Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
algore 2021. 06. 29. 16:21
Előzmény: #43058  csendben
#43060
Azt hogy szamok nem relevansak, le lehet irni, de utana az irojanak minden szava fenntartassal kezelendo, mert a valosagot akarja elhazudni. 
szieszta 2021. 06. 29. 14:54
Előzmény: #43053  fatihszultan
#43059

Olvastam a cikkeit és tanulmányait, de a lyme face csoportban nem kedvelik őt.
Azt írta, hogy a lyme azért nem kezelhető, mert csak ráfogják, hogy az és félre van kezelve. Az egyik rokonom adott egy könyvet  Anthony Williams írta, aki szintén ezt állítja. Na őt sem szeretik.
Megkérdezhetem, milyen tüneteid voltak és melyik stádiumban kezdték el kezelni?
csendben 2021. 06. 29. 14:53
Előzmény: #43056  algore
#43058
Ezek a számok,tekintettel arra,hogy mint mondtad:oltanak ész nélül (tehát már virushordozókat is !), nem relevánsak. Le lehet ugyan írni,de kellő fenntartással kezelendők.
szieszta 2021. 06. 29. 14:48
Előzmény: #43050  Kisterepjáró
#43057

Többször előfordult, hogy csak úgy el kezdett fájni a bokám, sípcsontom mellett, vagy a térdem. Azt gondoltam, a foci miatt, esetleg túlterhelés kopás. Eleinte  (8 éve) évente csak 1-2 szer jött, lábon kihordtam, sokszor 1-2 hetet bicegve.
Egyszer aztán úgy bedurrant a bokám, hogy majdnem szétdurrant, nyeltem a fájdalomcsillapítót, még hozzá sem lehetett érni. Persze mindez hétvégén, hétfőn elvitettem magam az ortopédhoz, egy szuri a legfájósabb részbe és másnap már sétáltam. Szerinte köszvény volt, de azután fél évig nem volt gondom. Azután néha itt, máskor ott fájt de már megszoktam és felctorral tűrhetővé vált. Nagyon sokszor kirándulásokkor jött elő, gondoltam a klíma teszi, így azt kerültem, de ennek ellenére mégis néha előjött.
A háziorvosom adott egy csodaszert a dexametazont, amit viszont ne lehet szíre szóra böködni, mert hormonális. Az viszont 1-2 óra alatt kiseperte a gyulladásos fájdalmat.
Most februárban is bökettem egyet, akkor a jobb boka, majd a térd, bal térd és boka , még az a szerencse, hogy egymás után, nem egyszerre. Május elsején tért vissza a térdfájdalom, egy hosszabb túrázás után. Akkor terveztem el, hogy a végére járok, mitől van. Most a térdkalácsomon egyetlen pont fájt, de ha behajlítottam, az egész lábamba belenyilallt. Csak mozgatáskor és főleg a vezetéskor kínzott.
Így jutottam el a vérvételhez, ahol még a terhességet:-) is bejelöltettem kivizsgálandó okoknál. :-) hímnemem ellenére.
Meglepetés volt a borrelia, a lyme kór okozója.
Érdekes, hogy az antibiotikum 4. napján elmúlt a térdfájdalmam, de másnap már a másik kezdett fájni, ami 2 hétig fájt, de mostanára szinte teljesen elmúlt., éppen az AB kúra végére. Ahogy már írtam, eddig ez AB nélkül is el szokott múlni.
Sajnos bejelentkeztem a lyme face csoportba és elolvastam a leírtakat. Senkinek nem ajánlom, mert elmegy az élettől is a kedve. Pedig nekem semmi bajom, csak a megszokott.
A lyme foltnak állítólag van egy jellegzetes kokárda szerű kinézete, több napon át alakul ki. ( nekem nem volt ilyen legalábbis nem tudok róla, ahogy kullancsról sem)
Szerintem a lányodnak is csak egy allergiás reakció ez a pirosodás, ha nagyon izgulsz, egy bőrgyógyász meg fog nyugtatni.
algore 2021. 06. 29. 14:45
Előzmény: #43052  csendben
#43056
A nem oltottak kozott ezek a betegsegek egyenletesen fordulnak elo, es nem ugy hogy az oltas utani elso napon 70x-es, a masodik napon 50x-es, a 3. napon 20x-os gyakorisaggal...
A nem oltottak kozott egyenletesen fordulnak elo, es nem ugy hogy elso oltas utan 10x-es, masodik oltas utan 40x-es gyakorisaggal. 
Ilyen idobeli eloszlas es ilyen dozis/hatas osszefugges mellett teljes joggal verik ra a vakcinara, mivel bizonyossaggal kijelentheto az osszefugges. 
algore 2021. 06. 29. 14:41
Előzmény: #43051  szieszta
#43055
Azok eleg hulye orvosok. 
algore 2021. 06. 29. 14:39
Előzmény: #43048  csendben
#43054
Bammeg ne szorakozz mar! Milyen jelen tudasrol beszelsz? 
Mindenkit oltanak, kutyat macskat is, hiaba minden jozan ellenvetes.
fatihszultan 2021. 06. 29. 14:16
Előzmény: #43047  szieszta
#43053
Én voltam Lyme kóros. Lakos dr-t mindenkinek tudom ajánlani, aki hasonló cipőben jár. Nekem - miután kb. 10 éve gyógyultnak nyilvánított - soha többé nem volt semmilyen, ehhez kapcsolódó tünetem.
csendben 2021. 06. 29. 14:10
Előzmény: #43051  szieszta
#43052
Az a baj a coviddal,hogy még csak most ismerkedik velel az orvostudomány. Azt,hogy szív,idegrendszeri,máj,vese "mellék" hatása van,már 2020-ban megfigyelték,leírták,figyelmeztettek rá. Rá lehet most verni mindent a vakcinára (és rá is verik!),pedig a jó összehasonlítási alap,ha megvizsgálnák,hogy a nem oltot,fertőzöttek között milyen gyakorisággal fordulnak elő ezek a megbetegségek. Előbb utóbb erre is lesznek adatok...
szieszta 2021. 06. 29. 14:02
Előzmény: #43048  csendben
#43051
Azt már több orvos ismerősömtől hallottam, hogy aki a (covid) védőoltástól megbetegszik, a fertőzéstől meghalna. Nem az általános reakciókra mondták,( levertség , láz, izomfájdalom) hanem a kellemetlenebb komplikációkra.
Kisterepjáró 2021. 06. 29. 13:56
Előzmény: #43047  szieszta
#43050

Érthető, mást nem nagyon tehetsz, ez az a kategória.
Nem túl bíztató amiket írsz, az én kislányomat is a napokban csípte meg valami a szeme alatt, annyira, hogy másnapra a szemét sem tudta kinyitni úgy bedagadt, mára ugyan lelappadt, de egy nagy piros folt még ott maradt.  Kezdek aggódni a leírtak után. :-(
Tavaly mikor voltak ilyen tüneteid, nem mentél utána mi okozhatja a panaszaid? Vagy akkor egy időre "elmúlt" és nem foglalkoztál különösebben vele?
csendben 2021. 06. 29. 13:44
Előzmény: #43046  szieszta
#43049
AZ-t kapott.
csendben 2021. 06. 29. 13:43
Előzmény: #43037  algore
#43048
Az a gond az Eric Clapton példával,hogy saját elmondása szerint is perifériás neuropátiában szenvedett... Magyarul: oltás nélkül is volt egy idegrendszeri alapbetegsége. Erre nem lett volna szabad oltani (a mai tudásunk alapján!). Tehét nem az oltás okozta a betegséget,de az alapbetegség állapotát rontotta.... Forrás: https://www.rollingstone.com/music/music-news/eric-clapton-disastrous-vaccine-propaganda-1170264/
szieszta 2021. 06. 29. 13:33
Előzmény: #43045  Kisterepjáró
#43047

Köszönöm! Betartok mindent, amit mond és felír, hiszen sem a tudományom, sem a tapasztalatom nem elég erre.
Csak a logika, mivel a teszt arra utal, hogy max 2-3 hónapos fertőzésről van szó, akkor tavaly mitől voltak ugyanilyen tüneteim? Meg előtte?
Persze előfordulhat, hogy más miatt is van ez a bolygó gyulladás, ez még hozzá jött.
Az ijeszt meg, mikor egyesek több éves antibiotikum kúráról beszélnek. Ráadásul állítólag a gyógyult állapotot sem tudják kimutatni, mivel a vérből csak az ellenanyagot nézik, ami több évig ott kering.
Sőt sokan elpusztíthatatlannak írják le, ha már bekerült a szervezetbe ez a baci, ott örökké elbújkál.
A doktornő szerint, már minden vérszívó terjesztheti, még a szúnyog is, nem kell hozzá kullancs.
szieszta 2021. 06. 29. 13:22
Előzmény: #43043  algore
#43046
Melyik csodaszertől? pfitzer?
Kisterepjáró 2021. 06. 29. 13:21
Előzmény: #43031  szieszta
#43045

Kedves Szieszta, én ugyan nem vagyok orvos, de végig olvastalak, a labor azért egy  elég biztos támpont szokott lenni, az alapján logikus hogy felírta az AB-t... itt ugye  meg van a labor eredmény feketén fehéren, az erre javasolt antibiotikum, ami jó esetben fel van sorolva melyik jó az kitenyészett bacira,  ezt sem a dokinak kell kitalálnia, és ennek az antibiotikumnak a gyártói leírása is, ezt nem nagyon tudja "elrontani" remélhetőleg..... ha megengeded, hogy ide írjam,  én ezt most elhinném , hogy szükséges :-)
Mielőbbi gyógyulást kívánok Neked!
szieszta 2021. 06. 29. 13:20
Előzmény: #43040  algore
#43044

A 3 hét antibiotikum most telt le, szombatra van újra időpontom az astrazenecára. A térdfájásom elmúlóban már jó, de nem tökéletes.(ez általában AB nélkül is 1-2 hét szokott lenni).
A térdemből leszippantott folyadékot is elküldték laborba, nem tudom milyen tesztre, de 10 nap után lesz eredmény. Az AB kúra után 1 hét múlva kell új elisa-t csináltatnom.
Azután majd meglátjuk.
Kullancsról nem tudok, de márciusban valami megcsípett a derekamnál, 3-4 perc csípő érzés, aztán elmúlt. Még pirosodás sem volt, délutánra a helye sem látszott.
algore 2021. 06. 29. 13:13
Előzmény: #43041  szieszta
#43043
Az elso oltas utan elgyengultek a kezei. A masodik oltas utan lebenult mindket keze hosszu hetekre. Most valamennyire tudja mozgatni, de faj barmit megerinteni az ujjaival. Ugy tud gitarozni, hogy fizikai fajdalmat okoz neki. 
algore 2021. 06. 29. 13:11
Előzmény: #43039  szieszta
#43042
Az orvoslas es az orvostudomany csodje es vilagraszolo szegyene, hogy nem kezelik a betegseget es igy nem elozik meg es nem gyogyitjak a hosszu covidot.
Ide juttatta az emberiseget a defenziv orvoslas es a kontrollalatlanna valt gyogyszeripar. (institutional capture) 
Beszari orvos semmit nem fog meggyogyitani. 
A sziket hasznalni kell. 
szieszta 2021. 06. 29. 13:08
Előzmény: #43037  algore
#43041

"Ja, Eric Clapton peldaul hetekig azt hitte nem fog soha tobbet gitaron jatszani, mert mindket keze lebenul. "
-most mi van vele? Csak azt hitte, hogy lebénul, vagy voltak is tünetei?

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek