Topiknyitó: Törölt felhasználó 2019. 12. 29. 15:18

200+ % éves hozam! Lehetséges?  

vajon lehetséges a mai magyar tözsdén 200+ % hozamot csinálni 1 év alatt?!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2019. 12. 29. 22:50
Előzmény: #19  Nemtomicsináljak
#20
Úgy legyen! Legnagyobb bukó? 
Nemtomicsináljak 2019. 12. 29. 22:49
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#19
1 év 5 hónap alatt 940% realizált haszon volt opi-konzi kettőssel .
Az idén nulla, (de ennek is örülök)😃
Jövőre meglesz a 200%😉😉
Törölt felhasználó 2019. 12. 29. 22:47
Előzmény: törölt hozzászólás
#18
Imre, engem nem az elméleti max érdekel, hanem az hogy gyakorlatilag a 200+ % sikerült-e valakinek a topic olvasók közül. S ha igen, milyen taktikával? Mi volt a vételi / Eladási jelzés... hogy csinálta?
Mecsek 2019. 12. 29. 21:51
Előzmény: törölt hozzászólás
#17
Pardon!A szövegértést próbálom értelmezni és gyakorolni.A tőzsde feltétlen híve vagyok és szívből gyűlölök minden olyan megjegyzést,ami kiforgatja a fogalmat a lényegéből.Aki nincs tisztába a történetével,fejlődésével,működésével és gazdasági jelentőségével annak semmi keresnivalója az intézmény közelébe.Igaz kis hazánkban nem sok erőt fordítanak az ismeretek és a működés oktatására,ami főben járó bűne az oktatásnak és a banki,pénzügyi vezetésnek.
Peti84
Peti84 2019. 12. 29. 19:02
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#16
A legtöbbet a 4IG hozta, a beszállásom ML előtt volt (kb: 3-4 hónappal, amikor látszott hogy alapkezelő gyűjti és dugózza, amikor meg piaci kötéssel átvette a cég több mint 10%-át ML, tudtam hogy pár hónapig ülni kell csak benne és NO para). Én a beszálló és kiszálló pontokról pontos statisztikát nem vezetek. (Nem vagyok grafikon guru sem (esetleg ha a fő bevételem lenne akkor belem mélyednék). Második legtöbbet hozó, Ploti volt. Legnagyobb veszteség Konzi volt, sajna ott nem figyeltem és későn dobtam ki, kb. -11% el is ment, a splitnél bevettem a mesét amit JG mondott (sajnos későn esett le hogy a kicsiket kőkeményen cumiztatják). Közepes nyerők voltak Futuron, OTT1-en, bár OTT1-en amit hozott vissza is adtam a piacnak, EHEP is termelt.    
Törölt felhasználó 2019. 12. 29. 18:24
Előzmény: #14  Peti84
#15
Melyik papírral nyerted a legtöbbet? Mi volt az entry / exit pont?
Peti84
Peti84 2019. 12. 29. 18:21
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#14
2 év alatt több mint 600%-ot sikerült (pontosabban 6 hónapot nem kereskedtem aktívan) spekizni (lehetett volna több is, de nekem a tőzsde csak 3. tevékenységem, sajna nem mindig tudok figyelni), csak BÉT papírok, külföldi tőzsdén nem játszottam ez idő alatt. Biztos vagyok benne, hogy nagyon sokan ennek jóval többszörösét is megcsinálták, akár 1 év alatt is pl.: 2017-es évben. 2020-as évre kíváncsi vagyok, sok sikert majd mindenkinek és mindenki érje el a kívánt célját.  
Törölt felhasználó 2019. 12. 29. 17:59
Előzmény: törölt hozzászólás
#13
Kaszinóban dupla vagy semmi van. Itt risk / return. Ha jól kezeled és ismered a szabályokat itt jobban tudod managelni a tökédet,
Szigorúan magánvélemény.
Engem inkább az érdekel hogy van e itt olyan befektetö akinek ez sikerült már. 200+
% 1 év alatt?
FutyImre 2019. 12. 29. 17:43
Törölt hozzászólás
#12
nzoltan2@gmail.com 2019. 12. 29. 16:51
#11
Szerintem Igen és még nem is szükséges tőzsdézni.
Ajánlom figyelmetekbe az alábbi facebook csoportomat, itt ajánlok egykét ilyen befektetést is:
https://www.facebook.com/groups/jobefektetesek/
Mecsek 2019. 12. 29. 16:10
Előzmény: törölt hozzászólás
#10
A tőzsde nem egyenlő a kaszinóval,sokan ebbe a tévhitben élnek. A kaszinóban ugyanis mindíg a ház nyer!A Tőzsde nem kaszinó!
Törölt felhasználó 2019. 12. 29. 16:04
Előzmény: törölt hozzászólás
#9
Szerintem lehet +200%-ot nyerni és veszíteni is, illetve mégsem, mert veszíteni csak a teljes tőkét lehet, ami 100%.
Persze tudom lehet kölcsön kérni és azt is elveszíteni.
Szóval a tőzsdén mindent lehet és itt a fórumon még inkább mindent lehet.:))))))
FutyImre 2019. 12. 29. 15:53
Törölt hozzászólás
#8
FutyImre 2019. 12. 29. 15:47
Törölt hozzászólás
#7
Törölt felhasználó 2019. 12. 29. 15:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#6
Annyira azért nem értelmetlen, nyilván a kérdető arra gondolt, hogy lehetséges a BÉT en "200%" ot produkálni egy itt lévőnek.
FutyImre 2019. 12. 29. 15:44
Törölt hozzászólás
#5
Mecsek 2019. 12. 29. 15:38
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#4
Tisztázzunk egy elvi dolgot.Ugye a felvetett kérdést úgyis lehet értelmezni,hogy a tőzsdén egy év alatt lehetséges e 1 millió forintból 3 azaz három milliót" csinálni"?Szerintem igen,de iszonyatosan sok munkával,vagy igen jó hírforrással.Okulásul szereljen egy jó kis nóta,mindenki úgy költi át ahogy neki tetszik:El kéne indulni,
Meg kén házasodni.
De még az a kérdés,
Hogy kit kéne elvenni?
Ajjaj jaj, ajjaj jaj,
Kit kéne elvenni?
Ha kisasszonyt veszek,
Nem tud szőni, fonni.
Jaj de szégyen nékem
Pénzért gatyát venni.
Ajjaj jaj, ajjaj jaj,
Pénzért gatyát venni.
Ha öreget kérek,
Az mindig szomorú.
Annak minden szava
Egy égi háború.
Ajjaj jaj, ajjaj jaj,
Egy égi háború.
Ha gazdagot kérek,
Mindig csak azt hányja,
Az enyémből élsz te
Ebadta hitványa!
Ajjaj jaj, ajjaj jaj,
Ebadta hitványa!
Ha szegényt megkérek,
Avval mit csináljak,
Egy kódúsból kettőt
Minek is csináljak?
Ajjaj jaj, ajjaj jaj,
Minek is csináljak?
Istenem, Istenem,
Ugyan mit csináljak?
Legénykedjem-e még,
Vagy megházasodjak?
Ajjaj jaj, ajjaj jaj,
Vagy megházasodjak?
Az az egy reménység
Táplál ezután is,
Jó lesz a legénység
Nekem ezután is.
Ajjaj jaj, ajjaj jaj,
Nekem ezután is.
Törölt felhasználó 2019. 12. 29. 15:37
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Miért ne, csak nem a bluek-kal..hanem kispapirral. Aki tökös és jól kezeli hogy mondjuk a megtakarítása  ingázhat -40% ba is (írhatnék ide bármilyen számot 100ig) akár...simán, még többet is. 1-2 ki be ugrás.. ott volt most a nutex meg tudom is én mi még. az más dolog hogy én személy szerint nem tudnám kockára tenni az évek alatt össze rakott pénzem kicsikben (fullal, de még 50% al sem). Lehet bejönne, de ezt előre nem tudhatom, és élesben ezt a pénzt oda betenni..erőm felüli kérdés. Az más dolog hogy kisebb rizikókat vállalva el szoktam játszani velük olykor. De vannak itt olyan emberek akik keményen beteszik a kerek tőkéjük ilyen helyekre és ha bejön ők a sok xxx% ot csináló emberkék itt.
Törölt felhasználó 2019. 12. 29. 15:19
#2
Vajon lehetséges a magyar tözsdén 200+ %-ot elérni 1 év alatt?

Topik gazda

Tozsdemagia
Tozsdemagia
4 2 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek