írt fel valami szert egy orvos jó nagy dózisban, majd elolvastam a szer gyártói ajánlását, hogy testsúly kg alapján kell adagolni, így viszont sokkal kevesebb mennyiség jött ki, mint amit a doki felírt az én súlyomhoz, ezért én ebben a szituban a gyártóra hallgattam...kontrollkor a doki elégedetten nyugtázta, hogy tökéletesen lőtte be az adagot... mivel marhára dicsérte magát, gondolom nem csak "elbandzsította" a számokat, hanem meggyőződésből írt nagyobb adagot...
sulykaponka
sulykaponka 2021. 06. 30. 09:25
#43090
a testépítők tehetnek róla, hogy kizárták őket az edzőtermekből - oltatlanok ellen uszító hányingercikk az indextől:
https://index.hu/belfold/2021/06/30/edzoterem-oltasellenesseg-testepitok-koronavirus-jarvany-fitnesz/
„Mindent magukba szúrnak, kivéve a vakcinát, attól nagyon félnek” – ilyen és ehhez hasonló támadásokat kapnak napi rendszerességgel azok a testépítők, akik nem oltatják be magukat. Jelenleg konditerembe is csak azok járhatnak, akik rendelkeznek érvényes védettségi igazolvánnyal, vagy igazolt sportolók, így az oltásellenesség a sportlétesítményeknek is komoly bevételkiesést jelent.
exley 2021. 06. 30. 09:08
#43089
Be kell tiltani a dohányzást:)
csendben 2021. 06. 30. 09:07
Előzmény: #43086  MeMyselfandI
#43088
Remélem el fogsz jutni a #43084
 sz. hsz.-hez is! :-)
csendben 2021. 06. 30. 09:06
Előzmény: #43077  algore
#43087
Joel Kallman haláláról írt barátja: https://mwidlake.wordpress.com/2021/05/28/joel-kallman-the-heart-of-apex-sadly-gone/ A lényeg: "I’ll reply to just this one comment asking about how someone can die of Covid-19 after being vaccinated. All the other ones, which seemed to link back to antivax denialists, I’ll continue to delete. I do this because both Joel and myself understand something about science and strongly support vaccination.Update: It seems (inferring from secondary evidence & corollary, something conspiracy theorists seem to think is more important than fact but scientists flag up as “be careful how you treat this information) it would appear Joel probably became ill so soon after his first covid-19 vaccination that he already had the disease. SARS-CoV-2 has an average incubation period of 8-10 days, a longer period than elapsed between being vaccinated and his absences from social media.However, that does not alter the below. Some people do still die after full vaccination. It is to be expected. Vaccination is not 100%. It never is. Very little in medicine or biology is 100%. You can smoke all the cigarettes you want in your life and you may not get lung cancer. But if a group of 1,0000 people smoke 40 cigarettes a day and another of 1,000 people do not smoke at all, then when you check what they died of then many more from the first group will have died of lung cancer (and many other illnesses associated with smoking). *Far fewer* from the second group will die of lung cancer. But probably 1 or 2 will. You are much more likely to die of lung cancer if you smoke, but it is not guaranteed. Similarly you are far less likely to die of lung cancer if you don’t smoke, but it is not guaranteed. Studying it in this way is science. Saying “my uncle smoked 100 a day since he was 15 and died under a truck at 80” is anecdote. An awful lot of anti-vax is anecdote, almost none is science.
All the vaccines for SARS-CoV-2 (the underlying virus that causes Covid-19) vary in how well they work. The best, like Moderna and Pfizer, protect about 90% of people who receive it from showing symptoms of Covid-19, referred to as symptomatic Covid-19. Some of those 90% without symptoms will have covid-19 but suffer no ill effects (and may still spread it a little), but they do not get ill.
"Hogy ne kelljen fordítani: az első oltás után olyan hamar betegedett meg,hogy az azt valószínűsíti,hogy már az oltás előtt covid fertőzött volt.... Ettől függetlenül érdemes végigolvasni a linkelt oldalt!
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 06. 30. 08:55
Előzmény: #43081  algore
#43086
Köszönöm, voltak homályos emlékeim. Akkor annyira mégse megalapozatlan a kritika amit gyakoroltam felé. Na építő hozzászólásokban gazdag napot kívánok, megyek és építem a focializmust, dologidő van.
szieszta 2021. 06. 30. 08:46
#43085

Én már nagyon sok mindent olvastam az interneten, 100%-osan biztos helyen, aztán kiderült, hogy kamu.
Kisvárosban élek és nemrég történt egy baleset. Tegnap hallottam a 6. verziót, hogyan történt és mi van a sráccal. Tegnap előtt már halott is volt, ma meg már kommunikál. :-)
Az az egy biztos, hogy elektromos rollerrel történt, a többi "hír" mind mást állít.
csendben 2021. 06. 30. 08:40
Előzmény: #43081  algore
#43084
Versa adatbázis értelmezéséhez egy kis segítség (Idézet a Veras saját oldaláról,innen: https://vaers.hhs.gov/data/dataguide.html
 ): " A VAERS adatainak értékelésekor fontos megjegyezni, hogy minden bejelentett esemény esetében nem állapítottak meg ok-okozati összefüggést. Az oltóanyagok és a nemkívánatos események (lehetséges mellékhatások) közötti minden lehetséges összefüggésről szóló jelentéseket a VAERS-ben iktatják. Ezért a VAERS adatokat gyűjt az oltást követő minden nemkívánatos eseményről, legyen az véletlen vagy valóban a vakcina által okozott. A VAERS-hez benyújtott nemkívánatos eseményről szóló jelentés nem jelenti annak dokumentálását, hogy az eseményt egy vakcina okozta.Translated with http://www.DeepL.com/Translator (free version)" ... Enyit a tényszerűségről!
totoro
totoro 2021. 06. 30. 08:34
#43083
Orosz helyzet egyre fosabbnak néz ki, a halálozásokban konkrétan ma napi csúcs dőlt náluk. Nem értem mi a fene folyik ott.
exley 2021. 06. 30. 08:32
#43082
https://infostart.hu/gazdasag/2021/06/30/mar-7-szazalekos-magyar-gazdasagi-novekedesre-szamitanak-az-iden Az indiai delta "airlines" közben meglöki a halandóságot:), valamit elkalkuláltak a Lendvai utzában:) A meleg az agyukra ment:) Ne rinyáljanak annyit, a választásokat már megnyerték 2022-ben:)
algore 2021. 06. 30. 08:27
Előzmény: #43076  MeMyselfandI
#43081
A forras a VAERS adatbazis, es a CDC jelentes a myocarditisrol (szinten VAERS adatbazisbol vegso soron). Csendeskenek a teljes CDC jelentes pdf-ben be volt mar linkelve, de ezek az osszefoglalo abrak is:
http://pbs.twimg.com/media/E4KO5lHX0AUx9_5?format=png&name=small
http://pbs.twimg.com/media/E3hxS_UVoAQ2oyH?format=png&name=medium

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek