Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
algore 2021. 04. 23. 08:33
Előzmény: #38617  csendben
#38620
De miert faj neked, hogy study mutatja egy teljesen biztonsagos, olcso dolog hatekonysagat covidra?
pitcairn2 2021. 04. 23. 08:31
Előzmény: #38617  csendben
#38619
ezt a mi remek vakcinainkról is el lehet mondani, hisz még kb. 5-6 évig tart (alaphangon...) a tesztelésük:)
pitcairn2 2021. 04. 23. 08:30
Előzmény: #38615  csendben
#38618
a megvesztegethetetlenül objektív és persze konzervatívan visszafogott mainstream médiából ömlő bölcs igazságokkal kapcsolatban miért nem vagy ilyen kukacoskodó?:)
csendben 2021. 04. 23. 08:29
Előzmény: #38614  algore
#38617
Mielőtt linkelsz,olvasd végig a cikket! :-) "
Úgy tűnik, hogy a kalcifediol képes csökkenteni a betegség súlyosságát, de a megfelelő válasz bemutatásához nagyobb vizsgálatokra lesz szükség, ha megfelelő csoportok vannak.Úgy tűnik, hogy a kalcifediol képes csökkenteni a betegség súlyosságát, de a megfelelő válasz bemutatásához nagyobb vizsgálatokra lesz szükség, ha megfelelő csoportok vannak."
csendben 2021. 04. 23. 08:26
Előzmény: #38611  algore
#38615
"A hulyesegben sem kell legyen rendszer. ": így már értem a hsz.-eid "lényegét"!
algore 2021. 04. 23. 08:20
Előzmény: #38611  algore
#38614
Es hogy mik ellen beszeltek ilyen gorcsosen...Nem kovetkezik abbol, hogy d vitaminhiany es covid kozott osszefugges van, hogy d vitamint kellene szedni? 
Nem kellett volna nagy igyekezet, hogy a linkelt studyban ezt a hivatkozast megtalaljatok:
http://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0960076020302764
Kezeleskent korhazban adott nagy dozisu d vitamin, durvan csokkentette az intenziv osztalyra kerulest es a sulyossagot. 
Es ez spanyol, es RCT. Mert a "kamu", "csalo" elott jon a "bangladesezes" altalaban. 
Es ehhez csak a linkelt studyt kellett volna atneznetek. 
De aki az egyedi sztorikat szereti, itt egy aranyos sztori. Az USA-bol, ahol az ivermectin nem alkalmazhato, kamu, nem letezik, hogy hasznaljak. Ez a sztori is kamu :) 
http://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DhFd9EcUCZXY&ved=2ahUKEwj59ZP_25PwAhVxs3EKHbJpA-wQo7QBegQIAhAE&usg=AOvVaw0Z-bYYtfTVlz5_zos3cd7z
Miert faj nektek ennyire, hogy vannak bizonyitekok kulonfele hatasos dolgokra? 
Benzedrine
Benzedrine 2021. 04. 23. 08:18
Előzmény: #38600  green1899white
#38613
Kereslet-kínálat előbb utóbb találkozik. Egy huszast sokan nem sajnálnának.
signal2
signal2 2021. 04. 23. 08:16
Előzmény: #38603  harlem
#38612
GIbraltár nem igazán ország, az államfője II. Erzsébet brit királynő.
algore 2021. 04. 23. 08:03
Előzmény: #38610  tevelygo1
#38611
Probalom megfejteni ezt a gorcsos igyekezetet, ahogy egyre nagyobb ostobasagokkal probaljatok tobbedmagatokkal covidra hatasos lehetosegeket bemutato studykat es bizonyitekokat negligalni. Stockholm szindroma lehet, fosni akartok a halalos virustol, es minden ami ez ellen hat, az nemkivanatos. Ez a logikus megfejtes, de lehet siman persze irracionalis hulyeseg is.
A hulyesegben sem kell legyen rendszer. 
tevelygo1 2021. 04. 23. 03:57
Előzmény: #38587  csendben
#38610
Ja, szerintem az 1-es lehetőség még megbocsátható lenne, ha valaki téved, elnéz valamit figyelmetlenségből,  vagy simán rosszul érvel véletlenül. A 2-es nem. És szerintem a 2-esről van szó, elnézve mindent amit eddig művelt.
tevelygo1 2021. 04. 23. 03:53
Előzmény: #38587  csendben
#38609

Ez egyszerű, azért húz be téged meg másokat is (pl totoro-t, és sokáig dmz-t) az értelmetlen vitába, és azért nem vagy benne biztos, hogy melyik lehetőségről van szó a 2 közül, mert extrém manipulatívan ír állandóan. Úgy sajnos könnyen megkeveredhetsz abban, hogy vajon mik a szándékai, akkor is, ha igazából nagyon gáz szándékokból indíttatva írja a hozzászólásait.
Amit ez még súlyosbít, az az, hogy abszolúte nem fárad azzal, hogy ellenőrizze, te konkrétan mit is írtál, helyette alapból a paranoiájából indul ki, meg abból hogy az extrém érzelmei miatt képtelen elfogadni, ha a logikai levezetése tévedett, ezért vét alapvető hibákat állandóan a logikai érvelésmeneteiben, és ezért nem bírja elfogadni, ha valaki segíteni próbál és elmagyarázná, és teljesen jó szándékkal, akkor is azonnal nekiugrik a másiknak.
Neki ez egyszerűen kényelmesebb, mint magába nézni mélyen és elfogadni, hogy ha belassítana kicsit, és figyelne a konkrét részletekre, amikor azok relevánsak a következtetések levonásához, akkor jobban működnének a dolgok. Ezért mondom, hogy gáz szándékai vannak.
Ez számomra akkor derült ki, amikor teljesen jóindulatúan megpróbáltam elmagyarázni neki néhány dolgot, amikbe sajnos beletartozott az is, hogy rámutattam az érvelési hibákra az összeesküvéselméletekben és az ő saját figyelmetlenségeire részéről, amit már nem bírt elviselni. Utána már nagyon elegem volt, és az ő érvelésmeneti hibáira is erősen rámutattam, aztán láttam, hogy tényleg nincs értelme folytatni.....
De korábban is tudhattam volna, hogy ez lesz, mert amikor régebben egyszer rámutattam, hogy az általa a twitterről linkelt szép ábra hibás számítások alapján készült, azonnal átváltott akkor is a hazudozós módba, pedig akkor nem is az ő érvelésmenetét javítottam. Az én családtagom is tud figyelmetlen lenni, de ilyeneket NEM csinál.
Dmz-t is mocskolta, pedig még ha dmz nem is szakértő mindenben, meg nagyon lekezelő stílusban tud írni, amikor kiakadt algore-ra meg másokra (ez se mentség persze), dmz nem hazudozott. Algore viszont dmz-ről igen. (Meg algore stílusa nemcsoda, ha kiakasztotta dmz-t.)
Szóval semmi értelme vele foglalkoznod, amíg ilyen állapotban írogat ide. Lehet azt mondani, hogy a lockdown mindenkit kicsinál:) De nincs értelme, amíg így viselkedik. Ha esetleg egy szép napon egyszer magába néz, és felvállalja a felelősséget, hogy igenis foglalkoznia kell a fontos részletekkel mások manipulálása helyett, akkor jó.....addig 0 értelme. Ennyi, szerintem. Remélem segítettem valamit.PS: a D-vitaminos tanulmányról még egy jó mondat a tanulmányban: "This type of cross-sectional study cannot address the question of causality. Dental diseases, vitamin D deficiency, and COVID-19 share common confounding variables such as socioeconomic status and racial predisposition that may affect this association."
green1899white 2021. 04. 23. 00:23
Előzmény: #38606  Törölt felhasználó
#38608

az egészségnél semmi sem drágább .. kerül amibe kerül .. :)
De viccet félretéve , van egy két paradoxon .. mondjuk a csoróbb országokban valahogy nem is ütötte fel annyira a fejét a covid ..  ill mondjuk mi sem tartozunk a kőgazdag országok közé , mégis  " rommá verjük" pl Svájcot ebben a vakcinázottságban .. 
Törölt felhasználó 2021. 04. 22. 23:47
#38607
Törölt felhasználó 2021. 04. 22. 23:29
Előzmény: #38604  green1899white
#38606
green1899white 2021. 04. 22. 23:27
Előzmény: #38603  harlem
#38605
de mint tudjuk Gibraltar még városnak sem város , nem hogy országnak ..  oszág
green1899white 2021. 04. 22. 23:24
Előzmény: #38602  Törölt felhasználó
#38604
Ez már rég bebizonyosodott ...  megvéd a haláltól , megvéd a súlyos lefolyású covidtól , megvéd a mutációtól és megvéd a long covidtól ! Csak sűrűn adasd ! kb évi 3 x ..
Törölt felhasználó 2021. 04. 22. 23:05
Előzmény: #38579  harlem
#38602
sebaj par het mulva kiderül ez ellen is ved a vakcina

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek